Почистване двора на 28 ОДЗ "Ян Бибиян"

В този подфорум родителите на деца от училищни класове и градински групи могат да пускат теми, в които да обсъждат предложения, инициативи и т.н., свързани с ежедневието на децата в учебните заведения
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Почистване двора на 28 ОДЗ "Ян Бибиян"

Мнение от metsababa »

:1103 Уважаеми родители, по идея на Весела Найденова - vesi_n, поствам тук плакат на една инициатива, тип "ленински съботник". :985 :plezya se :plezya se Т.к. времето до събота е прекалено малко и е възможно вече да сте си направили плановете, то моля известете за коя дата имате възможност да се включите към идеята и да почистим двора на градината. :1103

[img]http://metsababa.net/pics/Pokana%2028%2 ... stvane.png[/img]
milen radnev

Re: Почистване двора на 28 ОДЗ "Ян Бибиян"

Мнение от milen radnev »

Е, добре де, ще ходи ли някой утре все пак? Никой нищо не каза... :)
Аз имам готовност, така че...
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Почистване двора на 28 ОДЗ "Ян Бибиян"

Мнение от cchery »

milen radnev написа:Е, добре де, ще ходи ли някой утре все пак? Никой нищо не каза... :)
Аз имам готовност, така че...
Здрасти, Миленски. Като си говорихме с Весела по телефона, стана ясно, че и тя, и аз сме възпрепятствани за тази събота и неделя. И затова се роди идеята да осъществим инициативата на 29 май. В интерес на истината, аз утре може и да намеря време, но пък нямам подготовка, така че....
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор