Предсказания и Синхроничност Прим - Лада Марина от Facebook

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

17*ти Декември, влизаме в деня на Пътя. Пътят е един от най-приятните и въодушевляващи знаци по майски календар. Под неговото въздействие ние днес ще се почувстваме Пътешественици! Човек е човек, когато е на път! А дали този път е по страниците на книга или е физическа дестинация, или е път, по който пътуваме навътре към себе си? Това няма значение за пътешественика, защото човек е човек, когато е на път!

Пътувайте в мислите си, във фантазиите си. Пътувайте в космоса на желанията си и пътувайте по пътя на ежедневните си планове. Знаейки, че всичко, което сме дали в този живот, рано или късно ще се върне към нас, днес ние събираме резултатите си, получаваме подаръци и упреци. Приемаме своята работа съвестно и постепенно през деня въодушевлението ни расте. Тази вечер се очертава прекрасна за тези от вас, които ще я прекарат заедно празнично.

Днес разбираме как по най-добър начин можем да подредим седмицата си и изобщо времето пред нас, така че да ни стигне за всичко. Когато успяваме да балансираме нуждите и желанията си, се чувстваме най-щастливи. Когато имаме време и да отделим внимание на най-близките си, но и да свършим работата си, да имаме възможност да бъдем и с приятелите и партньорите си, но и да отделим време за себе си. Нека основното ни намерение днес е да внесем хармония в деня си. По какъв път минавате, за да се случи това?

Какво е нужно да промените, за да стане хармонията ваш постоянен придружител? Дали е време да промените ваш навик днес или нещо в дневния ви ритъм? Нещо в начина ви на хранене или начина ви на говорене? Следете синхронизациите, те са най-верният предсказател по кой път да минем, какво е нужно да променим и в каква посока да горим :)

Прекрасен ден на всички! И ... искам да ви поканя да бъдете мои поддръжници, спонсори и работодатели. Направете си абонамент за мен на линка, който ви споделям, за да ме подкрепите, за да продължа да ПИША за вас! Всеки направил своя абонамент ще получи дар от мен. Ако имате нужда от повече информация и разяснение - пишете ми.

И сега... за всички, които ме изчетоха до край, ще изтегля и карта Таро на деня, за да ви е още по приятно и удовлетворително времето прекрасно на тази страница :)

Двойка пентакли обърната. Обърнете ролите с партньора, опитайте се да промените начина, по който сте правили нещо вчера, днес да е различно. И най важното - кажете Не, на предложение, молба или каквото и да е, на което искате да кажете НЕ, кажете Не. Не търсете начин да направите някаква услуга или да помогнете на някого, ако знаете, че другият може да се справи сам и/или че вие не искате да отделяте от вашето време, пари и внимание.

Това е, момичета и момчета :)

Прекрасен ден на всички и ... ако желаете нещо да имате, започнете да му обръщате повече внимание. Ако искате да имате радост - причинете радост!

Лада Марина :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

Изображение

22.12.
11:11ч.
:)
Влизаме в последния ден от Трецената на Дракона, деня днес е под влиянието на вибрацията на знак Земя.
И какво излиза накрая на Трецената, като урок как можем да летим и да горим и да бъдем силни като Дракона? Излиза, че е нужно да използваме интелекта и разума си, да разтърсваме себе си и света си, да преобръщаме концепции и правила, благодарение на идеите и личните си виждания. Земята носи разум, последователност на мислите, изграждане на план, но и превеждане на този план в действие.
Наблюдавайте деня си за идеи, които излизат извън кутията. Нещо, което ви хрумва и знаете, че ако го споделите ще предизвикате недоумение в другите. Идея, мисъл, проект, в който сте сигурни, че ще предизвика разместване на пластовете и загуба на сигурност. Но за да има нови гледни точки, за да има изобретатели и нови постижения, е нужно да загубваме от време на време чувството за сигурност и да излизаме извън зоната си на комфорт.
Земята може да ви звучи като синоним на постоянство и сигурност, но маите не смятат така. Земята е символ на онези идеи, които разтърват света и поставят нови предизвикателства пред хората.
С пожелание на възторгващи земетръсни идеи днес , ще изтегля една карта ТАРО, която да ви подскаже отговор на ваш личен въпрос..
За да се подготвите за отговора, моля затворете за секунда очи и позволете на онова, което искате да знаете да застане пред вас.. сега отворете очи и прочетете думите, които следват. Дано да ви помогне Земята, да разберете повече за онова, което ви вълнува..

- Спрете автосаботажа и съмнението в самия себе си, пуснете някои желания и мечти, които досега не са ви се случили, защото така спирате онова, което е предназначено за вас. Онази мисъл, желание, план, който сте задържали прекалено дълго в себе си, без да му бъде даден живот, образува в живота ви паузи и големи застои и усещането, че всичко спира....
което може да не е само усещане.
Затова - пуснете се по потока, отворете вратите се за онова, което иска да ви посети, не избирайте вие гостите си, а просто бъдете гостоприемни. Спрете да чакате, по този начин подценявате онова, което иска да ви се случи и надценявате онзи и онова, което чакате ..
Замислете се, дали давате правилни оценки на онова, което искате, защото така го поставяте на по високо или по ниско ниво от вас самите..

прекрасен 22*ри Декември , новото Слънце влезе в дните на своето раждане, отделете минута, време и енергия, която да пратите към слънчевите покои, за да протече по лесно раждането на новия Син.

Лада Марина

Изображение

Ако желаете да ме подкрепите , да станете мой Патрон и поддръжник и да ми помогнете да продължа да ПИША - моля погледнете възможностите тук: https://www.patreon.com/user?u=20341860" onclick="window.open(this.href);return false; Всеки нов абонат има отговор на въпрос от мен.. ( и Таро разбира се.. )
прекрасен ден на ВСИЧКИ!

23*ти Декември
часа отново 11:11, както вчера и сядам да ви напиша за деня днес.
Днес е специален ден, от онези дни, когато влизаме в нова Трецена. Когато сме преминали през 13 дни по определена тема и ме готови да преминем по нататък.
Днес влизаме в първия ден от новия цикъл, с който ще приключим и годината. Днес влизаме в деня на знак Огледало, още Резец. В неговата тема ще бъдем в следващите 13 дни. А темата на Огледалото е :
Да погледнем себе си, душата си, тялото и разума си в безкомпромисното огледалото на собствените си очи и да преборим всякакви страхове, притеснения и колебания, свързани с истината за нас самите.
На много въпроси, ще си отговорим през следващите 13 дни.. -
С какво и как се сравняваме? Можем ли да спрем да се сравняваме с другите? Какво очакваме да видим насреща по пътя си и какво сме готови да дадем, за да го дочакаме? Какво виждаме в огледалния образ на нашите партньори - съществуващи или желани. Кое не можем да приемем в другите, какво ни дразни и отблъсква и доколко притежаваме от същото в себе си? Готови ли сме да чуем и видим голата истина? Готови ли сме да разсъблечем душата, мислите и тялото си и да застанем пред смъртта на нашите чувства и желания , признавайки слабостите си?

Минавайки през тази Трецена, ще преживеем най шумните празници през годината, които ни срещат с много хора, много огледала. В много очи ще можем да се огледаме, много думи ще чуем за себе си, много ще кажем и ние самите. Две седмици за пречистване, за изричане на истината и хармонизиране на силите. Време е да изрежем с Резеца, голям отвор в завесата, която ни пази да видим реалността, време е да изпаднем в крайности, за да разберем къде грешим и прекаляваме, време е да се научим кои са истинските желания..
Пожелавам си онова, от което имам нужда.
Твореца и седемте небеса да ме пазят от онова, което смятам, че ми е потребно и нека светлите сили и благоприятните пътища да ме пазят и водят по най добрия път и начин за мен...

амин

Няма по прекрасен и важен път от онзи, който ни води към личната Истина.
Влизаме в Трецената на признанията. Признайте си всичко, което можете пред себе си, за да влезем по пораснали и осъзнати в 2020..
Годината на безпрекословна истина. С помощта на Истината и Знанието можем да минем през всички изпитания на живота.

ще изтегля една карта Таро.. отново ще ви помоля да се вглъбите за секунда в себе си и да осъзнаете въпроса, темата, която ви вълнува в момента. Тя ще изплува на преден план..
На оформения от вас въпрос или колебание ще се опитам да отговоря със следната карта Таро - Четворка Чаши..
Има моменти, в които не осъзнаваме ценността на онова, което притежаваме. Подценяваме онова, което ни осигурява спокойствие и мир, търсим все нещо по различно, от това, което вече имаме. Така в нас се поражда чувство на недоволство и скука, което лесно се превръща в яд, отчаяние и страдание. Премислете си, дали наистина имате нужда от нещо по различно от онова, което имате или е нужно да оцените онова, което притежавате. Вероятно е време за себесъзерцание ( няма по добър момент от Трецената на Огледалото ) за медитация и почивка. За да може да видим, че имаме всичко, а онова, от което имаме нужда е на една воля разстояние..
Живота е пълен и богат на изобилие, стига да знаем, как се пуска машината за чудеса..
Тя работи за хора, които се усмихват повече отколкото са намръщени, за хора, които не се съмняват, че живота носи хубави неща, за хора, които вярват, че справедливостта дебне отвсякъде :)

Да си пожелаем да се виждаме като прекрасен образ в огледалото на следващата Трецена , да си пожелаем истината да ни радва и спокойни велики празници.

Лада Марина
* * *
Ако желаете да ме подкрепите в това, което върша, може да станете мой патрон за минимална сума от 1 долар на месец. При абонамента си към мен получавате отговор на въпрос от мен и Таро . Пишете ми, ако не можете да се ориентирате как и какво..
Благодаря ви! Вашата подкрепа ми е важна, за да мога да продължа да работя за вас и да ПИША!
Нека обменим полезна енергия. Ако искаме да получим, първото, което е добре да направим е дадем..
https://www.patreon.com/user?u=20341860" onclick="window.open(this.href);return false;


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

24*ти Декември. Влизаме във втория ден от Трецената на Огледалото, когато оглеждаме себе си в очите на другите и търсим цялата истина за нашата същност, характер и Път! Днес денят по майски календар е Буря. Бурята е изобилието, богатството, семейството, общността, онова, което държи заедно хората. Съвсем синхронично, в деня, когато много от нас ще се видят със семействата си. Независимо " задължителния елемент" и настроението по повод тези празници, да ги използваме, за да се видим в огледалото на най близките. Онези, които носят същата кръв като нас. Онези, които градят структурата на родовото дърво заедно с нас. Дали ни се иска или не, това са онези хора, без които нямаше да сме това, което сме, защото всеки един от нас, носи родовата карма на поколения назад, защото всеки един от нас носи чертите, талантите, характера, поведението и нрава на баба си, прабаба си, дядо си и колкото по-добре ги знаем тези хора, толкова по-добре знаем себе си. Така че тази вечер, онова, което е добре да свършим всички ние, най важното от целия празник е да си поговорим за рода, за семейството. Кой какво си спомня за бабите, прабабите, да си разкажем за най-старите, да си спомним какви таланти са имали, каква работа са вършили и какви странности са притежавали. Защото техният талант е вашето увлечение, тяхната работа е вашият талант, техните странности са нашите отговори! Така както те са обичали е онова, което търсим, онова, което те са имали, за вас е най-важното... и така до края на рода, до края на света. В деня на Бурята отчетете и онази сила и желание във вас, което ви прави отделен индивид, отделна капка в дъжда и отделна издънка в рода. Зачетете своето значение в общността и да си спомним за какво сме дошли на този свят... Не за да намерим любовта :) не за да изживеем страстите и да наситим сетивата си, а за да открием онова, което можем да дадем на другите. Онова, в което сме най-добри. Онова, което ще накара и друг човек да си каже "и аз мога!"... Защото сме общност, защото сме голямо световно семейство. Защото всички сме капки от дъжда...

Изображение

Една карта Таро за днешния ден: четворката на Огъня и растение - Елда. Елдата увеличава силата и издръжливостта ни, така както ни поддържа семейството, общността, родът. Елдата пази по-крехките растения, които растат в сянката на големите й листа. Четворката на Огъня е сигурността на дома, основата, без която е трудно да тръгнем към себе си, мира и спокойствието, което ни е нужно, за да израстем в личности. Подкрепата, която ни дава семейния покрив и топлината, която ни дава огъня в камината... 4 жезли. Уют. Ползотворен ден и нека в неговия край да ви очаква Чудото. Освободете се от предишни мнения и сковани убеждения, погледнете по друг начин на човек, ситуация и усетете чудото как потича във вените ви. Да бъде!

Лада Марина

* * *
Благодаря за ежедневната подкрепа, ако желаете да станете патрони на тази страница и на моята работа може да направите това тук: https://www.patreon.com/user?u=20341860" onclick="window.open(this.href);return false;

На 25*ти Декември се ражда новото Слънце, да ни води по пътя на следващата година. На 25*ти Декември се раждат почитани богове от различни народи, религии, митологии. Днес честваме рождението на Хор, сина на Озирис и Изида. Честваме рождението на Митра, Кришна, Бакхуз, Тамуз.. Исус..та дори и на Херкулес. Все божествени създания, легендарни герои, които ни служат за пример, за това какъв е добре да бъде животът человешки. Към какво да се стремим, какви да бъдем, какво да пребъдем в себе си, за какво да живеем!Всеки един от тези богове има своите 12 ученици, 12 изпитания, преминава през 12 порти - 12 зодиакални знаци, през които и Слънцето ще се претърколи отново, за да ни води нас по стъпките му. Да следваме духовното пробуждане, да следваме нрава си, да изследваме себе си. Чакат ни нови 12 месеца, през които да прогледнем в нови посоки, да преживеем нови битки, да победим или загубим, да приемем и да учим. Онова, което се ражда днес е Слънцето. Влизаме в Третия ден от Трецената на Огледалото и днешният ден е под влиянието на знак Слънце :) Синхроничностите са благи знаци за това, че вървим в правилна посока. Благодарна съм на майски календар, че наистина работи изключително хармонично в живота ни и ни помага, успокоява, учи и напътства всеки ден. Днес е ден Слънце - духовно пробуждане, осъзнаване, Героят се събужда за нов живот. Пожелавам ви да усетите онази вътрешна сила, онова пробуждане за новата година, която днес Слънцето носи със себе си!
В деня на Слънцето - благодарете му, погледайте неговия ход по небосклона, представете си го млад Бог, седнал в своята колесница, препуска по ръба на небето от неговата Зора до неговия Залез. Неуморен, даващ ни живот, свобода, истина, цел. Чествайте днес Слънцето в себе си, героя в личната си приказка, собствения си дух и живот. Чествайте и празнувайте днес ума си, куража си, своята лична увереност и да си пожелаем да имаме повече от тези слънчеви качества през годината. Направете си малък ритуал във времето 16:58 - 18:12, в часа на Слънцето. Нужно ви е жълто цвете, злато, канела, тамян или шафран - всички те са билки на Слънцето. Ако имате жълта копринена кърпа, слънчоглед, жълта свещ. Направете си малък олтар и благодарете на добрите и лошите гении на Слънцето, и помолете да ви водят по правдивите пътища. Благодарете на Слънцето и си пожелайте да ви носи сила, мощ, грациозност, ум, достатъчно богатство, щедрост и помолете да ви пази от гордост, завист, лъжа, неблагодарност, невежество. Да бъде! Амин. В онова, което вярваш, то ще те срещне по пътя ти.

Лада Марина

/на последното изображение е талисманът на Слънцето. Нарисувайте си тази фигурка днес, в часа на Слънцето. Пожелайте си да ви води истината и доброто./

* * *
Ако желаете да изразите вашата благодарност към моята работа, може да го направите тук: https://www.patreon.com/user?u=20341860" onclick="window.open(this.href);return false;, за да ми помогнете да ПИША и да бъда с вас повече и повече... Благодаря!

Изображение

26*ти Декември, влизаме в ден четвърти от Трецената на Огледалото, когато намираме себе си в очите на другите, а от тяхното отношение към нас, припознаваме себе си. Днес денят е под влияние на знак Алигатор или още т.нар Имош - вътрешната плодородна сила, която захранва новите идеи и семена. Денят на Имош е първият от майски календар, с него започва земеделската им година, първото посяване на царевицата. В този ден се правят ритуали за дъжд и плодородие. Ние, с помощта на този знак, можем да отключим личния си потенциал, да подкрепим силните си страни и да отделим няколко минути през деня, през които да пратим чиста енергия и светлина към всички водни хранилища на земята - реки, езера, язовири и океани, с молба те да бъдат пречистени.
* * *
В деня на Алигатора по майски календар е добре да предложим своята защита и подкрепа на този, който се нуждае от нея. Да преглътнем собствените си нужди, да помислим за другия, за общото благоденствие и щастие. Защото само когато всички са добре и ти можеш да бъдеш спокоен и щастлив. Защото, ако близките ти, семейството ти, твоята общност изпитва несгода, тъга и болка, то и ти няма как да си добре сам в своето лично удовлетворение.
Алигаторът е щедър, плодотворен и богат знак. Забележете отношението на другите към вас днес, спомнете си какво сте обещали и го изпълнете. Не подминавайте молбата за помощ, а първо помислете дали пък не можете да дадете минута от ценното си време, лев от десетте, една усмивка от вашия смях. Днес се учим на щедрост и подкрепа, зачитаме общността и се учим един от друг в Трецената на Огледалото. Но имаме и още една задача: Алигаторът е страшен, едно от най-хищните животни в този свят, един от най-опасните древни видове. Олицетворява страха ни от емоционалните ни дълбини. Можем да го свържем с всичко онова, което изтласкваме навътре и надълбоко в подсъзнанието, че дори го забравяме с времето... Нека днес да минем спокойно покрай Алигатора и навлезем във водите на нашите притеснения, колебания, пристрастия, страхове и комплекси. Знаейки повече за тях, ще сме свободни, всеки свободен човек, същество е по-щастливо... Така че изберете си един ваш страх днес, или комплекс, нещо, което ще видите в огледалото на света си днес и го премислете, как това усещане, страх, чувство ви пречи да обичате и да ви обичат... Защото всички това търсим нали ...

Спокоен ви ден.
Лада Марина

* * *
Ako желаете да станете мой патрон, да бъдете един от онези, които подкрепят моята работа, моля посетете следващия линк и разгледайте моите предложения. Минимално внимание е, а за мен е много важно. Помогнете ми, за да мога да ПИША повече. Благодаря! тук: https://www.patreon.com/user?u=20341860" onclick="window.open(this.href);return false;


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

31*ви Януари, влизаме в нова Трецена, нови 13 дни, през които ще работим върху друга тема и аспект в живота ни и той е свързан с знак Земя по маиски календар. Какво ще ни донесе Земята в идните 13 дни и в каква посока е добре да концентрираме вниманието си, ще ви разкажа сега. Земята ни дава подслон и закрила. Тя е нашето спасение, нашата майка и твърда почва, на която можем да разчитаме, да не излетим изгубили гравитация в космоса. По същия начин, през идните дни е добре да обърнем внимание на нещата, които променят живота ни в посока изграждане на нови отношения и нови гледни точки. Ще разрушаваме стари отношения и ще изграждаме нови мирогледи в любовта , работата , приятелството. Готови сме за "земетресения" в живота ни, такъв какъвто е бил досега и се отваряме към нови възможности. Ума ни ще ни води към рационални решения, еволюционни подходи и начини за промяна, в които ще искаме да убедим всички. И ще успяваме. Подгответе се - в следващите 13 живота ви може да се обърне в посоки, които не сте очаквали. И те ще бъдат посоки към по високи нива на развитие на вашата личност. Земята търси най доброто за нас, не се противопоставяйте, а се адаптирайте.
Нещата не са такива, каквито са били. Градим нови традиции, норми и общества. И техния път е към бъдещето.

Лада Марина


1*ви Февруари, влизаме във втория ден от Трецената на Земята и знака под които се разпорежда времето днес е Огледало. Огледалото ще ни накара да се огледаме в очите на другия, да бъдем критични към себе си и добре да огледаме своите недостатъци. Огледалото ни поставя между черното и бялото и започваме още по ясно да виждаме контрастите. Днес сравняваме, анализираме и намираме важните детайли, с които да наредим целия пъзел. Огледалото или още Резец е знак интелектуален, мисловен. Днес може да имате добри идеи, които да ползвате да усъвършенствате онова, което правите..
Понякога имаме нужда напълно да отречем или да приемем нещо. Без уговорки, условия и компромиси. Понякога имаме нужда да видим цялата истина и да си признаем и собствените грешки. Огледалото ще ни помогне да направим това днес. Ако имате нужда и желание. Все пак събота е, денят на Сатурн. Празнуваме раждането и смъртта и се радваме на ранното пролетно Слънце.

* * *
Една карта Таро за днешния ден е 2ЖО. Вероятно не е подходящ момент за действие, по добре да изчакаме действията на другите и техните решения. Намираме се в време на преосмисляне в каква посока ще продължим и огледжаме пътя за най добрите условия.

Прекрасна събота
Лада Марина


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

Kleo написа: 23 Фев 2017, 11:17
Вашия знак по Майски календар можете да откриете тук

Лично аз съм родена в ден СМЪРТ в Трецена НОЩ с галактически тон 4 :222
Сайтът е интересно направен и е още наличен :222

Моят знак, ден, Трецена и галактически тон
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

23*ти Април. Влизаме в месеца на Телеца заедно с Новолунието там. Вече сме в разгара на пролетта, в месец с уникална красота. Въпросите към които ще бъде насочено нашето внимание през този месец, до голяма степен ще бъдат свързани с това, което ни дава усещане за стабилност.
През първите дни на Май има изключително приятна енергия за започване на нови творчески, работни, бизнес.. всякакви планове, които да проработят добре и да дадат своите резултати след няколко месеца.
Усетете от какво сте вдъхновени, какво ви се прави, какво искате да научите, за какво е вече е време и си пожелайте да имате случая, възможността да се гмурнете в това нещо!
Пожелайте си търпение, постоянство, упоритост. Воля. Представете си Телеца. Изобразен като голям бик, с мощни задни крака. За да даде опора на тялото, сила на атаката, стабилност при защитата.. През месеца на Телеца да си вземем от неговите ценни качества, които ни учат да пазим и съхраняваме всички наши лични ресурси.. ( Време, здраве, пари, внимание, любов, таланти.. )
* * *
Днес влизаме и в деня на Светлината по маиски календар. Започват да се проясняват някои заблуди, неясни твърдения и отношения. Светлината огрява с яркия си лъч онова, което е на пътя ни и ни пречи да продължим нататък и ни подканя да си направим план как да го преодолеем. Огледайте се за онова, което спъва намеренията ви днес.. за нещо, което обръща гледната ви точка , насочва вниманието ви в друга посока. Винаги в първите два дни от всеки нов цикъл на Луната има онзи момент на "Fuzz" !! Нещо, което привлича погледа ви! Нещо, което се ражда като силно желание, мисъл.. в главите и сърцата ви.
Изисква се малко време ( ден и половина ) да влезем в новия цикъл на Луната, за да осъзнаем коя ще бъде най важната тема за нас през следващия месец.. Така че отделете си малко време и утре следобед - вечерта, тогава " пуснете " вашите желания към Вселената.
Ще ви напомня за това отново утре и ще ви разкажа малко повече как се " пускат" тези желания , ако желаете.. :)
И кога могат да се случат:)) , ако желаете :))
<3
Ползотворен ден на всички!
Лада Марина
#tarot #astrology #esotericism
ladamarina@abv.bg
групи за добро и знание
консултации и обучение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

Предсказания и Синхроничност Прим във Фейсбук с Лада Марина :524 :326 :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност Прим - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »



Отново да си вляза при нея да си чета прогнозите й и да гледам видеата й.

28*ми Май 2021
Влизаме в третия ден от Трецената и днес сме под влиянието на знак Светлина. Светлината в нейния божествен промисъл е Мъдростта и Истината. Днес е добре да разграничим Светлината от изкуствени източници и онази , истинската, която огрява и душата ни.
На кои думи ще повярваме днес, на кои красиви приказки ще обърнем внимание? Задачата ни да намерим святото, истинското, което макар и да унищожава, онова, към което сме привързани и ревностно вярваме, ни дава простор за избор на новите пътища.
Светлината е святото в живота, божествеността във физическия свят, затова днес си поставете задача да се вглеждате в Природата и да видите великолепието на онова, което виждате. Дали ще е красотата и изяществото на цветето или добротата и светлината в очите на човека до вас - вижте го. Това е акт на доброта, чрез който възстановяваме вярата си в живота и човечеството.
Всяко наше действие и всяко действие на другите, ни дава възможност да изследваме себе си и нашата реакция, независимо дали сме привлечени или отблъснати.
Светлината, днес, може и да ни подведе - да забравим реалността , да се загубим в мечтанията на изкуствената светлина, но където и да попадне ума ви, търсете себе си.
Намираме се в Трецена, през която лекуваме душата си. Не забравяйте да се грижите за нея, вечната.. Която изтерзано, живот след живот се грижи да изгради в нас, личност с по голяма връзка със себе си.
Задачи за деня: наблюдавайте появата на Слънцето и неговото изчезване зад облаците, без да мислите и анализирате, просто приемайте промяната на светлината. Забележете всички източници на светлина, които виждате днес. Отбелязвайте ги, без да ги категоризирате. Обърнете внимание дали числото ТРИ се появява в деня ви. И към края на деня си кажете колко неща доведохте до края им днес. Похвалете се за стореното, а за недовършеното си простете с лекота и безусловност.
Ползотворен ден

ЛМ


Изображение

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност Прим - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

Изображение

18 Август, днес влизаме в кулминацията на Трецената на Бухала, когато се грижим върху освобождаването си от чувство за вина и срам. Отваряме сетивата и си спомняме какво ни доставя удоволствие.

у д о в о л с т в и е

Кулминацията е фаза на цикъла, когато нещата излизат наяве. Кулминацията на Луната по нейния цикъл е фазата й Пълнолуние. Пълна , светла Луна, която покрива всичко със сребристия си воал. Светът се насища от топлата женска енергия на този образ на Луната и става по-приемащ, по-смирен. И по-щастлив 🙂

Кулминацията днес има силата на Пълнолуние. Онова, което искаме да разберем и да научим от тази Трецена, днес излиза пред нас и ясно ни посочва каквото ни е нужно да разберем.

Синхронично ... днес е най вълшебният ден по пътя на Луната. Намираме се в девети лунен ден, Луната расте към пълнолуние и със Слънцето са застанали под такъв ъгъл, че лъчите им се сплитат в поток от жизнен еликсир , който се влива в нас... Така че днес като гледате небето се усмихвайте.. 🙂 и приемайте радост.

Знакът за деня по майски календар е ... Вятър. Мисля, че този знак също влиза много синхронично в общото настроение... Вие как го усещате?... Докато гледате небето и се усмихвате, вятърът се заиграва с косата ви и усещате как ви гали по кожата? Представете си само...



И Вятърът ви носи вдъхновение. Идеи, възможности, нови посоки. Започнете нещо важно за вас днес. Упражнения, медитации, диета, отлаган режим. Онова, което започваме в този лунен ден, има добър завършек.

🤞
Какво се случва с любовта ? Общувайте с нея. Днес сме наясно с думите, които използваме, освободени от страхове и колебание. Успяваме да намалим до минимум чувството си за вина и срам, и влизаме в отворена, искрена комуникация. Пробвайте 🙂

Когато има толкова синхроничности се случват Вълшебствата.
Вземете си любимия камък в джоба!

Лада Марина

photo by Kiril 🍃


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Предсказания и Синхроничност Прим - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

Ретрограден Меркурий 14.01 - 04.02. 2022

На самият 14. 01, което е петък, е добре да имате предвид, че всички дейности, за които отговаря Меркурий ще се засилят и подчертаят, тьй като тогава за един ден Меркурий е стационарен. Тоест, ще се засили рационалната част на ума - логиката, работата ни с всички точни науки, бързината на ума, находчивостта, прозорливостта. Самостоятелните интелектуални занимания, писането, четенето, вглъбяването в някои теми са подходящи занимания в този ден.

Всичко, което е нужно да излезе на повърхността и да бъде осъзнато от ума ни, ще излезе. От нощта на 14.01 Меркурий влиза в ретроградна фаза и ще започне процеса по забавяне и проверки на всички дейности свързани с Меркурий.

В периода 14.01 - 04.02. ако започнете нещо - нова работа, ново учение, нова връзка, то те ще са особено важни за вас и ще се изисква по големи усилия, за да се задържите на тази работа, да останете в тази връзка. Онова, което е започнало по време на ретрограден Меркурий става по трудно, но е полезно и еволютивно за душевното ни израстване.

По време на ретроградност, кармичните ситуации се увеличават и започваме да попадаме в ситуации, които провокират работа по стари уроци. Това прави Хермес - изчиства стари грешки, влиза в спомените и подтиснатите мисли, проверява как е свършена досега работата, спира ни в бързането, разкрива хитростите ни, спъва ни, затруднява ни и всичко това не защото Планетите или БОГовете изпитват чувства към нас. Не. Защото те са част от еволюционен цикъл, който е построен прецизно и работи напълно съвършено, за да служи на нашата лична еволюция. Така че, нека да не се мръщим на Хермес, а да му благодарим, че имаме втора възможност да направим нещо по добре.

Определено не е подходящо да започвате нещо ново през този период, но ако това стане - ще бъде ползотворно изчистване на негативна карма от живота ви. Няма смисъл да бягаме от тези неща, защото те ще ни чакат по натам по пътя ни. Но да, закупуването на техника и изобщо всичко свързано с комуникации и търговия няма да върви особено добре, така че нов телефон в следващите дни не си купувайте, ако ви се повреди компютъра - то време му е било. Но все пак може да изчакате до началото на февруари. И О чудо - той сам ще се оправи! Да, случват се такива неща. Или ако си загубите нещо - по време на ретрограден Меркурий няма да го намерите, но като мине този период - о Чудо . :))

Представете си, че лицето на тази планета е БОГ Хермес. Това е БОГа на мъдростта, писаря на БОГовете, най -бързият, най хитрият и находчив БОГ между останалите. Освен това той е най сръчният и ловък, любопитен, подвижен и непостоянен. Върховен БОГ на знанието и търговията, той е създател на писмеността и в гръцката митология е и БОГ на занаятите. Хермес носи Кадуцея -най мощния свещен атрибут. И една от най важните му роли е предводител на душите към и от подземното царство. Само Хермес може да влиза в царството на Хадес. Хермес е с променлив характер, не можем да предвиждаме как ще реагира и кой инструмент от своя богат арсенал от възможности ще ползва, особено по време на стационарност и ретроградност.

Така че съвсем нормално е да забележите , че през ретроградния период имате проблем в общуването, паметта ви е по слаба, разсеяните сте, губите неща, спъвате се по често, ставаме по критични, прекаляваме с педантизма, попадаме в лъжливи и объркващи ситуации и губим способността си да мислим правилно.

Начало на ретроградност 14. 01. 2022 до 04.02.2022

Главна тема за периода 14.01- 04.02 е общуването с другите, даването и получаването, разплащането на дългове от всякакво естество. Хермес, синхронично , ще ни подготви за годината в която влизаме, която е година на хармонични отношения с другите и поддържане на баланс в даването - получаването.

Какви са основните начини/инструменти за работа по темата : повторни проверки по поставени диагнози от всякакво естество. Приемане на загубата и промените. Разкаяние за постъпките, прощаване, приемане на непознатото. Проява на повече почтеност, състрадание и целомъдрие. Добър период за въздържание от нещо. Намаляване на критичността и осъждането към другите – особено важно, ако поработим върху този аспект, ретроградния период ще се окаже много ползотворен.

Да си пожелаем ползотворен период на Хермес и повече медитации и вглъбяване във важното.
Благодаря!
Inspiritus

Лада Марина
Група Предсказания и Синхроничност Прим
Фейсбук
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност Прим - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

12.01.2022 Числовата вибрация за деня е 1. Първи ден от нов, малък десетдневен цикъл. Активен ден, в който ще успяваме с лекота да стигаме до решения и ако приложим малко повече самостоятелност и увереност, ще бъде ползотворен. Двойките в деня са малко повече, но така ще бъде и през цялата година, така че да наблюдаваме към какво сме настроени негативно и това до какви действия води.
Намираме се в осми лунен ден. Усещането ни за правилна посока е силно, слушайте вътрешния си глас и собствената си интуиция и нека ума и сърцето да са в мир днес! Получаваме подкрепа, помощ, добър съвет. Ден на възраждане, промени и действие. Наблюдавайте дали ще се появи у вас някое силно желание за действие в определена посока. Ако успеете започнете начало по това действие още днес, ако няма да можете така бързо да реагирате, ще се наложи да си оставите малко време за обмисляне, защото
Влизаме в период на РЕТРОГРАДЕН Меркурий.
На 14.01.2022 Меркурий влиза в ретрограден период до 04.02. За това ще прочетете в отделен пост.
Днес влизаме в 11 ден от Трецената на Бурята и знакът на деня е Вода. Но по скоро. Огнената Вода! Днес сме магнетични, чувствени и енергични. Не ни е проблем да проявяваме с мекота характера си, така че не бързайте да палите големи огньове, а поддържайте огъня така, че да ви топли. Днес укротяваме емоциите и импулсивността си и внимаваме да не налагаме нашата воля върху другите.
Добър ден за освобождаване от негативни мисли и преодоляване на желанието за разнообразие. Водата се движи бавно и постепенно и ни учи, че чрез постоянство и бавност се пробиват и най твърдите скали.
Бихте имали проблеми днес, само ако бързате, действате импулсивно, проявявате гордост и сте самомнителни. Водата идва да ни научи на умереност и сдържаност.
Спокоен воден ден.
Прочетете и за ретроградния Меркурий в следваща публикация днес и ако имате въпроси пишете в коментар :))
Inspiritus
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор