Обещано от Цвети

Публикувай отговор
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Купих я :mrgreen: Съвсем семпла трикотажна рокличка.Качвам снимки, но са правени с таблета и не са много качествени.Все забравям да заредя батериите на фотото :oops:
[img]http://s31.postimg.org/jmvdlt8dz/me_me_2.jpg[/img]
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Купих я :mrgreen: Съвсем семпла трикотажна рокличка.Качвам снимки, но са правени с таблета и не са много качествени.Все забравям да заредя батериите на фотото :oops:
[img]http://s31.postimg.org/jmvdlt8dz/me_me_2.jpg[/img]
:1215 :1215

:223 :223 :223

Цветка, снимките са много нюню, но..... си личат ръце, рамене, стройния силует...... :1139 :1139 :1139 .......... СТрахотна си!!!! :326 :326
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Да, права си, че са малки, но исках да ги събера и трите под горните две.Ще трябва да си направя колажа както трябва, че срамота заради професичта, която имам :1062 Полезно беше за мен да си припомня от къде съм тръгнала.Е да снимките по бански са доста по отчайващи, но пък и те са полезни, за да ми напомнят, че пътят не е извървян до край и има още :222
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Kleo »

Цвет, разликата е очевАдна, браво на теб!!! :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

И така да се кача на стената на срама :oops: Днес се качих на кантара и той също се качи....82 оки.....цял месец се отпуснах и резултатите не закъсняха, но да си призная яд ме е, но не съжалявам.Наистина ми беше писнало от диети и ограничения....имах нужда да разпусна по стабилно.Върнах малко, но сега се засилвам и право напред.Надявам се да изпълня до край това ,което съм си обещала.Такава е моята историяНе винаги съм успешна, но не мога да лъжа нито себе си нито вас.Когато е добре е добре, когато не е добре не е , но си го казвам :mrgreen:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
diva

Re: Обещано от Цвети

Мнение от diva »

Цвети, :923
Не е срам! Нормално е да "поохлабиш" режима. Ти доказа и на себе си и на всички, че си борец. Ти знаеш какво искаш и ще го постигнеш!
:923 :923 :923
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Мерси, Диве :940
Днес напълно режимна и доволна от себе си :mrgreen:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

Цветка, смело напред!!! И никакво отказване! Понякога не става, но това не е за цял живот!!!! Аз също се мотивирам в момента да започна. И мисля, че идния понеделник е моят ден, т.к. в момента не съм в София. Имам си режима. Имам си резултатите от миналата година. Всичко е в моите ръце! :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Леле, не съм минавала скоро през моята си тема, но не съм се отказала! Боря 30 си килограм сиреч 76 кг.Тренирам си и така.От утре си започвам пак режима, че лятото го давах малко по ларж.В началото на октомври ще се отчитам пак.До нови срещи :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Ванчето »

Цветиииии... :923 :923


Изображение

Това висеше на стената на апартамента, в който бяхме отседнали във Валенсия миналия месец - в буквален превод - НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ СЪНИЩА!!! И това беше първото нещо, което си помислих, когато прочетох това :
cvety_rz написа:Боря 30 си килограм сиреч 76 кг.:954
Това е повече от страхотно! ТИ си страхотна! На това се казва дух и воля! ТИ си истинското доказателство, че невъзможни сънища няма, когато човек го иска наистина силно!
Щастлива съм, че те "познавам" :D :940

Чери, струва ми се, че скоро ще имаме още една "сбъдната приказка"... :1216
И тя ще е много по-достойна за уважение! :524
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

Юни - 82 г.
Септември - 76

:1215 :1215 :1215 :1215

Уау, Цветка, тихичко, без много фанфари нещата при теб се случват!!! Страхотна си! Няма какво друго да кажа! С Т Р А Х О Т Н А!!!!! Чудя се какво ли ще отчетеш през октомври :954 :954 . И да знаеш, че го чакам с интерес!!! Браво, момиче!
Ванчето написа:Чери, струва ми се, че скоро ще имаме още една "сбъдната приказка"... :1216
И тя ще е много по-достойна за уважение! :524
Ам' да знаЙш..... ще се окажеш права, Ванче! :) :) Ама само за първото изречение - няма по~ и най-достоен!!! :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор