С какво се сдобих

Жената е жена, когато пазарува....... с мярка
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Вчера и завчера си купих по една зимна елегантна рокля. Нямах почти никакви дрехи за обличане вече. Само един вълнен панталон с ръб. Сега вече ще си нося роклите. Много съм щастлива!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

С нова пижама - розова, с грижовно мече :329
С два сутиена - телесен и черен :1216
С хубави чорапки и домашни чехли :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

След като 4 месеца НЕ съм пазарувала нищо освен нещата от първа необходимост /храна, хигиенни продукти и обувки, ако старите се скъсат/ :oops: през последните две седмици съм се отдала на шопинг с огромна наслада:

- пръстен за мене си от медицинска стомана за 10 лева, от един щанд на сляп човек при НДК, "случайно" го видях и веднага ме грабна;
- обеци от Гърция /висулки, сребристи, със спирали/, за 8 евро;
- дамска чанта от Гърция /бяла, нежна, ръчно плетена/, за 15 евро, спазарих си я от 16;
- червило и лакове /розов и брокат/, общо за 8 лева;
- блуза за мен с дълъг ръкав за есента /с червени рози на бял фон/, за 10 лева;
- бикини, сутиен и чорапки за мен, общо за около 20 лева;
- подаръчета за близките ми /разни дреболии, които им доставиха удоволствие, а на мен още повече, докато им ги избирах - магнитчета, календари, чаши, карти за игра, запалка, картички, гланц за устни, дезодорант, парфюми, билети за театър, бельо и чорапи за Хри и Алекс, и други.../. :fan

Вие с какви новички неща сте се поглезили напоследък, дами? :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Хри ми подари лазерен принтер вчера :1216 :1028 :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

А гимназията ми даде нов лаптоп :fan :fan :fan
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Kleo написа:А гимназията ми даде нов лаптоп :fan :fan :fan
А Хри ми подари мишка, за да я ползвам за този лаптоп :1216 :1216 :1216

Много съм доволна, ама много! И благодарна, и признателна!

Сдобих се и с нова колода Таро - "Арканум" - с невероятно илюстрирани карти :326 :524 :329

Така че живея сред изобилие и благоденствие, Вселената е щедра към мен и семейството ми.

Ние с Хри пък купихме нов телевизор на Александър. В неговата стая е монтиран. Там си гледа любимия футбол.

И е много щастливо детето. ... Сега умувам с какво да зарадвам аз от своя страна Хри. Милият ми той. :329 :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Сдобих се с усещане, че съм ценна такава, каквато съм.
Сдобих се със свободата да бъда точно самата себе си.
Сдобих се с вяра, че проблемите ми са съвсем разрешими.

И се оказа, че демоните са преувеличени.
И че явно са само в моята глава.
Затова сега ще си позволя Бъдни вечер без демони.

Ще се насладя на компанията, която АЗ искам.
Ще празнувам така, както АЗ желая.
А именно целият ден ще съм при нашите.
Без чувство за вина.
Без упреците на Хри и на Алекс.
А те ще се присъединят чак вечерта.
Така всички ще сме ЩАСТЛИВИ и спокойни.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

За рождения си ден тази година получих много любов, дарове, приятелство, усмивки, споделеност, както и великолепни подаръци - прекрасно пролетно яке цвят бордо от Хри и Алекс, любимия ми парфюм "Императрицата" от сестра ми, карти с напътствия от Богините от първата ми братовчедка, естетичен козметичен сет-сърце от леля ми, интересни книги от мама, парички сама да си избера нещо от татко, пари в плик от колегите, специален чай и бисквити от приятелка от Франция, които получих по Еконт, естествено - и много мартенички, включително от ученици, клиенти, колеги, шефове. Много си обичам празника, ей! А тази година както винаги празнувах много неща: РД на мама, моят, годишнина от запознанството с Хри, годишнина от кръщенката ми, Баба Марта, този път 1 март се падна и Сирни Заговезни /Прошка/, та всичко това накуп. Беше хубаво и весело! :fan :1216 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Изображение

Сдобих се с нов домакински уред, т.нар. slow-cooker :222 Някоя от вас да има подобен или същият? Да споделите любима рецепта с мен?

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Вчера взех заплата + бонус + парички от направен хороскоп и днес се поглезих малко с няколко нови нещица:

- сутиен, чорапогащници и бикини
- книга за любовта при тийнейджърите
- ягоди, банани, орехи и сурово кашу
- разни хигиенни и козметични продукти
- хубави витамини от А до Я и етерично масло от бор

И се сетих за тази прекрасна темичка. Наскоро си взех много сладки черни маратонки с платформи. Приличат на обувки, с връзки и цип са, раздвижени, 36 номер, но умалени, тоест отговарят на моя 35 номер. Чудесно е, че отново се радвам, когато направя някоя и друга покупка. Не, че съм изкупила магазините, просто си е приятно и настройва пролетно, почивно и дори почти ваканционно :222 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Сдобих се с увереността, че ми е по силите и възможностите, а имам и мерак и воля за това нещо, а именно най-после да купя студио (едностаен апартамент) в Банско на мое име!!!
До този момент не съм имала нищо като вещ скъпо материално на мое име: нито лек автомобил, нито жилище, нито вила, нито къща, нито дори стая!!!
Винаги съм живяла у някого. Никога не съм оставала без дом, без кола, но те са били на някого другиго (родители, съпруг, любовници, бивш съпруг). Никога мои. Винаги зависима, че всеки миг мога да бъда оставена. Изоставена и без подслон. А да се върна при мама и татко в и без това тясното им жилище за мен не е опция, за повече от месец-два.
А сега, на 43, със силен 4 дом по рождение, ми се открива шанс да закупя мой си имот :) :) :) Заслужила съм си го. Но съм безкрайно признателна на Щедрия Абсолют. Амин. Да ми бъде реченото сторено, ако е за Доброто на всички замесени.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор