Коледни подаръци

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Сама си правя ето този коледен подарък:

"Когато Ина срещна Ян" - Моника Василева :1216 :1216 :1216


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Коледни подаръци

Мнение от cchery »

Уф, пак е Коледа :???: :???: ..... Не мога, Деска, просто не мога да го почувствам този празник. Никак... Дори буквално ми става много, много тъжно, че и тревожно. Не разбирам какво се случва с мен по това време на година, но няма разлика вече толкова дълго време... за подарък за мен смятам да си направя и двата профилактични прегледа - АГ и мамолог точно преди Коледа :1215 :1215 :1215 . Мисля, че това ще намали напрежението от тревожността....

Ти зачете ли си вече Коледния подарък? :954 :954 За какво става въпрос в тази книга?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Само я поръчах.
Утре ще си я взема от Еконт.
Как за какво? - за Любов! :329 /и още нещо.../
Според думите на самата авторка Моника Василева от Варна де.
П.П. Съжалявам, че не можеш да почувстваш Рождество така, както го усещам аз. Топлина и Уют. Магия и Вълшебство. Коледният дух и страстта. Романтиката, витаеща във въздуха. Ех!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

https://genekeys-bulgaria.com/produkt/k ... hrSI0K2bp8 - Календар на Ген ключовете за 2020 година :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Коледни подаръци

Мнение от ellis_stoyanova »

Уф,и мен празниците ме напрягат повече,отколкото да им се кефя,или по-точно търчатето преди тях.Приключвай всякакви задачи,гони крайни срокове,пазарувай хильди подаръци,повечето от които безмислени поне за мен,но нали някой все очаква нещо от теб,подготвяй,пазарувай...ааааа :126 :126 :126
Ей това ме побърква,честно,всяка година и знам,че все ще е така,просто не ми харесва ТУЙ :1062
За сметка на това обичам самите дни на празника,събирането със семейството,цялата любов,която витае,някакво сладко удоволствие,че всичко е свършило добре.За мен новата година не е ново начало,всеки ден е такова и трябва да се радваме на това.Но пък тези няколко почивни дни са глътката въздух в моето ежедневие...
Подаръци купих за всички,освен за мен и за Боби :lol: Всяка година така правя,той ми е много труден,все нещо не му харесва и хич не му купувам,а и той свикна.Добре че ми е добър мъжО,че да ме търпи :mrgreen:
Вие какво напазарувахте
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Не ме напрягат нито Коледа, нито НГ.
Напротив, радват ме, особено ако съм в голяма весела компания.
На семейството ми, от което идвам, тоест да се разбира - родителите ми, сестра ми и нейното семейство, племенничките, леля ми, братовчедка ми... да отида при тях, като по някое време дойдат и Хри и Алекс де :1062 :1062 :1062
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Получих и подарих невероятни Коледни подаръци :1216 :1216 :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

След 2 месеца и 10 дни е Коледа.
Вече започвате ли да се замисляте и/или оглеждате за подаръци?
Аз разглеждам празнични украси! Припомням си разни празнични рецепти! И ми е хубаво и уютно още отсега.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Още малко и е Декември.
Купувате ли вече подаръци за Коледа и НГ?
Аз малко по малко вече се ориентирам на кого какво!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Утре или другиден ще ходя до Базара на Книгата в НДК. Сигурно ще купя няколко книжки за коледно-новогодишни подаръци на мои близки. На някоя от вас да й се идва заедно с мен, моля? :922 :922 :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Изображение

Сезонът на коледните подаръци да започне ... сега!

Преди малко Алекс си поръча супер яки маратонки от мен за Коледа, а аз - една желана книжка с намаление в момента.

Хайде елате и вие тук де! :922 :922 :922

Коя какво на кого купи, кога, как, а на себе си взехте ли си нещо или поръчахте на някого?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор