Какво ни дава форумът Меца Баба?

Свобода на словото
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво ни дава форумът Меца Баба?

Мнение от Kleo »

100% СВОБОДА ДА БЪДА САМАТА СЕБЕ СИ, без маска и грим, без срам и чувство за вина, БЛАГОДАРЯ ви :940

[youtube]cPiCejN-Wek[/youtube]

Красив поздрав за всички ви от признателното ми сърце за всичко през изминалите години!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво ни дава форумът Меца Баба?

Мнение от Kleo »

Тих пристан.
Разбиране.
Приятелства.
Споделеност.
Уют в компания.
Усещане за дом.
БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво ни дава форумът Меца Баба?

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво ни дава форумът Меца Баба?

Мнение от Kleo »

:954 :954 :954
Място, на което да се завръщам след дълго отсъствие.
Като при стар приятел. Уютно, свое си, споделено.
Където си приет и обичан напълно, какъвто си.
Където и ти даваш любов, разбиране и грижа.
Тихо и благодарно пространство, благодатно.
В което си себе си, без маска и без грим.
Където можеш да поприказваш, но можеш и да помълчиш.
Където ще си чут, а чувствата ти ще бъдат признати.
Благодаря ви, скъпи приятелки :940 :923 :940 :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво ни дава форумът Меца Баба?

Мнение от Kleo »

МецаБабаФорум ми дава СВОБОДА да бъда самата себе си :954 и не само да бъда себе си, а да остана спокойна и в мир с околните, със света като цяло, в хармония и тишина :954 което ми става все по-ценно и важно с възрастта :940 за което ви благодаря :940 Тук ми е много ХУБАВО и УЮТНО също така :940 сякаш съм се сгушила на топличко в мечешката бърлога... сякаш съм прегърнала две плюшени мечета, по едно във всяка ръка :940 :940 Тук ми е и МАЙЧИНО-СПОДЕЛЕНО :1209 в смисъл, знам, че ще ми разберете всякакви майчини трепети, неволи, безумия, тревоги, радости, кошмари, лудости, еуфории, чуденки и колебания... защото и вие сте били или сте в т.нар. Паралелна Вселена на Майчинството :221 Защото тук съм Деси. "Откачалка". "Бухтичка". Но също така и психолог, астролог, учител, зрителен терапевт, поетеса... Приятелка. Виртуална. На живо. Вихрогонче, гонещо вихрите. Но и Еднорожка, търсеща други Еднорози в света... Сама, уединена, но никога самотна, защото вие сте тук и ви има. Защото макар и да не отговорите понякога, вероятно сте ме прочели и поне сте се опитали да ме разберете :222 Затова толкова много ГОДИНИ съм в този интимен малък форум. Малък в сравнение с гиганта бг-мамма примерно или дриймленд. Малък като бройка членове, но ГОЛЯМ, защото не количеството, а КАЧЕСТВОТО е това, което прави ценно дадено нещо. Нали? :mrgreen: МецаБабаФорум за мен е и ЛЮБОВ. И СПОКОЙСТВИЕ. И НАСЛАДА. Какво ми дава ли? Усещане за ОБЩНОСТ. За СРОДНОСТ. За души и психики, с които си приличаме. :922 :922 :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор