ехо

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: ехо

Мнение от Мърмори »

Ей,Черитке,не стига че едни и същи неща мислим ами и по едно и също време. Тъкмо пуснах в Бърза помощ за всякакви болежки тема за Боби.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ехо

Мнение от cchery »

Мърмори написа:Ей,Черитке,не стига че едни и същи неща мислим ами и по едно и също време. Тъкмо пуснах в Бърза помощ за всякакви болежки тема за Боби.
ХМ, ми да взема да си преместя там отговора, а?!?! :lol:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: ехо

Мнение от Мърмори »

:221 не знам дали има смисъл,щото сме писали нещата 1:1. :221
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: ехо

Мнение от bobichan »

Мърмори написа::221 не знам дали има смисъл,щото сме писали нещата 1:1. :221
Ама сте ми сладурки :224 :224 :224 Благодаря ви много!
Ще ходя да си задам там въпроса :221
Последно промяна от bobichan на 13 Окт 2010, 14:29, променено общо 1 път.
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: ехо

Мнение от metsababa »

Мърмори написа::221 не знам дали има смисъл,щото сме писали нещата 1:1. :221
А, няма незнам........... аз съм спийдииии мецана и вече е там :1069 :1069 :1069 .
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: ехо

Мнение от metsababa »

bobichan написа:
Мърмори написа::221 не знам дали има смисъл,щото сме писали нещата 1:1. :221
Ама сте ми сладурки :224 :224 :224 Благодаря ви много!
Ще ходя да си задам там въпроса :221
Хахахаххахаха, Боби, и това е излишно хахахахахаххаха........... не само, че ти е там въпроса, но вече и 2 отговора имаш :221 :221 :221 :221 :221 :221 .
Мари-Жоли

Re: ехо

Мнение от Мари-Жоли »

Боби, миличка, най-доброто, поне според мен, е много често промиване на очите със сребърна вода, но принципно докато трае вирусчето трудно се оправя(т.е. ако има болен), защото от собствен опит(но аз и забравям да си ги промивам) все още ме държи в малка степен, откакто Ева се разболя на 17 септ. първия път. ...Но със сигурност сребърната вода чисти и то отлично, само трябва да е много често накапването.
Вер, скъпа моя, какво да ти кажа: Бубачка е много добре, но хремичката не ще да ни пуска нещо, макар да сме я почти пресушили. Още не сме тръгнали на ясла, защото едното ушенце е още малко възпалено. Иначе ушенцата ги оправихме със сребърна вода също!!!
Чери, добре дошла, скъпа! Красиви са парижанките, нали? Много искам да отида и аз там и да ги видя със собствените си очи, защото каквото и да си говорим, женската красота си е нещо несравнимо. А аз като истински естет на хубавото "грозно" не казвам! :)
Вихрогонче(ник-а ти е страхотен и винаги много ме привлича към теб), не зная защо, т.е. причините, но ми беше много болно и трудно да прочета това, което си написала...Направо го почувствах заедно с теб... От известно време, дали заради есента, дали заради моето малко момиченце, дали заради много дълбоки и лични мои драми и вътрешни борби, но и аз се чувствам доста често по подобен на теб начин....
Прегръщам те! Ето Моля, поплачи си на моето рамо, ако ще ти е от полза! :829
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: ехо

Мнение от metsababa »

Мърмори написа:Сиренце,добре дошла! Радвам се,че ти харесва нашето местенце и че споделяш убежденията ни относно здравословното хранене.
Интересно защо няма никаква информация относно вашата дейност,аз лично за пръв път чувам.Добре ще бъде да се разгласи по медиите за тази среща,в интернет пространството...
Много бих се радвала ако има такива срещи и в другите градове,защото мисля,че ще се породи интерес,а не всеки може да пътува до София.
Ако може пусни някакви материали тук,статии,проучвания...всичко,което би било полезно .
Да, и на мен би ми било интересно - имаме подфорум за детско здраве. Мисля да направим и такъв за ВЪЗПИТАНИЕ И ОБРАЗОВАНИЕ. Само чакам да кажат мацките дали са съгласни...
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: ехо

Мнение от Мърмори »

metsababa написа:
Мърмори написа:Сиренце,добре дошла! Радвам се,че ти харесва нашето местенце и че споделяш убежденията ни относно здравословното хранене.
Интересно защо няма никаква информация относно вашата дейност,аз лично за пръв път чувам.Добре ще бъде да се разгласи по медиите за тази среща,в интернет пространството...
Много бих се радвала ако има такива срещи и в другите градове,защото мисля,че ще се породи интерес,а не всеки може да пътува до София.
Ако може пусни някакви материали тук,статии,проучвания...всичко,което би било полезно .
Да, и на мен би ми било интересно - имаме подфорум за детско здраве. Мисля да направим и такъв за ВЪЗПИТАНИЕ И ОБРАЗОВАНИЕ. Само чакам да кажат мацките дали са съгласни...
DEAL, BABE ! :524
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: ехо

Мнение от bobichan »

Да рестартирам и да накапя сребърна вода и не мога да ви изчета.
metsababa написа:Хахахаххахаха, Боби, и това е излишно хахахахахаххаха........... не само, че ти е там въпроса, но вече и 2 отговора имаш :221 :221 :221 :221 :221 :221 .
Хахахахааааааа Чери, страшни фурии сте. :221 :221 :221 :221
Сиренце, добре дошла. Зарадва ме твоето включване. Честно казано не вярвах, че скоро ще се повдигне този въпрос и се чудех как да се справям сама с проблема. С удоволствие ще присъствам стига да имам възможност. Чакаме инфото.
Още веднъж ви благодаря за спешната помощ. Вече ми е по-добре. При това само от едно накапване. :329
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
VIKI1023
Рицар на перото
Мнения: 495
Регистриран на: 23 Авг 2010, 13:06

Re: ехо

Мнение от VIKI1023 »

Момичета,два дни не бях влизала,едвам ви прочетох.
Чери,добре дошла,липсваше много.
На болните пожелавам бързо оздравяване,оставям ви,че съм се заела да плета блузка на моята Вики(за втори път в живота си ще плета) и съм много ентусиазирана и не ми остава време да пиша. :224
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/23_13b_48FF8640_RdoCenxke_8.gif[/img][/url]
Заключено