Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като магия

Жената е жена, когато пазарува....... с мярка
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като магия

Мнение от cchery »

Еееееееееее, най-сетне и аз като Верчето да пусна тема в този подфорум, че ми писна да го гледам празен :1062 :1062 . Та така - питам да ми препоръчате антицелутиен крем, който освен всичко другоо е ефикасен. Боби ми препоръча страхотните клинове на Артемис и този с който тичам сутрин е такъв - с антицелулитен ефект. Но все си мисля, че ако добавя и крем - ще имам по-бърз ефект. Та така?!? Някой кандидат за слава да отговори?! :D :D
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
lindorina
Цветна долина в омая
Мнения: 724
Регистриран на: 23 Авг 2010, 09:54

Re: Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като м

Мнение от lindorina »

Хи-хи,Чериткаа,да те светна нещо,дето сигурно го знаеш - вместо да си хвърляш утайката от кафето ,събираш малко,слагаш 1-2с-л.студенопрес.зехтин и вечер в банятя хууубаво масажираш,но не така че да тръгне кръв чак :1062
Това го бях чела отдавна,някоя от звездите го практикуваше,даже на друго място и мед добавяха.Само че не прави моята грешка,да събереш цял буркан утайка и тя да мухляса :1062 - по малко и редовно........за ефекта,със сигурност гладка кожа,но ако имаш някоя "буца"като мен,която вече се чудя,да не е от някоя неправилно бита инжекция навремето,нИснам :1044 сигурно по-вече търкане ще трЕбе :1062
Преди шансът да ви награди с голям успех,той първо ви изпитва в трудности!

http://img.wallpaperstock.net:81/spring-feeling-wallpapers_5137_1024x768.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT8jVF4RfE3CJOqLOnIe4FC6dOMme1PC45jE5g2z4F9cUYwNzrkPA[/img]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като м

Мнение от cchery »

Леле, Аси, знаеш ли че си права. Сега си спомням, че на един от кремовете, които ползвах, пишеше точно така - да не се обува панталон поне половин час след употребата му. Благодаря, че ми го припомни! :923 :923 :923 Може би, не всички кремове са така де. Ще трябва ва видя.

Линди,
аз също имам една бучка на дупарата :oops: :oops: :oops: и със сигурност знам от какво е - инжекция!!! Помня я много добре тази болезнена инжекция, която ми остави тази бучка. Така че е напълно нормално това с тебе да е от същото!

За кафето и кофеина - да, така е, кофеинът е основна съставка в антицелулитните кремове. Ама си мисля, че май само го пишат, че присъства, реално да няма никой....... :125 :125 .

Е, ще чакам, ако някой все пак има наблюдение върху добър и ефективен крем. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като м

Мнение от bobichan »

Аз имам наблюдение над два. Едниния е на AVON, другия си го взех от Самоздрав. Не помня как се казваше беше някакъв руски. И двата вършат работа. Не си казала имам поне 3 крема, дето събират прах. Веднага ти ги подарявам, само да не им е изтекъл срока на горност. Обаче Чери ефекта, кото ще постигнеш ще е само временен. Освен това ще си вкараш яко токсини, парабени и всякакви други вредни химии. Иначе на AVON крема има ефект при по-упорито мазане наистина заглажда краката.
Аз лично бих то препоръчала метода на Линди. Ще даде по-бавни, но по-трайни резултати. Да не говорим за финансовата страна. Купи си един антицелулитен ръчен масажор и боййй на кафето. Може да включиш и масажи с вендузи. (Пак от Самоздрав си взех такъв масажор - ръчен на принципа на вендузите. Тогава си спомням, че бях заделила голяма сума за електрически антицелулитен масажор, а жената ми препоръча този за 24 лв. !!!). Страхотно ти подобрява кръвообращението и по естествен начин разбива буците. (Да не говорим, че като настинат децата може да им "отлепиш" кожата на гърба с него за по-добър ефект на лечението :222 ). Може да включиш масажно масло. Икаров имат такива антицелулитни масажни масла. Може и от грейпфрут мисля че го препоръчваха за целулит. Може да ги изполсваш с двата масажора.
Клина действа, амо ако се използва по време на спортуване. То и в инструкциите така пише. В магазина ми казаха да го нося само тогава, но аз си го носих повече. Аси, пробвай само да спортуваш с него, за 15 мин., когато не са ти раздразнени хемороидите.
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като м

Мнение от cchery »

Боби, ти си уникална!!! Тази енциклопедия със знания къде я държа досега?!?! :1062 :1062 :1062 А този антицелулитен масажьор е най-прекрасната идея. Определено ще разгледам много подробно и наистина ще имаме всички полза - особено Момчил.... ще си има работа........ да ме разтрива, а не да спи :1069 :1069 :1069 :1069 . Не е хубаво да се седи без работа......... :1135 :1135
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като м

Мнение от bobichan »

cchery написа:Боби, ти си уникална!!! Тази енциклопедия със знания къде я държа досега?!?! :1062 :1062 :1062 А този антицелулитен масажьор е най-прекрасната идея. Определено ще разгледам много подробно и наистина ще имаме всички полза - особено Момчил.... ще си има работа........ да ме разтрива, а не да спи :1069 :1069 :1069 :1069 . Не е хубаво да се седи без работа......... :1135 :1135
Хехехе, Чери не съм енциклопедия все още, ама нали знаеш какво казват старите хора - Не питай старило, питай патило :1062 Сигурна съм, че Момчил ще ми е много благодарен :1069 :1069 :1069 , но може и да не му казваш от къде му е дошло:423 :423 :423
А че не е хубаво да се седи без работа не е :1094 Подкрепям на 100 %. Може да му кажеш, че добро упражнение за бицепс :221 :222 А като казах упражнения. Четох в едно списание за офисна гимнастика и там даваха и за целулит упражнения, но май сега като се замисля се сещам само за едно. Както си седнала на стола си натискаш хубаво краката към земята, а после и колената притискаш едно към друго. Тренира мусколите в дълбочина. И нали знаеш правилото - колкото повече толкова повече :)
Иначе кремовете са свободни. Ако някой ги иска да се обади :)
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като м

Мнение от DeerE »

Електричаски масажор съм използвала, в комбинация с нещо за мазане дава нвероятни резултати, а и усещането е страхотно,много е приятно аз лично си ги правих тзи процедури по врме на брменноста с Алекс, добре че ме подсетихте напослдък имам нужда от такива терапии- срам- използвала съм антицелулитен на галеник и на дав, много приятно и има ефект!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като м

Мнение от cchery »

В крайна сметка намерих нещо по въпроса, което смятам да пробвам и да ви обявя крайните резили :1062 :1062 :1062 . Атницелулитен крем на козметичната фирма "Христина" с кофеин и вит. Е. Пише да се втрива за около 10 минути в кожата в продължение на 20 дни, а след това - САМО ЗА ПОДДЪРЖАНЕ НА ФОРМАТА 3-4 пъти месечно. Това означава ли, че за 20 дни ще се обезцелулитя, не знам, ама ще ви държа на течение :plezya se :plezya se за това нещо. Най-добре да почна с чая от джоджен, ама се услушвам още. :D :D
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
MortishaAdams

Re: Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като м

Мнение от MortishaAdams »

Чери,дано има добри резултати от ползването на новия крем! :524
Аз мисля,че не е важна марката на крема или цената му.Мисля,че постоянството върши чудеса,а не козметичните продукти.
И в този ред на мисли,снощи ми дойде идеята за тема,в която да се споделят рецепти за домашни маски и кремчета.Също така и за вече изпробвани купешки мазила.
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като м

Мнение от mari_ko »

MortishaAdams написа:И в този ред на мисли,снощи ми дойде идеята за тема,в която да се споделят рецепти за домашни маски и кремчета.Също така и за вече изпробвани купешки мазила
:524 Давай, идеята е добра. И на мен ми се въртят доста идеи за теми /дори може би за отделен подфорум/, но просто трябва да ми остане време да сондирам мнение.
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като м

Мнение от DeerE »

От няколко дни се каня да пиша, изпробвах масажът с кафе и зехтин, наистина много приятно, сега използвам ето това
[img]http://shopix.bg/img/p/340/products_700 ... 090593.gif[/img]
за след баня, от време на време включвам и масажорът! Мирише прекрасно
Публикувай отговор