ТЕСТОВЕ

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Какъв тип лятно момиче си? :954 :954 :954

Моят резултат:
Ти си морска принцеса

През лятото предпочиташ уединението на изисканите крайморски вили, дългите залези и песента на щурците. След дългите разходки по плажа ти препоръчваме да се погрижиш за краката си със серия продукти за стъпала Footness. В нея ще откриеш подхранващ крем, охлаждащ гел и още нещо...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от cchery »

Kleo написа: 21 Юни 2020, 13:44 ТЕСТ: Какъв тип лятно момиче си? :954 :954 :954

Моят резултат:
Ти си морска принцеса

През лятото предпочиташ уединението на изисканите крайморски вили, дългите залези и песента на щурците. След дългите разходки по плажа ти препоръчваме да се погрижиш за краката си със серия продукти за стъпала Footness. В нея ще откриеш подхранващ крем, охлаждащ гел и още нещо...
И аз излязох морска принцеса :221 :221 :221. Деска, ще мажем синхорно краци с кремове фуутнес :1062 :1062 :1062
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

:222 Как си днес :922 Морска Принцесо? :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Тест на Фройд: Кое е най-важното нещо в живота ви? :222

Отговори на теста - ЦЪК! - в картинки :222

Лично при мен градацията се оказа напълно вярна май че. А при вас? :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Кой е твоят цвят за есен 2020? :524

Моят Резултат: Есенно Златисто :954 :954 :954

Твоят цвят за есен 2020 е разположен в палитрата на златистите нюанси. През този сезон имаш нужда от допълнителен лек акцент в облеклото си, който да освежава визията и да излъчва слънчева радост. Златистото е капризен цвят, но стига да не се прекалява, може да озари цялата ти визия. Скрий го в детайлите – златна брошка на палтото или тока на чантата ти, златни бижута или акцент в маникюра, златен кант на панталона или фиба в косата :524

Вариантите са толкова много, а изборът твой! Предизвикай сама себе си и експериментирай с визията си, за да направиш есента още по-цветна и забавна.


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Какво трябва да знаеш за себе си - избери си мандала и разбери! :222

Ето едно просто упражнение за днес.

Затвори очи. Опитай се да успокоиш съзнанието си. Почувствай дишането си. Отвори очи и погледни мандалите.

Коя те привлича най-силно? Посочи я... А сега виж какво послание ти носи тя.

Разгледай двете ни галерии с мандали и избери онази, която "говори" на сърцето ти и виж какво има да каже тя за теб!

Избери си мандала и виж каква си 1 част :222

Избери си мандала и виж каква си 2 част :222

Моят резултат:

От 20-те мандали ме привлякоха 5 броя - с номера 2, 5, 6, 7 и 15. Ето какво казват те за мен в настоящия момент:

2. Изцеление. Водещ елемент – духът. Носи в себе си енергията на жабата, която се свързва с пречистващата сила на дъжда, на водата. При тази мандала всичко е съсредоточено в центъра, в сърцето. Там е източникът на изцелението. За да можем да излекуваме болката си, преди това трябва да се освободим на всички нива – физическо, емоционално и духовно. Ако сте избрали именно тази мандала, трябва да смените фокуса си. Спрете да хабите енергията си в съжаление за това, което е било и я насочете към това, което Е сега. Вникнете в ситуацията, открийте урока, който се крие в нея. Тогава ще намерите и изцелението.

Изображение

5. Прошка. Водещ елемент – водата. Носи в себе си енергията на кучето - най-добрия приятел на човека, символ на безусловната привързаност и любов. Мандалата изразява разнопосочните ни емоции и чувства, които обаче винаги рефлектират върху едно – нашето настояще. Върху нашия живот точно сега, точно в този момент. За да бъдем в мир със себе си, трябва да смирим емоциите си, да се помирим с миналото си, с другите и със себе си. Ако сте избрали именно тази мандала, трябва да отворите сърцето си за прошката. Помислете за другите хора в живота си и каква е била тяхната роля за начина, по който се чувствате в момента. А след това им простете. Простете и на себе си.

Изображение

6. Комуникация. Водещ елемент – водата. Носи в себе си енергията на кита - пазител на тайните на океана, разказвач на неговите истории... Тази мандала демонстрира силата на комуникацията помежду ни – всеки кръг е различен от другите и спомага за цялостната хармония. Такива сме и ние, такива са и начините, чрез които общуваме помежду си – вербално и невербално. Мандалата напомня, че трябва да се свържем със своя център и винаги, когато общуваме, да изразяваме своето истинско аз. Ако сте избрали именно тази мандала, трябва да насочите вниманието си не само към това, което казват хората до вас, но и към това, което НЕ казват. Насочете вниманието си и към посланията, които ВИЕ им изпращате. Уверете се, че те са позитивни – както за вас, така и за останалите. Говорете със сърцето си и се научете да чувате сърцата на другите.

Изображение

7. Въображение. Водещ елемент – водата. Носи в себе си енергията на водното конче - пълно с енергия, обичащо светлината и движещо се над повърхността. Въображението е насочено отвътре навън, от нашето днес към нашето утре. Мандалата показва и друго – способността да твориш. Показва чудото на самото създаване. От една малка клетка се ражда голямото. От една малка мисъл се ражда реалността. Ако сте избрали именно тази мандала, трябва да спрете с тревогите и притесненията и да освободите въображението си. Може би отдавна не сте го правили... Може би сте забравили как... Помнете: всички отговори са вътре във вас. Просто погледнете в себе си...

Изображение

15. Трансформация Водещ елемент – огъня. Носи енергията на змията и способността й да сменя старата си кожа с нова. Центърът на мандалата изобразява движението, което започва отвътре, от сърцето, за да се роди промяната – на Аз-а, на мирогледа, на живота. Само така е възможно израстването. Ако сте избрали именно тази мандала, трябва да отворите съзнанието и сърцето си за промяната. Пред вас е нещо голямо. Пред вас е новият ви живот. Осмелете се да пристъпите в него. Осмелете се да го изживеете. Но най-вече – осмелете се да се пуснете от старото. Загърбете го.

Изображение


Интересно ми е, ако след месец-два отново видя мандалите, дали отново ще се спра на същите?
:1044
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Какъв цвят е твоята секс-аура? :1209

Изображение

Какъв цвят е твоята секс аура? Разбери и преживей най-разтърсващото удоволствие в живота ти!

Знаете ли, че буквално сте привлечени към определена група цветове? Може би някои от тях се променят според настроението и обстоятелствата. Може би са свързани с чакрата или слънчевия ви знак. Възможно е да са подвластни и на елемента ви, дори душевното ви състояние. Тези цветове са цветовете на вашата аура. Макар и колебливи и непостоянни, сред тях със сигурност има един, който доминира над всички останали.

Случвало ли ви се е да се запознаете с някого и веднага да започнете да си представяте как правите секс? Това се случва, защото вашата секс-аура се свързва с тази на събеседника ви на спиритуално ниво.

Всеки от нас има секс-аура. И добрата новина е, че тя може да се променя ежедневно! Важно е да се научим да я разпознаваме, за да я изпозлваме за постигане на върховно физическо и духовно удоволствие.

И така, как се настройва секс-аурата? Замислете се за вашето моментно настроение. Как се чувствате? Коя песен ви описва най-добре в този момент? Какво бихте искали да облечете - гащеризон, елегантна рокля, костюм? Сега затворете очи и изчакайте да ви дойде наум един специален цвят. Това всъщност е цветът на вашата секс-аура. А сега заповядайте в нашата галерия и вижте какво казва за самите вас:

Какъв цвят е твоята секс-аура? В 7 СНИМКИ :222


Моят резултат:

ЧЕРВЕНО

Червената аура означава, че е време за малко пот и сладка болка. На тази територия не са добре дошли страхливците и консервативните личности.

Обездвижване, леко дърпане на коса, доминиране - всичко това може да те възбуди до краен предел. А след края и двамата заслужавате голяма богата вечеря, сервирана в леглото.


Изображение

А вашите секс-аури какви цветове са, момичета? :923 :mrgreen: :1028
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Каква Жена си ти? Работа с Архетипите по Юнг! - Цък, Линкче :524

Доминантният ми тип с цели 7 т. е Огънят или Жената-Любовница :329 червено, страст, сласт, оргазми, дивотии, предизвикателно бельо, секс, желание, високо либидо :329

Изображение

Следващият водещ тип с 4 т. е Земята или Жената-Майка и Домакиня :940

Жената-Кралица е с 2 т. само при мен, докато Жената-Момиче също не събира повече от тези 2 т., съответно... Въздухът и Водата са по-слабо представени в момента при мен, в сравнение с Огъня и Земята.

Което хем не ме изненадва, хем малко ме изненадва. За разлика от предходни периоди, съм засилила Земята в себе си :940 :954 :326 и Слава Богу, че е така! За сметка на Водата, която съм намалила успешно, пак Слава на Бога, че е така! Хубавото на този въпросник, е това, че макар и доминантният тип почти никога да не се променя с времето, то вторият водещ почти винаги търпи промени. И при мен една желана промяна е факт.

Сега остава да си засиля Кралицата, тоест Въздухът. Така или иначе Водата си я имам по рождение, по много :328 :1053 :1069 , при това, и целях редуцирането й с времето и житейския ми опит.

Огънят си го обичам и тача, и не си го давам. Именно той буквално ми спасява кожата всеки път. И оцелявам.

Така че да си наблегна на Земята и да продължавам да развивам Въздуха в себе си. Казах. Слушам и изпълнявам.

Направете този тест, моля ви. И споделете тук кои са водещите типове у вас. Дали сте съгласни или не, и защо? Обещавам, че ще ви бъде интересен. Не отнема време. Дава отговори. И задава качествени въпроси за някои неща... :922 :922 :922

Последно промяна от Kleo на 19 Юни 2021, 15:00, променено общо 3 пъти.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Разбери какъв си ти като мъж и какви жени са най-подходящи за теб (за мъже) :524



Понеже Хри отказа да направи този тест, аз ще го направя вместо него, доколкото го познавам от 24 години време. Мисля, че плюс минус незначителна разлика би имала с действителния му резултат. А той е с доминиращ тип ТВОРЕЦ :524 ... и това обяснява много неща :plezya se с два силни подтипа: Първооткривател и Търговец, което пък ... обяснява още повече неща у него.

И във връзката ни, понеже жената е по-адаптивната в архетипните си проявления, а не мъжът, който е константен и праволинеен по принцип, явно АЗ ще трябва да продължа да се НАГАЖДАМ спрямо НЕГО, за да вървят нещата гладко или поне относително хармонично и добре. Добреееее :222


Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Страстна, смела или предизвикателна – разбери каква жена си! :524

Изображение

Моят резултат - най-много отговори Б:

Ти си СМЕЛА жена. Впускаш се стремглаво в новостите, които животът ти предлага и не те е страх да експериментираш във всички сфери. Имаш разнообразен живот, за който можем само да ти завиждаме.


Хайде някоя от вас поне да направи този кратичък тест и да сподели тук каква жена е :222 :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »



Пролет, лято, есен или зима - какъв тип темперамент си? - ТЕСТ - цък! :222

Ти си ЕСЕН ... /Ах, нека бъда Твоята Есен!/ :954 :954 :954

Около теб се рее възхитителен прозрачен въздух и ЗЛАТО от зеленина, а след това те връхлитат - меланхолия, безнадежност и ноемврийски студ. Това неизменно води до екзистенциална МЪКА, с изключение на теб. Ти си самата ЕСЕН и съответно си като във всяко отношение - уравновесена, спокойна, волна и непреклонна, когато се наложи, разбира се.
:940 :940 :940



НЕКА БЪДА ТВОЯТА ЕСЕН
Текст: Станка Пенчева
Изпълнява: Ваня Костова
-------------------------------------------------
Не можах да бъда твоята пролет.
Не можах да бъда твоето лято.
Нека, нека бъда твоята есен.
Нека бъда твоята есен,
ще тежа във ръцете ти златна и зряла,
ще се стича в сърцето ти моята сладост,
и кръвта ти ще стане вино- есенно младо.
Дрехата си, ще ти постилам,
като златна затоплена шума,
и укротена, и немилвана
аз до теб ще лежа безшумно.
Не можах да бъда твоята пролет -
друг окърши клоните нацъфтели.
Не можах да бъда твоето лято
друг се къпа в реките горещи и бели.
Няма да има пролетни мълнии,
юлски горещници няма да има,
с кротка нежност ще те изпълня,
с ябълков дъх и с нещо без име.
Не можах да бъда твоята пролет.
Не можах да бъда твоето лято.
Нека, нека бъда твоята есен.
☆.✿.☆.✿.☆.✿.☆.✿.☆.✿.☆.✿.☆.✿.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор