Цели, мечти и желания за 2022 г., и Равносметка за 2021 г.

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2020 + равносметка за 2019

Мнение от Kleo »

Пожелавам си равновесие, спокойствие и хармония през 2020.
Пожелавам си да обичам толкова силно себе си, че да удовлетворявам потребностите, нуждите и желанията си, без да ги потискам и отричам.
Пожелавам си горното да се случва, без да наранявам хората около мен.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2020 + равносметка за 2019

Мнение от Kleo »

Желая да започна да ПИША все по-систематично и по-структурирано.
По-целенасочено, редовно и подредено. Все така шарено и цветно.
И в обозримото бъдеще да издам нещо СВОЕ ... тази мечта я имам от ДЕТЕ.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2020 + равносметка за 2019

Мнение от Kleo »

Изострената ми чувствителност да намери творчески отдушник и да съм по-заземена и спокойна.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2020 + равносметка за 2019

Мнение от Kleo »

[youtube]BOvQDfZDCyM[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2020 + равносметка за 2019

Мнение от Kleo »

Открих нещо точно като за тази тема!!! :524

Компас за Годината :1216

Вариант на Книжката за принтене :1216

Какво е YearCompass? YearCompass е книжка, която ви помага да приключите годината и да планирате следващата. В ежедневието си е лесно да изгубите от поглед истинските си цели и стремежи. И въпреки че всички ние имаме мечти, само няколко от нас правят планове за тях. Ефективно, поне. YearCompass работи просто. Използването на въпроси и упражнения, базирани на психологията, ви отвежда през изминалата година, след което ви помага да превърнете мечтите си в постижими цели.

Как работи?
1. Намерете няколко спокойни часа за себе си.
2. Пригответе топла напитка.
3. Отговорете на въпросите на 20-те страници, с които ще затворите годината и ще планирате следващата.
4. Наградете се - направихте огромна стъпка към живота, който искате.


Изображение

Често задавани въпроси:

Какво е YearCompass? YearCompass е глобално движение, което мобилизира хората да подредят изминалата година и да планират следващата година.

Трябва да го правя самостоятелно или в компания? Можете да го направите сами или да организирате събитие - поканете приятелите си във вашия дом или кафене и заедно попълнете книжката.

Имам въпроси, коментари, предложения. Свържете се с нас на hello@yearcompass.com, ние ще отговорим на всеки имейл.

Как мога да помогна? Чрез споделяне: поканете приятелите си на събитието на YearCompass във Facebook, споделете http://yearcompass.com/" onclick="window.open(this.href);return false; във facebook, или twitter, или с Превод
коригирайте или подобрете преводите на http://translate.yearcompass.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2020 + равносметка за 2019

Мнение от Kleo »

Попълних го. Невероятно ползотворно преживяване! :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2020 + равносметка за 2019

Мнение от Kleo »

Нарекох си питката. Повиках си Радостта за бъдещето. Да ми бъде. За мое добро и за доброто на всички в ситуацията. И нека реченото ми бъде сторено. Амин.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2020 + равносметка за 2019

Мнение от Kleo »

Физическо и Психическо Здраве.
Любов. Много Любов.
Когато не идва отвън, да си я давам САМА.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2020 + равносметка за 2019

Мнение от Kleo »

Да дам лек отчет:
Kleo написа: 08 Ное 2019, 16:31 Желая да започна да ПИША все по-систематично и по-структурирано.
По-целенасочено, редовно и подредено. Все така шарено и цветно.
И в обозримото бъдеще да издам нещо СВОЕ ... тази мечта я имам от ДЕТЕ.
Kleo написа: 12 Ное 2019, 10:58 Изострената ми чувствителност да намери творчески отдушник и да съм по-заземена и спокойна.
1. Наистина започнах да пиша по-систематично. Първата си КНИГА. Взех си красив тефтер и положих началото.

2. Наистина открих отдушник, в лицето на това, че за първи път излъчвах НА ЖИВО онлайн, от вкъщи, сега на 20 март рано сутринта, по случай идващата Пролет, Новата Астрологична година, ситуацията покрай коронавируса, чувствах се полезна на всички, които изгледаха и изслушаха видеото ми.

Много съм благодарна! В същото време гледам, че съм написала цели за 2020 година на хартия, както и че омесих питка, за да си повикам радостта!

Вярвам, че всичко това е за мое Добро. Да бъдем всички Здрави, Спокойни и Щастливи :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2020 + равносметка за 2019

Мнение от Kleo »

Като започна извънредното положение си пожелахме вкъщи да устоим финансово. Успяхме. Все още имаме своите съвсем скромни, но реално съществуващи все пак, спестявания. Дори планираме и мечтаем за първа недвижима собственост, която да си купим, заедно. Дори през юли ще отидем на море, на бунгало в Шкорпиловци, и то за цели 3 седмици. ... Целите, мечтите и желанията продължават да са нещо много важно за мен лично.



Как да разберем дали сме на прав път? / Am I on the right path? Лесно. Просто обърни внимание на това как се чувстваш. - Ванеса Виденова :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2020 + равносметка за 2019

Мнение от Kleo »

Имотче извън София.
Стана реалност.
Щастието има имена :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор