ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Жената е жена, когато пазарува....... с мярка
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от mari_ko »

Здравейте и тук. Ако този "Тривитаминол" е едно и също с "АД3Е", аз съм го ползвала преди време, защото косата ми беше започнала да капе. Ефект имаше още след първата маска. Аз я правех вечер. След изтичане на времето /май беше поне 2 часа/, косата се изплаква само с вода и се подсушава с кърпа. На сутринта се измива с шампоан. Трябва да ви кажа, че и самостоятелно да се нанася /без нищо за ядене и пиене :1062 / пак има ефект.
Ще я пробвам отново.
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
олеся

Re: ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от олеся »

Мерси за инфото - много полезно.
Ако Чери не ми беше обърнала внимание на белтъка в косата - гаранция, че щях да си я гарнирам. Хич и не съм се сетила за това :lol: Аз мнооого отдавна не съм слагала маска на косата. Все някакви купешки ампули вземам от аптеката, ама май само си давам парите за глупости. :1044
И още - знам, че и цяла нощ или цял ден да си стоиш с това чудо на главата ставало още по-добре. Колкото повече, толкова по-добре.
Ася

Re: ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от Ася »

Ох, внимавайте с белтъците, помагах на една приятелка с коса до кръста да чисти белътци :328 , ужасно беше! Моята е къса и дори да попадне малко белтък, лесно се маха.
Днес ми дадоха истинска чиста мас - без сол, без разни добавки, ще я ползвам заедно с тривитаминол.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от cchery »

Дотук мога да кажа, че след маската в неделя косата ми още не се е омазнила - нещо, което без нея досега щеше да е факт, още повече че като тичам сутрин и се потя и на главата. Но засега косата ми изглежда като къпана вече трети ден. :) :) :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Peteto

Re: ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от Peteto »

Чери,
много ти благодаря за споделения опит :326
откровенно се смях с глас докато прочитах етапите през които се минава с едно домашно разкрасяване :955
но за въпросната маска съм напълно съгласна че ефекта е на лице и да за хора които имат коса склонна към омазняване е много подходяща. Но за траен ефект си трабва постоянство :524
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от mari_ko »

:1062 За реакцията на белтъка от топлата вода въобще нямаше да се сетя. Добре, че споделихте опит :923
За маската как смятате - колко често трябва да се прави? Аз си мисля за 2 пъти месечно???
Дребно дупе, чак сега ти видях линийката и сърцето ми направо прескочи от кеф. Значи чакаме 2 бебчета. Много, много се радвам и ти желая лека бременност :923

Това е най-мистериозното мнение в този форум........ :1044 :1044
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от cchery »

Мдаааааа, отчитам второ слагане на маската вчера сутринта (киселото мляко не сложих този път) ...... след като си измих косата я видях невероятно пухкава, обемна и мека...... сигурно само като новородено бебе съм имала такава косица :221 :221 :221 .
Drebno_dupe написа: но за въпросната маска съм напълно съгласна че ефекта е на лице и да за хора които имат коса склонна към омазняване е много подходяща.
Петя, по този повод се чудя нещичко. Като сложих маската първия път, в продължение на 20-ина минутки скалпът ме щипеше - от ракията предполагам. И тогава ми хрумна нещо: след като има такава реакция, щипене, значи има и раздразнен скалп. А пърхутът е И това - раздразнен скалп. Мъжът ми има много пърхут и какво ли не е пробвал като шампоани и все тая. Ако взема да го натисна да се поомаже малко с ТРИВИТАМИНОЛ, дали няма да му помогне?!?! Дали си срещала или пък някой друг отзвук някъде из нета от тази маска точно по този въпрос - да помага и при пърхут?!?
mari_ko написа::1062 За реакцията на белтъка от топлата вода въобще нямаше да се сетя. Добре, че споделихте опит :923
Ооооооо, още си спомням как в 10-и клас моята приятелка приличаше на пуканка в главата след като се опита да измие с гореща вода някаква маска с яйце....... :221 :221 :221
mari_ko написа:За маската как смятате - колко често трябва да се прави? Аз си мисля за 2 пъти месечно???
Аз засега смятам веднъж в седмицата да я правя. Не ми тежи - лесно се прави и много бързо ми минават тези 3 часа.
mari_ko написа:Дребно дупе, чак сега ти видях линийката и сърцето ми направо прескочи от кеф. Значи чакаме 2 бебчета. Много, много се радвам и ти желая лека бременност :923
Присъединявам се и аз към тези поздрави! :923 Признавам си, чак сега видях линийката :oops: :oops: .
Последно промяна от cchery на 19 Яну 2011, 15:44, променено общо 1 път.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Peteto

Re: ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от Peteto »

cchery написа:Петя, по този повод се чудя нещичко. Като сложих маската първия път, в продължение на 20-ина минутки скалпът ме щипеше - от ракията предполагам. И тогава ми хрумна нещо: след като има такава реакция, щипене, значи има и раздразнен скалп. А пърхутът е И това - раздразнен скалп. Мъжът ми има много пърхут и какво ли не е пробвал като шампоани и все тая. Ако взема да го натисна да се поомаже малко с ТРИВИТАМИНОЛ, дали няма да му помогне?!?! Дали си срещала или пък някой друг отзвук някъде из нета от тази маска точно по този въпрос - да помага и при пърхут?!?
Чери при мен също имаше щипане 1-я път, но после изчезва.
Мисля че ако го "натиснеш" да се намаже ще има положителен ефект. Иначе от мойте близки не сме коментирали за опит в/у половинките си :423 но като се видя с тях може да разпитам и някой даси каже :D
mari_ko написа:Дребно дупе, чак сега ти видях линийката и сърцето ми направо прескочи от кеф. Значи чакаме 2 бебчета. Много, много се радвам и ти желая лека бременност :923
cchery написа:Присъединявам се и аз към тези поздрави! :923 Признавам си, чак сега видях линийката :oops: :oops: .
И блdгодаря за поздравите, аз чак сега се реших да си прикача линийката - но бебето е 1, но 2 по ред :221 .
p_pampova

Re: ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от p_pampova »

Drebno_dupe написа:Мога да споделя личен опит за тази маска наистина е уникална и действа много добре на косата.
Моята коса понеже е мазна в корените и когато трябваше да слоша бъдемовото масло реших че ще я омазня страшно и после миенето ще е моят малък кошмар, но се оказа че бъркам. Спах с нея цяла нощ после се изми съвсем лесно и косата наистина имаше друг вид.
Пробвайте я смело :1143
това много помага на косата и подхранва косъма
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от cchery »

p_pampova написа:
Drebno_dupe написа:Мога да споделя личен опит за тази маска наистина е уникална и действа много добре на косата.
Моята коса понеже е мазна в корените и когато трябваше да слоша бъдемовото масло реших че ще я омазня страшно и после миенето ще е моят малък кошмар, но се оказа че бъркам. Спах с нея цяла нощ после се изми съвсем лесно и косата наистина имаше друг вид.
Пробвайте я смело :1143
това много помага на косата и подхранва косъма
Трябва да кажа, че я правих тази маска съвсем последователно 2 месеца - точно за толкова ми стигна 1 шишенце с тривитаминол и наистина имаше удивителен ефект - определено косата ми почна да расте по-бързо!!!!

Сега обаче, след като съм я спряла, забелязвам една тенденция - станала е много по-мазна от преди. Независимо, че смених вече 2 шампоана!!!! :???: :???: :???:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
ellyto

Re: ТРИВИТАМИНОЛ за красива коса

Мнение от ellyto »

Аз също съм правила тази маска и мога да кажа също само положителни отзиви - косата ми изглеждаше много много добре. Правих я 1 път седимчно 1 месец. Трябвало да има почивка, защото може да се предизвика обратен ефект.
2 с.л. тривитаминол
1 с.л. кисело мляко
1 с.л. домашнярка (май гроздова беше)
1 с.л. зехтин
1 с.л. оцет
1 жълтък
Освен горепосочените съставки, аз слагах и бадемово масло и имаше някакво масло на Икаров за растеж на косата. Друго не се сещам да съм добавяла, но в общи линии всякакви масла вършат добра работа. Колкото повече неща, толкова по-хубава маската :lol:
Публикувай отговор