Ген ключовете на Ричард Ръд

Свобода на словото
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

1.11.-5.11. - Седмичният пулс на ген ключовете, който се отнася до България и Българите, а именно 44 ген ключ със сянката на Намесата, дарбата на Екипната работа и сидхито на Синархията. Вижте как началото му съвпада с празника на народните будители! :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

Изображение

Gene Keys Bulgaria / Ген ключовете

17 октомври 2019 · КЪДЕ, КАКВО и КАК?

Само след 2 дни ще се потопим в една изключително практична част от мъдростта на Ген ключовете - тази за архетипите на 6-те линии, които ще ни дадат ключа за това КАК да разберем по-добре профила си и значението на линиите, в която и сфера от живота ни да се намират.

В събота, на 19-ти октомври, ще посветим цял един ден на 3-те основни въпроса, които изпълват цифрите и ключовите думи в хологенетичния ни профил с безкраен смисъл и така, от неразбираем на пръв поглед шифър, той се съживява и се превръща във верен компас - в един инструмент за изследване, изпълнен с необятни възможности и всякакви вълшебни отговори.

Каним ви да откривателстваме заедно, да се забавляваме и да се учим КАК да съчетаваме основните елементи в профила си - линията, ген ключа и сферата - за да разберем в дълбочина отговорите, които той крие за нас.

А трите основни въпроса, които ни помагат да навлезем профила си и да сглобим трите парченца от пъзела, са:

КАКВО? - Един от 64-те ключа
КАКВО проявявам? Какъв е моят модел на поведение?

КАК? - Една от 6-те линии
КАК се проявява този модел?

КЪДЕ? - Една от 11-те сфери
КЪДЕ проявявам този мой модел на поведение?

И все пак, не е нужно да чакаме до събота, макар че е само след два дни! Можем да си поиграем и да започнем да откриваме отговорите още сега, с един простичък начин да съчетаваме ключовете и линиите, през призмата на 6-те архетипни начина на проявление.

Погледнете профила си и си изберете някоя или няколко сфери. Вижте кое е числото на линията и си задайте съответния за нея въпрос. После вижте коя е ключовата дума за дарбата на ключа в тази линия и вижте как тя ви дава конкретен отговор на същия този въпрос.

Ето това е отправната точка! Сега, след като вече имате отговор, можете да потърсите доказателствата за тази ваша дарба в собствените си преживявания и да откриете ползотворното й влияние в живота ви досега. Бъдете сигурни, че тя вече е там и просто чака да започнем да я развиваме и прилагаме съзнателно - тя е наше рождено право и ако се замислим, може би ще видим, че ни е донесла някои от най-хубавите преживявания в живота ни.

Въпросите на линиите и отговорите на ключовете:

1-ва линия: КАКВО създавам и изграждам? КАКВО ме вдъхновява?
2-ра линия: КАКВО ми помага да се свързвам с другите и да се изразявам? КАКВО ми носи лекота?
3-та линия: КАКВО ме тласка да се променям? КАКВО искам да преживея по всички възможни начини, за да натрупам опит и най-вече, защото просто ми носи огромна радост?
4-та линия: За КАКВО ме е грижа? КАКВО обичам и искам да раздавам?
5-та линия: КАКВО искам да усъвършенствам? С КАКВО намирам практични решения на всякакви проблеми?
6-та линия: За КАКВО мечтая? На КАКВО не спирам да се уча, по всякакви начини, за да се превърна в пример и така да науча и другите на него?

---------------------------
Пример от картинката: 45.1
45-ти ген ключ с дарбата на сътрудничеството в 1-ва линия.

Въпрос за 1-вата линия: Какво създавам и изграждам? Какво ме вдъхновява?
Отговор с дарбата на 45-тия ген ключ: Сътрудничество
----------------------------

Е, какви са вашите дарби и за какво са устроени според вашата линия? КАК ги проявявате? :)

Повече за предстоящото събитие за "Архетипите на линиите" в събота, можете да разберете на: http://genekeys-bulgaria.com/events/arh ... a-liniite/" onclick="window.open(this.href);return false;

Тук, можете да генерирате своя безплатен хологенетичен профил и да преоткриете вродените си дарби: http://genekeys-bulgaria.com/hologenichen-profil/" onclick="window.open(this.href);return false;

А ако искате да научите повече за ген ключовете, линиите и сферите в нашия профил, можете да се зачетете в нашите книги, където "Ген ключовете" ни разказват за самите модели на поведение, а книгите от поредицата "Златния път" ни показват поредицата от стъпки, които правим, за да разгърнем своите дарби в ежедневието си, във взаимоотношенията си и в призванието си с вродения си гений, любов и благополучие.
http://genekeys-bulgaria.com/knigi/" onclick="window.open(this.href);return false;
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

Днес започва Нов седмичен пулс :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

1-5 Ноември - Седмичен пулс на 44 ген ключ - Кармичните връзки :222
Това е ген ключът на българския етнос. Сянка - Намеса. Дарба - Екипна работа :222 Сидхи - Синархия :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

6 - 11 ноември - 1 ген ключ - от ентропия /хаос/ чрез свежест към красота :222 - това е мъжкият ген ключ - има много написано за тъгата и за депресията в книгата.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

12-17 ноември - 43 ген ключ - глухота, прозрение, богоявление - жертва на нуждата да бъда права на всяка цена.

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

18-22 Ноември - 14 ген ключ - Да излъчваш благополучие и изобилие - сянка Компромис, дарба Компетентност и сидхи Богатство :222 :1216 :1028
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

23-27 Ноември - Седмичен пулс на 34 ген ключ - от Насилване със Сила към Величие - това е ген ключът в сърцевината на моя личен хологенетичен профил - моето собствено сърце явно е силно, но не бива да насилвам никого /нито себе си, нито околните/, за да изгрее величието му.

Уникален код! И много труден за изпълняване в ежедневието. Интересно ми е обаче защо толкова често го чувствам разбито и тъжно...

Моля тези от вас, които по някакъв начин се чувстват свързани с този ген ключ, да ми пишат, благодаря! SQ - 34.2 - в моя профил. Тоест линия 2 съм в тази сфера. Чета Любов, пътят на Венера, но... имам нужда да подискутираме в компания дружелюбна, тоест тук.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

От днес до 8.12. включително тече нов седмичен пулс на ген ключовете, а именно този на 5 ген ключ, със сянката на нетърпението, дарбата на търпението и сидхито на безвремието. Това е ген ключът, който се намира в сферата на моето Сияние, тоест в сферата на Здравето ми /физическо и психическо/. Колкото по-търпеливи сме, толкова по-здрави сме всички.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

От 10 до 15 април - седмичен пулс на ген ключовете - водещ е 42 ген-ключ:

От Очакване с Непривързаност към Празнуване :954 :954 :954

Тоест съзерцаваме сянката на очакването, дарбата на непривързаността и сидхито на празнуването.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор