Сезонът на дините продължава и за детокс ни насърчава

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Булка Марулка

Re: Сезонът на дините продължава и за детокс ни насърчава

Мнение от Булка Марулка »

Аз ще се запиша със съжаление само за подкрепа. Невъзможно ми е да детоксвам на работа, а тялото ми си го иска.
Успех момичета! Подкрепям ви в мислите си, защото правите нещо чудесно за телата си!
Сладка Дебеланке, не съжалявай за миналите неща, няма нищо да се промени! Ще дойде твоят момент. И аз съм била в твоето положение, в същата позиция, разбирам те! :922
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Сезонът на дините продължава и за детокс ни насърчава

Мнение от futarela »

От утре съм с вас :222
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Sladka Debelanka

Re: Сезонът на дините продължава и за детокс ни насърчава

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте, вече съм на линия. Изпих си солта и чакам да мине време за да пия кафе. Вчера мина уж добре. Много готвих. Моят мил съпруг ми рече, че като съм ставала през нощта до тоалетната съм изяла едно парче кекс. Трябва да съм била само заспала за да го направя. :1044 Дали не ме бъзика? :128
naskomimi

Re: Сезонът на дините продължава и за детокс ни насърчава

Мнение от naskomimi »

Добро утро и от мен!
И за мен вчерашния ден премина добре. Около 1.5 кг диня, 4 литра вода и чай, вечерта много ме разтресе, под душа с вряла вода се къпах и после се завих с одеало и си сложих чорапи. Предполагам каква картинка е заварил мъжо, като се е прибрал късно от работа - на затворен прозорец, завита е облечена като за зима. :1062 Но нищо де - изкарах. Само дето тоя път солта нещо не ми действа....то е добре, че съм на работа, но все пак досега е действала на макс...Няма нищо - все пак ще наблягам на 4-те литра вода и се надявам детокса въпреки солта да си свърши работата.


Булка Марулка, съжалявам, че не си с нас този път. :922 Предполагам, че си пробвала на работа и не се получава наистина, за да се откажеш. Всеки си знае...пък и зависи от работата все пак, така че те подкрепям. Какво пък - ще си правиш ПОД-чета до другия детокс - предполагам, че един ПОД на работа няма да ти е проблем. Целувам те и ни наглеждай да не се отпускаме. :222 :329

Футарела, добре дошла на августовския детокс. :922 Ще ти стискаме палци и пиши! :923

Сладка дебеланка, не се притеснявай, според мен мъжа ти те бъзика...Така си мисля аз...как няма да помниш дали си яла парче кекс? Все пак по време на детокс яденето си е запомнящо явление. :) Защо не го питаш после дали не те е бъзикал и ако пък не - може той да не помни кога е изял парче повече..Не се притеснявай - справяш се добре засега. Стискам ти палци и съм с теб. :922

Айде, ще си ям порцията динка и ще излизам за работа. Солта пак не ми подейства тази сутрин преди работа, но нищо.
Целувки и успешен детоксващ ден от мен! :922 :329 :922
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Сезонът на дините продължава и за детокс ни насърчава

Мнение от cchery »

Уф, отпочнах и аз от днес :oops: . Да си призная - мотивация нямам някаква гигантска, затова съм казала - докъдето ми стигне настройката! Днес почнах със смокини, после праскови, сега и диня. Малко мешена скара стана, но пак е нещо.

Успех на всички днес! :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Сезонът на дините продължава и за детокс ни насърчава

Мнение от futarela »

Чери и аз се провалих :1044 Утре отново!
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
zdravez

Re: Сезонът на дините продължава и за детокс ни насърчава

Мнение от zdravez »

Здравейте, момичета!Нямам много време затова набързо: с вас съм вече 2-ри ден.Малко труден е този деток , защото съм на работа, но....няма отказване все пак ми предстой моренце. Успех на всички! :923
naskomimi

Re: Сезонът на дините продължава и за детокс ни насърчава

Мнение от naskomimi »

Добро утро, ранобудници!
Ето на - не остана - и днес ще устискаме-сигурна съм и после ще си хапвамее :)
Аз лично изкарах що-годе добре. Е, наистина на работа е много трудно, защото нямам възможност да хапвам диня и кажи-речи само три порцийки на ден изяждам (има-няма по половин малка динка на ден), но нищо. Гледам да си изпия водата и да наблягам на нея. Иначе вчера и днес вече солта действа с пълна сила, че нещо ме беше позабравила. Кантарът вече ми показа редовните за последните няколко детокса минус 2, но предполагам, че така ще си остане. Дори и да е така - аз съм много доволна.

Вие как сте, сладурки? Нали знаете, че съм с вас мислено? :922


Здравец, и аз вече усетих колко е трудно на работа, но знам, че ще устискаш. Все пак после кой ще показва плоско коремче на плажа, а? :222 :329 Аз миналото лято бях със 7 килограма отгоре и джитках на плажа, а сега за съжаление нямам възможност да си перча плоското коремче, но нищо....Ти ще го сториш вместо мен. :923
Футарела, съжалявам, че вчера не е минало добре, но все пак си има ефекта от вчерашния ден....така си мисля аз...по-добре провален, но все пак детокс ден, отколкото нормален плюскащ :) Стискам палци и знам, че днес ще бъде много успешен за теб! Целувки! :329
Чери, тита, сладка дебеланка, булка марулка, Мирка и Пепа, вие как сте?

Изпращам ви много слънчеви усмивки, момичета и ви желая много хубав и изпълнен с положителни емоции ден! :329
gelikas

Re: Сезонът на дините продължава и за детокс ни насърчава

Мнение от gelikas »

Привет момичета!
Днес и аз ще детоксикирам. Само днес.
Вече пих ансола, сега ще пийна малко топла водичка и после грабвам динята.
На всички желая успех!
Ще ви наглеждам. :329
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Сезонът на дините продължава и за детокс ни насърчава

Мнение от futarela »

Naskomimi благодаря за хубавите подкрепящи думи. Днес солта е изпита и пак отначало ))) Има и такива дни в които се проваляме . Настройката е важно нещо ,но аз за 4 години не съм се отказала въпреки неуспехите чат пат :1062 Така ,че всички смело напред към детоксите ! Успех днес!
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Сезонът на дините продължава и за детокс ни насърчава

Мнение от cchery »

Здравейте и от мен. Аз вчера наистина не продължих, но така или иначе си го бях наумила, че ще карам само като разтоварване тези дни, а не детокс. Снощи си хапнах. А днес отново ще съм на плодове до късния следобяд, след което смятам една салатка да разведри стомаха ми :1062 . За съжаление прасковите, които изядох преди час ми докараха сериозни проблеми - гади ми се от тях и ми се повръща. Не за първи път ми се случва така със сурови плодове - може би..... трябваше да бъда по-внимателна с количеството - 2 праскови изядох. Ще видим.

Стискам палци на всички, чийто ден днес е трети и вече са "на прага" :) . В общи линии не остана много - само 1 следобед! :954
futarela написа:Naskomimi благодаря за хубавите подкрепящи думи.
:923 :923 Присъединаявам се към това - добре че си ти, Мими, та да подкрепяш бандата тук..... поизгубихме се всички..... особено ветераните! :oops: :oops:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено