ТЕСТОВЕ

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ, кажи ми какво обичаш да ГОТВИШ, за да ти кажа КАКВА си ти :222

Изображение

Ти си силна, уверена жена. Обичаш да държиш всичко под контрол и не обичаш да следваш чужди планове. В същото време си човек, на когото може да се разчита и си готова на всичко за най-близките си хора.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ, Коя Мария си ти? :222

Изображение

Резултат: Ти си Мария Илиева. Ти си жена на изкуството. Темпераментна, женствена, прекрасна... Обичаш да разбиваш клишетата и да живееш по твоя ритъм, без да се съобразяваш с мнението на околните. Талантлива си, с каквото и да се захванеш, го правиш чудесно и оставяш хората без дъх. Бъди предпазлива, защото в живота ти често има завист, ползвай я като мотивация и вдъхновение, и инспирирай дори онези, които имат нечисти мисли към теб.

Еха! :329

Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 12345
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Избери си есенно-зимни дрехи и виж какво симпатично очарование на съдбата ще ти се случи до края на ноември :222

Резултат: Ще надградиш знанията и уменията си в областите, в които си добра. Ти си професионалист в своята сфера, но човек се учи докато е жив. Затова до края на месеца ти ще успееш да развиеш своите умения и знания и да наградиш квалификацията си. А защо не и това да ти донесе повишение?

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Сподели ни любимите си романтични неща и ние ще ти кажем каква любов заслужаваш през 2019-а

ТЕСТ

Резултат: Отдадена любов - заслужаваш любов, която да се развие в нещо по-мащабно като например годеж, брак, семейство, дори дете. Тя ще те окрили и ще те направи най-щастливата жена.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Аз си избрах топка №1 - очаква ме необичайна, интересна, нестандартна нова година. А вие?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Изображение

Пътят на мечтите - Кариера‎

Кариерата, която обичам - Призвание

Изберете си късмет кариерен!

Коментирайте с номер от картинката и на 02.01 ще разберете какво стои зад този номер.

ВНИМАНИЕ има скрито заклинание и това, което получите ще бъде изненада. (но приятна, гарантираме)

Аз си избрах илюстрации 5, 7 и 8 :222

Утре ще видим отговорите и посланията.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ОБЕЩАНИТЕ ОТГОВОРИ:

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Тест: Един лесен въпрос може да определи кое е най-важното нещо в живота ви.

Винаги е забавно да надникнем в живота си от ъгъла на психологията и да опитваме да разберем повече за себе си чрез едни малко по-научни подходи. Именно такъв е и днешният много лесен и кратък тест, който само чрез един въпрос или по-скоро един избор, може да определи що за човек сте и кое е най-важното нещо във вашия живот.

Нека да започнем!

Представете си, че трябва да направите следните 5 неща едновременно:

- Да успокоите плачещо бебе.

- Да съберете прането от простора, защото навън започва да вали.

- Да спрете течащата чешма (водата започва да прелива от мивката).

- Да отворите вратата, защото някой звъни.

- Да вдигнете звънящия телефон.

В каква последователност бихте направили тези неща?

По-долу ще откриете какво значи вашият отговор:

Разберете кое е най-важното нещо в живота ви!

1. Ако първо успокоите бебето, то най-важното нещо във вашия живот е семейството.

2. Ако първо съберете дрехите, то най-важното за вас са любовта и интимните отношения.

3. Ако първо спрете чешмата, то най-важното за вас са парите.

4. Ако първо отворите входната врата, то най-важното за вас са приятелите.

5. Ако първо вдигнете телефона, то най-важното за вас е кариерата ви.


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Смятайте се за гений, ако откриете какво не е наред в тези 10 снимки!

Изображение

"Недей просто да гледаш, наблюдавай!" - това са думи на Шерлок Холмс и определено ще ви помогнат, ако решите да приемете нашето предизвикателство и да се опитате да видите какво не е наред в 10-те снимки в нашата галерия.

Ако смятате, че можете да забелязвате малките детайли и имате остър и аналитичен ум, то тази задача е именно за вас. Отдели ѝ малко време и се позабавлявай с тази главоблъсканица, която може да докаже, че си абсолютен гений!

Всяка снимка, която ще видите в галерията ни, има нещо нередно в нея. Можете ли да забележите всички грешки? А в последната снимка от галерията ще откриете отговорите на всяка загадка!

Към Галерията - цък!

Изображение

1. Мъж

... ... ... Продължава, отворете линка, за да видите и другите снимки! :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Кое от гаджетата на Моника, Рейчъл и Фийби от “Приятели” е твоят идеален мъж?

Моят резултат: Майк

Ти си творческа личност с голямо въображение, обичаш веселието и близките ти биха те определили като “очарователно странна”. Целта в живота ти е да намериш сродната си душа, но нямаш против докато я търсиш, да се позабавляваш неангажиращо с други, не толкова сродни. Бракът и децата не са ти цел, много повече държиш на изкуството и чувството ти за независимост. Въпреки това нямаш против в даден момент да сложиш халка на пръста, смениш фамилията и да станеш майка, стига само да си открила точния за теб човек. Мъж като Майк - голямата любов на Фийби, би бил идеалният за теб! Той няма да се поколебае да зареже скучната си работа, за да се посвети на мечтата си да бъде музикант, както и не би се интересувал дали родителите му одобряват или не избраницата му. Той смело ще им заяви, че те обича и ще се бори за любовта ти, дори това да означава да се метне на първия възможен самолет, за да долети при теб и да ти попречи да се омъжиш за друг (в сериала Майк провали опита на завърналия се от Минск Дейвид да предложи брак на Фийби). Мъж като Майк ще те обича такава, каквато си и ще намира странностите и чудатостите ти за очарователни, какво по-прекрасно от това!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор