Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от cchery »

олеся написа:Но започнах от две седмици да ходя на плуване. Закупих си карта за цяла година напред. Изръсих доста пари накуп, но целта е да се ходи редовно.
Ето това решение заслужава сериозни адмирации :326 :326 :326 . Аз ще си замълча с моите карти за по 8 посещения :1062 . Сериозно сега - Оли, досега не бях виждала някой толкова сериозно да погледне на тренировката си! Може и да е обичайно някъде и за някой, но ти сега даде пример за това колко много искаш да се получи твоето влизане във форма! :324 :324 :324
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Вчера беше ден на мляко и вода.
Днес - ПОД.
Плуването продължава със същото темпо и желание.
Теглото си стои едно и също - 75, но утре пак ще се меря за резултат от двата разтоварващи дни.
Тялото се постегна и се харесвам в новата си рокля.
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Вече съм 74кг.
А, дано, а дано, ама надали :1062
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от Kleo »

Вярвам в теб! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от cchery »

олеся написа:Вече съм 74кг.
А, дано, а дано, ама надали :1062
Оли?! :954 Задържаш ли ги?!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от Kleo »

Да, разкажи, Олеся! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Все съм си 74. Плуването продължава - чувствам се много добре, пълен релакс. След басейна влизам в сауната за 2 х 15 мин.
Миналата седмица направих 1 разтоварващ ден. За утре планирам отново - пък да видим. Ходенето из алеите на парка с малкия по 2 ч. всяка сутрин въобще не ги броя - то това си е част от нормалния ритъм. Вечер съм като изстискан лимон, нямам сили за нищо. Не бях влизала във форума от 10 дни - колко много сте изписали ...
Въпреки, че теглото се е заковало, определено съм стегнала тялото и изглеждам прилично (в дрехи).
Та, продължавам със спорта и по 1 или 2 разтоварващи дни в седмица.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от Kleo »

БРАВО, Олеся, само така! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Вчера направих разтоварващ ден на пр.мляко и вода. Планирах днес да продължа на ПОД, обаче не се получи. Зимата дойде, а без слънце ми е труден деня. Искам слънцеееееее... :954 :954 :954 :954 :954
След малко ще се отправя към басейна, а утре като се събудя ще помисля отново по темата за един ПОД.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от Kleo »

Олеся, запали си всичките лампи вкъщи.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
олеся

Re: Обещание от Олеся - старт на едно ново начало

Мнение от олеся »

Вчера отивам на плуване и какво да видя - басейна пълен с 12-15 жени, ври и кипи от водна аеробика. Махнали коридори и усвоили цялото пространство. Смилили се и оставили само за 1 коридорче, но то заето с 2 плуващи. Погледах, погледах, пък като се гмурнах при водните гимнастички, като му ударих едни кръшни упражненийца. Накрая излезнах капнала от умора. Такова натоварване и умора от плуването никога не съм получавала. Та най-вероятно във вторник вечер ще се присъединя към тази група. :1062

А за лампите, Вихрогонче - де да помагаха. Щях и по себе си да накича, а дано ми се повдигне тонуса и настроението :222
Публикувай отговор