Предсказания и Синхроничност Прим - Лада Марина от Facebook

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

10*ти Септември, момичета и момчета :)

Уверено, ден по ден, навлизаме все по-навътре в първия месец от есента и се приближаваме към есенното равноденствие на 23*ти, когато ще бъдем любезно поканени да влезем в дългата нощ, където ще се роди новото Слънце и ... така цикъла се върти, живота си върви и ние по Пътя, по Пътя търсим най благоприятното и доброто за нас.

Днес е денят на Водата, последният ден от Трецената на Земята. Започнахме със Земя - развихме идеята за нужда от заземяване на нашите планове и желания, преминахме през Тръстиката, Ягуара, Орела и Бухала, Огледалото и Алигатора, и Маймуната, за да стигнем днес в 13*тия ден на този период, където се срещаме с другата основна субстанция в Природата - Водата. Водата е студена и влажна. Студена, за да концентрира и събере вниманието ни в посока и влажна, защото носи живот. Водата е воин, които не спира да пробива в скалата дупка, през която да мине, воин, който няма да спре да търси изход от пещерата, в която е влязъл. Водата е постоянство, упоритост, любов, гъвкавост, чувственост, страхове и тяхното овладяване. Бъдете като Водата днес - минете от там, където ви тегли течението, за да разберете, че вие сте течението.

С любов и до утре, когато влизаме в нова Трецена. Днес след 20:00 е изключително подходящ момент, за да обявите новите си планове, да започнете, да огласите. Разбира се, този, които има желания, въпроси и мнения - нека да ги обяви към Вселената отново по това време. Чухме се, каза, че ще е онлайн след осем тази вечер :)

О и една карта Таро по въпрос ... Кое е най важното за мен през идния лунен месец ..? Рицар Пентакли. Това е единствения Рицар в таро, който не препуска, не бърза. Той сякаш е стигнал там където иска да бъде и единственото, което ще направи е да изчака подходящия момент и ситуация, за да вземе своето. Рицар Пентакли е прилежност, методичност и прагматичност, за да постигнеш това, което си планирал. Също означава укрепване на здравето и здравословен начин на живот. Може да си позволим някои решения като да спрем вредно нещо за нас през този един месец! Опитайте! През месеца на Девата се чисти :)

Доскоро!
Лада Марина

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

11*ти Септември, влизаме в нова Трецена по майски календар. Нови 13 дни, през които ще минем през преживявания, размишления, случки, срещи и събития, които ще ни водят в една нова посока. Ще ни дадат храна за размисъл, повод за промени, стъпки към себе си.

Майският календар е направен въз основа на взаимодействието на движението на планетите и особено
Венера и Земята, които рисуват на небето цветето на живота. Цветето на живота, което разбулва тайната на Маиа, на илюзията и ни показва, че всеки един от нас има важна вселенска мисия. Календара на Маите ни учи, че сме вселенски хора, същества, чиито живот има значение не само тук на Земята, а и за съществуването на цялата Вселена.

След този кратък абзац за нашата важност :) да продължим с Трецената, в която влизаме днес. В първия ден на тази Трецена (цикъл от 13 дни), стои знака на Кучето. Бау! :) Да си припомним, че Кучето е знакът на годината по Китайския зодиак. Тоест имаме синхронизация между знаците. Забелязвайте синхронизациите в живота си, те ни водят нанякъде. Особено ако се появят три заедно!

Кучето през идните 13 дни ще ни кара да играем, да се радваме, да пробваме разни неща, които са паднали по пода :) Кучето може да е дълго време недоверчиво, преди да даде доверието си. Кучето вечно търси нещо, рови под камъка, завира се под леглото, души непрестанно по следите, търси трескаво нещо за ядене, за игра и за любов :)

13 дни, през които ще търсим доверието в другия, за да отдадем и нашето. 13 дни, през които ще ни се играе и флиртува. И разбира се - 13 дни, през които да преговорим онези седем етични закона, които кучето, още от Анубис, носи със себе си - Честност, Работливост, Доброта, Щедрост, Скромност, Търпение, Лишение. Проверете тези добродетели, дали работят в живота ви? Имаме 13 дни. Прекрасен преход през тях, начело с Кучето и ден по ден през още 12 знака.

Изображение

Лада Марина :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

Влизаме в Трецената на Водата. Днес, на 20*ти Октомври. В следващите 13 дни, колкото е дълга една Трецена, ще следваме посоката по която ще ни води Водата. Водата е интуитивното усещане за истина и неистина. Водата помага на нашата интуиция да се отключи и да ни посочва посоката. Водата е умение плавно да променяме пътя си, да заобикаляме ненужни за нас изпитания, да изкопаваме малки тунели през вековни скали..
Маите наричат Водата - Воин. Воин за свободата на чувствата, воин , който следва страстите и желанията си. Воин, който смело би продължил и по най трудния път, за своята кауза и своите хора. Водата носи паметта на генното богатство на хората. Тя ни чува, поема от нашите положителни и негативни влияния. Общува с нас. Водата е нашата чувственост, емоционалност, сетивност. В следващите 13 дни да се научим да се пускаме по Потока, да се доверяваме на душата си, да се потапяме във сънища, фантазии и мечти и да творим. Да почитаме женските аспекти в себе си, да се научим да приемаме, да успокояваме другите и да проявяваме разбирателство. Да намираме най-добрия начин и път и да обичаме. Водата е стихия, която гаси огъня, тя успокоява мъжките/ активните аспекти на света. Дава своята ласка, и лечителна сила. Погрижете се за спокойствието и радостта на душата си, прегърнете любим човек, отдайте внимание на любовта и... да се пуснем по Потока. Водата знае пътя навън и от най тъмната пещера.

Лада Марина
:329

Изображение

21*ви Октомври. Влизаме в деня на Кучето по майски календар.. и още Вълка. Вълка стои в нозете на Отшелника, който застанал на върха на своята скала, гледа света пред себе си и обмисля следващата си решителна крачка. Отшелника е мъдър човек, който умее да се отдръпва от излишния шум около себе си и да се концентрира в правилния си избор. Вълка в краката му, му дава онази сила, която намалява емоциите по време на размишленията, която му позволява ума да вземе връх над сърцето, за да бъдат разумни стъпките му. Кучето и още Вълка е знак за доверие, смелост, увереност, чистосърдечност и стремеж към истината. Днешния ден е подходящ да преговорим седемте етични закона за взаимоотношенията между хората - да бъдем щедри, работливи, смирени, търпеливи и да се радваме на чуждото щастие. Да поставяме интереса на другите пред нашия, да се водим от интереса на общото благо. Да умеем да виждаме личния ни живот в перспективата на едно по добро бъдеще за всички нас. Във втория ден от Трецената на Водата, когато важното е да овладеем емоциите си и да приемем Потока на случване на нещата, се намира Кучето, което ни учи на силата да отдаваме доверието си на другия. Да се потапяме в неговата атмосфера и да изчакваме неговите решения, да забравим за личното си Его. Кучето обича игрите, милувките, дългите разходки - дайте му тези удоволствия днес.

Приказен ден на всички!
Лада Марина :329


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

29*ти Октомври, влизаме в деня на Огледалото. Всичко, което срещаме днес и ни прави впечатление. Всичко, в което се огледаме днес, коментираме, критикуваме или похвалим е рефлекция на нашето съзнание, което разпознава подобното. Днес се разпознаваме в това, което виждаме и онова, което ни прави по-силно впечатление. Днес е добър момент да се поставим отстрани на нас самите и да се огледаме от една друга гледна точка. Наблюдавайте се, изследвайте се, това ще ни даде възможност да се видим по добре. Оглеждайте се в очите и реакциите на другите. Забавете времето и се вижте на бавен каданс, какви са ви реакциите, какви са думите, които използвате и какви бихте искали да бъдат. Искате ли да бъдете по красиви, галантни, искате ли да ходите с изправен гръб - погледнете се отстрани и изправете гърба си. Прекрасен ден и да виждате само красиви неща днес! Този четвъртък следобед ви очакваме в нов Далет на сладки приказки, Таро и Номерологични анализи! На ул. "Чарлз Дарвин " 10 ще бъдем!

Лада Марина :329


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

НАПОМНЯМ СИ поста на Лада Марина от миналата година по това време, 05.01.2018 г.:

Днес е и денят преди Водици, Водата чува, тя ще чуе молбите ви, ще ги отнесе високо, високо до висшите представители на Аза ни и ще сбъднат желанията ни! Така че тази вечер, напълнете един съд с вода и го изнесете навън, под небето. Кажете си името на глас на водата и я оставете да помълчи под Луната и звездите. В полунощ я наречете с вашето желание. Нека желанието да не засяга други хора, лица и имена. Да си бъде лично ваше и като си го пожелавате си представете детайли от живота си, все едно то вече се е сбъднало. Наречете водата и я оставете навън да изпрати вашето желание към Звездите. Сутринта си измийте лицето с тази вода и полейте цветята вкъщи. Кажете си Да бъде! И ще бъде.


Ето и информация от обичаната и уважавана от мен Розмари Де Мео:

[img]http://change-life.eu/wp-content/upload ... wother.jpg[/img]

В полунощ срещу Водици (Богоявление) водата започва да „чува“ и да сбъдва!

Автор: Розмари Де Мео

Народът на Слънцето винаги е почитал водата, като символ на Живота и Сътворението.
Големият български празник ВОДИЦИ води началото си преди Христа. Свързан е със силата на водата да „помни”и преклонението пред животворството й. Старите българи са вярвали, че на границата между земния и отвъдния свят тече Реката на живота. Мястото, където душата се “измива” за последно, “съблича” тялото си и пречистена поема по Пътя към Бога си. Знаели са, че Водата пречиства, лекува и помни.

Затова повечето от обредите са свързани с действия и наричания, отправени към, от и за Водата: Мълчана вода, Жива вода, Кадена вода, Наречена вода, Умна вода, Мъчна вода, Любена вода, Вречена вода, Здрава вода …

Паметта и силата на Водата, както и тяхната употреба и контролиране учените откриват и започват да използват едва през последните 15 години. Оказва се, че това е много старо знание, познато на българите от векове!

Празникът ВОДИЦИ е разделен на три части:

1. Започва от 5-ти януари вечерта, когато в полунощ “потайна доба” небето се разтваря и сам Бога застава на Портата и “изпълнява желание”. Това е Нощта на Мълчаната вода: Изнася се съд с чиста вода, която цяла нощ “мълчи” под звездите. И всеки, който иска “сбъдване” в полунощ, до тази вода изрича най-голямото си и силно желание. Водата и Бога го чуват и го „сбъдват”! Наричат го ДА БЪДЕ!

2. 6-ти януари е Мъжки водици. Млади мъже се хвърлят в реката за здраве и “мъжка сила”, а мъжки отрочета до една година се изкъпват в студена вода, за да станат мъже. Хвърлянето на Кръста е много стар, предхристиянски обичай, който символизира връщането на Животворното начало на водата. Затова на този ден водата лекува и заздравява, и всеки иска да умие болест и грях на Живата вода!

3. 7-ми януари е Женски водици. На този ден се къпят млади жени и женски отрочета до една година. Тъй като женската утроба носи Силата на сътворението, жените понасят котли с Жива вода от “къпаните” реки и ръсят с тях за здраве и Благоденствие. Жените са Водичарки, Совойници. В някои райони на този ден отново се гадае и предсказва за любов и зачеване. На 7-ми януари свършват всички коледни празници и женското и мъжкото начало се обединяват от Водата и Сътворението. Започва сватбеният период! НАРЕЧИ СИ ВОДАТА!

БЪЛГАРСКО ОБРЕДНО НАРИЧАНЕ

На ВОДИЦИ се нарича за Ново начало! Това може да бъде сторено както на 6-ти , така и на 7-ми януари. Обредът се извършва с Вода, която от Мълчана се превръща в Наречена. Всеки Добросторник в обреда се умива с Мълчаната вода и изрича най-силните си желания и копнежи пред нея, за да я “обърне” в Наречена, Силна вода! Предизвиква се и се изказва почит пред Силата на Водата, за да е силно и плодоносно Новото начало! Нарича се за Ново начало, Сила, Благоденствие, Любов и Здраве!

КАК ДА НАРЕЧЕШ ВОДАТА СИ

Здравей, Добросторнико! Веднага казвам, че щом четеш това, трябва да си наясно, че ще пиша за Магията. И за това как можеш да я сториш сам. Ако нещо те стяга под лъжичката, да знаеш че е собствената ти вяра. Недей да вървиш против нея! Ако пък наричаш себе си християнин и с любопитство и радост би участвал в тази приказка, може би е крайно време да си зададеш някои въпроси. Та да започваме:

Когато се здрачи достатъчно навън на 5-ти, налей вода в един съд. Може да е купа или малка тенджерка. По-добре да е по-голям съд и по-широк! Гледай да не е пластмасов съд. Някога водата се е наливала от извор или кладенец, но ти ползвай чешмата в къщи. Изнеси водата навън – на балкона или прозореца, или на двора. Хвани съда с две ръце и притихни малко с водата си. Остави я да те усети. Подишай свежия въздух с нея. Постойте си така поне 5 минути.

Поздрави я и й кажи името си. НА ГЛАС!!! Тя вече те познава. Тя е ТВОЯТА вода. Постойте още малко заедно, остави съда навън и се прибери. Нека водата ти остане няколко часа под небето да се „измълчи” и пречисти.

Точно преди полунощ излез отново при нея. Тогава преди ВОДИЦИ силата й е най-голяма. Отново хвани съда с две ръце. Дланите ти трябва плътно да обхващат стените. Знам, че е студено… Сега се свържи с твоята вода. Помисли кое е най-голямото ти желание, кое е това, чието сбъдване ще ти донесе нова Сила и Радост. Не бързай!

ИЗРЕЧИ НА ГЛАС ПРЕД ВОДАТА СИ НАЙ-СЪКРОВЕНОТО СИ ЖЕЛАНИЕ!

Заяви волята си ясно и категорично! Наричай, не моли!

Притихни отново и постой с нея. Опитай се да си представиш как ще изглежда животът ти, когато точно това желание бъде сбъднато. Опитай се да „видиш” тази картина в твоята вода.
Огледай се в нея!

Как ще изглеждаш сбъднат?
Виж как си облечен!
Има ли някой наоколо?
Къде си?
На какво мирише?
Какъв сезон е?
Наслади се на Сбъдването си!
Предизвикай абсолютната си увереност, че това ще се случи!
Кажи на водата всяка дума, която се явява в този момент…
И завърши НА ГЛАС с най-старото и силно наричане:

РЕЧЕНОТО МИ ДА БЪДЕ СТОРЕНО!

После покрий водата с кърпа (по възможност бяла) и се прибери.Остави водата си цяла нощ да поеме ПРАВОТО ТИ СЛОВО. Да го чуе, да го залюлее, да го изкъпе, да му вдъхне живот и да пренареди твоето СБЪДВАНЕ.

Сутринта на ВОДИЦИ, когато се събудиш първо иди при Водата си. Измий си очите с нея и с много обич отпий от твоето Сбъдване. После пак…

Усети твоя ДАР с цялата си душа. После склони чело пред Водата и на глас й благодари!
Прибери я. Можеш да я изпиеш цялата или по малко, както искаш, да наръсиш с останалото от нея дома си, да полееш някое цвете – както прецениш. Това е НАРЕЧЕНА вода и тя ще носи енергията на желанието ти. Силата й е право пропорционална на емоцията, която си вложил в нея и на количеството Вяра, изпълваща душата ти. Така че, магията е в твоите ръце!

ДАЛИ Е ИСТИНА

Това е много стара Магия. За мен работи от години. А колко работи за теб, зависи от Силата ти, Куража ти и Корена ти.

Моля ви, подарете тази Магия на децата си! Позволете им да станат част от старата българска приказка! И, направете ми една услуга, не наричайте това вълшебство, бихте излъгали! Не сменяйте същинското име, за да сте в мир със собствената си вяра. Това е част от правото слово на Магията и силата й!

Честити ти Водици, Добросторнико!

„Добра стига, български рожби!
Дъхът ви сещам, с Дъха си отвръщам.
Вярата и Думите, рожби,
В дълбините си в Чудо превръщам!
Нека Всякоя болка, Урок да бъде научен!
Нека след загуба страшна, дар да бъде заслужен!
Да бъде Обич в очите, с които един друг ще се гледате!
Да бъде Здраве в снагите ви, Животът ви дълго да пази!
Да бъде Сила и Смелост, истината на глас да изричате!
Да бъде Благо и Радост от тука нататък в съдбите ви!
Да бъде Благодат за България, че корените ви да пребъдат!
И нова сила да дойде за Ново начало по Пътя ви
И ако от Истина идва, туй що от Водата поискахте
Нека след днес, на ВОДИЦИ, сбъднато да го видите!

И НЕКА РЕЧЕНОТО ТИ В ТАЗИ НОЩ ДА БЪДЕ СТОРЕНО!

Още от Розмари Де Мео научете на: http://narichane.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

Изображение

29*ти Януари, влизаме в деня на Кучето, за да проверим дали всичко е наред в етиката на отношенията ни с другите. В деня на Кучето, преговаряме онези т.нар. Седем гряха, като ги поглеждаме от една друга гледна точка и ги разчитаме като Седем пожелания за по добър живот.
Нека днес да проверим дали живеем по най-благоприятния начин за себе си , като си направим бърза справка дали:
- Дали съм достатъчно работлив, отлагам ли днешната работа за утре, готов ли съм да помогна, когато някой има нужда от мен? Доволен ли съм от резултатите на своя труд?
- Дали съм достатъчно щедър към другите, пожелавам ли си да притежавам нещо, което те имат? Готов ли съм да се разделя с нещо, за да бъде то полезно за друг човек?
- Дали се радвам на чуждото щастие? Щастлив ли съм, когато някой мой близък получи заслужената си награда от съдбата и постигне желаното си?
- Дали не съм прекалено алчен? Дали не се храня прекалено много, не злоупотребявам с храни и напитки, така че тялото ми да се чувства пренатоварено и динамиката му затруднена. Дали знам колко ми е достатъчно и дали знам кога да спра?
- Дали преценявам от какво имам нужда и какво не? Дали умея да управлявам либидото си и страстните си желания? Умея ли да въздържам желанията си?
- Дали съм достатъчно търпелив? Умея ли да чакам? Вярвам ли, че най -доброто за мен ще дойде тогава, когато е най-добре за мен, без значение колко време е минало и колко съм чакал?
- Дали умея да наведа глава и да се дръпна крачка назад? Какво за мен е Смирението и приемам ли го в живота си?

Веднъж на 20 дни отговаряме на тези въпроси и проверяваме как се движи живота ни. Положителния отговор гарантира добра концентрация, правилни намерения и благоприятни пътища.
Ако желаете да се чувствате по Потока на живота си и да срещате чудни синхроничности и да се случват чудеса - спазването на чистота в отношенията с хората и не допускането на " седемте гряха" е изключително важно :)
Човекът е социално животно, ние зависим един от друг, правим се щастливи и тъжни, изграждаме себе си обичайки другият. Така че да бъдем тук и сега и да положим усилия да спазваме простите човешки закони за отношенията между нас..

Благодаря!
Лада Марина


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

29*ти Септември. Влизаме в седмия ден от Трецената на Благородния Елен. Ако си представим Трецената като една вълна, която развива своята форма в 13 стъпки, то началните стъпки - първите дни от Трецената, темата на цикъла се отваря и ни запознава с основните му принципи, след това в седмия ден на цикъла - това е средата, най-горната точка на вълната, нейната кулминация. След това следва спускането на вълната към нейното пълно разливане - това са дните след седмия, тогава възприемаме и осъзнаваме темата на цикъла. Искам да наблегна върху тези теми и вълни, защото смятам, че в живота се случват постоянно много цикли, които ние не усещаме и не осъзнаваме тяхната полезност. Свикнали сме да гледаме пред краката си и да ни е трудно да виждаме логиката на големите цикли, в които живеем. Най-често, хората забелязваме само цикъла на Луната, защото е пред очите ни и расте и намалява всеки месец и често говорим за нея. Но същите цикли правят и Слънцето и Венера и Марс и всички други планети. Периодично се случват синхронизации, повторения, които ни помагат да опознаем по добре себе си и света си. Всички богове, планети, творци, ангели и демони се опитват да ни изкарат от забвението, в което изпадаме, живеейки в материалния свят. Как - като ни пращат преживявания, знаци, изпитания, сънища, учители. Майски календар е добър пример за това, как всичко се върти в един безкраен цикъл от комбинации и веднъж осъзнаем ли това, можем да излезем от.. Матрицата. И да погледнем живота отстрани и да осъзнаем силата на ума си и красотата на света в който живеем. Ако искате :)

И за последен път - темата на Трецената ( цикъл от 13 дни), в която се намираме, е самоувереност. Какво е това животно и къде се крие то в нас? Кое ни носи самоувереност, в кое сме силни и способни ли сме да привличаме към себе си и да задържаме, онова, което е истински ценно за нас?

Днес е кулминацията на тази Трецена, седми ден и се намираме в деня на Тръстиката. Тръстиката ни дава отговора на горните въпроси. Тръстиката познава вътрешната си сила и изпитанията я правят все по силна. Характерна нейна черта е Упоритостта. Тя е готова цял живот да се огъва под напорите на Вятъра, но няма да предаде своите принципи. Ще се бори за тях. Защото познава вътрешния си свят, познава себе си и носи много знание, което й дава сила. Така че - колкото по-добре знаем себе си, толкова по-силни сме. Колкото повече знание имаме - толкова по-силни сме. Колкото по добре се запознаем с качествата си като упоритост и инат, толкова по добре ще можем да ги контролираме и да ги прилагаме САМО когато е нужно. Задача на Тръстиката е да преодолее своята Упоритост, чрез изучаване на човешката природа. Да придобие гъвкавост в отношенията си към хората. Това е смисъла на цикъла в който се намираме.

И когато се научим къде и как да прилагаме силата и способностите си, ще сме най-силни.

Карта Таро за деня - четворка Пентакли обърната. Да излезем от комфорта си, всяка ситуация, която ни провокира да излезем от онова, което е сигурно за нас е полезно и ни запознава със още и още от нашите способности. Не се страхувайте да отваряте врата на непознатото и да преминавате през ситуации за първи път. Не пазете надеждата за накрая. Пуснете я да ви води по пътя.

А Луната днес започва пътя си в новия си цикъл. Проследете в следващите 30 дни какво ще ви донесе тя от темите - партньорство, равнопоставеност, хармония, здраве и сигурност.
За да сме в синхрон с Времето, за да сме част от Потока, а не просто батерии, които захранват мечтите и живота на нещо или някой, който дори не харесваме...

Амин.

Лада Марина
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

4*ти Октомври, влизаме в предпоследния ден от Трецената на Благородния Елен, когато се учим да ценим малките неща и да забелязваме детайлите в големите.

Днес сме в деня на Огледалото. Винаги, когато се противопоставим на другия, ние имаме златен шанс да открием нещо ново за себе си у него. Днес избягваме да се конфронтираме с непознати за нас неща, но потърсете обратната гледна точка и я приемете. Преминете от другата страна на Огледалото и се погледнете през очите на другите. Огледайте се около вас и познайте онова, в което се отразявате. Проекциите, които създаваме, са недоловими с просто око, необходимо е да ги погледнем през отражението. Излезте отстрани на пътя и се погледнете как ходите по него. Как се държите и какви думи използвате. Харесвате ли онова, което виждате?

Днес сме склонни да казваме „Не!” и да стоим настрана от необичайни предложения. Пазим се от изненадващи ситуации. Въпреки това, има огромна възможност за провокации от другите, така че наблюдавайте се как реагирате в непозната обстановка, как постъпвате, когато не сте подготвени. Самонаблюдението ни прави хора. Не допускайте днес да оценявате другите и да се превръщате в майстори по непоисканите съвети. Да видим себе си, с помощта на другите.

Петък е денят на Венера. Почетете я подобаващо. Няма нужда и особен смисъл да започвате нещо ново следобед. Правете онова, което ви доставя удоволствие и се пуснете по потока на случващото се.

Хубав ден.
Спокойна, нежна нощ!

И карта Таро за днешния ден, която да ни покаже нещо важно за деня, на което да обърнем внимание - О! Колелото на съдбата. Ще е нещо, което наистина да забележим. Една явна промяна в живота ни, преживяване на нещо ново и различно. Новина, предложение, което ще се окаже важно за нас.

Хайде - по дръзко :)
- каза Овенът...

Лада Марина :923

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

6*ти Октомври. Влизаме в Трецената на Светлината. 13 дни, през които ще ни води знанието на духа, нашата истината, личната ни воля и смелостта ни! Затова беше добре в последните 13 дни да поработим върху самоувереността ни, защото в следващите 13, по пътя към нас идват събития, които ще ни изпитат именно в това. Времето ще провери дали ще удържим да застанем срещу лъжите, гордостта, амбициите, завистта - нашите и на другите.

През следващите 13 дни придобиваме мъдрост и умение да режисираме живота си. Светлината ще ни помогне да видим онова, което ни е нужно за Пътя, а другото ще остави в сянка. Не се занимавайте с онова, което Светлината не осветява. Следвайте приоритетите и задачите си, така както се появят пред вас и така както сърцето ви ги диктува. Нащрек сме за чувства и емоции свързани с омраза, ревност, гняв, ярост. В момента, в който се появят в сърцето ви, нека ума да проговори и да пусне защитен щит срещу тях. На никой не са нужни тези емоции през идния период, те само ще ни забавят и разсеят от Светлината. Така че не обръщайте внимание на нещата, които са в сянка от пътя ви, на онова, което ви гневи и пр. - можете просто да изключите вниманието си към него и така ще престанете да го захранвате с вашата лична енергия. И когато лишим от внимание онова, което ни убива, то ще престане да съществува, заедно с източника си.

През Трецената на Светлината ще преживеем и срещата и раздялата. Ще преминем и през мъдростта и невежеството. Ще избираме между силата и страха. Пригответе се да преминете през един от най-интересните периоди от тази година. Светлината ще ни води. Бъдете главните герои във филма си. Напишете си сценария, режисирайте филма и вземете главната роля. Така се прави.

Нека да бъде Светлина.
Започваме!

Карта Таро за днес, която да ни обърне внимание към онова, което е важно за нас е: Деветка Пентакли. Знаем ли какво за нас означава достатъчно? Кои са истинските стойности в живота за вас? Какво означава пълноценно? Как искате да прекарате деня си днес? Какво ви пречи и помага за това? Как да придобием повече смелост и свобода, за да правим и да бъдем онова, което искаме? Как да преодолеем онова, което ни пречи в конкретни житейски ситуации и да бъдем онова, което ни доставя удоволствие да сме. Търсете отговори на този въпрос днес и забелязвайте синхронизациите по пътя си.

Прекрасна Трецена на всички!
Благодаря за доверието.
Лада Марина от Предсказания и Синхроничност :222


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

Изображение

11*ти Октомври, влизаме в шестия ден от Трецената на Светлината и днес сме под влиянието на вибрацията на знак Дракон!

Днес се качваме на крилете на Дракона и пътуваме във времето и пространството. През реални и измислени светове. Фантазията ни работи, в състояние сме да видим нещо различно във вече познатото. Сънуваме цветни, богати сънища. Опишете в дневник вашите преживявания, разкажете си ги на глас, споделете ги с близък приятел. Хубаво е да изговорим онова, което сме усетили и видели. В деня на Дракона имаме на разположение богата креативна енергия и умението бързо и сръчно да се оправяме във всяка една ситуация. В деня на Дракона умението да лекуваме сами себе си ни напомня, че само чрез силата на мисълта може да презаредите физическото тяло и да вдигнете бодростта и енергията си. Следобедните часове и вечерта са за почивка в приятна компания или вашата, което е същото :)

Предизвикателството на Дракона е да преживеем мощни трансформации. Големи осъзнати промени. Пробуждане на креативна енергия, задвижване на Кундалини :) Пожелавам ви наистина да усетите мощната енергия на деня по силен и полезен за вас начин. И да усетите как влияете чрез нея на другите.

Изображение

* * *
Карта Таро за деня, която да ни покаже от какво имаме нужда, за да се чувстваме по бодри и здрави: Лечителят на Водата. Изображението върху тази карта е голяма бяла вана, пълна с топла вода, в която плуват нежни бели цветове и зелени листа. Зад ваната виждаме перваз, върху който са наредени свещи, раковини, ароматни масла, кръгли камъни и пухкави тъмно сини хавлии. Зад перваза се разлива морето, виждаме брега му с малък плаж в далечината. Сутрешното слънце огрява водите му и те блестят. Една ръка налива от чайник още топла вода във ваната и тя сякаш ни чака да влезем в нея. Погрижете се за себе си. Поглезете сетивата си. Дайте си любов, дайте нежност и грижа.

Лада Марина
:329 :329 :329

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Предсказания и Синхроничност - Лада Марина от Facebook

Мнение от Kleo »

12*ти Октомври. Днес е седмият ден от Трецената на Светлината, тоест, намираме в деня с кулминационна сила за един 13-дневен период.

Знакът на деня е Смърт. Раждането, животът и смъртта са единствените стъпки от нашата еволюция, които не можем да избегнем. Онези необходими Портали в нашето израстване, през които няма как да не минем. Нека приемаме думата Смърт със спокойствие, за да осъзнаем фактическото значение на нейния смисъл. А той е прераждане.

Днес ще усетим силата на тази енергия, да приемем промяната и началото, които ще ни се случат през деня. Разбира се смъртта може да ви се отрази, като чаша фреш от лимон или по скоро литър :) Смъртта днес може да ни донесе вдъхновение за нещо ново и прощаване с нещо старо. Да приемем тази промяна.

Ден, в който е добре да отделим време за нещо, което лично нас ни изпълва със задоволство и щастие. Свободното, отделено време за себе си, любимото хоби и занимание – това е важно днес. Огледайте добре онова, което може да ви попречи. Може да се окаже, че нямате нужда повече от него в живота си. Смъртта е категорична по отношение на онова, което ни блокира гледката към Пътя. Тя идва и премахва всичко, което ни пречи да видим истината за себе си. И да, това понякога не е приятно :) .

Благодарение на промените, които правим, жертвите, които даваме и трудностите, които преодоляваме, растем в истински човеци, така че да почитаме смъртта, както обичаме живота си.

Амин.

Днес картата Таро, която ще ни води по пътя е седмица пентакли. Днес при нас тя дойде в обърната позиция, което означава, че идва с ценен съвет. Не жалейте за нещата, които си тръгват от живота ви, защото така или иначе нищо не притежаваме, освен знанието и опитността си. Таро днес и съветва да огледаме времето си и да преценим още веднъж как можем да подредим приоритетите си, така че да ни е пълноценен денят. Има нещо, което може и да не направите. Което можете не само да отложите, а напълно да изключите от живота си. И помнете, всичко онова, което е имало смисъл да бъде посято, ще даде плодове. Не хабете ресурсите си да "плачете за разлятото мляко" ... :)

Прекрасен ден! Нека да е днес.

life :923 death :923 life

Лада Марина от Предсказания и Синхроничност :329

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор