Обещано от Чери

Публикувай отговор
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Чери

Мнение от Ванчето »

Да, Чери, успях! Отворих я!
Много хубави цифрички... :roll: И килограмите които си свалила не са малко, но мен повече ме впечатляват сантиметрите които отчиташ като минус! Особено на талията и ханша, където е най-трудно да бъдат намалени обиколките! Браво на теб, много се радвам на успеха ти! :524
А снимките няма да ги коментирам! :222 Той Момчил ти го е казал вече:
cchery написа: преди 2 вечери - имаш резултати!" :1069 :1069 ...
Щом е видимо вече дори за хората, с които си всеки ден, значи коментара е просто излишен! :940 :940
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Чери

Мнение от Cheva »

Чери, след като видях таблицата и се успокоих. Този път режимът работи! :222
От снимките ми е трудно да видя големи разлики, но таблицата е показателна!
И като се има предвим , че периодът обхваща коледните празници...чудесен резултат! :326
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Cheva написа:От снимките ми е трудно да видя големи разлики, но таблицата е показателна!
Е, няма как да видиш нещо, което не съществува :1062 :1062 . В смисъл, че големи разлики няма. Защото е така. Аз също не виждам Х-факторите на моето отслабване :lol: макар видимо да съм се посмалила. Но определено очаквах да изглеждам по друг начин. Обаче виж какво ми написа веднъж Руми по повод следната моя забележка:

Пускам си табличката за отчет за третата седмица. Тъкмо бях доволна от цифрите в нея, й направих сравнение със снимки от началото и днес....... *:( sad..... ми не e това, което съм очаквала. Наистина. Нека не ти звуча инфантилно, но аз съм крайно критична или да го кажа по друг начин - честна - към себе си и това, което виждам днес като мое тяло, не ме удовлетворява. Давам си сметка колко много съм имала да свалям и да работя по проблемни зони. Като сложиш дрехите и не си личи толкова, но на голо........

"Анелия, няма как да постигнеш мечтаната форма за един месец, два месеца! Не си качила излишните килограми за толкова кратък период от време, не очаквай и да се промениш за толкова.

Постигнала си много за толкова кратко време :))) Помисли, само едно завъртане на режима :))) Разбирам, че се целиш в звездите и напълно те подкрепям да следваш мечтите си. Но, бъди реалист :)) Спри се за минутка, зарадвай се на постигнатия успех и след това смело продължи напред. Ще изгориш всички излишни мазнинки, само бъди търпелива и упорита :)))"


Бъни, Деси, благодаря ви, че минахте оттук и ме окуражихте. Малко ми е фриволно в момента - Руми предлага да завъртя трети кръг на режима, а на мен не ми се иска...... Още мисля по въпроса какво и що да сторя. Не знам. Откровено.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Чери

Мнение от Ванчето »

cchery написа:Руми предлага да завъртя трети кръг на режима, а на мен не ми се иска...... Още мисля по въпроса какво и що да сторя. Не знам. Откровено.
Чери, а защо не ти се иска?
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

Бъни написа:
cchery написа:Руми предлага да завъртя трети кръг на режима, а на мен не ми се иска...... Още мисля по въпроса какво и що да сторя. Не знам. Откровено.
Чери, а защо не ти се иска?
Доняяяяякъде ме домързява :1062 . Но като цяло от 16 февруари искам да направя по метода на Надя Петрова. И просто ще ми се съберат доста време някакви режими, а това ме натоварва жестоко. Чисто психически.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Чери

Мнение от Kleo »

ПОСЛУШАЙ СЕБЕ СИ
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Чери

Мнение от cvety_rz »

Чери, поздравления :326
Руми, много добре го е написала.Радвай се и оценявай постигнатото и работи за крайната цел.Има разлика на снимките особено в гърба и корема :524
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Обещано от Чери

Мнение от Cheva »

cchery написа: Но определено очаквах да изглеждам по друг начин.
Но пък си 65кг ! Я си спомни колко време гонеше 6-та и все ти се изплъзваше , а сега си цели 5 кг по-малко! Най-доброто отслабване е точно това, което правим с режима на Руми - плавно топим мазнини, но е по-трайно.

Щом искаш направи детокса на Надя, полсе захранване, почивка. И чак по-късно можеш да си направиш примерно 2 седмици режим по Руми. :) Защо не ?
Знаеш , че тя е за минималните дози стрес. :222
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Чери

Мнение от Kleo »

Чева е права, Черита! :326 :326 :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
tita

Re: Обещано от Чери

Мнение от tita »

Ани, имаш отлични резултати, личат и от снимките. :326 Не се отказвай, момиче! :524 Имам предвид от тренировките. :) Да въртиш режима трети месец, определено е досадно и според мен можеш да не го правиш. За периода, в който си го правила вече си имаш собствена лична преценка за количествата и храните, които можеш да хапваш, както и до каква степен можеш да си поглезеш душата и да отпуснеш края. Продължи с тренировките и дай почивка на съзнанието си, че трябва да се спазва точен хранителен режим. Отпусни се и ще видиш, че нещата с храненето просто се получават от самосебе си. След месец, два .. ако ти се иска пак започни да следваш стриктно режима и рецептите в него. Сигурна съм, че след година ще виждаш онази разлика в снимките, която си очаквала да видиш сега. :)

За съжаление, аз както казах, стигнах до положението да си се харесам в огледалото, демотивирах се някак, не ми се излиза от комфорта да не мисля за утрешното си меню и не следвам режима на Руми отдавна, но си тренирам. Е, нямам никакъв напредък от към минуси в кг, но пък съм си на същото положение. :)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Чери

Мнение от cchery »

tita написа: Не се отказвай, момиче! :524 Имам предвид от тренировките. :) Да въртиш режима трети месец, определено е досадно и според мен можеш да не го правиш.
...........................................................................
Продължи с тренировките и дай почивка на съзнанието си, че трябва да се спазва точен хранителен режим.
Тити, твоите думи ще обяснят може би най-точно защо не искам да правя точно СЕГА третото извъртане на режима - трябва почивка на съзнанието....

А тренировките - няма спиране. Сега съм с Руми, но съм убедена, че ще погледна и към други инструктори. Едно е сигурно - няма да спирам. :954

Благодаря за включването! :923
tita написа: За съжаление, аз както казах, стигнах до положението да си се харесам в огледалото, демотивирах се някак, не ми се излиза от комфорта да не мисля за утрешното си меню и не следвам режима на Руми отдавна, но си тренирам. Е, нямам никакъв напредък от към минуси в кг, но пък съм си на същото положение. :)
Тя и самата Руми го казва - режимът е временен период, през който се учим да усвоим навици, които ще ни ползват занапред. Аз те разбирам повече от добре :D - сигурно аз съм някъде на челно място в редиците на хората, които адски трудно понасят ограничения... Не можеш цял живот да си с 5 крачки напред що се отнася до храната, да не си си изял закуската, но вече да знаеш какво ще вечеряш.... Мен това ме натоварва. Така че сега и аз се боря за задържане на навиците.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор