Екскурзии в ЧУЖБИНА - личен и чужд опит - разни дестинации !

Свобода на словото
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Екскурзии в ЧУЖБИНА - личен и чужд опит - разни дестинац

Мнение от Kleo »

Гърция в ранната есен - тази година и миналата - с мама :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Екскурзии в ЧУЖБИНА - личен и чужд опит - разни дестинац

Мнение от Kleo »

Kleo написа:Гърция в ранната есен - тази година и миналата - с мама :954 :954 :954
[youtube]cSGIlFp6sxU[/youtube] :222 :222 :222

Изкарахме си много хубаво и направих много снимки! Толкова много синьо, бяло и зелено има в моите снимки. Сега си спомням с лека носталгия за слънчицето и остров Скиатос :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Екскурзии в ЧУЖБИНА - личен и чужд опит - разни дестинации !

Мнение от cchery »

Днес, докато се настройвам за здрава работа, попаднах на една статия в сайта на Дойче Веле. В нея се разказваше с немного думи и снимки за чудно красивото баварско градче Бамберг :954 :954 . Размечтах се да го посетя и да се потопя в хубавата атмосфера, която така добре е описана... и реших да споделя и с вас:

"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Екскурзии в ЧУЖБИНА - личен и чужд опит - разни дестинации !

Мнение от Kleo »

https://www.esky.bg/flights/select/roun ... sc=economy

Търся си ЕВТИНИ САМОЛЕТНИ БИЛЕТИ до Ница, Франция. Отиване и връщане.

Получихме покана за гостуване на Лазурния бряг. Много се радвам. Ще имаме покрив там. Трябват ни финанси за пътуването дотам и обратно на трима ни, както и достатъчно пари за джобни и храна. Много се вълнувам и продължавам издирването на евтина оферта за предстоящото ни пътуване.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Екскурзии в ЧУЖБИНА - личен и чужд опит - разни дестинации !

Мнение от Kleo »

Не стигнахме до Ница, заради Ковид-а.
Бившият ми мъж е в Гърция, Кавала.
Оставих го и той се втурна по екскурзии.
Халал да са му и почивките, и пътешествията.
Хайде да възродим тази тема, момичета! :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Екскурзии в ЧУЖБИНА - личен и чужд опит - разни дестинации !

Мнение от Kleo »

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Екскурзии в ЧУЖБИНА - личен и чужд опит - разни дестинации !

Мнение от cchery »

12-15 ноември, Айндховен - Нидерландия. Отиваме "на гости" на Косчето за рождения му ден. Днес си купих билетите.... :954 :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Екскурзии в ЧУЖБИНА - личен и чужд опит - разни дестинации !

Мнение от Kleo »

cchery написа: 20 Окт 2021, 18:39 12-15 ноември, Айндховен - Нидерландия. Отиваме "на гости" на Косчето за рождения му ден. Днес си купих билетите.... :954 :954 :954
:fan :fan :fan

Виждам те в момента, Ани. Пред очите ми си. Широко усмихната, засмяна като дете, на което са връчили дългожадувания подарък за Нова година. Танцуваща, пееща, радваща се на благословиите в живота си. Спокойна. В дома си. А после и в другия ти дом, ей там, в Нидерлания. При Коси. Ох, как се развълнувах заедно с теб! Радвам се и ти желая дните дотогава да ти бъдат щастливи и осмислени, а дните там - красиви и уютно-майчини. Прегръщам те!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Екскурзии в ЧУЖБИНА - личен и чужд опит - разни дестинации !

Мнение от cchery »

Kleo написа: 21 Окт 2021, 13:57
cchery написа: 20 Окт 2021, 18:39 12-15 ноември, Айндховен - Нидерландия. Отиваме "на гости" на Косчето за рождения му ден. Днес си купих билетите.... :954 :954 :954
:fan :fan :fan

Виждам те в момента, Ани. Пред очите ми си. Широко усмихната, засмяна като дете, на което са връчили дългожадувания подарък за Нова година. Танцуваща, пееща, радваща се на благословиите в живота си. Спокойна. В дома си. А после и в другия ти дом, ей там, в Нидерлания. При Коси. Ох, как се развълнувах заедно с теб! Радвам се и ти желая дните дотогава да ти бъдат щастливи и осмислени, а дните там - красиви и уютно-майчини. Прегръщам те!
Благодаря, Деско :1002 :1002 :1002 :1002 :1002 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Екскурзии в ЧУЖБИНА - личен и чужд опит - разни дестинации !

Мнение от cchery »

Айндховен, Бреда, Хертогенбош, Боксел..... 4 града в Холандия, които определено си заслужават да бъдат посетени. А повече от това - холандската провинция през есента. И нашият Балкан е красив като се нашари есенно, но това, което видях в ниската земя, ме зашемети..... Буквално.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор