РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Нели »

Здравейте, момичета!
Как сте?
Напоследък имам чувството, че си пиша тук сама...
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Ванчето »

:1107 Честита бъди, ЧЕРИ! :1107
Нека здравето, щастието и късмета намират място във всеки твой ден! Много топлина, светлина и споделеност да радват сърцето ти! Успех да съпътства всичките ти начинания и нека цялата вселена да ти съдейства, за да сбъднеш мечтите ти!
Хубав празник...!
:1213 :1005 :1007 :925

:922 :922 :922
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от cchery »

Ванче, благодаря за пожеланието ти! :954 Ех, представям си, ако наистина цялата Вселена се впрегне в моите желания и мераци..... :) :) :)

Аз имах един много хубав ден - от ония специалните, наречени рожден ден :954 . Най-сетне съм се научила да не смятам годините като бройка....., а като умения, които съм придобила, за да чувствам и възприемам случващото се около мен и в живота ми. И в крайна сметка изводът е такъв, че имам всичко...... наистина. Отдавна съм го постигнала и е време да живея заради самото живеене.

Добре сме вкъщи. Няма кой знае колко нови неща. Работа от дивана у дома.... почна присъственото училище, но сякаш нищо не се променя кой знае колко. Все по-често си мисля за лятото и евентуалните ни пътувания тогава - дано нещата в Европа се поуспокоят и да не ни се налага да ни бъркат в носовете преди да излезем от България.

Бела участва на държавно първенство по художествена гимнастика в края на миналата седмица и началото на тази - това е небивал успех за нея, защото никога не сме си мислили, че ще стигне дотук, но е факт. Па макар и просто да трябваше да запълни място в отбора на клуба си. От друга страна тренировките заемат много време от дните ѝ и тя като е уморена и ангажирана, после не ѝ се учи...... и училището изостава... На кръстопът съм и ѝ говоря вече да се отказва...... но лесно с нея няма.

Подготвяме и бала на Коки полека-лека. Трябва да отделим време с Бела да си купим по някой и друг тоалет.

Докато ви пиша това, чакам Бела да излезе от баня и да ѝ кажа "Лека нощ", а Коки ми казва, че негов съученик и може би най-добрият му приятел тази вечер се е забил с колата си в хармониката на тролей от градския транспорт :1053 :1053 :1053 ...... Момчето е добре, но..... ме притеснява прекалено голямото самочувствие, с което подхождат към шофирането - имам чувството, че за тях то е нищо повече от това да са бързи и да се повозят, а отговорността........ ами за нея дори не се и сещат.

Това е набързо от мен, момичета. И да - аз също имам чувството, че с Нелката сами си пишем. Аз дори и по-рядко от нея......... Надвявам се всички да сте здрави! :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от ellis_stoyanova »

Здравейте,момичета!
Ани,права си,съвсем се изгубих-и преносно и буквално.....
Най-вероятно съм в някаква форма на депресия или може би по-скоро бунт🤣.Уморих се от еднообразното ежедневие,уморих се да готвя и да чистя след всеки,уморих се все да съм недоспала и кисела,все нещо да ме боли и все аз да съм накрая на опашката...за всичко...и аз се чувствам дебела,ама многоооо,и не го отдавам на яденето,а по скоро усещам като да е нещо в мен.Единственото нещо което правя от 01.01.2021 година като поставена от мен цел и излизане от зоната ми на комфорт и да си слагам всеки ден грим,всякаааа сутрин-малко коректор за синките под очите,малко фон дьо тен малко спирала и руж и червило.И това ме кара да се чувствам повече харесвана в моите си очи.Ооо тръгнах и на нокти отново и сега съм с красив маникюр. И преди съвсем да ви заприличам на кифла с мармалад🤣🤣да кажа,че нова е нещото което просто ми дава малко повече самочувствие за пред мен си.Хората отдавна никой не ги пита🤣
Покрай целия този ковид мовид осъзнах,че съм започнала да живея сиво,още повече и от преди,а там не щЪ да съм отново-ставам ям,работя,прибирам се,баня,малко приказки и лягам.....бляяяяк....осъзнах и,че утре....ами утре може и да няма....и реших да го живея за днес.....или поне да опитам предвид тъпата ми Козирог-ска инатливост в дългосрочното плануване....
Та....сега съм си дебела,но пък гримирана😁😁😁
Ех,Ани....Коки завършва.....кога мина това време....вече е млад мъж....толкова е прекрасно
И като се заговорихме-бъди честита мила моя,остани си все така непримирима,в тяло на жена,но с душа на дете....желая ти пламъчетата в очите ти ,които виждам при всяка наша среща никога да не угасват...
Сега отивам да попрочета назад....
🤗🤗🤗🤗🤗
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от ellis_stoyanova »

Нелка....сега виждам какво става малко по-нагоре в страничката.....снимките са ....уаууууу....нищо не разбирам от фотография,но знам,че когато видиш нещо и усетиш как косъмчетата по тялото ти настръхнат....значи си е заслужавало....
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от DeerE »

Момичетаааааа, здравейте.
Искам официално да поздравя тук Нели за прекрасните фотографии. Наистина много ме впечатляват. Това е изкуство.
На Черита искам да пожелая да бъде здрава, смела в мечтите си и все така влюбена в живота.
Деска, надявам се да си добре. Изпращам ти най-искрени пожелания, чакам с нетърпение да се включиш.
Аз нещо съм зациклила, за това не искам много да пиша. Две седмици вече съм със схванат кръст. Ходя на процедури, но този път не минава така бързо. Знам, че проблемът си е в мен за тези болежки, така в два поредни месеца да се схвана, че свят да ми се извие. Дълбоко в себе си зная проблема, но не мога да намеря изход от това, не зная как просто да променя нагласите си, за да спра да си причинявам сама тези неразположения. В общи линии - болна тема. На моменти се усещам като мъжът в семейството. Забивам и зациклям много сериозно.
Приключих с консултациите от Университета и сега са ме подхванали едни контролни, писмени работи- направо чудо. Децата са добре, тресе ги и двамата пубертет. Обмислям да направя ремонт като преместя кухнята в хола, за да може да отделя децата в отделни стаи. Давам си сметка какво означава това, но в крайна сметка смятам, че би трябвало на тях да им е комфортно.
Изпращам поздрави на всички вас. Пролет е, насладете и се.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Нели »

Здравейте, момичета!

Винаги много се радвам, когато вляза тук и видя, че някоя от вас е писала. Всяка една от вас е по различен начин специална за мен.

Благодаря на Еми и Ели за оценката на фотографиите ми. Създаването и споделянето им ми носи радост и съм много щастлива, че съм успяла да ви докосна.

Ванче, как си? Появи се на рождения ден на Чери, но нищо не ни разказа за себе си. Сподели какво се случва покрай теб, как са децата, как върви животът в Испания. Ти как си?

Аз съм позатрупана от работа, но засега се справям добре. :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от cvety_rz »

Здравейте, момичета :954
Прочетох ви всичките. Всяка от нас си преминава през своите си неща, бори своите си страхове и предубеждения и се учи да го живее този живот ИСТИСКИ. Прегръщам ви всичките :923 и ви пожелавам сила :329
Нели, повтарям се, но наистина снимките ти имат душа, носят послание.
DeerE, как е кръста? Надявам се да имаш подобрение.
Елисче, много хубави стъпки си предприела да се гримираш и да се грижиш за себе си. Кофти е, когато влезеш в едно сиво ежедневие и те завърти вихъра на еднообразието, а живота е толкова цветен.
При мен новото е, че предприех много голяма стъпка и от месец май живот и здраве започвам да работя за себе си. Няма да е лесно, но искам да опитам. Искам си онази свобода, в която време си е мое. Чувството, че съм продала времето си на някой за жълти стотинки е бреме, което не искам да нося повече. По тази причина не пиша много, защото ми беше изключително напрегнато, емоционално и натоварено. Към днешна дата мога да напиша една дума за себе си СВОБОДА :954
Чери, как е хавата при вас?
Деси, надявам се да си добре :922
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от DeerE »

Цвети, успех в новото начинание! Желая ти късмет и удовлетвореност. Хубаво е когато човек има мечти и цели в живота си и когато ги постига.
Кръстът ми е по-добре. Вече не чувствам силни болки, иглотерапията действа много бързо.
Да се похваля отново съм под карантина. Алекс е с ковид от четвъртък. Така, че ще имам време да пиша по-често.
Вчера си направих три теста, не за ковид, задължителни тестове от втория семестър от Университета. Имам да предавам и три писмени работи, е сега имам доста време, така, че ще успея. Неприятното е че с Криско използваме един лаптоп и през седмицата нямам шанс да решавам тестове, да уча или пък да пиша писмени работи, но пък всички сме си заедно - отново.
Аз съм се запалила по домашната козметика, направих си домашен крем за лице, сега искам да си направя околоочен крем. Това е новата ми страст. Два дни четох толкова много информация, че направо се специализирах :221 . Много ми е приятно да се грижа за себе си.
Поздрави на всички от мен.
Деска драсни някой ред.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от cchery »

ЦВЕТНИЦА Е

Изображение

Честит имен ден на Цвети и малката пораснала вече Калина :954! Бъдете нежни, цветни, красиви и привлекателни именно с "малките" неща, които успявате да сте. Както е при цветята - не е нужно да са пищни, за да накарат въображението да се отнесне към щастливите мисли.... "Малките" неща, които споменавам, са всъщност най-големите в живота - това, че СТЕ и че ВИ ИМА! За всички, които ви обичат, и особено силно - за най-близките..... Толкова често забравяме, че това е есенцията на живеенето ни! :954


Честит имен ден и на Цецо на Цони! Желая здраве и късмет с всяко начанание, на което се отдаде! :954

Мили момичета, така се радвам да видя Ели, Емката, Цвети отново тук на линия. Знам, че мястото не е фейсбук или инстаграм..., но трябва ли и да бъде?! Аз лично предпочитам да бягам от там, когато държа да бъда разбрана.... Споделям доста неща във фейса, но душата си оставям за тук.

Сега излизам да бягам, защото слънцето и птичите песни от парка до нас буквално ме подлудяват...... Вчера бягах, но някак си не ми стига.... Времето е в мен и аз съм във времето и отивам да го догоня. Поне за 5 километра.... Поне :923 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Нели »

Здравейте, момичета!

Честит имен ден (на патерица) на всички с имена на цветя! Ние вчера също празнувахме с Виолета, защото тя е моето цвете. Бяхме няколко часа навън, а вечерта тя ни направи домашни равиоли. Получи се хубав празник. :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Заключено