АСТРОЛОГИЯ

Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »



Изображение

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

5 юни 2020, 22.11 ч., вчера вечерта - Пълнолуние по оста Близнаци-Стрелец. Съвпад Слънце-Венера в Близнаци точно срещу Луна в Стрелец. Огромно емоционално напрежение, породено от образувалата се Подвижна Тау-квадратура: Марс и Нептун в Риби, Слънце и Венера в Близнаци, и Луна в Стрелец. Особено силно и осезаемо почувстваха това Пълнолуние представителите именно на подвижните знаци в Зодиака /Близнаци, Дева, Стрелец и Риби/.
Разпределението по стихии /елементи/ е следното:
* Въздух - Слънцето и Венера са в Близнаци, Сатурн е във Водолей, като Венера и Сатурн са ретроградни.
* Вода - Марс и Нептун са в Риби, Меркурий е в Рак, всички те се движат директно.
* Земя - Ретроградните Плутон и Юпитер транзитират в Козирог, Уран - в Телец.
* Огън - Луна в Стрелец.
Темата на това Пълнолуние е образованието, пътуването, ученето на нови неща, приключенията, обучението, търсенето на истината, общуването, комуникациите, боравенето със словото, търговията, сръчността, любознателността, любопитството, пътешествията наблизо и надалеч, докосването до нови територии.


6 юни 2020, 18 ч., Луната все още се намира в Огнения Стрелец и все така е единствената планета в момента, транзитираща в Огнен знак. Напрежението от вчера вече е намаляло, Тау-квадратурата се е разпаднала напълно. Слънцето и Марс воюват помежду си, възможни са конфликти и неразбирателства между зрелите и младите мъже. От друга страна, хармоничният секстил Уран-Меркурий подпомага хората с идеи, като им дарява вдъхновение и интересни хрумвания.
Съвсем скоро, още в 22.44 ч. тази вечер, Луната ще премине в Земния Козирог, с което ще промени напълно енергетиката на отминалото Пълнолуние. Земната Луната ни мотивира да работим, да бъдем концентрирани и устремени към успех, към материален успех и финансови постижения.


7 юни, неделя, денят на Слънцето. Слънцето и Венера обаче все още транзитират заедно в Близнаци, в квадратура с Марс и Нептун в Риби. Меркурий в Рак е в опозиция с Луната в Козирог, възможно е да не успяваме да изразим достатъчно ясно емоциите и чувствата си, и да останем неразбрани от околните. Но въпреки това моментът е благоприятен за всички учени и творци, заради хармоничните аспекти на Меркурий с Уран и Нептун. Луната целият ден е в Козирог и е отлично аспектирана от Уран в Телец. Вечерта ще се образува стелиум в Козирог и Водолей, там ще бъдат заедно Луната, Плутон, Юпитер и Сатурн. Теми ще ни бъдат кариерата, професионалното израстване и това как да ги съвместим успешно с живота ни у дома, с близките и роднините ни.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

8 юни, понеделник, ден на Луната. А тя се намира в Земния Кардинален Козирог, в съвпад с Плутон, Юпитер и Сатурн. Луната е отлично аспектирана от Марс и Нептун в Риби, и вече е намаляваща след Пълнолунната си фаза.
Разпределението по елементи /стихии/ е следното:
* Земя - Луна, Плутон и Юпитер в Козирог, и Уран в Телец, като Плутон и Юпитер са ретроградни.
* Вода - Марс и Нептун са в Риби, Меркурий е в Рак, като и трите се движат директно.
* Въздух - Слънце и Венера в Близнаци, Сатурн във Водолей, като Венера и Сатурн са ретроградни.
* Огън - няма нито една планета в момента, която да транзитира в огнен зодиакален знак.
Съответно водещи са интересът към материалния успех, трудът, работата, чувствата, емоциите, интуицията, умът, идеите, общуването и пътуванията. Възможно е обаче да има спад в мотивацията, в хъса за действие и промяна, в амбициите и пламенността, с които се вършат нещата. Общо взето на представителите на огнените знаци /Овен, Лъв и Стрелец/ не им е особено комфортно сега. Останалите си имат различни помощници в лицето на някои планети.
Успешна нова седмица на всички!
:954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »



Лада Марина, Първа лекция от курса " Таро и езотерика" :326

А от мен следното: Луната се намира във Въздушния Неподвижен Водолей, поради което водещият елемент днес е Въздухът: имаме Луна във Водолей, Сатурн в съвпад с нея във Водолей и Венера и Слънце в Близнаци. И двете Светила транзитират във Въздушни зодиакални знаци в момента, което означава, че на преден план излиза умът, интелектът, разумът, идеите, които ни хрумват. Колкото до останалите стихии, те са подредени така: Водата е представена от Меркурий в Рак и от Марс и Нептун в Риби, а Земята - от Плутон и Юпитер в Козирог, и от Уран в Телец. Нямаме планета в Огнен знак, а ретроградни са Венера, Юпитер, Сатурн и Плутон. Желая хубава вечер на всички!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »





Луната е във Водните Подвижни Риби днес. Затова и прогизваме така. Все си вали дъжд. Водещ елемент: Вода. Имаме Луна, Марс и Нептун в Риби, и Меркурий в Рак. Слънцето и Венера са в Близнаци, Сатурн е във Водолей. В Земя имаме Уран в Телец и Юпитер и Плутон в Козирог. Няма огнена планета. Слънцето и Марс са в конфликт.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »







Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Очакват ни няколко интересни събития през близките часове и дни:
*Довечера, малко след полунощ, а именно в 0.37 ч. на 21 юни, Слънцето се премества от знака Близнаци в знака Рак, с което бележи началото на Лятото у нас! Астрономически това е най-дългият ден в цялата година, тоест светлата част от денонощието е най-голяма. Месецът на Рака продължава до 22 юли на обяд, дотогава е добре всички да насочим фокуса си към дома, семейството, децата, роднините, родния край, вътрешния ни психо-емоционален свят, да бъдем грижовни към себе си и околните, да си позволим да чувстваме, да изпитваме емоции, да се осланяме на интуицията си.
*Въпреки че Луната все още се намира в Близнаци, съвсем скоро ще последва Слънцето и ще настъпи Новолунието в Рак! Първо в 9.06 ч. сутринта на 21 юни Луната ще влезе в Рак, а после в 9.46 ч. ще настигне Слънцето, в 1-ия градус на Рак. Когато двете Светила /Слънце и Луна/ съвпадат в знак и дом, както е на Новолуние, тогава имаме единодушие и единомислие между външното проявление и вътрешния ни мир. Затова и моментът е така подходящ за намисляне и писане на ръка на списък с Новолунни желания.
*Новолунието в Рак е добро за желания, свързани с родителството, с отношенията към най-близките ни роднини /деца, родители, семейство/, с недвижимата собственост /къщи, апартаменти, вили, имоти/, с майчинството, забременяването, бременността, раждането, кърменето, грижата за млечните жлези, развиването на грижовност и емпатия по принцип, засилване на интуицията, вслушване в сърдечните преживявания. Можем да си пожелаем здраве в областта на гръдния кош, гърдите, стомаха, храносмилателната система като цяло, черния дроб, лимфната система.
*На 21 и 22 юни осезаемо се усеща силното влияние на елемента Вода в транзитната небесна карта - налице са цели 5 планети във Водни знаци: Слънцето, Луната и Меркурий са в Рак, а Марс и Нептун са в Риби. Определено на представителите на знаците Рак, Скорпион и Риби ще им е много добре, както и на хората с Луна и/или Асцендент в някой от тези знаци. Доброто им настроение може да бъде смутено единствено от засилената ретроградност в момента - ретроградни са Меркурий, Венера, Юпитер, Сатурн и Плутон. Възможен е хаос, объркване, връщане към стари и минали травми, случки и ситуации.
*Разпределението на другите стихии е следното: в Земни знаци се намират Уран в Телец и Юпитер и Плутон в Козирог, във Въздушни знаци са Венера в Близнаци и Сатурн във Водолей, а в Огнен знак няма нито една планета в момента.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор