Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Нели »

На преклонна възраст лорд Джон всеки петък в 18.00 часа играел бридж в клуба с трима приятели. Един път тримата се събрали и зачакали лордът да дойде. 18:00... 18:05... 18:10 - недопустимо закъснение за един джентълмен!
- Том, бихте ли позвънили на лорд Джон? Попитайте дали не е болен?
- Сър, лорд Джон е приел една дама. Каза, че ако не може, ще дойде, а ако може, няма да дойде!
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Жената стоеше на опашката в супермаркета след дядо с внуче, чиито шепи бяха пълни с бонбони и други лакомства. Детето не спираше да вика, да нервничи и да се тръшка. - Спокойно, Евгени, потърпи още малко, ето идва нашият ред… Бъди добро момче. – говореше възрастният човек, опитвайки се да запази самообладание. Детето продължаваше да буйства, да скача и да привлича вниманието на всички върху себе си, а дядо му отново пусна в действие тихия си глас: – Всичко е наред, Евгени. След малко ще сме у дома. Потърпи още малко, човече! Платиха на касата и малкият дявол изхвърча като тапа на шампанско от магазина, втурвайки се към колата, където да разтовари безценните си съкровища. Дядото отново запази самообладание и с още по-спокоен тон каза: – Успокой се, Евгени. Приятелче, не се разстройвай! Пет минутки и сме у дома, само се успокой, моля те! Жената, която ги наблюдаваше остана силно впечатлена. Тя последва дядото с внучето и преди да потеглят, каза на възрастния мъж: - Със сигурност не е моя работа да ви давам оценка, но вие се държите с внука си невероятно, успяхте да запазите спокойствие и му говорихте уравновесено, тихо и смислено, дори след като той премина всякакви граници на търпението. После се обърна към момченцето: – Евгени, ти си истински щастливец с такъв дядо! Дядото я погледна и широко се усмихна: - Много благодаря за милите думи, госпожо, но аз съм Евгени, този дивак на задната седалка е Мартин :)
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Забавен петъчeн хороскоп

Тодор Капитанов

Ето какво очаква всяка една от зодиите в петък – денят, след който всички имат махмурлук:

Овен
В петък имате една мечта - да спрете да пиете. Но едва ли ще опитате да я постигнете, защото какво е животът без мечти? Родителите ви могат да бъдат спокойни - възпитали са човек, който не разсъждава плоско за нещата от живота.

Телец
В този ден ще разберете колко много хора страдат от алкохолизъм - семейството, приятелите и колегите ви, дори съвсем непознати, които срещате по улиците. Знайте обаче, че същите тези хора не пият. Само страдат. Заради вашия алкохолизъм.

Близнаци
Днес няма да пестите пари. Довечера ще си закупите хубаво вино за не по-малко от 30-40 лв. Ще си го набавите от пазара, където литърът върви по лев и петдесет, а продавачите уверяват, че е хубаво.

Рак
В петък ще се съберете със стари приятели. Така ще се върнете в младостта. Внимавайте, защото на такива срещи се връщате чак във времето, когато сте били на възраст под една годинка - не можете да говорите членоразделно, плачете, когато ви вземат бутилката, постоянно губите равновесие, а накрая някой трябва да ви занесе до леглото.

Лъв
В днешния ден ще имате преди всичко късмет. Утре, когато се събудите, в портфейла си ще имате повече пари, отколкото имахте на излизане в петъчната вечер. Ще откриете в джоба си няколко банкноти от 20 лв. Всичко ще се развали обаче, когато намерите и разписката от банкомата за изтеглени 400 лв. Не забравяйте, икономията е майка на мизерията. Най- вече в петък.

Дева
Повели сте към ожесточена война с алкохолите и досега сте взели доста пленници в хладилника, шкафовете, мазето и тавана. Решени сте да не отстъпвате по никакъв начин и да ги ликвидирате. На война като на война.

Везни
В петък ще бъдете изморени и няма да имате сили за нищо, освен да изпиете няколко бири с приятели. След въпросните бири, ако стане така, че се наложи някой да ви носят към дома ви, то обяснете на близките си, че причината за това е умората.

Скорпион
Опитайте се да не страните от хората. Общувайте повече, но все пак не забравяйте, че всяка дума, казана след петата напитка, е просто изтичане на информация. Искрени сте само, когато сте фиркани до козирката. Бъдете себе си и не спирайте подетата борба с лицемерието!

Стрелец
Преди години ви подариха електронна игра. Много често играете на нея. В дома си редовно организирате състезание кой ще достигне най-много точки. Досега обаче никой не е успял да я "превърти", а и опитите за това спряха, откакто ваш приятел видя играта и възкликна: "Я, дрегер!". Оттогава вече обществото не ви води за геймър, а за пияница. Звездите казват, че е време да се научите да боравите с технологии.

Козирог
Нaстроени сте творчески. Aко е вярнa крилaтaтa фрaзa нa Шекспир, че светът е сценa и всички ние сме aктьори, то aко ви видят трезвен, знaчи сте в aнтрaкт. Тaзи вечер с трупaтa ви ще изнaсяте култово предстaвление в баровете. Не приемaйте сaмодейци!

Водолей
Тaзи вечер не се притеснявaйте, че ако се нaпиете, ще правите нещa, зa които бихте съжaлявали на другата сутрин. Бъдете спокойни, зaщото нaй-вероятно утре ще се събудите по обяд.

Риби
Днес проявете благоразумие и ако полицaите искaт дa ви тествaт зa aлкохол, то им кажете, че сте се тествaли многокрaтно, a резултaтът е, че носите нa рaкия, вино, водкa, ром и др.


Пет признака за това, че ви чака дълголетие:

1. Наследственост. Поне един от родителите ви, а също баби и дядовци, да са постигнали дълголетие.

2. Правилно хранене. Максимум зеленчуци и плодове, минимум месо, тесто и захар.

3. Здрава чревна микрофлора. Редовно физическо натоварване: ходене, спорт, домашен труд, занимания в градината. Минимум 40 минути всеки ден.

Изображение

4. Стресоустойчивост. Умение да се справяте с емоционалните „удари“, да се изключвате от многократното преживяване на събития, върху които не можете да влияете.

Изображение

5. Занимания с „Делото на живота ви“. Намерили сте работа, любимо хоби или увлечение, което няма да ви остави да скучаете и във всеки момент може да ви зарежда и вдъхновява.
:524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Едно време бабите викаха внучетата си да им вдянат конеца в иглата, а сега да им въведат паролата за "Фейсбук". :1209 :221 :423
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Изображение

ПЕТЪК Е :1209 :221 :955

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Нели »

О, даже познавам авторката на снимката по-горе - Албена Маркова! Тя е разкошна като пейзажна фотографка, макар че понякога подлага на твърде тежка обработка във Фотошоп снимките си.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Петък е.
Петъчно ми е.
Смяхте ли се днес? :955
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Ехо, утре е петък.
Нещо интересно?
Планирахте ли :1209
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Изображение

За хора с чувство за хумор!

Цитат
А: Почиваш ли си?
Б: Въвеждам се в ресурсно състояние.

А: Каква интересна мисъл!
Б: Това не е мисъл. Това е прозрение /инсайт

А: Смело опитваш нови неща?
Б: Излизам от зоната си на комфорт

А: Грижиш се за репутацията си?
Б: Изграждам собствен бранд.

А: Очевидно новият ти шеф има труден характер?
Б: Той е токсичен. Ето защо се отказвам

А: Ще търсиш нова работа?
Б: Ще търся истинското си призвание

А: Но с какво ще живееш? Откъде ще вземеш пари?
Б: Визуализационни практики. Карта на желанията. Вселената работи на принципа на привличането.
Главното е да изпратиш правилната поръчка до Вселената и тя ще я изпълни.

PS: това беше малък откъс от комуникация с момиче, израснало в дебрите на Instagram.
Алуника
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Вторник е. Дори не е сряда. Не е малкият петък. А на мен ми е петъчно.

Весело. Чалгийско. Поп-фолкско. ЕкстрАжно. Влюбено. Екзотично. Екстатично.

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Петък - ден на майстора! (тема за вицове и смешки)

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор