Моите 49 дни само с растителни продукти

Споделено, откровено, съкровено
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Моите 49 дни само с растителни продукти

Мнение от Cheva »

Сиренце написа:Установих, че в обикновен ресторант веган менюто се свежда до.....ризото.
А картофки , салатка ?
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моите 49 дни само с растителни продукти

Мнение от cchery »

Цони, имаше ли някаква реакция на организма ти след консумацията на риба?! И как ти се стори вкуса й?!

Как мислиш да се захранваш след като вече наистина му се вижда края на 49-дневния пост?! Направо ти свалям всичките шапки дето ги имам, че издържа и го направи....... :326 :326 :326 :326 :326 :326 Със сигурност без месо ще мога да утрая, но без яйца и млечни..... предполагам, че ще ми трябва още време, за да узрея!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Моите 49 дни само с растителни продукти

Мнение от Сиренце »

Е, не можах да я направя като хората тази тема :128 . Спомен какво съм яла последните дни нямам. Хвърчах напред-назад, лекари, изследвания, после гости, празници - ЛУДНИЦА. Карах основно на плодове, ядки, някоя и друга филия с лютеница в движение.
Равносметката ми, обаче, показва само положителни резултати. Въпреки, че не съм мръднала и грам надолу, се чувствам леко, нито веднъж не съм имала подуване на ръцете или клепачите. Едва ли някога ще стана пълна вегетарианка, но определено това е начин на живот, от който ще възприема много.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моите 49 дни само с растителни продукти

Мнение от cchery »

Сиренце написа: Едва ли някога ще стана пълна вегетарианка, но определено това е начин на живот, от който ще възприема много.
Кое по-конкретно ще промениш?!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Моите 49 дни само с растителни продукти

Мнение от bobichan »

Сиренце, така е в повечето ресторанти. Дори салата е много трудно да си намериш без яйца, сирена, шунки, кашкавали и пр. Нищо против тях, но някак си е редно да има за всички целеви групи, за съжаление ще мине време докато узреят за идеята.
Ма ние сме били една кръвна група с теб :) И аз не съм все още вегетарианка и веганка, въпреки че определено следвам тази посока. Дори след целия период на лишения минах един месояден период, но сега започвам да нормализирам хранителните си навици това се получи просто защото ми беше забранено..... около 100 неща и резултатите на лице. Определено има какво да се научи от вегетарианството, суровоядството и веганството. А в крайна сметка нещата се случват така както трябва да се случат :222
cchery написа:
Сиренце написа: Едва ли някога ще стана пълна вегетарианка, но определено това е начин на живот, от който ще възприема много.
Кое по-конкретно ще промениш?!
И на мен ще ми е любопитно да споделиш.
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моите 49 дни само с растителни продукти

Мнение от Kleo »

И на мен, Сиренце :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор