ТАРО и сайтът 78 истории :)

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТАРО и сайтът 78 истории :)

Мнение от Kleo »

Таро картата ми за деня днес съвпадна със седмичната карта Таро, а именно...

Изображение

Авторът на Таро рубриката е Илиана Смилянова.

ДЕВЕТКА МЕЧОВЕ

Днес имате склонността да гледате на света около вас с големите очи на страха, да преживеете отново стари страхове и болезнени спомени. Тази ваша субективна нагласа, свързана със страха ви от нараняване, може да провокира агресивно отношение от вас към другите или у другите към вас. Преценете трезво реалните и "призрачните" опасности, които ви заплашват - това ще ви подскаже и реални начини на действие.

Картата на деня е различна и индивидуална за всеки и може да бъде изтеглена само веднъж на ден. С любезното разрешение на Königsfurt-Urania Verlag, Krummwisch, © Königsfurt-Urania Verlag, Krummwisch/Deutschland. www.koenigsfurt-urania.com

Таро карта на декадата
ДЕВЕТКА МЕЧОВЕ
01.06.2020 - 10.06.2020

Астрологично съответствие – Марс в Близнаци
Ключ. 9, Въздържание. Да обуздаем страховете си, като си припомним, че са блокирана любов.

Идеи. Да не си затваряме очите за проблемите. Да ги направим видни и така – привидни. Да възстановим активността си.

Чувства, емоции, настроение. Чувствителност, мечтателност, идеализъм, кураж, желание за промяна, просветление.

Мисли. Страхуваме се от онова, което не познаваме. На страха очите са големи. "Най-тъмно е преди разсъмване." Дизраели "Нека не забравям своето предназначение." Курс на чудесата

Действия, постъпки. Да признаем и споделим затрудненията и страховете си, да не ги игнорираме. Да потърсим и допуснем помощ в трудна ситуация. Да осъзнаем влиянието на собствените ни мисли (и върху самите нас).

Трудности, проблеми. Да се измъчваме, да се страхуваме от истината, да превръщаме силата си в слабост. Да се оплетем в паяжина от неистинни мисли, да блокираме активността си и да я превърнем в агресия към другите и най-вече към себе си. Да объркаме фантазия с реалност.

Шансове. Да се пробудим от собствените си кошмари, да си припомним и извървим обратния път към светлината. Да прогледнем. Да превърнем слабостта си в сила, страха – в любов. От насън да се върнем наяве. Да реализираме своя мечта, да я превърнем в "сбъднат сън". Да направим реален избор, да открием верния път в плашеща ни, трудна ситуация.

Въпроси. От какво бягам през деня? Какво ме преследва нощем? От какво ме е страх? Какво съм скрил зад страховете си?

Периодът в декадата на Деветка мечове (1 юни – 10 юни всяка година) е подходящ да се пробудим и осъзнаем, да възвърнем жизнеността си.

Потърсете вярната пропорция между работа и почивка, разграничете деня от нощта и дайте възможност на дните да реализират мечтите на сънищата ви.

Разплетете мисловната паяжина, в която сами сте се оплели, разпознайте и назовете отделните мисловни форми, от които сте сглобили объркано, страховито, плашещо ви огледало на реалността. Търпеливо подредете мислите и приоритетите си.

Потърсете съкровище именно там, където "диша" и привидно ви охранява вътрешното ви "чудовище" – вашият страх. Не воювайте със себе си – вижте се и се приемете такива, каквито сте, без да преувеличавате нито слабите, нито силните си страни, освободете се от минали, остарели себе-представи, за да се обновите и да се сверите със самите себе си.

Бъдете активни, не отлагайте актуалните задачи, използвайте пълния потенциал именно на днешния ден. Освободете се от (само)съжаления, угризения и обвинения, превърнете ги в радостна грижа и отговорност за себе си и другите.

Намерете вярното си темпо и започнете процес на акордиране отвътре – не изхвърляйте фалшивите звуци-мисли, а ги хармонизирайте, върнете ги на светлината. За да откриете и изсвирите своята собствена мелодия, за която сте сътворени.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТАРО и сайтът 78 истории :)

Мнение от Kleo »

Изображение

Днес си изтеглих 10 пентакли права. Ето тълкуванието в сайта 78 истории:

"При 10 пентакли ключовите думи са две – семейство и наследство. Като се замисля, те са направо свързани, защото най-често наследството, което един човек оставя след себе си, е именно семейството… и недвижими имоти, което е друга част от значението на тази карта. Като видите наследство, не бързайте да се радвате, едва ли ще получите милиони от леля в Полша, за която не сте подозирали. Тук става дума по-скоро за вашето наследство и това, което оставяте след себе си. Това е карта на признанието, защото усилията ви в работата най-накрая може да бъдат възнаградени и да получите бонус, повишение, дори шефското място. Десетка пентакли носи гъделичкащо чувство на признание за авторитет, например, издавате книга и за пръв път виждате името си върху корицата.

Картата може да показва и домът ви, но не ново жилище, което купувате, защото то най-вероятно ще излезе като 4 жезли, а по-скоро дом, в който сте отгледали деца или поне сте прекарали не малка част от живота си, натрупали сте вещи, които или сте купили с много лишения или пък сте си изработили сами. Понякога като дневна карта 10 пентакли ми е излизала и за ровене из семейни вещи, които са трупани с години. В един случай дори ставаше дума за паница пълна с жълти стотинки. Тук ключовата дума е натрупване, не е задължително това да са скъпи вещи, защото може би спомените, свързани с тях, са това, което ги прави ценни.

Лично в мои гледания 10 пентакли е картата на семейството, пълна къща – но имайте предвид, че това си има както положителна, така и отрицателна страна. Семейството може да ви подкрепя и да е едно сигурно място, което знаете, че винаги ще е отворено за вас, но може да бъде и задълженията, от които не можете да се изплъзнете, пълна къща и нито едно тихо и спокойно местенце, където да се усамотите. Нещата от живота винаги имат две страни. Освен това, ако от скоро се срещате с някого и при въпрос какво трябва да знаете за него, изтеглите 10 пентакли, бъдете внимателни, защото този човек може вече да има семейство.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТАРО и сайтът 78 истории :)

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТАРО и сайтът 78 истории :)

Мнение от Kleo »





Базови /основополагащи/ видеа за Таро от Лада Марина :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТАРО и сайтът 78 истории :)

Мнение от Kleo »

Таро картата ми за деня Оттук - ЦЪК !!!

Авторът на Таро рубриката е Илиана Смилянова.

ХVІІ. ЗВЕЗДАТА :329

Изображение

Основната тема на днешния ден е Надеждата, съпътствана от Вярата и Любовта. Отношения и намерения, до вчера изглеждали безперспективни и обречени на неуспех, се изпълват с ново съдържание и неподозирани възможности. Чувствате се окрилени, а своето вдъхновение черпите от нови или забравени от вас източници. Но в такъв ден може да се усетите и обезверени и объркани, загубили своя вътрешен компас, потиснати и дезориентирани, без цел и посока. В такъв ден може да срещнете и да се възползвате от песимиста и оптимиста във вас.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТАРО и сайтът 78 истории :)

Мнение от Kleo »

Таро карта на деня!

Авторът на Таро рубриката е Илиана Смилянова.

ДВОЙКА ЖЕЗЛИ

Изображение

Днес е ден, който може да открие пред вас нови хоризонти, но може и да ви накара да се почувствате раздвоен или разколебан, разкъсан на две между хора, действия, настроения, гледни точки. Разберете трябва ли да избирате или можете да съчетаете по някакъв начин наличните алтернативи, дори те да изглеждат на пръв поглед несъвместими.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТАРО и сайтът 78 истории :)

Мнение от Kleo »

Страшният съд – да се отвориш към любовта

Публикувано на 19.06.2020 от Вера

Изображение

Illustration for Llewellyn’s Green Witch Tarot by author Ann Moura and illustrator Kiri Østergaard Leonard, 2014: KiriLeonard.com

Преди няколко години, когато тъкмо си бях купила „Таро на зелената вещица“ (Green Witch Tarot) и си играех с него, за да го опозная по-добре, задавах въпроси на картите и теглех, за да видя отговора им. Спомням си, че попитах: „Как изглежда безусловната любов?“ и изтеглих Страшния съд, който в тази колода се казва Harvest или „жътва“. Тогава не можах да разбера отговора, но го запомних.

До днес, когато най-после картата ми се изясни.
Страшният съд е моментът, в който започваш да приемаш другите или себе си точно такива, каквито са. С хубавото и с лошото, защото и хубавото и лошото са само твоите субективни възприятия за случващото се. Спомняш си, че единственото нещо, което съществува, е любов. И когато всичко ти се струва гадно, болезнено или насочено срещу теб, причината е, че се страхуваш да обичаш – другите и най-вече себе си.

Защото докато не обикнеш себе си, ще се налага да висиш разпънат на кръста на Обесения безгранично дълго. Ще се изпълниш с горчивина при Смъртта, но ще си я таиш дълбоко в себе си, за да те трови. Ще се опиташ да залепиш цепнатините в живота си с перфекционизъм и желание да си някой друг, а не себе си, при Умереността. Това само ще те вкара в капаните на егото ти и ще започнеш да се отъждествяваш с фалшиви идоли при Дявола. Напрежението ще расте ли, расте, докато един ден нещо в теб не се счупи с Кулата. И ще прекараш много дълго време при Звездата, опитвайки се да налееш обратно в своята чаша, която е пресъхнала изцяло. Ще се върнеш към любовта, но по обратния път, отзад напред, с огорчение, идващо отвън, без да разпознаваш проблема отвътре. После Висшият ти Аз, духовният ти водач или някаква твоя версия от бъдещето ще се върне за теб, за да ти покаже какво е любов наистина. Ще те поведе на странно пътуване из несъзнаваното при Луната. Ще си помислиш, че просто си полудял, после ще се срещнеш със сянката си. Ще се страхуваш, защото ще започнеш да усещаш как ти самият и егото ти не сте едно и също нещо, но все още усещаш неговия страх като свой собствен. И след дългото пътуване из Луната на повърхността ще излезе всичко, което трябва да бъде интегрирано обратно към личността ти при Слънцето, за да си върнеш удоволствието от живота. Ще ти покаже вътрешното ти дете, което противно на твоите наивни разбирания, изобщо не си надраснал, то си живее вътре в теб през всичките тези години и чака трохи от вниманието ти. Ще ти се наложи да се погрижиш за него така, както преди никой не се е грижил за теб.

И накрая, при Страшния съд, ще осъзнаеш, че съществува само любов. И си се изгубил по пътя, защото си спрял да обичаш. Спрял си да оценяваш талантите си, да се наслаждаваш на тялото си, да вярваш в себе си, да правиш нещо, само защото ти доставя удоволствие, без да търсиш изгода. Спрял си да обичаш себе си и другите не заради това, което правят или казват, а заради това, че просто са. Фокусираш се само върху това, което не ти харесва, и непрекъснато пренебрегваш онова, което ти харесва. Приемаш го за даденост. Смяташ, че трябва да си идеален и другите да са идеални. И само когато са, тогава нещата вървят добре. Ако правиш грешки, значи си се провалил, идва краят на света, смешен си, загубил си битката, не знаеш достатъчно, не си мъдър, не заслужаваш внимание, нищо не заслужаваш, как не те е срам…

Страшният съд не случайно е свързван с Плутон в астрологията. Това е процесът, при който трябва да прочистиш всичката чернилка, която се е наслоила в теб през дългите години на вървене из този свят, вярвайки че трябва да направиш нещо или да бъдеш нещо, за да откриеш щастието или любовта. Че това са неща, без които си роден, и трябва да ги откриеш някъде там навън. Трябва да откриеш някой, който да те обича точно така, както очакваш, за да може и ти да повярваш, че заслужаваш любов. Но нали ако вярваш, че не заслужаваш нещо, и някой друг се опита да ти го даде, няма да го приемеш. Или ако го приемеш, винаги ще се чувстваш виновен, че си го приел, защото вярваш, че не го заслужаваш. И колкото повече се опитваш да го заслужиш, толкова повече ще се насилваш да отгатнеш какво се очаква от теб да бъдеш, за да заслужаваш. Ще следваш другите безгранично дълго, докато накрая съвсем не се изгубиш. И само ще се озлобиш срещу човека, който ти е дал любов, защото ще виниш него за нещастието си.

Човек приема само любовта, която смята, че заслужава. Заради това (мисля че беше) Ален дьо Ботон от School of life, казва, че няма да избереш човек, който да те обича, а някой, който да те наранява по начин, който вече познаваш.

Едва когато се научиш да се обичаш безусловно, успяваш да интегрираш всички части от личността си и заживяваш в хармония със света. Да, като при картата на Света. Няма заобиколни пътища. Ако не обичаш себе си, не си способен да обичаш никого и нищо. Ако не обичаш, животът е мъчение, една вечна тягостност, бреме и досада. Вечно търсене на някой или нещо отвън, което да те спаси.

Може би заради това Страшният съд в Друидите и Уика се нарича Прераждане и на картата има дете, което излиза от пещера като ритуал на посвещение. Трябва един вид дълго да стоиш насаме със себе си, за да свършиш всичката тази плутонова работа и да си спомниш отново кой си, преди да излезеш отново на бял свят, прероден или по-точно пак такъв, какъвто си бил, преди да те затрупа чернилката.

И колкото повече живееш в Света, толкова повече започваш отначало. Минаваш през всички етапи и когато отново се почувстваш изгубен или в депресия, пак трябва да се пречистиш през този процес. Отново и отново. И всеки път егото ти става една идея по-облагородено. И всеки път трябва да го убиваш или рестартираш. И то всеки път ще те кара да се чувстваш така, сякаш и ти ще загинеш, ако загине то. Нещо като Джанет от сериала The Good Place.

Понякога ми се иска Юнг да беше имал време да стигне до таро картите.

Другият основен елемент на Страшния съд е прошката. Да простиш не означава да кажеш „от мен да мине“. Да простиш е да видиш, че всеки на този свят прави това, което прави сам на себе си.
Ако някой е откраднал от теб, е било, защото вътре в себе си той се смята за неспособен да се сдобие сам с откраднотото. Смята, че той няма нищо, а ти имаш всичко. И така сам се лишава от възможността да види, че той самият има целият потенциал вътре в себе си.
Ако някой ти е изневерил, е защото изневерява на себе си – видял е някаква своя версия в друг човек, но се е страхувал да бъде тази версия, да я заобича, и затова е смятал, че трябва буквално да се влюби в другия човек, който я символизира, за да обича навън това, което обича в себе си.
Ако някой не те оценява, е защото той сам не цени себе си.
Но най-важното от всичко е да се запиташ защо не можеш да простиш на тези хора. Ако ти смяташ, че е фатално някой да открадне нещо материално от теб, значи ти се отъждествяваш с това материално нещо, а то не е теб. То е дошло чрез теб, но там, откъдето е дошло, има още купища от него и винаги са на разположение за теб, щом веднъж си ги създал. Ако не успяваш да простиш на някого, който ти е изневерил, е защото някъде вътре в теб дебне убеждението, че ти не заслужаваш любов, че едва ли не всички други са по-добра опция от теб. Ако си ядосан на тези, които не те оценяват, е защото всъщност си ядосан на себе си, че не се оценяваш и се раздаваш прекалено много, а за себе си не правиш нищо. Взаимоотношенията са огледало. Ако успееш да простиш на себе си, ще простиш и на другите. И ако си позволиш да видиш проблема вътре в себе си, вместо навън, най-после си връщаш силата, за да го разрешиш. Защото не можеш да накараш някой да не ти изневерява, но можеш да избереш да бъдеш с някой, който няма да го направи. Когато простиш, се освобождаваш от връзката, която те свързва с миналото. Докато си обиден, критикуваш другия, той е проблемът в живота ти, той е причината да си нещастен и ако не беше той, всичко щеше да е наред. Това те държи здраво прикрепен към онова, което не искаш. И го преживяваш отново и отново. Точно все едно си в ада. И ще си в ада точно толкова дълго, колкото ти трябва, за да проумееш, че ти всъщност заслужаваш любов и щастие. И когато това стане, тогава вече си свободен, вече си взел ключа за решението в своите ръце.

Страшният съд няма да излиза през цялото време на този процес по „очистване“. Но ще се появи в моментите, в които имате шанс да обърнете нещата, когато сте готови да видите къде е „ключът за палатката“. И ще е обърнат тогава, когато имате шанс да го направите, но не искате да се възползвате. И тогава ще имате усещането, че всички стари проблеми, които смятате, че сте разрешили, отново са се „завърнали“. Те всъщност никъде не са ходили, защото вие ги „разрешавате“ навън, а те всъщност са вътре.

Не искам да звуча поучително като типичния Стрелец, който е решил, че само той знае каква е единствената и непоклатима Истина. Напротив, това са все неща, описвани по един или друг начин, откакто свят светува, и може би някой отдавна вече го е свързал с конкретната таро карта. Но открих, че когато пиша, Нещото ми говори. Да наречем Нещото моето несъзнавано. А е много приятно, когато Нещото ми говори :) Ако и на някой друг му е полезно, още по-добре.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТАРО и сайтът 78 истории :)

Мнение от Kleo »

Таро карта на декадата - ДВОЙКА ЧАШИ

Изображение

ДВОЙКА ЧАШИ
21.06.2020 - 01.07.2020
Астрологично съответствие – Венера в Рак

Ключ. 2, Радост. "Винаги се радвайте." І Солуняни 5:16

Идеи. Да отворим сърцето си. Да дарим онова, което искаме да дойде при нас.

Чувства, емоции, настроение. Откровеност, непосредственост, доверие, симпатия и емпатия, споделяне, спокойствие.

Мисли. Да обичаме не "заради...", не "въпреки...", а "независимо от", безусловно.

"Възлюбете се усърдно един други от чисто сърце." І Пет.1:22

"Любовта, която освобождава, е тази, която ни привързва едни към други." Едуард Бах

Действия, постъпки. Да се погрижим за партньорите и партньорствата си, да споделим радости и трудности, да се доверим и свържем емоционално.

Трудности, проблеми. Да загубим радостта си. Да обърнем гръб, да игнорираме. Да използваме партньора като средство към желана цел. Да бягаме от обвързване или да развием емоционална зависимост. Да се страхуваме да се видим през очите на „другия” и от чувствата си.

Шансове. Да посрещаме с радост онова, което идва при нас във всеки един момент. Да преоткриваме откритията си и да се влюбваме отново и отново. Да се отворим за даровете на творението. Да открием и да посрещнем своята цялостна „половинка”.

Въпроси. Трябва ли да харесвам някого, за да го обичам? Даването и получаването едно и също ли са? Умея ли да се радвам? Тъгата антипод ли е на радостта?

Периодът в декадата на Двойка чаши (21 юни – 1 юли всяка година) е подходящ да посрещнем открито и с радост онова, което идва при нас.

Бъдете себе си, с обич се покажете такива, каквито сте. Посрещнете и другия – такъв, какъвто е сътворен, приемете го в неговата уникалност и цялостност. Допуснете появата на нещо ново и различно, разпознайте в срещите си с хора и събития именно онова, от което се нуждаете и което ви допълва, покажете своята искрена добронамереност. Отворете се за сътрудничество на всяко ниво – лично, професионално, духовно, емоционално.

Благодарете за "любовите" в живота си, благословете ги, не ги приемайте за даденост, по-грижете се за тях и ги преоткривайте ежедневно.

Запитайте се как посрещате своите и чуждите чувства и емоции, умеете ли да съпреживявате и да споделяте. Осъзнайте какво носите със себе си и какво търсите, какво ви липсва и към какво се стремите, готови ли сте да го дарите и да го приемете.

Разпознайте емоционални манипулации, в които сте активни или пасивни съучастници. Открийте страха, който ги поддържа, споделете чувствата си. Уравновесете емоционалния обмен, който създавате, балансирайте процеса на даване и получаване.

Обичайте по своя уникален начин и позволете да бъдете обичани – по начина, по който другият умее това. Защото партньорът е онова, което сме забравили за себе си.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТАРО и сайтът 78 истории :)

Мнение от Kleo »

Таро картата ми за деня!

Авторът на Таро рубриката е Илиана Смилянова.

ДЕСЕТКА ПЕНТАКЛИ

Изображение

Днес можете да се възползвате от всичко онова, което сте постигнали реално, на дело, от всичко, което сте довели докрай - и като материални придобивки, и като взаимоотношения. Вложената от вас енергия, усилия и желания днес могат да ви се върнат многократно под формата на семейна или партньорска подкрепа, на материални инвестиции и доходите от тях.

Днес можете да усетите с какво реално разполагате, какво наистина притежавате, колко резултатни са били вашите усилия досега. Това може да ви донесе цялостно удовлетворение от постигнатото, но и обратното – усещане за провал и незавършеност, за липса или непълнота.

Картата на деня е различна и индивидуална за всеки и може да бъде изтеглена само веднъж на ден. С любезното разрешение на Königsfurt-Urania Verlag, Krummwisch, © Königsfurt-Urania Verlag, Krummwisch/Deutschland. www.koenigsfurt-urania.com
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТАРО и сайтът 78 истории :)

Мнение от Kleo »

Изтеглих си 6 жезли обърната Изображение

Шестица жезли в таро е картата на победата и е наситена с доста лъвска енергия. Борили сме се с конкуренти и сега се появяваме триумфално на бял кон като победители в битката от петица жезли. Лаврите са заслужени. От друга страна картата може да указва просто пристигането, появата на някого, когото чакаме от дълго време, тъй като посрещането се изживява отново като радост. По един или друг начин тази шестица е обвързана с вниманието на околните и нашата особа, която се превръща в център на това внимание. Егото ни е поласкано, но нещата не са едностранчиви, защото тези, които в момента ни приветстват, също са били облагодетелствани от нашата победа. Ако сте достатъчно големи, за да си спомняте 1994-та, шестица жезли би могла доста добре да опише посрещането на националите ни по футбол след 4-то място на световното в САЩ. Те са посрещнати като герои, но същевременно и тълпата е щастлива да ги аплодира, защото благодарение на тези хора е изживяла много радостни моменти.

Обърната тази карта не променя толкова силно значението си. Отново имаме посрещане или аплодиране на някого, но този път или това не е правилния човек, а някой, който само си е приписал заслугите, или пък появата на този човек се възприема от питащия като сянка, която отнема светлината от неговата собствена особа. При обърнатата шестица жезли е добре да си дадем сметка за егото си и дали не му отдаваме повече внимание, отколкото трябва.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТАРО и сайтът 78 истории :)

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор