"По света и у нас" докато си пием кафето

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: "По света и у нас" докато си пием кафето

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: "По света и у нас" докато си пием кафето

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: "По света и у нас" докато си пием кафето

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: "По света и у нас" докато си пием кафето

Мнение от Kleo »

Някои сбогувания са по-трудни от други. Трети са невъзможни. Росен Карамфилов.

Милене,

Не знам как да започна това писмо.

Някои сбогувания са по-трудни от други. Трети са невъзможни. Сбогуването с теб е от невъзможните.

Някак си не мога да го приема, втриса ме от мисълта, че те няма. Не е възможно. Ти не си просто водещ в някоя телевизия. Ти си ера, която няма как да отмине. Просто защото ние, които те обичаме, не ще можем да те забравим.

https://m4.netinfo.bg/media/images/4282 ... vetkov.jpg

Между другото – ти едва ли си спомняш кой съм. Бях в шести клас, когато ме покани да гостувам в предаването ти. Колко ти се възхищавах само! Още тогава! Едно хлапе се срещна със своя идол от екрана, който разполагаше със свой собствен час и го споделяше с нас. Един час, в който всичко бе друго. По-честно, по-обективно, по-истинно. Часът на Милен Цветков…

Шейсетте минути, които лично за мен се отличаваха от всичко останало в ефира. Какво беше това, толкова специалното в тебе… Не е само едно със сигурност, много са твоите отличителни черти. Дали усмивката, която грееше върху лицето ти като ясно слънце? Дали хуморът, който ни забавляваше? Дали твоята вродена интелигентност? Точно това е думата – вродена интелигентност.

Една ерудиция, която не се научава. За нея не се чете в учебниците. Ти просто я носеше вътре в себе си, Милене. Късмет е, че имахме възможността да я забелязваме.

В нашия век мислещият човек се оказва на изчезване. Смелите политат нагоре и ние нищо не можем да сторим. Това е по-голяма беда от пандемията, за която слушаме всеки ден. Значими същества си отиват. Стореното от тях по един или друг начин остава в историята, но те се претопяват. След тях остава само следата.

Не знам какво още да ти кажа, Милене. Мълчи ми се. Мълчанието по теб ще продължи дълго. Шокът няма да ни пусне така лесно. Ядът няма да ни мине. Дано правосъдието си свърши работата и виновният за тая трагедия си получи заслуженото. Твоят живот не биваше да свършва така. Ти заслужаваше да го изживееш в неговата цялост. Защото бе единствен. Няма да има друг Милен Цветков в света. Никога. Това е, което ме натъжава. И не съм сам в тая тъга.

Сега се моля единствено да победи справедливостта. Поне веднъж. Заради теб. Заради онова, което направи за българската телевизия. Твоето дело не бе отбиване на номера.

Ти се посвети на тая професия. Аз – като зрител, ти благодаря и протягам ръка към небето, за да стисна твоята. Не искам и да си мисля, че една катастрофа те отне от нас. Знам обаче друго – твоето отсъствие е катастрофа.

Почивай в мир!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: "По света и у нас" докато си пием кафето

Мнение от Kleo »

Какво доведе до катастрофата, която уби Милен Цветков?

Само с мрънкане не става.

Печалното 111-о място по свобода на словото не идва само от това, че много колеги по разни медии са притискани да пишат или не пишат дадени неща. Идва и от това, че публиката – драгият читател/зрител – е апатична, вдига рамене и вика: „И кво от тва! Тука е така!“, сменя канала и си разбърква салатата.

Сега си представи, че си разследващ журналист. Залагаш си живота и здравето, разкриваш някаква схема за източване на милиони от хора с много власт и много сила, които могат да те ликвидират.

Разкриваш подробности, механизми, свързани лица. Показваш го това на зрителите, а на тях единствената им реакция е да поцъкат с език и да те забравят.

Уличените хора не са сменени от постовете си, властта им не е намалена, никой не иска нищо от тях. Те ти се обаждат и ти казват, че ако го направиш пак, ще ти счупят краката. Междувременно колегата ти прави нещо подобно и му чупят краката. Публиката цъка с език и продължава да си вика: „Тука е така“ и да не прави нищо. Сега… ми отговори честно на въпроса: ти ще продължаваш ли да се вреш и да си залагаш живота и здравето, след като резултатите са такива? Да, но САМО ако много си обичаш работата. Повечето хора ще си кажат, че не си заслужава. Както и се случва.

Престанете да пишете и да питате по форуми и социални медии: „Защо не пишете за това, защо не говорите за онова?“

Защото така! Защото не играеш Шекспир в свинефермата пред свинете, затова. Намаляха драстично желаещите да си рискуват живота, здравето и работата, за да ви доставят удоволствието да поцъкате малко с език и да се върнете към по-важните си неща, като сериалите например или втория домат в салатата.

Съответно много журналисти си налягат парцалите, съответно днес имаме 111 място по свобода на словото, съответно „висшата“ класа на самозабравилите се си прави каквото иска – качва се в джипа и убива човек. Защото досега цял живот му се е разминавало. Той знае, че каквото и да направи, мама и приятелите на мама ще го спасят. Колко снимки се появиха на същия джип, минаващ на червено през месеците назад? Той просто е знаел, че може така. Недосегаем.

Ние ги научихме, че никога не им търсим сметка. Възможно ли е да говорим за чак такова ниво на шубе? Да те убиват, крадат, рекетират, да ти се подиграват, да убиват родителите ти бавно, а ти да си мълчиш, защото те е страх… Не. Според мен става дума за пълна апатия. Това е. Няма толкова силен страх на света.

Когато в едно нормално общество изкарат наяве корупцията, уличеният го гонят, съдят. И, ако това не се случи, тълпата се заема. Хората излизат на улицата, протестира, изискват. Когато някой сгази лука в цивилизовано общество, хората го наказват. Ако съдията/прокурорът/разследващият или който и да е там – се опита да го прикрие, хората излизат по улиците.

Да, да – знам ти дежурната реплика тук: „Ама то навсякъде ги има такива!“

Има ги, да. Но почти никъде не са чак толкова концентрирани и толкова много, и така безнаказани и нагли. Има степени все пак. Едно е огънче, друго е пожар.

Ако даден бизнесмен или синчето му убият или наранят, най-малкото, което правят хората, е да бойкотират фирмата на убиеца. НАЙ-МАЛКОТО! В България стадото си върви мълчаливо в магазина и си купува продуктите на убиеца. Или му ходи в хотела, или се храни в ресторанта му. Никой не бойкотира, никой не протестира. Овце.

А „онези“…

Те са силни и се подкрепят. Имат изгода един от друг. И са навсякъде. Както виждате – и децата им са приятели. Кристиян Николов – син на бизнесдамата, която никой не знае как от секретарка е станала собственичка на фирма, се вози в една кола с Георги Иванов – сина на депутата Лъчезар Иванов.

Днес са приятели и утре ще са приятели, когато единият ще е в политиката, а другият – бизнесмен. Днес този Георги пред медиите заявява, че са го притискали и имало „физически тормоз“ срещу него от полицаите… а пък за катастрофата… не помнел какво се случило, защото си гледал телефона.

Мислите ли, че точно сега, когато всички гледат случващото се под лупа, полицаите ще си позволяват да прилагат „физически тормоз“ при това срещу сина на депутат, който преди години се измъкна от обвинение за обир на бензиностанция и очевидно е със силни връзки! Те да не са луди! Значи очевидно лъже. Утре ще го питат защо е казал, че е имало тормоз над него и той (по идея на някой адвокат) ще каже, че не е разбрал, така му се е сторило, гледал си телефона отново и се бутнал в стената, пък си помислил, че го тормозят.

Отсега май лъжат и мажат и се прикриват един друг. Какво ще правят утре, когато те ще те управляват? Същото.

Една от най-първите реакции на хората беше да си намерят оправдание, че не са виновни. Когато се заговори, че обществото толерира такива самозабравили се тарикати, разни индивиди започнаха да се обаждат: „Ама какво да направим ние! Ние сме обикновени хора, нищо не можем да направим!“

Манталитетът български…

Точно както и първата работа на майката на Кристиян беше да каже, че тя не е виновна, щото, видите ли, не му е дала ключовете точно в тоя момент; а бащата на Георги заяви, че Георги му е от първия брак и не се чуват и виждат и общо взето се отрече от него.

Обществото пък вдигна ръце и каза: „ааа, ние нищо не можехме да направим, какво искате от нас!“

Ако намирането на оправдания беше спорт, ние щяхме да сме олимпийски, световни и европейски шампиони. Несменяеми!

Питате какво можете да направите? Ето какво:

Спрете да ги толерирате и да заставате на тяхна страна всеки път. През деветдесетте се появиха първите мутри. Децата ви започнаха да ги имитират, да си бръснат главите, да използват техния жаргон, да ходят по техните заведения – вие им се радвахте и мълчахте.

Колко от вас защитаваха и защитават мутрите и обясняват, че те били „мъжки момчета“ и свестни, завиждат им и боготворят начина им на живот; и възпитават децата си така?

Когато ви подхвърлят някоя трошица, вие веднага им прощавате и забравяте как са ви обрали. Ето и сега – разни депутати и бизнесмени правят някакви си там дарения на болниците и ВЕДНАГА се появиха хора, които да ги защитават и спорят помежду си и се карат с всеки, който каже лоша дума срещу тях. Знаете ги кои са тия „бизнесмени“ и откъде са им парите. Престанете да заставате на тяхна страна, имате памет като на златна рибка.

Възпитавайте си децата да бъдат хора, а не тарикати. Това също можете да направите.

В България НЯМА непоносимост към корупцията. Има завист към нея.

Хората не си казват: тоя е корумпиран, да го накажем.

Хората си казват: ех, защо не ме корумпират и мен!

На баницата мекото – всеки път. Не с работа, а с корупцийка; когато си говорим за „оправяне“, все чакаме друг отвън, вместо нас; когато говорим за възпитание – все други трябва да го правят вместо нас: учителите, обществото, телевизията, културата, но не и ние.

Ето ви една българка: майка на младеж, който се надрусва и убива човек с джип, с който многократно е забелязван да прави нарушения и преди. Тя е била секретарка. Дали през това време не си е казвала и тя, като всеки нашенец: „Ей, съсипаха я тая държава! Гледай какво е мръсно и тая корупция… ц-ц-ц!“ После на въпросната жена ѝ се усмихва късметът (нека не задълбаваме тук…) и тя става богата и успешна „бизнесдама“. Изведнъж тя се оказва именно човекът, създал толкова проблеми чрез възпитанието на детето си. И изведнъж се оказва, че те някак така – семейно – са си повярвали, че са по-добри от другите, по-велики и могат да мачкат… Обикновената секретарка става богата и веднага си проличава каква е всъщност.

В колко от вас дреме скрита тая жена и ще излезе при първа възможност?

Да кажеш: „Ами ние какво да направим!“; и да си измиеш ръцете е най-опасното нещо днес. Докато се успокояваш с мисълта, че няма какво да направиш, все ще е така. Изброих ви вече няколко неща, които можехме и можем да направим.

Факт ли е, че фирмаджийката си е трупала парите под носа ни? Сега се заговори, че спешно си подменя собствеността на апартаменти, имоти и активи чрез подставени лица. Излязоха наяве и разни подробности за подозрително спечелени европроекти. Заговори се, че десет години фирмата ѝ не е подала и един счетоводен отчет. Ама чак сега.

Колко такива „биснесдами“ и „бизнесмени“ ги сочите и ги давате за пример на децата си? Какво правите, когато те ги имитират? Те са собственици на хотели и ресторанти, в които въпреки всичко продължавате да ходите. Сещате ли се от неделя до днес колко хора са си купили бутилка или две, че и повече, произведени от фирмата ѝ?

И вдигате рамене, хилите се и казвате: „Е, то кво да се направи… всички са такива“ и ме псувате на ум, че ви ги говоря тези неща и ви развалям кефа, и продължавате да им захранвате бизнесите.

Както искате. Вашите деца са по улиците – сред техните деца. Продължавайте.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: "По света и у нас" докато си пием кафето

Мнение от Kleo »

Високи дози витамин С и озонотерапия срещу COVID-19 предлага българският професор Лъчезар Аврамов! :524 А това нещо ни го препоръча Нели още в самото начало, някъде през март беше, ако не се лъжа :326 :922 Хубавото е, че ние си пием витамин С и смучем джинджифилови лукчета.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: "По света и у нас" докато си пием кафето

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: "По света и у нас" докато си пием кафето

Мнение от Kleo »

COVID-19 – бъдеще време в миналото - цък!

Полският ясновидец Кшищоф Яцковски сочи България като сигурно убежище! COVID-19 – бъдеще време в миналото! Петър Дънов предвидил през 1938 гибелна пандемия, след която ще дойде война!

„Ще дойде ден, когато Жълтата змия със стоманени крила ще обиколи целия свят. Много хора, много народи ще погинат, това е птицата, която носи със себе си смъртта. Само земното злато може да я спре. След нейното изчезване на земята ще дойде кръв, ще дойде и Третата война, последната.“ Това предсказание през 1938 г. направил българският философ и езотерик Учителят Петър Дънов. 82-години по-късно известният лечител и езотерик д-р Елиезер Астаров, който е ученик на лечителя Петър Димков тълкува думите на Учителя като поглед в бъдещето, съзрял появата и разпространението на епидемията от коронавирус.

Според съвременния прочит на думите на Дънов Жълтата змия сочи към географския произход на пандемията – Китай, заразата е от животински произход (змия) и се разпространява по света на железни криле (самолети). Привържениците на Дънов виждат в думите му от 1938 г. и рецепта за лечение на коронавируса – земното злато, под което Учителят има предвид житото. Беинсá Дунó, както го наричат последователите му, препоръчвал за лечение на белодробни заболявания сутрин, обед и вечер да се дъвчат само сурови житни зърна.

Невижданата от няколко земни поколения подред глобална зараза и повечето свободно време за четене отвориха очите на съвременните читатели за отправки и предсказания, направени в миналото, които, ако не с точност, то с поразително съвпадение описват коронавирусната 2020 година и страданията на човечеството. Тежка болест, която ще донесе на болните висока температура, втрисане, кашлица, дихателна недостатъчност и смущения на пулса била закодирана преди повече от две хилядолетия древният тюркски календар на 12-те животни. Календарът бил създаден през 209 година преди Христа от тюркските племена в Средна Азия. Сред 12-те животни в него са в частност крава, тигър, пиле, куче и др., които представят съответната година. По това летоброене 2020 e година на плъха, а Календарът на 12-те животни крие за тази астрономическа година много страдания, скритата в него информация се опитал да извлече турският учен Огюзан Тюрк.

Според Тюрк Годината на плъха щяла да удари доста градове с дъждове и градушки. В текста на календара се съдържали предвещания за пожари, земетресения и скакалци, които вече навестили райони в Австралия, Турция, Африка и Азия през първата половина на тази година, заради което може да се смята, че в тази си част 12-те животни са „познали“. И тук идва до най-съществената част. В древните писания за Годината на плъха се посочва появата на земята на сериозна болест, наречена с името „затюлдженб“ (Zât-ül cenb), представляваща възпаление на белите дробове. Описанието на болестта със симптоматиката напълно покриват признацити на COVID-19. Създателите на календара са споменали и цяр за болестта – срещу заразата трябвало да помогне изсушена кора от растението от семейство Тимелееви (Thymelaeaceae), познато като уди хинди или куст-и-бахри. Според Огюзан Тюрк обаче календарът на 12-те животни не е инструмент за гадаене и предсказване на бъдещето или съдбата, а исторически паметник с натрупани от предците познания и информация за живота и болестите, за циклични събития, които трябва да помогнат на хората да се справят с подобни бедствия. Куст-и-бахри действително е познато и днес в Турция като хранителна добавка, има я и във вид на капки, които помагат за имунната система и за проблеми при възпаление на дихателните пътища.

Поразително точно предугаждане на пандемията COVID-19 прави покойната вече американска парапсихоложка и медуим Силвия Браун. Браун умира през 2013 година, но през 2007 пише книгата си „Краят на дните“. След избухването на пандемията книгата попада в ръцете на холивудската риалити звезда Ким Кардашиян, която попада на потресаващ пасаж „Oкoлo 2020 г. тeжкo зaбoлявaнe, пoдoбнo нa пнeвмoния, щe ce рaзпрocтрaни в цeлия cвят, кaтo aтaкувa бeлитe дрoбoвe и брoнхитe. Щe ce прoтивoпocтaви нa вcички извecтни мeтoди нa лeчeниe. По-изненадващ от самата болест, ще бъде фактът, че тя ще изчезне изведнъж толкова бързо, колкото се е появила, но ще атакува още веднъж след 10 години и след това ще изчезне завинаги“.

Тия, които омаловажават паранормалните способности на Силвия Браун, твърдят, че в случая не може да става въпрос за никакво предсказание, а за чиста случайност. Сайтът Snopes, който е специализиран в опровергаването на митове, конспирации и легенди, обяснява успешното „предсказание“ на Силвия Браун с това, че болестта SARS е била позната вече в началото на милениума, Браун е използвала натрупани познания за протичането на тази респираторна епидемия за създаването на една фикция, ориентирана към 2020 година и става въпрос повече за щастливо съвпадение, отколкото за предсказание.

Доста преди Силвия Браун точен поглед в мрачното бъдеще вперва американският писател Дийн Кунц. През 1981 Кунц написва „Очите на мрака“ ("The Eyes of Darkness"), която може да се разглежда като предсказание за разпространението на пандемия, свързана с разпространението на смъртно опасния коронавирус. „Очите на мрака“ е роман с драматично повествование, чиято ос е смъртта на младо момче и опит за разпространение на биологично оръжие, чиито източник се намира в… Китай. „С Ухан-400 човек може да се зарази или да стане носител 4 часа след първия контакт с вируса. След заразяване никой няма да оцелее повече от денонощие. По-голямата част от заразените умира в първите 12 часа.“ – гласи фрагмент от романа. Мистиката тук е в точното съвпадение на името на вируса с името на китайския град Ухан, откъдето тръгна пандемията. Има обаче малка подробност. В първото издание на романа вирусът се нарича „Горки 400“ и е създаден в съветска лаборатория. Впоследствие при следващо издание, вероятно по съображения от политкоректност във време, когато вече руснаците не са лошите, през 1989 той е прекръстен на „Ухан 400“.

"Поляци, бягайте в България и Румъния! В Полша ще се диша трудно, войната ще я заобиколи, но няма да може да се диша". С такова обръщение се обърна към сънародниците си през 2018 година известният полски ясновидец Кшищоф Яцковски. Думите му звучаха налудничаво на фона на това, че хиляди Българи напускаха страната си да си търсят прехраната на по-сигурно в икономически план място. Във видеозапис Яцковски обясняваше, че „няма да може да се диша“, а „замърсяването ще дойде отвън“ при това твърдеше, че не става дума нито за смог, нито за радиация.

Ясновидецът е роден на 1 юни 1963 година в Члухов, Полша. По професия е стругар, от повече 30 години се занимава с ясновидство. Основната му специализация са криминалните случаи. На страницата му в интернет има документи, издадени от полицейски органи, потвърждаващи разкриването с негова помощ на убийства и тежки криминални престъпления. През 2000 година става герой на документалния филм "Ясновидецът", а през 2003 година участва и печели риалити турнир на японската телевизия Asashi. През 2009 година в телевизионно интервю му задават въпроса кой ще бъде следващият президент на Полша. Всички предварителни нагласи по това време сочат, че изборите ще бъдат спечелени отново от действащия Лех Качински. "Няма го Лех Качински. Не знам защо. Той спи", казва Яцковски. На 10 април 2010 година президентът Качински заедно със съпругата си и част от политическия елит на Полша загива в самолетна катастрофа в Смоленск, а президент става неговият опонент Бронислав Коморовски.

„Монитор“ откри Кшищоф Яцковски в родния му град Члухов и се върнахме в прогнозата му от 2018 с въпроса – дошло ли е времето, за което предупреждава. „Да, дошло е.“- категоричен е полякът, за когото също се смята, че още преди 10-12 години е предсказал избухването на световната пандемия COVID-19.
“Трябва да се върнем още малко назад. През 2007 година успешно предвидих, че в средата на 2008 година ще се случи нещо с банките по света. Че ще банкрутират. Писаха го тук във вестниците в Полша и всички икономисти се смяха на прогнозата ми. И... О, чудо! През 2008 година в средата на септември първите американски банки фалираха и започна лавина по целия свят. Тогава пресата, телевизията, започнаха да ме канят и ме питаха откъде съм знаел и какво ще стане по-натататък. Казах тогава, че тази криза един ден ще доведе до глобална война. Не съм прецизирал тогава никакви срокове, но ме питаха - как, кога ще почне? Съсредоточих се и посочих така: Непосредствено преди глобалната война хората в Европа и Полша ще се страхуват да дишат. Питаха ме - какво означава? Взрив като в Чернобил ли, какво? Отговорих, че при радиация няма смисъл да се страхуваме да дишаме - лъчите и така ще ни поразят. Казах, че няма да е и замърсяване на въздуха като смог. И тогава ми викат: И какво? Къде да се скрием, къде да бягаме? Казах нещо, което до днес самият аз не разбирам.

"България и Румъния. Това ще бъдат най-безопасните места в Европа!" – потвърждава и днес думите си Яцковски. Как ще се оправи България? „Не знам. Но, как да кажа, вярвам на собствените си думи отпреди години. Ако някой в Европа, стане нещо изневиделица, и иска да избяга някъде - къде? Румъния и България. България основно. Не знам защо, но след всичко, което става, бих повярвал на самия себе си и бих избягал също в България.“ – допълва полякът. Според думите му, което съвпада с предсказанията на Петър Дънов за война след епидемията, войната вече е започнала.

Тежка икономическа криза, сравнима с голямата депресия предвижда през 2018 в статия „Границите на Козирог“ украинският политически астролог Константин Дараган. В неговата прогноза кризата ще разруши цялата световна политическа система, която е съпровождала живота ни. В САЩ ще има упадък, като Щатите напълно ще изгубят ролята си на водеща сила. Ще изчезнат Оскарите, Нобелите, дори империята на Илон Мъск, казва Дараган, а единният субект Западна Европа ще остане да съществува само като историческо понятие. Начело на отделните страни в Европа ще застанат политици, които не са федералисти и глобалисти и не вярват в наднационални формирования и органи като Европейския съюз, смята украинецът.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: "По света и у нас" докато си пием кафето

Мнение от Kleo »

Идването на 13 май ще промени ли отново живота ни и ежедневието ни според вас?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: "По света и у нас" докато си пием кафето

Мнение от Kleo »

Последно промяна от Kleo на 20 Май 2020, 16:58, променено общо 1 път.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: "По света и у нас" докато си пием кафето

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор