РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Свобода на словото
Аватар
Нели
Философска система

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Нели »

"Обичам денят ми да започва с лесни печки." - Цветко, това звучи като заглавие на пост.... толкова е хубаво.

Дааааа, наистина е хубаво. :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
DeerE
От писане глава не боли

Мнение от DeerE »

Черита :923 :923 :923 , толкова ти благодаря, че така добре ме познаваш.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка

Мнение от cchery »

Хей, здравейте, дружина. Как сте? :954

Аз се прибрах току-що от бягане и трябва бързичко да се къпя, че да почвам работа. В момента съм в малко странна ситуация..... вкъщи НЯМА НИКОЙ :1215 :1215 :1215 ....... Бела е на тренировка, Коки е у съученик, а Момчил е в офиса си :plezya se :plezya se :plezya se :plezya se ........ UNBELIEVABLE

Дотежахме си вече..... от една година нищо различно не правим.... не се разделяме, ама не се и събираме..... Откровено много ми писна от това.

Както и да е. Здрави сме и това наистина е най-важното!

Минете пишете как сте, що сте?

Хубав ден от мен! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра

Мнение от cvety_rz »

Здравейте.
При нас няма нещо ново. Остава ми още малко стоене вкъщи. Март месец се връщам на работа. Беше ми много хубаво и съм благодарна, че имах тази възможност за по-дълга почивка. Райчето взе шофьорските курсове, вчера и стана готова новата лична карта и вече ще подава документи и за книжка.
Чери, Момчил инцидентно ли беше на работа или вече започват да работят в офиса? Тия дни си мислех да те питам дали работи още от вкъщи. Напълно те разбирам за всички усещания.
Нелка, ти как я караш?
Цони, Еми, Елисче, Ванче, минете и вие да кажете по някоя дума :922
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Нели
Философска система

Мнение от Нели »

Здравейте, момичета!

Аз от вчера съм на детоксикация с английска сол. Реших, че трябва да се взема в ръце. Ходих на гинеколог, оказа се, че имам миома, макар и малка - 13 мм. Никак, ама никак не ми стана приятно. :cry: Сега ще чакам резултати от цитонамазката и ще правя хормонални изследвания като ми дойде цикълът, който впрочем от 2-3 месеца избързва. Като прибавим и качването на теглото, което не спря със спирането на антидепресанта, мисля, че детоксикацията е повече от необходима.

Иначе я карам по ежедневието. Преподавам онлайн и дните вървят.

Напишете по някой ред, хубаво ми е да ви чета. :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Публикувай отговор