ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Жената е жена, когато пазарува....... с мярка
helpmИ

ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от helpmИ »

Олеся аз вчера четох нещо за косопада,което ми направи впечатление и сега ще ти го копна :1024
Какви продукти са необходими?

„Тривитаминол” – Сега, не се стряскайте. Това е вид масло с концентрирано съдържание на витамин А, Е и D. Използва се при животни, но ви обещаваме, че е напълно безвредно и дори много полезно, когато се използва за коса. Продава се във ветеринарните кабинети и като попитате, сами ще се уверите, че там го зареждат само за хора. Чудодейният тривитаминол стимулира екстремно растежа на косата, като я прави много по-здрава и лъскава. От него ще ви трябват 2 супени лъжици.
Към него прибавяте 1 жълтък; 1 супена лъжица кисело мляко; 1 супена лъжица обезсолена мас или бадемово масло, по ваш избор; 1 супена лъжица оцет; няколко капки газ ( което не се отнася за руси коси, при тях газта отпада) и 1 супена лъжица ракия или друг вид концентриран алкохол.
*Както с тривитаминола, така и с газта ви гарантираме, че не е въобще опасна и нездравословна, напротив
Смесете всички продукти и ги разбъркайте. Нанесете ги първо в корените, на суха коса. Това, което остане го разнесете по краищата. Сложете найлонова шапка, после затоплете хавлиена кърпа и я сложете върху шапката и стойте така възможно най-дълго – от 1 до 3 часа. Когато кърпата изстине, а намокрете с гореща вода повторно.
Правете си маската 2 пъти седмично. Колкото по-продължително, толкова по-добре. За красива коса се изисква постоянство, а ние ви гарантираме, че с тази маска ще постигнете невиждани резултати.

край на :1024
Мислех да я пробвамдругата седмица,че и мойта коса нещо е на вълна пад,така че споделя впечатления,а ако някой ме изпревари моля да каже.
олеся

Re: НОЕМВРИ И ДЕТОКСА!

Мнение от олеся »

helpmИ написа:„Тривитаминол” – Сега, не се стряскайте. Това е вид масло с концентрирано съдържание на витамин А, Е и D. Използва се при животни, но ви обещаваме, че е напълно безвредно и дори много полезно, когато се използва за коса. Продава се във ветеринарните кабинети ....
helpmИ, понеже лятото имах пак косопад много се рових по интернет и го видях този Тривитаминол. Почти се бях навила да го пробвам. С него мажат животните за хубава козина. А косите на жените ставали лъскави, гъсти. Предизвиквал се страхотен растеж на старите коси и се появавали нови, ако 2 месеца редовно третираш косата. Големи бяха хвалбите. Но личен опит не мога да споделя.
Но честно казано, за да има косопад съчетан с чупене на ноктите, по-добре да се набавят липсващите елементи за организма, отколкото повърхностно да се решават (временно) проблемите. Май това беше и причината, поради която не се мацотих с животинското мазило :222
Ver

Re: НОЕМВРИ И ДЕТОКСА!

Мнение от Ver »

За "животинското мазило " само добри неща може да се кажат :) Няма от какво да се притеснявате (знам, защото всички около мен са ветеринари), напоследък това с тривитаминола стана мода :) Но щом върши работа :)
Peteto

Re: ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от Peteto »

Мога да споделя личен опит за тази маска наистина е уникална и действа много добре на косата.
Моята коса понеже е мазна в корените и когато трябваше да слоша бъдемовото масло реших че ще я омазня страшно и после миенето ще е моят малък кошмар, но се оказа че бъркам. Спах с нея цяла нощ после се изми съвсем лесно и косата наистина имаше друг вид.
Пробвайте я смело :1143
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от cchery »

Е, край тогава - вече отивам да си купя тоя тривитаминол!!! И като ми избуее русата и къдрава коса :1062 :1062 , ще се снимам, и ще ви се представя. :1204 :1069 :1069 :1069
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ася

Re: ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от Ася »

С две ръце съм за тривитаминола! То си е олио с витамини, поне това, което ползвах аз, имало и на водна основа.
Само че газ не съм слагала, защото не знам откъде да намеря, нито пък мас. Иначе бих направила онази "маска", с която преди време ни лекуваха от въшки :423 :955 - мас, газ и оцет, косата ставаше невероятно мека и лъскава.
олеся

Re: ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от олеся »

Твърдо съм решила да правя маската с тривитаминола. Косата продължава да ми пада. Понеже е дълга, имам чувството че много пада. Първо ще я подкъся с 5 см. и най-вероятно другата събота или неделя ще се пробвам. После ще пиша отзиви :1078 :1078 :1078
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от cchery »

И така: маската с ТРИВИТАМИНОЛА вече е на главата ми :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Най-сетне купих от зоомагазин нещо различно от котешка храна, а имено въпросния мултивитаминен препарат. Продадоха ми 100 мл за 12 лв - не знам дали е скъпо или не, но така или иначе го купих. В моята маска сложих следните неща:

2 с.л. тривитаминол
1 с.л. кисело мляко
1 с.л. домашнярка (май гроздова беше)
1 с.л. зехтин
1 с.л. оцет
1 жълтък


Намазах си първо корените и остатъка стигна точно да си намажа цялата коса - среднодълга ми е, до плешките долу-горе. Нямам шапка за баня, затова сложих найлонова торбичка. И вместо затоплена с гореща вода кърпа сложих...... зимна шапка, стоплена в микровълновата :221 :221 :221 :221 ... Ще ме прощават авторите на маската, ама ако взема на това зимно време да си слагам мокри кърпи на главата...... ще го докараме до вътрешен прием на ТРИВИТАМИНОЛ-а...... :1140 :1140 :1140 Ще притоплям шапката в микровълновата още 2-3 пъти.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
олеся

Re: ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от олеся »

Чери, какво стана с маската? Я разкажи колко време я държа на главата, беше ли ти студено, как се отми това нещо, с какво и т.н. Любопитно ми е да получа инфо от първа ръка.
В рецептата пише да се сложат и няколко капки газ. :1028
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от cchery »

олеся написа:Чери, какво стана с маската? Я разкажи колко време я държа на главата, беше ли ти студено, как се отми това нещо, с какво и т.н. Любопитно ми е да получа инфо от първа ръка.
В рецептата пише да се сложат и няколко капки газ. :1028
Добрутро! Да, издържах я маската без проблеми 3 часа, че и половина. Не ми беше студено и мисля, че ще дължи на факта, че сложих шапка вместо хавлиена кърпа върху главата си. Шапката си беше зимна и ми държеше главата топла. В самото начало имаше съвсеееееем леко щипене - мисля, че заради оцета и ракията, но после отмина всичко и скалпът ми се затопли много приятно!

Измиването наистина е момент, който изисква внимание - аз не се пъхнах под душа, защо се бях къпала вече и реших да се измия под чешмата. Внимавах водата да не е много топла, щото покрай жълтъка попадна и малко белтък в сместа. И понеже вече ми се е случвало да си сваря белтък в косата докато се опитвам да го отмия, знам че водата за миене трябва да е хладка. И така - измих се само веднъж с шампоан и го отчитам като грешка. Косата ми миришеше от оцета на кисело както докато беше мокра, така и като изсъхна. И тази сутрин като се къпах, отново я измих.

Та изводът: след маската с ТРИВИТАМИНОЛ косата трябва много добре да се измива с шампоан - или веднъж с повече шампоан или два пъти за да не мирише и да се ползва хладка вода!!!

За ефекта ще говоря може би поне след четвъртото, петото поставяне! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от mari_ko »

Здравейте и тук. Ако този "Тривитаминол" е едно и също с "АД3Е", аз съм го ползвала преди време, защото косата ми беше започнала да капе. Ефект имаше още след първата маска. Аз я правех вечер. След изтичане на времето /май беше поне 2 часа/, косата се изплаква само с вода и се подсушава с кърпа. На сутринта се измива с шампоан. Трябва да ви кажа, че и самостоятелно да се нанася /без нищо за ядене и пиене :1062 / пак има ефект.
Ще я пробвам отново.
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Публикувай отговор