МЯСТО за сладки разговори през 2020

Свобода на словото
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от cchery »

Здравейте, момичета. Вчера влязох във форума и прочетох какво сте си писали. Откъде да започна? Май първо от Ани и презентацията ѝ по ИТ....... Нелка, аз се оказвам безсилна срещу някои процеси в училището на Бела. Респективно - не мога да разбера и да намеря път и към някои от преподавателките ѝ. А и честно казано и към самата Бела напоследък. Но това последното засега няма да го описвам. Ето един пример от родителската фейсбук група на класа на Бела. Влизам вчера там и виждам съобщение от госпожата им по БЕЛ:

Здравейте, родители!

Необяснимо е за мен защо седмица преди матурите по български език и литература половината клас не е в час. А другата не е изпълнила задачите, които им поставям.

Преговаряме, правим и проверяваме тестовете, давани на матури в предходните години. Наистина съм в пълно недоумение. Започвам да се притеснявам, че на 15. няма да отидат и на изпит.


И за мен е необяснимо защо такова съобщение се пуска 4 дена преди НВО по БЕЛ..., защото твърдо вярвам, че това е факт от много отдавна, а не инцидентна случка от вторник.

Аз помолих госпожата да бъде по-конкретна - "половината" клас лично на мен нищо не ми говори. Ако и Бела е в кюпа, нека да знам - иначе как ще взема мерки? Като добавих в тази си молба - освен да изтъква само лошите неща, госпожата да вземе и да похвали децата, които го заслужават.

Здравейте, родители!

По желание на някои от вас ви изпращам резултатите от днешния час по български език.

Започвам с похвалите за цялостна, постоянна, без паузи работа през срока. Т.е. ще похваля „съвестните“ и „изпълнителните“. Стефан, Надежда, Виктория, Александър и Мартин са тези, които участват активно в часа и редовно са с домашни работи.

Отсъстващи за 10 юни: Александър, Ален, Богослава, Владимир Николов, Владимир Георгиев, Зорница, Маноел, Михаил.

Закъснели с 15 минути: Белослава, Боил, Иван, Ирфан.

Половината час мина с половината клас.

Без домашна работа от присъстващите: Боил, Вальо, Георги, Екатерина, Калина, Мишел, Мария, София – тези си признаха.

Колегите, които им преподават останалите предмети, не им дават домашни и ще ги оформят след матурите, за да учат по български и математика. Аз съм изключително разочарована от знанията и от отношението им към това, което им предстои. Всички сме съпричастни и разбиращи. И им желаем успех!


Излишно е, но все пак.... да си го кажа - от това съобщение аз съм много разочарована ОСНОВНО за 3 неща:

1. Първо вдигнах невероятен скандал на Бела, който беше излишен... ако бях помислила малко, де.
2. Разбирам в КРАЯ на учебната година, че моето дете от НАЧАЛОТО ѝ не е сред съвестните и изпълнителните.
3. Чудя се да се радвам ли за точка 2, т.к. "съвестни" и "изпълнителни" са упоменати в кавички в съобщение от госпожата им по БЕЛ?

Момичета...., тръгнах да го пиша това, но трябва спешно да изляза. Засега спирам и го пускам - после ще се върна да допиша.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от futarela »

Chery, нямам думи. егати госпожата! :roll:
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Kleo »

Чери, да не би да те е цитирала и затова да са в кавички?
Ако не е цитат, показва непознаване на основно правило.
Колкото до оплакването й в самия КРАЙ на учебната година, без думи съм и аз!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от cchery »

Kleo написа: 12 Юни 2020, 08:27 Чери, да не би да те е цитирала и затова да са в кавички?
Ако не е цитат, показва непознаване на основно правило.
Колкото до оплакването й в самия КРАЙ на учебната година, без думи съм и аз!
Деска, ето моят коментар, заради който е съобщението на госпожата:

Код за потвърждение: Избери целия код

Г-жо Атанасова, благодаря за препредаденото съобщение. Т.к. волю-неволю сте посредник, аз също имам въпроси към г-жа Маринова и май чрез Вас ще трябва да ѝ задам.

Така написано "половината клас" лично на мен не ми говори нищо. Наистина - за мен ще е много неприятно, ако Белослава отсъства от час, не пише домашни и това се е случило по Великден, но го научавам днес.

Дали можете да помолите г-жа Маринова да е по-конкретна - кои точно са отсъстващите от час ученици? Кои пък са тези, които не представят домашно? И не на последно място - дали пък не може да похвали тези, които са съвестни и изпълнителни?
За да бъде цитат, то тя трябва да вземе цялото мое последно изречение. Докато тя вади 2 от неговите думички и ги слага в кавички. Ти как мислиш?

Както и да е. И това вече е минало.

Аз обещах да пиша и пак снова напред-назад. Но все пак...... искам да напиша нещо преди да тръгна за зъболекар - имам час от 10 часа.
Kleo написа: 08 Юни 2020, 10:07 Черко, по време на сутрешната ни понеделнишка оперативка днес споделих подробно за момчетата от ТУЕС и нашият екип ги кани на живо в нашия Център да се запознаят с "истински" незрящи и да чуят конкретни препоръки и съвети от тях. Поканата е и от нашия директор /напълно сляп мъж на 46 години, семеен, с две деца/, и от целия ни колектив. Ще държим връзка занапред, мисля, че можем да си бъдем взаимно полезни. И кажи на Коси, че в рехабилитационния ни център работят цели трима IT-специалисти, всичките напълно незрящи и много ценни като личности и присъствие. Та са добре дошли, да знаеш. Стана ни хубаво сутринта, че млади хора в България са се сетили за хора без зрение. Така че благодарността и радостта са напълно наши. Хубав ден на всички!
Kleo написа: 08 Юни 2020, 10:07 Черко, по време на сутрешната ни понеделнишка оперативка днес споделих подробно за момчетата от ТУЕС и нашият екип ги кани на живо в нашия Център да се запознаят с "истински" незрящи и да чуят конкретни препоръки и съвети от тях. Поканата е и от нашия директор /напълно сляп мъж на 46 години, семеен, с две деца/, и от целия ни колектив. Ще държим връзка занапред, мисля, че можем да си бъдем взаимно полезни. И кажи на Коси, че в рехабилитационния ни център работят цели трима IT-специалисти, всичките напълно незрящи и много ценни като личности и присъствие. Та са добре дошли, да знаеш. Стана ни хубаво сутринта, че млади хора в България са се сетили за хора без зрение. Така че благодарността и радостта са напълно наши. Хубав ден на всички!
Деска, още веднъж искам да ти БЛАГОДАРЯ, че ме подкрепи :922 . Да, колкото и странно да звучи - подкрепи и мен чрез подкрепата си за момчетата. Аз исках да им покажа, че онова, което правят вече - на прага на своето пълнолетие, не е просто училищно домашно, както е било досега. От тях нашето общество малко или много очаква отговорност. Отговорност за решения, за отношение към хора, събития и обстоятелства. Очакваме да са разбиращи и толератнти членове на обществото. Да създават вместо да рушат. И да знаят, че вече не е игра, а живот. Защото незрящите хора са сред нас и те имат нужда не от проект, който да им "върже" тройката за края на учебната година, а от добронамереност и разбиране, което да допринесе към техния начин на живот.

Дали тези тримата юнаци ще доразвият проекта си - не знам. В края на изложението в събота бяха много, много ентусиазирани. От друга страна - на тази възраст ентусиазмът е бързо изпаряваща се фаза. Аз ще настоявам, доколкото мога за среща с вашия център. И много благодаря за отношението на шефа ви.

Изчезвам сега към зъбаря.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Kleo »

Черко, как мина зъболечението?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Kleo »

Как минава неделята ви, момичета? :954
Моята започна доста рано, станах и си допрочетох книгата за "Клуб 5 сутринта" на Робин Шарма.
След това направих голямата палачинка на фурна за закуска, пих кафе с мляко и измих всички съдове.
Оттогава насам слушам видеа в Ютуб, предимно на Ванеса Виденова /астрология и психология/ и си шетам из МецаБабаФорум :940 :940 :940 , бг мамма, Дриймленд и разни други нет-местенца.
Преди малко хапнах и пих вода, изпратих Алекс навън, и сега се залавям да подготвям уроците си за идващата седмица.
След това ще продължа с домакинстване, като Алекс вече пусна прахосмукачка и избърса праха, за мен останаха мивки, тоалетна, парцал навсякъде и приготвяне на нещичко за вечеря.
Одеве се прекъснах, за да се раздвижа малко :fan , тоест направих малко гимнастика, малко упражнения, за да не залепна за дивана все пак :1069 :955
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от cchery »

Добро утро на всички в новата седмица :954 :954. Чувствам се леко напрегната още в началото на деня и очакващите ни 7 дена, но е нормално. На въпроса ти, Деска, какво правихме съботно-неделно, ще отговоря, че приоритетно се занимавах с тестове за НВО по БЕЛ с Бела... Няма да се впускам в подробности какво и как. Преди малко я изпратихме към училище. Желая ѝ единствено да е спокойна и да вярва, че дори в най-тъмното кътче на спомените и най-мъглявите знания, стои и я чака верния отговор на въпрос, на който си мисли, че не може да отговори. С 2 думи - спокойствие и вяра.
Kleo написа: 13 Юни 2020, 15:15 Черко, как мина зъболечението?
Абсолютно уверено и сигурно заявявам: ТОВА БЕШЕ НАЙ-БЪРЗО, НАЙ-БЕЗБОЛЕЗНЕНО И НАЙ-ЛЕСНО изваденият мой мъдрец (3-и подред). Не усетих АБСОЛЮТНО НИЩО - нито по време на ваденето, нито след като ме отпусна упойката. Болка нямаше.... съответно - не съм пила никакви лекарства. С днешна дата смятам, че раната вече е достатъчно добре зарасла и отивам да бягам. Два дена не посмях да имам никаква активност, въпреки, че се чувтвах добре. Общото време за вадене на този мой мъдрец отне под 30 секунди....
Kleo написа: 14 Юни 2020, 12:22 Одеве се прекъснах, за да се раздвижа малко , тоест направих малко гимнастика, малко упражнения, за да не залепна за дивана все пак
Хубаво си направила, Деска. Ние с Момчил с ужас установяваме как дистанционното обучение е повиляло върху Бела и Коко от гледна точка на заседяване, застояване, губене на среда за естествено общуване, на желание за учене, губене на навици за работа в клас, писане на домашни, липса на отговорност и качване на килограми....... Повлия СТРАШНО силно в негативна посока на всичко изброено....... Наистина съм ужасена от размера на бедствието, което е, и което се задава..... Лично за мен входящите нива през септември 2020 ще са най-лошите в историята на този тип тестове у нас......
Kleo написа: 14 Юни 2020, 12:22 и сега се залавям да подготвям уроците си за идващата седмица.
Какви уроци, бе, Деска? Няма ли да приключвате вече с децата?!..... Дано да ти мине по-лесно тази седмица.

Ели, изчетох всичко за проблема ти с желязото. Наистина се учудвам, че си го неглижирала толкова време. Знам, че болницата и "специалистите" в Горна изобщо не са ти решение, но ти имаш и други варианти. И да ти кажа - учудвам се не за друго, а защото ти сама виждаш какъв ефект има този елемент върху човек:
ellis_stoyanova написа: 08 Юни 2020, 13:13 Бия през ден б12,имам още 2 ампули,някак ме всигнаха,имам повече енергия,някак приповдигна ми се духа...
И така, както се учудвам, така си давам сметка, че човек по-често свиква с дадена ситуация, отколкото да я променя..., защото И така може да се живее... И аз самата не правя изключение от това "правило".

Кажи как върви лечението ти с желязо? Какво ще следва?

Относно финансовите проблеми на баща ти - много, много неприятно. И пак затруднение. И пак ядове. И пак в безизходица. Понякога имам чувството, че този наш така иначе хубав край - Горнооряховският, е омагьосан.... Пиша го, защото отминалата събота и неделя и на мен ми стовариха проблеми с имота на Поликрайще...., с липсата на всякаква отзивчивост от страна на майка... и дори минимална полза за мен и брат ми..... Как се прави 70-годишен кирпичен плевник с изпочупени керемиди и прогнили хоризонтални греди?!?!?! И защо изобщо да се прави?...... Ама като имам общ имот с брат ми и майка ми, трябва да участвам и да взимам решения..... Най-много да се изпокараме.... Не ща да го мисля изобщо.

Нелка, вие как сте? :954 Не си писаала нищо напоследък за яхти - като е лошо сега времето вероятно не можете да излизате в морето?

Цони, успех и на Кеми в днешното НВО :954 . Нека се случи онова, за което тя е подготвена. Ти квестор ли си?

Момичета, обувам си обувките и отивам да тичам.... Разбира се - притеснено ми е за Бела. Искам точно в 9 часа, когато отворят плика с варианта за изпит по БЕЛ да спра за минутка-две и да се опитам да "почувствам" Белка в този момент.... докато си чете въпросите. Да усетя, ако изпитва страх, и да ѝ дам кураж, че знае и може. Да бъда до нея по тази тънка, невидима енергийна връзка.... Много се изпокарахме последните 3 седмици с нея именно на тема НВО.... Тя пропусна много ценно време да се подготви за 100 точки (толкова е максималният бал на изпита), а можеше.... Притесни ме не фактът, че не е напълно готова за НВО, а че може да допусне такова отпускане и че нищо не я е стреснало да бъде по-отговорна..... Вярвам, че това е проблем на порастването ѝ - та тази година тя стана на цели 14 години и от 5 дена вече има и лична карта....

Да видим! :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от Kleo »

cchery написа: 15 Юни 2020, 07:26
Kleo написа: 13 Юни 2020, 15:15 Черко, как мина зъболечението?
Абсолютно уверено и сигурно заявявам: ТОВА БЕШЕ НАЙ-БЪРЗО, НАЙ-БЕЗБОЛЕЗНЕНО И НАЙ-ЛЕСНО изваденият мой мъдрец (3-и подред). Не усетих АБСОЛЮТНО НИЩО - нито по време на ваденето, нито след като ме отпусна упойката. Болка нямаше.... съответно - не съм пила никакви лекарства. С днешна дата смятам, че раната вече е достатъчно добре зарасла и отивам да бягам. Два дена не посмях да имам никаква активност, въпреки, че се чувтвах добре. Общото време за вадене на този мой мъдрец отне под 30 секунди....
Kleo написа: 14 Юни 2020, 12:22 и сега се залавям да подготвям уроците си за идващата седмица.
Какви уроци, бе, Деска? Няма ли да приключвате вече с децата?!..... Дано да ти мине по-лесно тази седмица.

... ... ...

И така, както се учудвам, така си давам сметка, че човек по-често свиква с дадена ситуация, отколкото да я променя..., защото И така може да се живее... И аз самата не правя изключение от това "правило".

... ... ...

Искам точно в 9 часа, когато отворят плика с варианта за изпит по БЕЛ да спра за минутка-две и да се опитам да "почувствам" Белка в този момент.... докато си чете въпросите. Да усетя, ако изпитва страх, и да ѝ дам кураж, че знае и може. Да бъда до нея по тази тънка, невидима енергийна връзка.... ... ... ...
Прочетох, че се е паднал Христо Ботев и "На прощаване". Как се е справила Бела според нея? :524 Успя ли да се свържеш с нея сутринта?

И аз стисках палци на момичетата днес - и на нея, и на Кеми, и на Лора от моето минало :524

Радвам се за твоя успех при зъболекаря, Ани.

Имам още малко учебен материал до приключването на учебниците ми и тъй като в нашата гимназия наистина си се учеше през последните месеци, а и имаме директорка, която контролира процесите в добрия смисъл на думата, бих желала до последно да си провеждам часовете, както трябва :222

Веруюто "... И така може да се живее..." според мен е удавило много хора, доста от които качествени и невероятни като личности, но водени от страхове да променят статуквото и познатото, с години позволяват да живеят в блато... в мътни води...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от ellis_stoyanova »

Ани,току що прочетох за Златко!Направо ми иде да изригна и да плюя наред.И не е само до сегашното управление,до сегашната държава,до сегашния съд,А НИ Е ОТ СКАПАНИЯ МАНТАЛИТЕТ,ПЪК БИЛ ТОЙ И СЪДИЙСКИ,ПРОКУРОРСКИ и къвто и да било друг.Точно днес водих разговор,не наплаво спор,как през комунизма било толкова хубаво,как всичко сме имали,нямало беззаконие....ГЛУПОСТИ И ИДИОТщини.Точно тогава,брат ми,тогава войник,бива убит,брутално и крит 9 дни от хора,те дори не са хора,а изроди,които в последствие бяха покрити от не знам кого...много е жалко...за беззаконието,което обезверява хора като мен,като съпругата и детето на Златко,защото наказания няма да има,а ние никога няма да можем да прегърнем любимите си хора.И не е до управление,до съвест е...
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от ellis_stoyanova »

Здравейте!
Ето,че любимото ми време дойде-ваканцията!Не че при мен има ваканция,но някак всичко става по-лежерно.Сутрин ставам,децата още спят сладко,няма го това непрестанно бързане...всичко е по-хубаво.Обожавам ваканциите,макар след 3 месеца да ми е мега трудно да се приспособя отново към училищното ежедневие.Децата завършиха успешно,въпреки всички трудности,които срещнахме по пътя към завършването и много се гордея с тях,устояха на всичко.Те,реално бяха затворени вкъщи още от началото на февруари,тъй като прекараха тежък грип,спазваха безропотно всички мерки,не че съм била съгласна с всичко,което ни наложиха,но се радвам,че те се съобразяваха.Като това въобще не означава,че искам да са глухи овце,но за мен винаги е било важно да се спазват законите,да има ред,па макар понякога изкривен.
Та...както и да е....пожелавам си хубаво лято
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: МЯСТО за сладки разговори през 2020

Мнение от cchery »

Здравейте, момичета. И за мен тази седмица беше доста забързана, напрегната, сменяща настроения от едната крайност та до другата.... въобще шантава. Започна с НВО по БЕЛ в понеделник и снощи "завърши" (завърши е в скоби, защото има още 2 дена от настоящата седемдневка) с абитуриентски бал :954 . Изпратихме дъщерята на нашите приятели тук в София - най-добрите ни приятели. Беше емоционално поради много причини. Първата, разбира се, е самото завършване..... детето вече (или пък отдавна) е голямо...., а ние като родители си оставаме с все същото съзнание - за нашето малко дете...... После пък цялата суматоха покрай коронавируса, забраните и "ще има балове"/ "няма да има балове". Нашите приятели смениха цялата гама от настроения и настройки докато стигнем до снощния петък.... Но фактът е факт - изпратихме Сиси по дългия ѝ път извън семейството... Тя вече е студентка в Холандия и мисля, че ще е много, много добра "реклама" за България, защото е истински стойностна млада дама.
ellis_stoyanova написа: 19 Юни 2020, 09:30 Не че при мен има ваканция,но някак всичко става по-лежерно.Сутрин ставам,децата още спят сладко,няма го това непрестанно бързане...всичко е по-хубаво.Обожавам ваканциите
Елисче, и при мен е така.... Ваканцията ме изпълва с усещане за лежерност, за лесно случване на всичко, за липсата на напрежение от бързане, срокове, графици и т.н. И най-вече... когато детската стая дори и в 11 преди обед е потънала в покой, тишина и приглушената светлина от пердетата, които пазят Коко и Бела от силното по това време слънце.... Може би затова лятото ми е толкова, толкова хубаво......
ellis_stoyanova написа: 19 Юни 2020, 09:30 ... и много се гордея с тях,устояха на всичко.
Винаги е приятно и вдъхновяващо да прочетеш такива думи от една майка :1002 :1002 :1002 Ели, страхотни момичета имаш. :922

На мен ми се струва, че трябва да кажа същото и на Коко и Бела.... Защото покрай изискванията ми към тях за училище - редовно посещение на дистанционните часове (без закъснения и оправдания за неработеща техника), писането на домашни, ученето на уроци, готвенето за изпити... се самозабравих и, както ми каза Бела, споменавам само нещата, които НЕ са направили.... а не ги хваля за постиженията. :???:

Снощи се прибрахме в 2:30 часа... Коки тази сутрин стана към 8 и отиде на пробен изпит - след 3 седмици му предстои изпит към Кеймбридж за сертификат за ниво С1, т.нар. САЕ-сертификат. Цяла година посещава уроци в старата си школа по английски език и сега е моментът да се тества, за да е готов за реалната изпитна обстановка. Вчера беше в школата да прави едната част от този изпит (САЕ-то е разделен на speaking, listening, reading и writing), а днес останалите части. Вчера се е представил страхотно на спийкинга 23,5 от 25 точки - най-високият му резултат за тази част през годината. Дано да не му спадне желанието да поддържа това ниво до 11 юли, когато е изпитът.

Бела пък стана в 9 ч. тази сутрин и в 10 беше в залата на тренировка - как ще издържи не знам... и тя е недоспала. Честно казано много мислих по въпроса дали изобщо днес и двамата да отидат по ангажиментите си, знаейки за бала от миналата седмица. После си казах, че всеки в този живот трябва да може да дава повече от себе си в някакви моменти. Да - и двамата са на по 5-6 часа сън, но това е еднократно. И трябва да знаят, че има и такива моменти и ангажименти в реалния живот. Иначе пред компа е най-лесно.

Аз пък обработвам снимките, които направих снощи на бала :954 . Любима работа, но много времеемка..... Така че сега се връщам към фотошопа и продължавам. Най-хубавите фота с нас ще кача във фейсбук, така че... там можете да ни видите. :954

Минете и пишете как сте. Какво правите или какво планирате да правите днес и утре.

Цони, ако влизаш да четеш тук, интересно ми е какво е мнението на Кеми за НВО по математика и в частност и твоето като преподавател по този предмет именно в прогимназиалния курс.

Доскоро, мацки.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено