МЯСТО за сладки разговори през 2020

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Нели »

И така, пак съм аз. Тази вечер с Вили ще пътуваме за Пловдив. Уцелихме най-ветровитото време. :1062
Багажът е приготвен. Ани свири на пианото и пее. При това го прави много хубаво.
Готова съм.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от cchery »

Нелка, желая ви хубаво време и приятни емоции в Пловдив :954 . Не знам доколко има сняг там...., защото Пловдив си е южен тропик :221 , но при всяко едно положение е един от най-красивите български градове.

Аз получих доста работни ангажименти и това е причината хич да не остава време да мина и да пиша нещо смислено тук.... Затова и сега съм кратка. След като пусна този пост, започвам първия от 4-и сайта с WordPress, за които получих поръчка..... :1055 :1055 :1055 ... Яко работа.

Надявам се, че всички сте здрави и добре....... :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Нели »

Здравейте, момичета!
Как сте?
Минете и напишете по няколко думи! Еми, Ели, Ванче, Цони, Цвети, Деси... Вие сте на ред. :1062 :1209
Последно промяна от Нели на 30 Яну 2021, 12:34, променено общо 1 път.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Сиренце »

Здравейте, аз си чакам едни гости след малко. Приготвих, каквото можах предварително и като дойдат ще е останалото. Ще ядем фондю, швейцарско. Вие обичате ли? Защото ние просто го обожаваме! Опитвам се да правя рядко, защото е адски калорично и изпива мнооооого вино, но отидем ли в някоя голяма верига, където има разнообразие от сирена, стой та гледай :221 . Миналия път го правихме с нашето сирене и също стана много добре. За десерт направих маково-маслен кекс. Правя го за първи път, но изглежда много обещаващо.
Та с това се занимавам от сутринта.

Кеми днес е на олимпиада по немски в Ловеч, но ги закара таткото на съквартирантката й. Ние ходихме миналата седмица за математиката. Там нищо не е направила, но то се очакваше, защото в петък вечерта беше на рожден ден и я прибрах в 4:30 сутринта, спа 2 часа и отиде да решава задачи :plezya se :plezya se . Луда работа! Сега с нетърпение чака да започнат присъствено, макар и само за 2 седмици. За мен това е пълна безсмислица, но както и да е, няма да си развалям настроението и да се терзая сега.
Сиана е в сесия, има още един изпит и я чакам вече с нетърпение да си дойде. Не съм я вихдала от преди Нова година. Чуваме се почти всеки ден, но не е същото :328 . Искам да я гушна, да се мушне при мен под одеалото и да се говорим няколко часа!

Е, това от мен засега! :922 :922 :922
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от DeerE »

Здравейте на всички мецанки.
Минавам на бързо да кажа, че днес си взех два изпита. Доста ми беше притеснено, тъй като не се подготвих така както исках. През изминалите две седмици имах много работа, не успях да взема отпуск и четях в метрото, по пътя в автобуса, когато имам свободни минутки в общи линии. Утре имам още един изпит, който ще бъде доста труден с много въпроси, но ще се постарая. Аз не гоня отличен успех, отдавна ми е минало това време, но все пак ако реша да запиша магистратура, трябва да бъда с успех над 5.
Децата са добре горе-долу. Чакат с нетърпение да тръгнат на училище, изолацията им се отдава много зле. Чакат ме вечер с нетърпение да се върна от работа, за да си говорят с някого.
Имам нужда да отида някъде. В последно време съм объркана. В работата ми непрекъснато се сменят колеги, едни напускат, други излизат по майчинство, има текучество и установих, че това ме натоварва. Нещо в последно време трудно започвам да свиквам с нови хора.
Със съпругът ми пък нещо от доста време се отдалечихме. Чудя се какво ли става, дали е нормално? И друг път се е случвало, но за по-кратки срокове. Сега не зная дали така ми е добре или не. Знам само че ми е самотно и ми липсва някой с когото да си правя планове. Всъщност аз много се промених и продължавам да се променям. Не стоя на едно място, гледам все да съм в движение, все нещо да правя, все нещо да променям. Предполагам, че това го плаши, но друг път ще ви разкажа по-конкретно.
Нелка, поздрави на Пловдив. Той е един от любимите ми градове в България.
Сиренце поздравления за менюто. Доста си се постарала и дано всички да са доволни.
Поздрави на всички от мен и до скоро. Стискайте ми палци.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Нели »

Здравейте, момичета!

Цони, фондю не съм опитвала даже, но винаги съм знаела, че ще ми хареса. Реално съчетава вкусове, които ми допадат много. Чак се размечтах да се видим и да опитам твоето фондю. :954
Четейки как чакаш Сиана и като знам какво става по света, съм много щастлива, че Вили остана в България. Реално тя беше в чужбина, когато там беше хубаво, сега е тук.

Еми, много неща се случват покрай теб, минаваш през турбулентен период. За мен тези периоди са показателни за житейски промени. Каквото и да стане, то ще е различно от това, което е било.

Имам да разказвам и да философствам, но след малко ще излизам и няма да е сега.
Хубав и споделен неделен ден на всички!
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Нели »

Малко снимки от Пловдив: https://www.facebook.com/media/set?vani ... 2223478601
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Нели »

А дали да не кажем довиждане на 2020 година и тук и да си направим нова тема, че тази носи името на миналата година?
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Нели »

Момичета, ЕТО НОВАТА ТЕМА, заповядяйте в нея. Дано да ви хареса!
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Заключено