ПОВРЪЩАЩИ ДЕЦА В ГРАДИНАТА

В този подфорум родителите на деца от училищни класове и градински групи могат да пускат теми, в които да обсъждат предложения, инициативи и т.н., свързани с ежедневието на децата в учебните заведения
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

ПОВРЪЩАЩИ ДЕЦА В ГРАДИНАТА

Мнение от cchery »

Здравейте. Ако има все още четящи родители в този форум, искам да попитам дали и в другите групи в градина (28 ОДЗ "Ян Бибиян") днес е имало масово повръщане както в нашата?! След 15,00 часа няколко деца са се оплакали от стомашни болки и до 17 часа 8 са повърнали многократно - около 3-4 пъти. Дъщеря ми е една от тях. Няма разстройство (засега), както и Т. Бяхме при личната, гърло и гърди спокойни, даже и коремчето е спокойно, което ме навежда на мисълта за хранително натравяне. Разбира се, ще се радвам да не съм права макар това да означава ротавирус.

Преди 3 седмици отново около десетина деца от нашата група се подрискаха сериозно, последвано от повръщане и Т! Дъщеря ми не взе участие в тази серия, слава богу!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: ПОВРЪЩАЩИ ДЕЦА В ГРАДИНАТА

Мнение от droidd »

cchery написа:което ме навежда на мисълта за хранително натравяне.
Чери, изключително неприятно :1044 Чудя се в днешно време родителите имат ли достъп до информация за това какво ядат децата им в градината( не само менюто , а и достъп до продуктите )???
Все още ми е много пресен спомена от натравянето ми поради Е-та, та се питам дали в детските градини се съобразяват с това.
baimomchil
Е, не се спря с тия постове!
Мнения: 98
Регистриран на: 19 Авг 2010, 17:58

Re: ПОВРЪЩАЩИ ДЕЦА В ГРАДИНАТА

Мнение от baimomchil »

droidd написа:
cchery написа:което ме навежда на мисълта за хранително натравяне.
Чери, изключително неприятно :1044 Чудя се в днешно време родителите имат ли достъп до информация за това какво ядат децата им в градината( не само менюто , а и достъп до продуктите )???
Все още ми е много пресен спомена от натравянето ми поради Е-та, та се питам дали в детските градини се съобразяват с това.
Достъп до продуктите няма как да имат родителите. То ако всеки влиза и пипа в кухнята тия драйфания щяха да са през ден. Иначе информация какво ядат имаш.
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: ПОВРЪЩАЩИ ДЕЦА В ГРАДИНАТА

Мнение от bubalina »

А какво всъщност са яли децата?
Преди време и при нас имаше такъв случай в една от групите- за една вечер се тръшнаха около 15 деца с темп. и повръщане,но така и не се установи стомашно разстройство(натряване) ли бе или някакъ вирус...
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ПОВРЪЩАЩИ ДЕЦА В ГРАДИНАТА

Мнение от Kleo »

Искрено съжалявам за преживения стрес, дано не се повтаря повече!!!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор