Ген ключовете на Ричард Ръд

Свобода на словото
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

11.01.-16.01.2022 г. - Седмичен пулс на 61 ген ключ - сянката му е Психоза, дарбата е Вдъхновение, а сидхито - Святост. Камъкът/кристалът на този ген ключ е сугилит, а зодиакално съответства на хора, родени под знака на Козирога.

Изображение

"Креативността/Творчеството е най-могъщият Дар, с помощта на който Човечеството може да излезе от масовата си Психоза!" - Ричард Ръд /забележка - преводът е свободен и мой/ :222

The 61st Siddhi is neither a place nor a state. It is the inner experience of sanctity – of being one with the Divine. Within this Siddhi, true reality dawns. The pressure that creates humanity’s mass psychosis is no longer routed directly into the human brain but is refused and rerouted through the solar plexus system (which houses a far more advanced system of awareness).

Once the pressure of awareness is removed from the brain, the question of why finally ceases, and all other questions emerging from it such as how and who also die. However, the pressure must go somewhere and indeed it does. Through the medium of the solar plexus centre, it goes everywhere. It is through the constantly vibrating wave frequencies emerging from the solar plexus that awareness is carried beyond the body into every corner of the universe. You immediately find yourself both completely empty and yet endlessly full.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

Безплатно генериране на хологенетичен профил - цък! :326

Малко по-късно или утре ще впиша малко информация за целия февруари месец, погледнато през погледа на учението на Ген ключовете :524

Както и ще посоча коя е мъдростта на седмичния пулс :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

37 ген ключ - моят ключ в сферата на житейската ми мисия: пътят на душата ми от слабост /сянката/ към нежност /сидхито/ през равенство /дарбата/ 🙂 Това е седмичният колективен ген ключ, от вчера на обяд, до 2 март на обяд 🙂 Да си спомним, че сме равни, да бъдем нежни, приятели! И да прегърнем своите слабости, за да бъдат трансформирани и отработени успешно 🙂 Амин. Да бъде! И е.

Изображение

Gene Keys Bulgaria / Ген ключовете отбеляза продукт от своя магазин.
24 февруари 2021 г. ·
☀️ СЕДМИЧЕН ПУЛС - 37-МИ ГЕН КЛЮЧ ☀️
От 24-ти февруари до 1-ви март
🧚‍♀️ Изкуството да даваш 🧚‍♀️
От слабост към нежност, по пътя на равенството.
Слънчевия пулс през тези дни, отново е тук, за да освети някои много важни теми, които този път, не само стоят в основата на повечето ни взаимоотношения, но и до голяма степен определят начина, по който възприемаме и се отнасяме към себе си.
А именно, що е то слабост - била тя физическа, някакво неумение, слаба страна или слабо звено? Какво представлява равенството и дали се чувстваме равни на останалите или в живота ни непрекъснато се разиграва една вътрешна и външна битка за това кой е "по-по-най"? И не на последно място - доколко способни сме да бъдем нежни както към себе си, така и към другите, вследствие на турбуленциите и триенето, които се създават от предходните два "горещи картофа" в живота ни по повод равенството и слабостта?
Така следващите няколко дни във въздуха ще се носи аромата на нежността, грижата, равенството и слабостта и това са все теми, които всъщност са една, съдържаща безброй фини нюанси в себе си.
И от една страна, тази тема може да насочи фокуса ни навътре и да ни подкани да си зададем някои изключително важни въпроси като:
- Къде и в какво усещам слабост? Как тази слабост ми рефлектира и усещам ли колко се изтощавам от това винаги да се опитвам да бъда нещо "по-"? На какво и пред кого се доказвам?
- Колко нежен мога да бъда към себе си и собствените си "слабости"? А колко нежен мога да бъда към тези на другите?
- Полагам ли достатъчно грижа за себе си? Мога ли да намеря баланса в даването и получаването или винаги залитам в някоя от двете крайности?
- Дали давам с едно тънко намерение, което носи в себе си нуждата да получа нещо в замяна или нуждата някой друг да се погрижи за мен, или го правя напълно безрезервно и безусловно от сърце, защото е нужна някаква форма на грижа, независимо дали за мен самия или някой друг?
Но от друга страна, след като си зададем всички тези въпроси и потърсим отговорите дълбоко вътре в себе си, 37-мият ген ключ ще ни подаде ръка да направим крачките към една голяма промяна, чиято цел е да преобърне представите ни за това какво е слабо и какво не е. Нашата нежност слбаост ли е? Нашата топлина слабост ли е? Нашата грижа и мекота слабост ли са? Нашата любов - слабост ли е? Това, че понякога даваме, без да бъде оценено така, както ни се иска, но се вижда колко е ценно там, където е, слабост ли е? А това, че имаме нужда И да приемаме - подкрепа, помощ, топлина, любов, грижа - ама наистина, слабост ли е или е подхранване, което ни прави по-силни?
Така, обгръщайки ни в мекото си и нежно поле, в чиито център стои образа на майката и нейната безкрайна, безрезервна и всеотдайна обич, той ни насочва към един от най-ценните ключове - че нашите "слабости", всъщност са най-силните ни страни, които просто имат нужда от грижа и разбиране, за да разцъфнат. Нужно е само да ги обгърнем и подхраним с любов, точно както майката прегръща детето си, успокоява го, казва му, че всичко вече му е наред, дава му нужното и му вдъхва куража и силата да продължи напред.
А вие как бихте се погрижили за себе си? Усещате ли от какво имате нужда и можете ли да намерите начин да си го дадете в следващите дни?
"Чрез 37-мата дарба ще откриете една голяма тайна за икономиката – колкото повече давате, толкова повече ще получавате. През вековете, много хора са възприемали тази истина погрешно и са се чудили защо тя изглежда невярна.
Даването не може да бъде нещо престорено. Можете да давате от ума си, а можете да давате и от сърцето. Даването от ума винаги е условно, без значение колко е прикрито, защото то винаги е придружено от едно тайно очакване или надежда. От гледната точка на ума, истинското даване е същинска лудост!
Даването, което идва от сърцето, води до равенство, защото то е базирано на равенство." - Из 37-мия ген ключ с дарбата на равенството от книгата "Ген ключове"
📖 Можете да съзерцавате 37-мия ген ключ от книгата "Ген ключове"
http://genekeys-bulgaria.com/knigata-gen-klyuchove/
✨ Или да разберете повече за него като посетите живата библиотека на ген ключовете (за сега само на английски)
https://genekeys.com/gene-key-37/
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

Изображение

Благодаря, Gene Keys Bulgaria / Ген ключовете Ген ключове България! Време е за съзерцание върху моя си ключ, 37 ген ключ - ключът в сферата на житейската ми мисия: пътят на душата ми е от Слабостта /сянката/ към Нежността /сидхито/ през Равенството /дарбата/ 🙂 Това е седмичният колективен ген ключ, от вчера на обяд, до 2 март на обяд 🙂 Да си спомним, че сме равни, да бъдем нежни, приятели! И да прегърнем своите слабости, за да бъдат трансформирани и отработени успешно 🙂 Амин. Да бъде! И е.

Gene Keys Bulgaria / Ген ключовете отбеляза продукт от своя магазин.
25 февруари в 16:01 ч. ·
☀️ СЕДМИЧЕН ПУЛС - 37-МИ ГЕН КЛЮЧ ☀️
От 24-ти февруари до 2-ри март
🧚‍♀️ Изкуството да даваш 🧚‍♀️
От слабост към нежност, по пътя на равенството.
Слънчевият пулс през тези дни отново е тук, за да освети някои много важни теми, които този път, не само стоят в основата на повечето ни взаимоотношения, но и до голяма степен определят начина, по който възприемаме и се отнасяме към себе си.
А именно, що е то слабост - била тя физическа, някакво неумение, слаба страна или слабо звено? Какво представлява равенството и дали се чувстваме равни на останалите или в живота ни непрекъснато се разиграва една вътрешна и външна битка за това кой е "по-по-най"? И не на последно място - доколко способни сме да бъдем нежни както към себе си, така и към другите, вследствие на турбуленциите и триенето, които се създават от предходните два "горещи картофа" в живота ни по повод равенството и слабостта?
Така следващите няколко дни във въздуха ще се носи аромата на нежността, грижата, равенството и слабостта и това са все теми, които всъщност са една, съдържаща безброй фини нюанси в себе си.
И от една страна, тази тема може да насочи фокуса ни навътре и да ни подкани да си зададем някои изключително важни въпроси като:
- Къде и в какво усещам слабост? Как тази слабост ми рефлектира и усещам ли колко се изтощавам от това винаги да се опитвам да бъда нещо "по-"? На какво и пред кого се доказвам?
- Колко нежен мога да бъда към себе си и собствените си "слабости"? А колко нежен мога да бъда към тези на другите?
- Полагам ли достатъчно грижа за себе си? Мога ли да намеря баланса в даването и получаването или винаги залитам в някоя от двете крайности?
- Дали давам с едно тънко намерение, което носи в себе си нуждата да получа нещо в замяна или нуждата някой друг да се погрижи за мен, или го правя напълно безрезервно и безусловно от сърце, защото е нужна някаква форма на грижа, независимо дали за мен самия или някой друг?
Но от друга страна, след като си зададем всички тези въпроси и потърсим отговорите дълбоко вътре в себе си, 37-мият ген ключ ще ни подаде ръка да направим крачките към една голяма промяна, чиято цел е да преобърне представите ни за това какво е слабо и какво не е. Нашата нежност слабост ли е? Нашата топлина слабост ли е? Нашата грижа и мекота слабост ли са? Нашата любов - слабост ли е? Това, че понякога даваме, без да бъде оценено така, както ни се иска, но се вижда колко е ценно там, където е, слабост ли е? А това, че имаме нужда И да приемаме - подкрепа, помощ, топлина, любов, грижа (ама наистина!) - слабост ли е или е подхранване, което ни прави по-силни?
Така, обгръщайки ни в мекото си и нежно поле, в чиито център стои образа на майката и нейната безкрайна, безрезервна и всеотдайна обич, този модел ни насочва към един от най-ценните ключове - че нашите "слабости", всъщност са най-силните ни страни, които просто имат нужда от грижа, внимание и разбиране, за да разцъфнат. Нужно е само да ги обгърнем и подхраним с любов, точно както майката прегръща детето си, успокоява го, казва му, че всичко ВЕЧЕ му е наред, дава му нужното и му вдъхва куража и силата да продължи напред.
А вие как бихте се погрижили за себе си? Усещате ли от какво имате нужда и можете ли да намерите начин да си го дадете в следващите дни?
"Това 37-мо сидхи на нежността е естествената атмосфера, която заобикаля родителите и децата. Когато момчетата навлизат в света, обградени от тази нежност и подкрепа, тяхната женствена страна няма да бъде компрометирана и познатият ни свят ще започне да се променя, когато тези момчета се превърнат в емоционално балансирани мъже.
От друга страна, една голяма социална промяна ще настъпи и чрез младите момичета. На енергийно ниво, женското носи образа на синтеза, а мъжкото е това, което ще го изгради. Това е основният проект за бъдещото общество – свят, в който мъжкият принцип ще служи на женския.
Поради тази причина това, на което ставаме свидетели в момента, не е упадъкът на семейния съюз, пълното преформулиране на представата ни за семейство. Семейството е структура, която създава една аура от нежност на нашата планета – тя едновременно дава сила на хората и подкрепя общностите.
В бъдеще семейството няма да бъде изолиран племенен феномен, а колективен начин на живот, който ще обединява всички хора. Това е бъдещето, което предстои. Това е същата визия за естественото състояние на човечеството, която е носил Христос. Това е имал предвид, когато е говорил за небесното царство." - Из книгата "Ген ключове" с 37-мото сидхи на нежността
📖 Можете да съзерцавате 37-мия ген ключ от книгата "Ген ключове"
http://genekeys-bulgaria.com/knigata-gen-klyuchove/
✨ Или да разберете повече за него като посетите живата библиотека на ген ключовете (за сега само на английски)
https://genekeys.com/gene-key-37/
🗓 А какъв е пътят и посланията на слънцето през цялата година, можете да проследявате с ПОСЛЕДНИТЕ бройки от КАЛЕНДАРА НА ГЕН КЛЮЧОВЕТЕ ЗА 2022-ра година, които този път е посветен на връзката ни със Земята и нейните дарове за нас.
https://genekeys-bulgaria.com/produkt/kalendar-2022/
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

"Светът като мое огледало - как Аз създавам ВОЙНАТА/КОНФЛИКТА в света"

Каним ви на отворена/безплатна среща на 14.03.2022 от 20:00ч. до 22:00ч.
Последните 2 години всички усетихме и видяхме, колко сме свързани едни с други. Как едно събитие в една държава може да повлияе на целия свят по един толкова директен и драматичен начин. Вярваме, че вече всички ясно виждаме тази свързаност.
Може би е дошъл моментът да осъзнаем още едно много важно нещо...
Как всеки един от нас като отделен ИНДИВИД е свързан с глобалните процеси в света, в който живеем.
Време е да осъзнаем, че ние не сме някакви малки и незначителни същества, които си живеят един обикновен живот и нямат никакво влияние върху големите събития в света! И това не е някакъв индиректен призив за активистко движение.... протест или нещо подобно. Това е призив и намек всеки от нас да осъзнае отговорността, която носи към цялото!
Да, отговорност!
Винаги цялото е смесицата от всички отделни единици в него!
Каним всеки, който се стреми да живее един по-съзнателен живот да се присъедини към нас на 14-ти март от 20:00ч. и да изследва темата " Светът като мое огледало - как Аз създавам ВОЙНАТА/КОНФЛИКТА в света"
Това е тема, която знаем, че вълнува всеки един от нас и предизвиква силни емоции. И ние ви каним да я обсъдим от един по-различен ъгъл. Да погледнем този въпрос от една по-голяма дълбочина, по един по-личен начин.
Срещата ще се осъществи във виртуалното пространство на Клуб "Ген ключове", което вече близо 1 година е място, където има искрено споделяне и нежна подкрепа. Искаме да ви поканим точно в това пространство, за да изследваме една толкова провокативна тема!
За да присъствате на срещата (която е напълно безплатна) моля попълнете информацията в този линк: https://genekeys-bulgaria.com/klub-14-ti-mart/
След като попълните информацията ще получите мейл с линк към срещата ни в понеделник на 14-ти март. Като ви молим да проверявате и своята СПАМ кутия.
Домакини на срещата ще бъдат Мария Цветкова и членовете на Клуб "Ген ключове" - каним ви да бъдете наши мили гости 🙂
Заповядайте, ще ви очакваме!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

От
Мнение
С
Прозорливост
Към
Всевиждане

Сегашният седмичен пулс на ген ключовете, започнал от днес

Ще трае около 5 дена
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

Gene Keys Bulgaria / Ген ключовете
☀️ СЕДМИЧЕН ПУЛС - 16-ТИ ГЕН КЛЮЧ ☀️
От 27-ми май до 2-ри юни
🧚‍♀️ Майсторство - Изкуството да живееш добре 🧚‍♀️
От безразличие към майсторство, по пътя на многообразието.
Ето го и следващия слънчев лъч, чиято цел е да огрее някои закътани сенчести местенца в нас и да покаже какви са скритите им дарби, разкривайки ги като блестящите скъпоценни камъни, които вече са.
Забелязвате ли, че в последните 2 седмици нещата станаха доста по-динамични и експресивни? Ако следите пулса редовно, може би вече виждате градацията на темите. И все пак, нека този път се върнем малко назад и да открием за какво ни подготвяха предходните два ген ключа и каква е важната крачка, която слънцето ни подкрепя да направим не само тези дни, а и занапред.
С 8-мия ген ключ усетихме вътрешния креативен бунт от въпроса: "Кой съм аз?" и бяхме поканени да разчупим собствените си рамки, за да тръгнем по неотъпкания път - пътя на нашето уникално и автентично Аз.
С 20-тия ген ключ миналата седмица почувствахме цялата вълна от активност, която ни залива ежедневно и си зададохме въпроса: "А аз, всъщност, до каква степен съм съзнателен за всичко, което правя и каква част от моите действия извършвам механично, без да се задълбочавам и да си взимам ценното от тях? Доколко присъствам в собствения си живот?"
И сега, с темата на 16-тия ген ключ идва надграждането.
Вече опознали себе си по-добре (😎 и бъдейки по-съзнателни за действията си и ефекта им върху нас (20), можем да си зададем следващите ключови въпроси - А аз, реално, какво искам да правя?! Какво обичам да правя? Какви са моите дарби, таланти, мечти, които искам да осъществя и развивам? Влагам ли енергията си в тях, както я влагам във всичко останало? Отделям ли им нужното време? Подхранвам ли ги? Правя ли стъпки към тях или се отнасям с пълно безразличие към поривите и копнежите на моето сърце?
Най-общо казано, безразличието в тази сянка се отнася до това да обръщаме внимание и да влагаме енергията си във всичко друго, но не и в същественото за нас! В развиването на нашите дарби и таланти, а именно, в правенето на нещата, които обичаме и които ни правят щастливи! В следването на точно тези мечти, които са ключът към това да живеем добре, а не просто да преживяваме някак си, докато животът си тече, а времето се изплъзва между пръстите ни…

И тук се крият няколко предизвикателства, които сянката на безразличието много дълго време е подхранвала и е помагала на един много силен наш страх да пусне дълбоки корени - че мечтите ни са празни и или не си струва да бъдат следвани, или не можем да ги сбъднем.
- Може би не им вярваме достатъчно и ги смятаме за нещо, което би било хубаво да ни се случи, но по една или друга причина не правим нищо, за да ги осъществим и чакаме да ни паднат от небето или чисто и просто, смятаме за невъзможни?
- Може би не се чувстваме готови да направим крачката? Мислим си, че не сме подготвени, че нямаме достатъчно сили и отдаденост да ги последваме докрай и си намираме всякакви причини, които ни казват не само защо е по-добре да не го правим, но и ни спират даже да започнем, за да видим какво ще стане?
- Може би си казваме, че нямаме време и останала енергия за тях, на фона на всичко друго, което ТРЯБВА да правим?
Но истината е, че винаги можем да намерим време за себе си и за нещата, които обичаме, а силите ще дойдат точно от ентусиазма, с който ги правим.
Затова тези дни потърсете нещата, които обичате да правите и които много бихте искали да започнете, и се опитайте да преодолеете тези предизвикателства, ако присъстват в живота ви.
Намерете си време - отделете си ден, час или дори 5 минути и ги посветете на някое свое хоби или нещо, което ви прави щастливи и ви ентусиазира, но все отлагате. Повярвайте, че най-големите ви мечти са възможни и направете някаква реална крачка към тях, която може да бъде символична, като например едно проучване "откъде да започна". Повярвайте, че сте готови, точно тук и точно сега, и дайте криле на ентусиазма си, за да ви преведе през всичките предизвикателства и съмнения, които може би имате. Насладете се на сбъдването и на многообразието от хилядите начини, по които можем да реализираме, да усъвършенстваме и да намерим приложение на своите дарби в света, което ще доведе до благополучие на всички нива и ще ни помогне да се докоснем до изкуството да живееш добре - онзи начин на живот, с който процъфтяваме, защото правим всичко от сърце и с любов!
И като за финал, това не означава да захвърлим всичките си ангажименти, от които се чувстваме претоварени. А да започнем лека-полека да си връщаме фокуса към важното, за което ни помага програмният партньор на 16-тата дарба - 9-тата дарба на решителността - съставката, която ни тласка да видим същественото, да извървим пътя си докрай и да не се отказваме от целта.
9-тата дарба на решителността ни учи, че и най-скучните и механични действия могат да бъдат наситени с ентусиазъм и вдъхновение, когато осъзнаем, че са стъпки, които ни водят директно към по-голямата ни мечта и усъвършенстват талантите ни, за да постигнем майсторството. Ето така излизаме от безразличието и инерцията на сянката - като преоткрием смисъла и си върнем ентусиазма. Като си припомним защо сме започнали да правим дадено нещо и си дадем сметка дали то все още служи на нас и на света по най-добрия начин.
Затова нека се опитаме да си припомняме смисъла и да откриваме ентусиазма по-честичко и на колкото се може повече места в следващите дни. Те могат да бъдат навсякъде и във всичко, а защо не дори и в досадното миене на чиниите, ако го правим така, че да се забавляваме.
Време за ентусиазъм към живота и за пълноценни преживявания винаги има и никога няма да бъде късно да си ги дадем по един или друг начин! Ето това си е един истински талант, който всички ние притежаваме 🙂
"16-тата дарба се учи холографно, като използва сърцето, тялото и ума и ги синтезира в едно. Този ген ключ е свързан с това да ставаш по-добър. Щом безразличието бъде премахнато от уравнението, всичките тези умения и вроден талант, могат да бъдат използвани, за да служат на цялото, вместо за лична слава и богатство. Ние можем да процъфтяваме наистина само когато помагаме на другите и когато го правим почтено. Да служиш на живота, означава да уважаваш всяко едно ниво от обществото. Да почиташ веригата на живота. Да разбираш взаимовръзката между всичко. Оттук идва дарбата на многообразието – от тази холографна мъдрост. И когато успеем да видим холографната истина в едно нещо, ние ще можем да видим как същата тази по-висша тема тече и през всички останали неща." - Из 16-тия път на трансформацията с дарбата на многообразието
📖 Можете да съзерцавате 16-тия ген ключ от книгата "Ген ключове"
https://genekeys-bulgaria.com/produkt/k ... yuchove-2/
✨ Или да разберете повече за него като посетите живата библиотека на ген ключовете (за сега само на английски)
https://genekeys.com/gene-key-16/


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ген ключовете на Ричард Ръд

Мнение от Kleo »

Gene Key 40
Exhaustion – Resolve – Divine Will

Изображение

“Rest can imbue our life when we’re resolved not to give in to excess. Having this Gift also means that we can inspire others. When a stressed out person meets a deeply fulfilled person, a powerful exchange takes place. Be that fulfilled person, and the world will begin to change.” – Richard Rudd, 64 Ways
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор