Моята тренировка

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Браво, Цвети!
Отчитам две разходки навън вчера - общо 2 часа.
Завчера - 45 минути гимнастика от вкъщи.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

cvety_rz написа: 29 Апр 2020, 09:39 Като свърши това извънредно положение се връщам веднага в залата. Определено ми липсва фитенса :(
Ах, Цвети, търпение нямаш :1062 :1062 :1062 ..... но пък знам колко много ти допадаше и колко запалена беше. А най-вече с какво удоволствие разказваше за тренировките там и най-вече за усещането след тренировка. :922
Kleo написа: 30 Апр 2020, 06:31 Отчитам две разходки навън вчера - общо 2 часа.
Завчера - 45 минути гимнастика от вкъщи.
Деска, ти гръмна бомбата :1015 :1015 :1015 ! Правила си 45 минути гимнастика вкъщи....... не мога да повярвам. Честно :) :) . Но и много се радвам :326 - браво!!!!

Ние вчера с Момчил обикаляхме 3 часа из Младост и направихме 14 000 крачки, което са си 10 км... А днес от мен - 15 км бягане..... Не бях тичала такава дълга дистанция от доста време и съм много, много удовлетворена, че и щастлива.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Щастие е без маска, нали Черитка?

Вчера - 6 000 крачки из кв. Надежда с Хри, Алекс и сестрата на Хри.

Днес съм цикълна, болят ме яйчниците, много ми тече и с топ не можете ме помръдна от стола или дивана... а и имам да оценявам 5 електронни учебника за 11. клас по Гражданско образование, не е като да си нямам работа пред лаптопа.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Моята тренировка

Мнение от cvety_rz »

Деси, ти наистина ме изненада приятно. Все тъм се възприемала като човек, който не обича много спорта, за което се извинявам :oops: . Поздравления!
Чери, 15 км са си много. Продължавай!
Вече започна да се чува, че скоро и фитнесите ще отворят. Махнаха маските на открито и се усеща настъпването на нещо приятно и чакано :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Цвет,
Правилно си ме възприемала.
Няма за какво реално да ми се извиняваш.
Аз съм все още на нивото, за което Нели писа в общата тема.
Зная, че спортът е полезен, както за тялото, така и за духа ми, но приоритет си правя други неща и затова все си намирам оправдания, за да не спортувам истински и редовно.
Докато не го превърна в своя нужда и навик, както е при Черката, мисля, че резултати няма да видя.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Един час домашна тренировка днес - 50 клека, танци, въртене на педалите на вело-то ми, планкове и обща мускулна разгрявка, доволна съм, щом се препотих 100 пъти :)
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Днес - 1 час йога за първа чакра. Гледах програмата Wellness. Тя е за спорт, мода, красота, СПА, здравословен начин на живот, готвене.
Вчера - разходка по баирите из Банкя.
Гледам да се движа всеки ден, защото с това стоене вкъщи и хубаво хапване стои рискът от надебеляване.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Kleo написа: 07 Май 2020, 15:56 Един час домашна тренировка днес - 50 клека, танци, въртене на педалите на вело-то ми, планкове и обща мускулна разгрявка, доволна съм, щом се препотих 100 пъти :)
Kleo написа: 11 Май 2020, 17:18 Днес - 1 час йога за първа чакра. Гледах програмата Wellness. Тя е за спорт, мода, красота, СПА, здравословен начин на живот, готвене.
Вчера - разходка по баирите из Банкя.
Гледам да се движа всеки ден, защото с това стоене вкъщи и хубаво хапване стои рискът от надебеляване.
Деси, това ти ли си?! :954 :954 :954

Чета и не мога да повярвам на очите си - та ти си много по-активна от мен самата в домашните тренировки. Браво, момиче :326 :326 :326 :326 . БРАВО!!!!

Имаш ли качени килограми заради принудителната карантина и стоенето у дома?! Аз имам.... и цифрата на кантара е плашеща... за мое съжаление. Дори почнах да се чудя какво се случва, защото аз не съм спирала да бягам дори и когато имаше препоръки за най-строго ограничение на излизанията. Включих бягане с подкоци на въже - минимум 1000 подскока..., но съм поне 3 кг отгоре. От около месец почнах да тичам 3 пъти в седмицата на дълги дистанции като под дълги разбирам минимум 10 км на бягане, но килата продължават да вървят нагоре..... честно казано съм много озадачена на какво се дължи това....

От вчера отчитам 12 км бягане и много задоволство, че го направих, защото последно бях тичала в четвъртък късно вечерта - излязох към 20:30 часа, а вчера отидох да тичам сутринта - към 9:30, т.е. имала съм само 12 часа за възстановяване. Отделно от това съм и на детокс от четвъртък.... Та затова казвам, че съм доволна, че вчера не се предадох на вътрешното си внушение, че ще ми е трудно и ще ми липсва енергия и си направих дългата дистанция.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Благодаря.
Имам много качени кг от последните 2 месеца.
Положението с кантарев хич не е розово, напротив.
Освинила съм се.
И това въпреки че НАРОЧНО вземах мерки да се движа.
Представям си какъв плондир щях да съм сега, ако съвсем се бях закотвила и обездвижила.
Аз съм, аз съм, и нищо толкова не правя, честно казано, Черко и Цвети, може много повече!!!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Първи две ходения на заведения на открито, покрай което се и разходихме доволно с Хри:
1. В Банкя, на сръбска скара :)
2. В "Катеричката", в Северния ни парк :) Вчера вечерта, чувствахме се щастливи и на въздух, на зелено :)
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Вчера вечерта, от 21.30 до 23.00 ч., по време на Финала на Капките, въртях вело-то, кляках и правих упражнения.

https://dreamland-bg.com/Themes/default ... 50678g.gif

Тази вечер също нещо се чувствам бая подута и издута. Та се чудя дали около час след вечерята да не предприема нещо физическо за тонус и раздвижване?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор