МЯСТО за сладки разговори през 2020

Свобода на словото
Заключено
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от metsababa »

Изображение
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от cchery »

Здравейте, момичета. Правя ъпдейт на софтуера на форума - има още малко неща да се доизчистят и ви моля за търпение.

Поне вече работи опцията за постване на снимки:

Изображение


:1216 :1216 :1216 :1216 :1216
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Нели »

Ани, после трябва да ни кажеш как става това със снимките. :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от cchery »

Нели написа: 24 Яну 2021, 16:24 Ани, после трябва да ни кажеш как става това със снимките. :954
Нелка, виж това видео как да влагаш снимки в постове:



От лентата с инструменти за форматиране на текста в постинг избираш иконката за снимки.
Между таговете, които тази икона отваря - [img] трябва да се сложи АДРЕСА на снимката.
Има изискване за големина на снимките - така че всичко над 1900 px няма как да бъде вложено в пост.

Ако нещо не се получава, просто ми пиши и ще изчистим проблема.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Нели »

Изображение

Пускам една снимка на море за проба. :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от cchery »

Нелка, справила си се перфектно! :954 Както с прикачването на снимката към поста, така и със самата снимка. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Нели »

Здравейте, мецанки!

Минете и напишета по някой ред как сте. :954


cchery написа: 25 Яну 2021, 10:29 Нелка, справила си се перфектно! :954 Както с прикачването на снимката към поста, така и със самата снимка. :)
Ани, тази снимка е част от една публикация , в която е и снимка, на която съм аз. Последната обаче стана причина за коментари, които се наложи да трия, а също и за поредица не съвссем приятни лични съобщения.
Причината е, че на нея съм без сутиен - нещо, което явно веднага направи впечатление на някои (уж) мъже. А съм без сутиен, защото: 1. Напоследък подпухвам, всичко ми стяга и едва изтърпявам каквото и да е - ръкави, колани, сутиен и т.н. и 2. Бях с човек, когото чувствам близък, с когото съм спокойна и мога да си позволя да бъда такава, каквато съм, в т.ч. уязвима, небрежно облечена, потна, кална и т.н. Всъщност той направи снимката и не видя нищо нередно.
Явно обаче някои мъже видяха нещо много сексуално предизвикателно в снимката. Пускам я тук, съдете сами:
Изображение
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от cchery »

:523 :523 :523 :523
Нели написа: 25 Яну 2021, 10:38 Причината е, че на нея съм без сутиен - нещо, което явно веднага направи впечатление на някои (уж) мъже.
Аз дори не бях забелязала....., а и не би ми хрумнало да гледам за такива неща.... Лайкнах снимката заради свободата, която видях на нея (зад теб) и която свобода е страхотен фон на теб самата.....
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Нели »

cchery написа: 25 Яну 2021, 11:20 :523 :523 :523 :523
Нели написа: 25 Яну 2021, 10:38 Причината е, че на нея съм без сутиен - нещо, което явно веднага направи впечатление на някои (уж) мъже.
Аз дори не бях забелязала....., а и не би ми хрумнало да гледам за такива неща.... Лайкнах снимката заради свободата, която видях на нея (зад теб) и която свобода е страхотен фон на теб самата.....
Да, Ани, аз също я възприемам така и си я харесвам. Просто ми е странно какви неща търсят и виждат хората.
Коментарите, които счетох за неуместни, разбира се изтрих. На личните съобщения отговорих така, както прецених. Самата снимка си е хубава и изразява много от мен. :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Нели »

Момичета, пак съм аз. Споделям нещо, което гледах тази вечер, но ми е толкова интересно, че сега го гледам пак. Среща с Михаил Михайлов, астро-фотограф, когото много харесвам и чиято снимка има у дома на принт (но още не си е намерила мястото и не е закачена).
Ето: https://www.facebook.com/PhotoCafeMedia ... 0497316179
И най-хубавото - от десетата минута до края представя много свои фотографии. А те са изключителни!
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Нели »

И така, пак съм аз. Тази вечер с Вили ще пътуваме за Пловдив. Уцелихме най-ветровитото време. :1062
Багажът е приготвен. Ани свири на пианото и пее. При това го прави много хубаво.
Готова съм.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Заключено