Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Изображение

Стана :954 Ето това ме зареди позитивно в момента! Благодаря ти, Ани :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Ванчето »

cchery написа: 26 Май 2020, 15:01 Дескааааааа, я виж...... или направо пробвай:

Изображение

:1216 :1216 :1216 :1216

Всичко си е както преди - цъкваш тагове [img][/img и между тях слагаш АДРЕСА на снимката. Вече ще може да си споделяме с тебе.....
А как се случва качването на снимка от устройството, от което пиша? Телефон например. На мен нещо не ми се получава...
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

И на мен понякога ми се иска да споделя снимка от устройството.
Черко, а аз се чудих защо вчера по някое време Меца-та не работеше.
Вие с Момчил явно сте я ъпгрейдвали и усъвършенствали, благодаря много.

Започвам с позитивната настройка за деня с ето това:

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от cchery »

Ванчето написа: 26 Май 2020, 19:19 А как се случва качването на снимка от устройството, от което пиша? Телефон например. На мен нещо не ми се получава...
Kleo написа: 27 Май 2020, 09:46 И на мен понякога ми се иска да споделя снимка от устройството.
Честно - и аз това се чудя. И отговорът е - не знам. В палитрата с инструменти, които в момента ползваме, за да създаваме постове, има възможности да добавяме линкове, снимки от външни източници, да добавяме видеа не само от ютуб, ами и от саундклауд, да си правим текстовете красиви - със сянка, замъглени, с блясък...., но няма инструмент (бутонче) за качване на снимка от устройство. Иначе - в административната част на форума това е разрешено - по принцип може да бъде забранено, защото качването на снимки означава използване на определените от хостинг плана мегабайти свободно пространство. Какво ще рече това? Като си закупувам хостинг пространство, то ми идва примерно с 200 GB място за ползване. На тези 200 GB аз си разполагам, каквото искам - форум, сайт, софтуер за нещо друго или пък си казвам снимки и видеа. И това мога да го правя докато не запълня тези 200 гигабайта. Когато обаче мястото е малко, и един такъв форум като нашият позволява качването на снимки от устройства (а не споделянето им от други сайтове), тези снимки също се съхраняват в рамките на това определено от хостинг плана пространство. И ако много хора качват много снимки, които пък са и големи като размер, то това запълва свободното пространство и в един момент качването автоматично е невъзможно - винаги ще дава грешка. Обаче в нашия случай не е така..... имам още доста пространство на сървъра, а няма опция за качване на снимки. И мен това отдавна ме тормози и ще го проуча.

Изображение
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Изображение
Последно промяна от Kleo на 04 Юни 2020, 14:45, променено общо 1 път.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

:954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от ellis_stoyanova »

На мен от бутончето добави файл,след като добавя снемка ми изписва прекалено голям размер
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Кои неща ви зареждат положително, мецанки?

Мнение от Kleo »

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор