Личен дневник Kleo

Споделено, откровено, съкровено
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Изображение

Аз съм амбиверт :940 :940 :940 ... Иии... колко добре казано:

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Искам скоро да си купя рокля деним или дънкова, нещо подобно:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Такова МОРЕ не съм имала досега.
Шкорпиловци, комплекс Дъбрава - цели 25 нощувки.
Тишина, нарушавана само от шума на дърветата в гората, от плисъка на вълните, идващ много отдолу.
Тъмнина... и много, много звезди. Млечният път. Неописуеми гледки.
Чета. Пиша. Мисля. Съзерцавам. Гледам и чувам красота. Покой.
Невероятна почивка беше. Не ми се тръгваше от морето... от Варна, Бургас, Поморие, Бяла, Обзор... Карадере, Иракли... дивотия до шия.
И само аз, Хри и Алекс. Беше върхът!

/23 юли - следобед, на плажа - идилията беше внезапно нарушена с оня телефонен разговор, че няма да ми подновят трудовия договор от 15 септември/

МАЙКАТА, която може
Пиша това за всички майки, които се притесняват за децата си и обсъждат с роднини, познати, непознати, наум и на глас дали децата им ще учат в мечтаното училище, дали ще се оженят, омъжат, ще родят ли хубави и здрави деца, ще намерят ли работа, приятели, квартира и ще го живеят ли изобщо този живот щастливо и безопасно, според нормите майчински.
Няма живот без предизвикателства и промяна. Няма дълъг живот без напредване на годините. Няма нищо, което не е било посято в мисълта, преди да се роди. И мощна е мисълта на майката. Притеснението ражда само теснотия, стиска Ви за гърлото, разпилява енергията и на никого не помага. Притеснението е родител на белите коси, телесните болки и гадното сутрешно настроение. Затова ако искате да помогнете на децата си никога, никога , никога не се притеснявайте за тях. Ако тръгне на път, благословете пътя му! Ако направи избор - благословете избора му! Ако е болно, говорете му за здраве! Ако направи грешка - радвайте се, че трупа опит и знания! Преди да се роди, детето беше част от вас. Сега тази част е отделно цяло. Цялото има свой живот, свои уроци, свой опит, свой път и свои избори.
Просто го благословете!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »





Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »





Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »







Изображение

От днес до 14 септември ще ходя сутрините в гимназията, макар че реално нямам никаква работа там. Отпускът ми свърши, не съм преназначена за новата учебна година. Но тъй като ми предстои да върна служебния лаптоп, който ми се води на мое име, а на него имам записани важни неща, идващите дни ще си ги прехвърля на флашка и оттам на компютъра ни вкъщи. В момента в училището е много пусто, само аз, охраната и още една учителка сме в цялата сграда. Като аз съм само между 9 и 12 часа, после отивам в Центъра на другата ми работа, а колежката ми стои може би докъм 15 часа и после и тя си тръгва. Знам, че охраната идва рано и си тръгва късно, но не зная точно в колко часа, не ме и интересува. Тъжно и тихо, самотно, беше в учителската стая. Аз сама. Е, събрах си ума. Преглеждах обяви за работа. ...

И за да не завършвам толкова минорно поста си, ето нещо жизнерадостно и приятно за слушане:





Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор