Проблем с форума

Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Проблем с форума

Мнение от metsababa »

Здравейте, приятели. Днешния предиобяд имахме проблеми със заразени файлове от атачмънти, заради които хостинг-компанията на форума бяха спряли достъпа до него. Поради това, на този етап прикачването на файлове от всякакъв тип, е временно забранено.

Предстои преминаването към следваща версия на софтуера, който е използван за създаването на форума. Това ще се случи идните почивни дни. Както се досещате, форумът няма да функционира в някаква част от тези два дена, за което се извиняваме предварително. Надяваме се това да доведе до повишаване на сигурността, а защо не и на функционалността :222 на любимото ни място.

Благодаря ви за разбирането!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Проблем с форума

Мнение от Kleo »

Не мога да вляза в подфорум Отглеждане и възпитание, изписва ми това:

Отглеждане и възпитание
Влез
За да видите/пишете в този форума трябва да въведете парола.

Търся темата, в която дискутираме за децата и приучването им на труд.

Исках да споделя следното в нея:

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Проблем с форума

Мнение от cchery »

Kleo написа: 13 Сеп 2020, 19:33 Не мога да вляза в подфорум Отглеждане и възпитание, изписва ми това:
Деска, пробвай да видиш дали вече можеш да влизаш. Новата инсталация на системния софтуер слага автоматично пароли на подфорумите, за да ги предпази от неправомерен достъп, докато администраторът зададе правата. Обаче това и аз не го знаех. Сега видях, че има ъпдет на сист. софтуер и ще го правя евентуално другата седмица, та се надявам да се сетя за тия пароли и да ги премахна, ако отново ги сложи. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Проблем с форума

Мнение от Kleo »

Много ти благодаря, Черко.

Проверих - влизам във всички форуми вече.

Чудя се, имаше преди време един подфорум /не го намирам и из Архив нещо/, в който всяка от нас си споделяше с какво се занимава, с какво може да бъде полезна на другите, мисля, че имаше и нещо от сорта на Дарявам-Подарявам-Продавам, имаше и изброени услуги, които предоставяме. Този раздел ми се губи.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Проблем с форума

Мнение от cchery »

Kleo написа: 21 Сеп 2020, 08:42 Чудя се, имаше преди време един подфорум /не го намирам и из Архив нещо/, в който всяка от нас си споделяше с какво се занимава, с какво може да бъде полезна на другите, мисля, че имаше и нещо от сорта на Дарявам-Подарявам-Продавам, имаше и изброени услуги, които предоставяме. Този раздел ми се губи.
Мисля, че го разкарах, т.к. беше хванал паяжина. Не съм много сигурна, но щом го няма, съм го изтрила. Винаги можеш да си пуснеш тема на тази тема :mrgreen: където искаш. Поне със сигурност ще е актуална.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Проблем с форума

Мнение от Kleo »

cchery написа: 27 Окт 2020, 07:17
Kleo написа: 21 Сеп 2020, 08:42 Чудя се, имаше преди време един подфорум /не го намирам и из Архив нещо/, в който всяка от нас си споделяше с какво се занимава, с какво може да бъде полезна на другите, мисля, че имаше и нещо от сорта на Дарявам-Подарявам-Продавам, имаше и изброени услуги, които предоставяме. Този раздел ми се губи.
Мисля, че го разкарах, т.к. беше хванал паяжина. Не съм много сигурна, но щом го няма, съм го изтрила. Винаги можеш да си пуснеш тема на тази тема :mrgreen: където искаш. Поне със сигурност ще е актуална.
:922 Благодаря ти.
Там си бях запазила разни мои лични астро-творения и прогнози.
Но щом вече ги няма, хубаво :)
Това е знак да гледам само НАПРЕД и ТУК и СЕГА :)
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор