Моят дом е моята крепост

Жената е жена, когато пазарува....... с мярка
Публикувай отговор
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от mari_ko »

Верче, това с къщата си е голямо приключение. Сигурна съм, че ти доставя удоволствие, ти си творец и умееш да вдъхваш живот на разни неща :222
Успех ви желая. Яко някой може да се справи почти само със собствени сили, това сте вие с Явор. Поздрави го от нас :923
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Ver

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Ver »

mari_ko написа:Верче, това с къщата си е голямо приключение. Сигурна съм, че ти доставя удоволствие...
Да ти кажа Марианче, то всяко приключение с времето си ....
Към момента не ми доставя никакво удоволствие. Уморих ли се, к'во ли :1044
Последния път оставих Явор да си бачка сам и щипнах по гората :oops:
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Kleo »

Верче, възхищавам ти се най-искрено, за проектите, за това, че ги споделяш тук, за размишленията ти за старата къща, за снимките, и помни, че всяко нещо идва с времето си. Нормално е да се появи умора след дълъг труд. В един момент ти отново ще усетиш ентусиазъм да се върнеш там, просто съм убедена в това, момиче! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
олеся

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от олеся »

Ver написа: Години наред е била лишена от грижа и внимание и сега е ... ГЛАДНА! Много е гладна, ...
:524
От малко хора в днешното време могат да се чуят подобни думи. Четейки ги нещо трепна в мен.
А къщата може да е щастлива и спокойна, че вече ви има. Красива е.
Ver

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Ver »

Тъй като платната ми свършиха, а очевидно много обичам да оцветявам :1062 освежих балкона :)
На решетките черна боичка, по стените бяло класика в жанра. Работа за има няма един ден :)
Сега само да боядисам къщичката за птички в някакъв ярък цвят и съм готова :)
Ася

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Ася »

олеся написа:
Ver написа: Години наред е била лишена от грижа и внимание и сега е ... ГЛАДНА! Много е гладна, ...
:524
От малко хора в днешното време могат да се чуят подобни думи. Четейки ги нещо трепна в мен.
А къщата може да е щастлива и спокойна, че вече ви има. Красива е.

Олеся, и аз това исках да кажа, но щях да го направя с повече думи и по-малко красиви, отколкото си го казала ти :524
Вер, ще ни покажеш ли снимки, а къде е къщата - в планината или в полето? Много е интересно да видиш стара къща и да имаш правото да я преподредиш. Когато купихме нашата преди 7 години, намерихме тонове боклуци и много съкровища :954

И нас къщата ни изпи отначало, но мисля, че беше нужното преливане на енергии в търсене на хармонията, вече сме добре и се прибираме с радост и обич.
Ver

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Ver »

Ами те снимките няма да покажат нищо по-различно, защото не сме работили по къщата от известно време.
За сега сме замразили дейността, поради финансови причини :1062
Асе, къщата е в края на едно село до София и на 200 м зад нея по един черен път започва борова гора и поляни.
Ася написа:И нас къщата ни изпи отначало, но мисля, че беше нужното преливане на енергии в търсене на хармонията, вече сме добре и се прибираме с радост и обич.
Хубаво е! Поздравления :)
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моят дом е моята крепост

Мнение от Kleo »

... Борова гора и поляни ... - ех, размечтах се за тази гора и тези поляни ... и аз!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор