Лятото носи ни сполука и отново ще изпразним мечата хралупа

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

ДаниД, на мен една форумна среща в най-скоро време би ми се отразила много, много добре :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Дани, заинтригува ме с новото попълнение в нашата форумна банда. :954 :954 Аз да ви кажа, че..... от събота до другата неделя ме няма в София. С 2 думи има вариант да се видим евентуално четвъртък или петък?!

Чакаме резултатите от ВО на 3-и юни, петък :) . От ТУЕС - на 2-и юни, четвъртък след 18 часа - така че ако си правим тогава виждане, аз специално ще дойда след като публикуват резултатите в сайта им :955 :955 , щото иначе ще се пръсна от любопитство. А от НПМГ - на 6-и юни, понеделник.

Цветка, направо ме шашна - в пещера да правиш връзка с Шанз Елизе?!?!? :1062 :1062 Директно те питам - кое ви докара нотите на песента на устните?! :954 :954

Деска, страхотна екскурзия сте си спретнали. Музея на миньорското дело ми е сред топ-дестинациите за това лято. Просто трябва да го планирам. :)

Ние изкарахме едни от най-спокойните събота и неделя от.... 3 месеца насам. Петък с Бели гледахме първия ден от световната купа по художествена гимнастика в Арена Армеец. На тръгване, реното отказа да запали и седяхме като прани гащи на паркинга на Арената :lol: :lol: . Викнах Момчил и той дойде с форда. Опита се да ми даде ток с кабели..... но странна работа - акумулаторът на форда има само 1 клема - само плюсовата :1062 :1062 ..... Така и не разбрахме къде е другата - минусовата. Викнахме 1 друг мъж за акъл. Но накрая ни помогнаха една млада майка на малко бебе и нейната майка. Дойдоха с някаква по-стара кола, извадиха и едни по-стари кабели за ток и заредиха акумулатора на реното..... и така се прибрахме до блока. Ще трябва да купуваме акумулатор, ама да видим кога.

Събота - закарах Коската на изпит в НПМГ, ходих на лекции в академията и след това на панаира на книгата в НДК. Оттам купих двете книги, които бях си определила за госпожите на Бела - за подарък при връчването на бележника ѝ. И двете ми казаха, че съм направила 1 от най-хубавите им подаръци и бях много щастлива.

[img]http://trud.cc/files/75952e99fe79b55f20 ... sni%20.jpg[/img]

Неделя - съвсем леко подмотване у дома, пазаруване в зоомагазина в студентски град, посещение на изложба на котки :lol: в МОЛ България, финали на световната купа по худ. гимнастика в Арената....

Ей такива ми ти неща..... Сега отивам да уреждам подаръка за утрешния РД, на който е Бела. А в 19 часа сме на концерт в Арената - http://www.eventim.bg/bg/bileti/zvezdi- ... event.html" onclick="window.open(this.href);return false;.

Чао! :329
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от danid »

приятен концерт, ние така и не се спретнахме за него
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от dexter »

Kleo написа:
Според Яна Лео Ди Каприо прилича на Дядо Коледа с кафява брада :221 :221 :221 !
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »

Честит 1 Юни на всички малки и големи Деца :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от danid »

Честит да ни е, на всички малки и пораснали деца. Нека сме здрави и дано срещаме повече добро и позитивизъм.

Хубав ден
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

:1103 Честит празник на детето!!! :1103 Днес пихте ли си хапчето "Никога да не порЕсна"?!? :222 :1062 :1062

Момици, хубавици, кажете моля как виждате една срещичка в петък?!?! :222

Аз имам готовност за тогава. Засега Краси и Елито също ми потвърдиха. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от Kleo »



Черитко, за петък още не зная дали ще мога, защото точно тогава ми се очертават други планове. Просто още не съм сигурна.

Иначе звучи чудесно! :1211
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от cchery »

Добро утро на всички!!! Как сте хора?! Аз ходих да бягам. Сега смятам и една скромна тренировка да му туря :955 и после по задачи. За днес денят е просто пълен с какво ли не... А трябва да намеря време да прочета статията за фотошоп от първата ни лекция за продукта. Иначе всичко с моето обучение ще е безмислено.
Kleo написа:Черитко, за петък още не зная дали ще мога, защото точно тогава ми се очертават други планове. Просто още не съм сигурна.

Иначе звучи чудесно! :1211
Ами, ако можеш, пиши за да знаем. :954 При мен плановете не се очертават, а направо са разчертани с дебели линии :221 - единствената ми пролука е утре. След това ще бъда в София чак на 12-и юни. Обаче, ако на вас ви е удобно да се срещнете днес, не ме мислете, а действайте смело! :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Пролет на вратата чука и отново ще изпразним мечата храл

Мнение от danid »

Здравейте, аз пътувам в петък и няма да мога. Уговорете направо и една среща за след 12 :329
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Заключено