Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-тема/

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от cvety_rz »

Ха, добър ви вечер и от мен.
Вер, Чери, вие не можете ли да пишете в по- нормално часови пояс :222 ?
Чери, искам да ти кажа, че си се справила блестящо.И го казвам не, за да те лаская!Просто мисля, че сме достигнали онова положение, в което можем да си кажем всичко точно така както го мислим.И точно по тази причина чувствам писането във форума като толкова истинско :940 Рисуването на портрет си е доста сложна и трудна задача (и на моя милост също и е трудно дори непосилно трудно мисля :mrgreen: ) и коса също се рисува много трудно.Има още какво да се желае по рисунката ти, но нека бъдем реалисти.Просто надмина очакванията ми, Чер!!!За човек, който до скоро не се е занимавал въобще с рисуване, да нарисуваш портрет се е сериозно предизвикателство и ти се справи блестящо,както и с др. проект на фотошопа.Дерзай! Има "хляб" в тебе :954
А това, което сподели за Коко е наистина много неприятно.Ако нещо такова ни се случи на нас сякаш ще го преживеем по-лесно.Все пак малко са нещата, които биха ни изненадали, но за децата е по емоционално.Те са по-крехки, по- наивни, по- доверчиви и определено и като добавим и тийн емоциите и става една компилация.....Надявам се Коко да се отърси по- бързо от всичко това и да продължи напред с високо вднигната глава, защото е страхотно момче и с нищо не е заслужил такова отношение.Много се ядосах като го прочетох.... :126
Нели, този твой бивш ......... :eek:
Верка, как ти се отразява такова каране на краката, защото знам, че имаш проблеми?
Ние в църквата организираме концерт и сватба и е малко натоварено при нас.Другата седмица се местим в града.Аз казах хау :1062
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Kleo »

Чери,
Поздравявам те за женския портрет, който си нарисувала!
И в най-смелите си мечти не мога да постигна това, което си нарисувала ти! Браво!!!

Виждам, че го раздавате философската... Еми, хубаво, тогава и от мен една порция философия:

Понякога трябва...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от DeerE »

Добра вечер.
Нел предполагам, че ти предстои тепърва да опознаваш бившия си съпруг в новата му светлина. Не се впечатлявай. Предполагам, че е доста болезнено за теб това ново изпитание, но все пак бъди оптимист. Всяко зло за добро. И това ще отмине.
Верка някъде ми убегна пестото ти, дали стана добре. Аз също отглеждам мащерка и риган и огромна плантация люти чушки, обожавам зеленината... Успокоява ме.
Сега ми е едно такова...тъпо, гадно, самотно. Иска ми се да съм някъде, не че не ми харесва да съм у дома. Обичам да съм в къщи. Но сега ми е самотно, все съм си сама с децата. Липсват ми приключения, нови изживявания, липсва ми емоция, нещо ново, липсва ми адреналин, развлечения, искам да се преоткрия, не се харесвам в момента, скучна съм, а това не съм аз, изчерпана съм, а това ми тежи. Застояла съм се на едно място и това ми пречи, не съм аз. Къде отиде лудото момиче Еми, какво се случи с вечно 18 годишната лудетина... къде съм, изгубих се...
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от cchery »

Еййййй, Цветка, Деси, :923 :923 :923 :923 , майко мила... чудех се дали наистина ще има някой, на който да му допадне моята Ве(не)ра след като нашата Вера :1062 :1062 деликатно отбеляза, че съм далече от целта :221 :221 . Хахаха, Верка, права си за пропорциите и за това, че си има някои основни положения, когато рисуваш тиква, пардон глава :1062 . Аз наистина рисувах...... направо. С малки изключения де - исках да спазя нежния овал на лицето, изяществото на нослето, деликатността на излъчването.... Ще пробвам пак. За косата не ми стигна времето и търпението.

При нас има нещо интересно, говоря за нашия преподавател по рисуване, когато за първи път правихме тема "портрет". Той каза, че почваме да рисуваме мъжка глава, т.к. женската е по-трудна :954 и при това ще го правим за 2 минути и половина. Т.е. имаме "модел" и за тези кратки секунди го скицираме. После следващ колега сяда на мястото на модела и така докато свърши мъжкия пол сред нас :1062 . Телалим (така се казва учителят) се опитва да ни докара до състояние, което той много обича като изходна точка, когато се рисува - а именно да се държим така както децата се държат, когато за първи път видят някакъв предмет, т.е. все едно сега го откриваме в живота си. А тук май всички знаем какво се случва тогава - детето хваща предмета, върти го в ръчички, натиска го, хвърля го, разтегля го. Естествено не можехме да направим това с главите на колегите :221 :221 , но той искаше да рисуваме без да мислим за пропорциите и перспективата. Не ми се пише да ви обяснявам колко нови члена на семейство Барба излязоха изпод моето платно в този час :955 :955 :955 . Оф, пак се отплеснах, но с това искам само да ви кажа, че ..... да копирам Верочка ми беше изключително приятно... направо зарибяващо - за първи път в живота си се чувствах така докато рисувам. Междудругото, бях си пуснала музика на Шопен (и него го откривам тази година) и най-вдъхновена се чувствах на ето това:

[youtube]_vod3BdVQ8U[/youtube]

Днес ходихме на обяд в Сърбия........ :1062 :1062 .... Макар да.... нямах никакво чувство, че се намирам извън България и в частност извън София :lol: :lol: - основният автомобилопоток си беше със софийски номера, а в ресторант "Капица" в покрайнините на Димитровград едва, наистина едва, намерихме 1 свободна маса, където да седнем. Колите на паркинга на ресторанта до една бяха с български регистрационни номера!!! Добре, че са братята сърби, та да нахранят бедните гладни софиянци :1062 :1062 в събота на обяд. След богатата трапеза скокнахме до Погановския манастир - на 7-8 километра от Димитровград - разположен е в живописно дефиле - много ми хареса. Ето снимки: https://www.facebook.com/profile.php?id ... nref=story" onclick="window.open(this.href);return false;

Нелка, това, което пишеш звучи и изглежда изключително грозно. Честно - надявам се просто в момента ти да го виждаш малко по-черно, а не да е самата истина! :923

Емка,..... утре ще ти кажа какво мисля по нещата, които си написала. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от DeerE »

Добро утро.
Станах рано, почти не съм спала, много се вълнувам, ще имам скъпи гости.
Ще им приготвя боб в гърне. :1062
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Нели »

Чери, не зная дали аз виждам нещата черни или те всъщност са такива, но преди два дена разбрах, че човекЪТ още преди месец е прехвърлил по друга (чужда, за да не мога да претендирам юридически) сметка всичките ни спестявания, отказва ми достъп не до тях, а дори до половината. Декларира на думи, че иска да се споразумеем какво да правим с тези пари, но фактически постави условия, които, ако не приема, губя всичко (своята половина имам предвид). По моите морални и човешки разбирания да вземеш нещо от някого, което си е негово, да го скриеш и да ограничиш достъпа му до него, като искаш да се използва единствено за целите, за които ти искаш, се нарича кражба. Да изнудваш човек, че няма да получи нещо, което си е негово, освен ако не изпълни условия, се нарича изнудване.

Проблемът с нашия татко е всъщност не паричен, а е разминаване в ценностната система. Буквално в мирогледа.
Той иска да вземе еднолично решение какво да се прави с общите ни пари, воден от упоритото си и искрено убеждение, че знае кое е най-доброто. Фактът, че аз имам различна представа за това кое е най-добро в случая и той знае това, го кара да търси начини в стил "извиване на ръце", за да постигне своето най-добро.
Аз мисля, че неговото най-добро е тесногръдо. Освен това мисля, че няма никакво морално право да ме ограничава не парично, а в ролята ми на майка. Работата е там, че аз имам различни от неговите виждания какво трябва да получат децата от родителите си (в случая от мен), но ако съм тотално лишена от ресурс, няма как да ги осъществя.
Аз зная за какво мечтаят децата ми, а той - не. Искам да имам свободата и възможността да им дам това, което аз мога: да мога да ги заведа на концертите, на които искат, да идем на местата, на които мечтаят да отидат. Пътуването до Русе преди месец е пример за това как аз разбирам нещата: взехме колата, отворихме книгите с описание на интересните маршрути, избрахме къде ни се ходи. Видяхме крепости, катерихме се по тях, говорихме си къде сериозно, къде приказно как са живели хората там - от къде и с какво са носели вода, къде са стояли конете, как са носели и складирали храна, как са се отбранявали... Гледахме скали и грабливи птици с бинокъла, извадихме компаса и определяхме посоки, учих Виолета да търси ориентири по картата и да ми бъде навигатор в шофирането, ядохме тученица на една поляна... Слушахме музика в колата, разказвахме си истории... Ей такива неща. Щеше да е прекрасно, ако в цялата работа той беше там и участваше истински. Тъжното е, че ако той присъства, нищо от тези неща не се получава. И е така от години.
Таткото никога не е бил "за" такива неща. За него това е прахосване на пари. Той разбира нещата много по-материално - той работи, спестява и иска да купи нещо, което да остане - вещ някаква, имот, нещо такова. Всичко друго му се струва прахосване. (Е, ако трябва да съм честна, това не е съвсем вярно: романтичното пътуване до Силистра не е било безплатно, а следващата седмица ще я води на концерт... на музика, каквато той не слуша и не харесва, но аз - да. Явно е прахосване само, ако не е насочено към любимата. Това в зоната на "женската злоба".)

Цялата идея обаче пак не е парична. Тук става въпрос за контрол. Ако контролира целия ресурс, всъщност ще контролира живота ми дори и след развода. Ако аз нямам достатъчно средства, няма да мога да правя с децата нещата, които сега правим заедно, тъй като някои неща няма да мога да си позволя. А и ще ми се наложи да работя повече и няма да имам време.
Това всъщност е форма на наказание спрямо мен, защото той се чувства ощетен от това, че момичетата общуват с мен, споделят вълненията и страховете си с мен, доверяват ми се и си говорим понякога с часове. С него това не се случва. Той някак се чувства изолиран и ощетен от всичко това. И, да, нямам му вече доверие, но въпреки това го разбирам. В мен има едно много упорито, до степен на тъпотия, желание да вляза в положението на човека и да го разбера.
Разбирам го, но мисля, че той бърка причинно-следствената връзка. Те не го избягват защото аз общувам с тях, а защото той не общува с тях. Това не може да го схване изобщо. В продължение на години се опитвах понякога да му подскажа, а понякога директно да му кажа, че с тях трябва да се общува. Рабрах обаче, че той няма концепция за такъв вид общуване в съзнанието си. Мъчи се, опитва се, но тъй като вътрешно не му е присъщо, става изнурително за него и тягостно за децата.
Ще дам пример: гледат с него филм, при което той пуска филма, сядат заедно, гледат, филмът свършва и той, явно в стремежа си да прояви интерес към тях, ги пита дали им е харесал. Разговорът приключва скоротечно. Няма как.
Гледат филм с мен. Аз пускам филма, сядаме и... говорим почти през цялото време. Нямам предвид да дърдорим и да не гледаме филма, а да коментираме смислено. Защо героят постъпил така, какво го е накарало, можело ли е по друг начин, как бихме направили ние... Те сами започват, аз не го провокирам, просто съм там и участвам. Наистина не зная защо не му се получава. Опитва се, но излиза някак механично, като дървено следване на рецепта. Те усещат и млъкват.

И ето как един иначе добър човек върши гадости, воден от обида и желание за контрол. Отрича ми правото да им дам това, което аз мога. Идиотско е, защото независимо дали ще го получат от мен или от него, те все пак ще го получат, нали? Ако той може да им даде нещо друго, нещо свое, още по-добре. Така ще получат повече. Това не е някакво състезание по дяволите, това са живи същества, при това нашите деца!

Когато нарека нещата с истинските им имена, той се обижда. Да вземеш нещо общо, да го скриеш от другия и да ограничиш достъпа до него с цел да го използваш както, когато и за каквото ти решиш, се нарича кражба. Да поставяш условия, за да върнеш на човек нещо, което му принадлежи по право, но което си взел без негово съгласие, се нарича изнудване. Интересно, от думите се обижда, а от действията, чрез които сам си е поставил тези "етикети" - не.

Естествено, колкото познава децата и какво ги вълнува, толкова познава и мен. В моята ценностна система парите сами по себе си са много след отношенията и разбирателството. Изобщо не съм уплашена или кой знае колко трогната от това, че може и да нямам някакви пари, макар да става дума за сериозна сума и за труда ми в продължение на години. Нещото, което ме лиши от сън преди два дена беше фактът, че той може буквално да плюе на отношенията ни заради пари, както и фактът, че съм била глупава и непредпазлива и така съм допуснала някой да лиши от нещо децата ми. Но пък, ако сме предпазливи спрямо човека, с когото сме били толкова близки, що за хора сме?

Ей такива разни мисли.

По този повод ето и още нещо, което написах като бележка във фейсбук днес. Провокирано е от темата.
Всички сме попадали на житейски примери, при които родителите цял живот спестяват спечеленото с пот на чело и с честен труд, купуват някакъв имот „за да има какво да оставим на детето“, а детето, в момента, в който го получи, го продава и прави нещо друго с парите. „Горките отрудени родители, лош се оказа синът (или дъщерята), излезе неблагодарник“ – това си мислят често хората в такава ситуация. Дали наистина е така?

Нека погледнем честно и сериозно: в тази ситуацията очевидно родителите и децата имат различна ценностна система, различен мироглед.

Възможно ли е едно дете да живее от малко с някого, този някой да споделя и съпреживява вълненията на детето, да участва реално и активно в това как то открива света, да е формирал вкуса му към литература, музика, театър, да му е разказвал за тайните на света, да го е запознал според възрастта му с история, физика, математика, да е бил с него в гората, край морето, да е общувал с него през цялото това време и накрая детето да се превърне в голям човек с коренно различна ценностна система и мироглед? Мислите ли, че въобще е възможно?

Да, възможно е, но при положение, че родителят само се е хранил и е спал в същия дом, в който и детето, но реално не е взел участие в живота му. Родителят е правил най-доброто за детето си така, както го е разбирал – работил изнурително, купувал храна и дрехи, спестявал, за да има какво да остави на детето. А в този момент детето е било... само. То реално е било изоставено, пренебрегнато и отхвърлено и всичко това, защото родителят е зает да се труди... заради него. Дали?

Родителят е правил най-доброто за детето си така, както го е разбирал. Да, но разбиранията му за любов, грижа, внимание и общуване са много, много тесни и ограничени.

Детето е откривало света самичко или под необходимостта (и натиска) да научи уроците си от училище. То през цялото време е имало въпроси, на които си е отговорило някак, както е успяло в годините, с помощта на подочуто от някъде, на приятели, на телевизията и интернет. Формирало е мироглед, различен от този на родителите и дори отричащ го, защото за него мирогледът на родителите му е довел до празнина в душата му. За него ценностите на родителите са довели до това то да страда от липса на внимание.

И сега дали наистина можем да кажем „Горките отрудени родители, лоши се оказаха децата им, неблагодарни“? Или бихме могли да си помислим „Горкото дете, родителите му са заменили детството му за някакви пари“?

Да замениш нещо срещу пари се нарича... продажба. Нека назовем нещата с истинските им имена: родителите са продали детството на децата си, очаквайки благодарност за това. Звучи жестоко, а? Кажете такова нещо на „горките отрудени родители“ и те ще отрекат или ще кажат, че е жестоко спрямо тях.

Да, жестоко е. Но не спрямо тях. Жестоко е спрямо детето.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от dexter »

Нели, права си отвсякъде! И за ценностните системи, за парите и имотите, за приоритетите, за общуването с децата. А това с банковата сметка, освен че е грозно, почти съм сигурна и че е незаконно. Все си мисля, че няма как да се намери съд, който да присъди общите ви спестявания на мъжа ти, въпреки че не са в сметка на ваше име.
Темата за общуването с децата ми е много позната, у нас ситуацията е подобна в някои отношения. Мъжа ми хем се старае, мотивиран е и въпреки всичкото му старание, просто няма необходимата "техника" за това. Наблюдавам го как комуникира с Яна - тя започва да разказва нещо за училище, да кажем за някаква ситуация или проблем. Той още не я е изслушал, но веднага се опитва да й предложи решение, да й покаже къде е сбъркала или да я поучава за това и онова (това го прави и с мен и ме вбесява :)). А детето просто иска да сподели. Ако поиска съвет е друго, но тя не иска. Колко пъти сме говорили за това, но той това е виждал, такъв е неговия опит с неговите родители - от къде да научи друго? По същия начин и свекърва ми - напоследък Яна отказва да разговаря с нея, защото получава само поучения и критики. От друга страна, въпреки че разговорите не вървят много между Яна и баща й, те са си намерили други начини да се забавляват заедно :). Децата имат нужда да виждат различни модели на поведение, за да си изградят своя, така че няма проблем, че баща й няма да е Яниното кошче за душевни отпадъци :).
Не че съм някаква супер майка, често и аз изпадам в ситуация да критикувам и да осъждам. Обаче навремето си направих труда да прочета някоя и друга книжка - от там съм се понаучила. Не знаех как по друг начин да събера информация :). Понеже и моят опит е като на мъжа ми - и двамата са ни възпитавали по един и същи модел като деца. Това си знаем. Само дето очевидно в момента нашето дете не иска да го поучават, да го критикуват, да му налагат чужди решения. И ако няма съзнателни усилия от страна на възрастните, ако не можем да си загърбим егото, да потърсим нови начини, рано или късно проблемите с комуникацията са налице.
Освен това общуването с децата не започва когато станат на 10 години примерно - щото преди са били малки, не са разбирали и не са били интересни. Но кой да ми вярва, като го "пея" това още откакто Яна се роди....
Нели, дано всично да свърши по-бързо, за да намериш спокойствие и да продължиш с живота си :923 .
Ver

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ver »

Като чета, направо нямам думи ...
Толкова е объркано, а
може да е толкова просто :128
Направо полудявам!!!
Нели от мен :922
---

Да се похваля:
взехме си кученце :)
Ето я:
Изображение
Ще се радвам това да не осуети
хубавата ти идея за идване до София :923

Целувам ви всички :923
Имам какво още да кажа, но
не мога така дистанционно ...
Искам да ви видя :923
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от cchery »

Много, много, много сладко бебе....., Верка. Толкова е малко и такъв доверчив поглед има..... красавица! :954 :954

Ей, момичета, искам да ви пусна линкове към 2 репортажа от днешното предаване "120 минути със Светослав Иванов" по бТВ. Интересът ми към неделната следобедна публицистика беше продиктуван от 2 неща - обещан видео-разказ за подготовката на новия ансамбъл по художествена гимнастика и дебюта на Иво Иванов с рубрика в предаването. Та, репортажите, които пускам са: първия - на Иво, а втория - една изключителна история на мъж и жена.

Децата като мишени. Непознатата Америка - http://www.btv.bg/video/shows/120-minut ... erika.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Красив ум - http://www.btv.bg/video/shows/120-minut ... jubov.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Нелка, за да мога да взема адекватно отношение по всичко, което си написала, трябва да го прочета още веднъж. Засега онова, което се "наби" в главата ми е думата "контрол".... Гнусно е... Всяка една форма на контрол е неоправдана, когато е съчетана с изнудване и кражба и всъщност точната ѝ обосновка е шантаж.... Как и кога сте го докарали дотам?! Не вярвам да не си разбирала определени знаци.... Ако това има значение. Но искам друго да те питам, особено и след срещата с твоята позната, която също е разведена: още ли страдаш от тази идея?! Не го зададох съвсем точно. Мисля, че Вили ти го е казала много по-добре. Разбирам (много добре при това) и примера с гледането на филми и обсъждането им после..... Дори се колебая дали..... не проектирам някакви неща върху моето семейство.... или има действителни допирни точки. А дали пък..... всъщност това не е естественото положение на взаимоотношенията баща-деца. Не казвам - правилното, а естественото.... да не стават грешки.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Kleo »

DeerE написа:Добро утро.
Станах рано, почти не съм спала, много се вълнувам, ще имам скъпи гости.
Ще им приготвя боб в гърне. :1062
Как мина гостито? :940
Ver написа: ... --- Да се похваля: взехме си кученце :) Ето я:
Изображение ...
Вер, честито кутре! :940

Нели,
Прочетох те три пъти от сутринта досега... :940
Щом не се е посвенил да направи тази кражба и това изнудване, и не му пука, че вреди директно на теб,
ти остават две опции за действие според мен, на първо мислене де, може да има повече, разбира се:
1. Наеми си адвокат, специалист по бракоразводни дела, или поне се консултирай с такъв, защото това е неправомерна ситуация и трябва да се действа бързо и неотложно. Той да те посъветва какво е най-разумно да направиш при така стеклите се обстоятелства.
2. Опитай се да въздействаш на бившия си съпруг, изтъквайки, че няма да е от полза за ДЕЦАТА това майка им да не разполага с парични средства. Явно не се трогва от това, че ти си ги печелила наравно с него и че са общите ви спестявания. Но кой знае, може да се впечатли от това, че е баща? Дай, Боже, скоро да се вразуми! И поне в това отношение да ти олекне!
Излишно е да казвам, че съм с теб. Това си го знаеш. Така ми се иска да мога да ти помогна с още нещо. Пиши ми тук или на лични, ако се сетиш нещо, което да ти е от полза. :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от danid »

Банда здравейте,

Ето ме и мен след един шеметен период, но после за него.

Нели, бори се за всяка стотинка, не бъди над тези неща и не отстъпвай. Наистина е добре да се посъветваш с адвокат и да вземеш най-правилното за трите ви решение как да действаш. Понякога е добре в подобен момент да видим истинското лице на човека, който е бил до нас и по една или друга причина сме възприемали различно.

Вер, това куче е много, много красиво, наистина е като играчка. Пу-пу-пу да не са му уроки и много да ви радва. Надявам се да го видя скоро.

Чери, чувала съм, че ако не си плащаш детето стои на пейката, особено за футбола, гадно е, но написаното от теб ме кара да вярвам, че е истина, за съжаление. Това вероятно е и причината за нивото на футбола ни.

Сега за приключенията ни. Бяхме на Боровец за 10 години на фирмата ни. Имахме гости от офисите в Румъния, Унгария и Ирландия. Запознахме ги накратко със София, а после с кожарство, грънчарство и българските танци. Играхме на 4 отбора и накрая всички представихме какво сме научили. Всички се включиха и беше много интересно. За първи път нямаше никой скучаещ. Само дето моя отбор остана втори, макар и най-добре представили се, но все пак спечели отбора на шефа-ирландец, така че ще се примиря. Правихме логото с телата си и дрон засне отгоре всичко. Не съм видяла още клипчето, но се надявам да се е получило много добре. Мария и един колега направиха специален танц за вечерта. Подариха ни оригинални кубчета Рубик колегите от Унгария. През цялото време играехме и една игра Таен приятел, която също донесе много емоции на всички. Това приключение пак ме накара да се замисля за желанието ми да се занимавам с организиране на подобни събития, но все още не ми стиска да се пробвам, не и сама...
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор