ехо

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: ехо

Мнение от Нели »

Здравейте, момичета!
Толкова дълго не съм влизала, че още малко няма да се сетите коя съм :221 Сега имам толкова много за разказване, че направо не зная откъде да започна и затова започвам от... края, т.е. от вчера вечерта, когато... (Ура! :324 ) се видяхме с д-р Михайлов. Практически сега се запознах с него, макар че по разговора това не личеше - той е толкова непосредствен човек, че говореше с нас, варненските момичета, като със стари свои познати. Цялата работа впрочем е благодарение на Зори, която "му говори на ушенце" и го убеди да дойде до Варна и да се види с нас. Чак се чудя какво има на вас да ви го казвам това, тези, които са от София, са го виждали. След ден-два ще ви пусна и малко снимки, че сега нещо не мога да срещна компютъра с фотоапарата (чисто териториално са на различни места).
Нашият ремонт (почти) приключи, има още някои неща за довършване, но вече сме си у дома, а от два дена имам и интернет. Комшиите, разбира се, се оплакват от всичко, от което могат, включително от неща, които нямат нищо общо с ремонта, но естествено ние сме дежурните виновни за всичко във входа. Мислех да пиша дълъг пост, но точно в момента трябва да озаптявам единия съсед, като се опитам да му обясня, че абсолютно безшумен ремонт не съществува. :124
Още не съм ви чела впрочем, тъй че тепърва ще разбера как сте.
:222
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Добро утро, банда!

Мнение от cchery »

Аси, първо тебе те почвам!! И то с това, че съм безкрайно много щастлива, че пишеш тук, но най-вече, че го правиш редовно. Знаеш колко пъти сме питали за тебе в Часът къде си, какво правиш, чувахме се по телефона за срещите и искахме да се видим. Аз подозирах, че не само заетостта ти е причина да не идваш там. Притеснявах се даже да не съм те обидила аз с нещо, защото понякога не се усещам кви ги върша :oops: :424 :327 . Сега вече знам. Вчера и Исето това ме пита на скайп: кво става, що никой не идва в часът - отговорът го даваш самата ти, Аси :) :
asiatano написа:........ от доста време не бях посещавала форума............
.............................................................
Напълно съм съгласна за това,че се чуствате обидени и аз щях да съм така.Честно да си призная може би в началото на лятото спрях да пиша във форума ,защото изведнъж там беше залято с много нови момичета/което всъщност е много хубаво/ но се оказа ,че когато не съм влизала 2-3 дни аз изпусках края и не познавах никой.Въртяха се едни и същи въпроси и то малко ми дойде в повече и ми досадя,защото по-лесно е да получиш отговор на готово отколкото да си направиш труда да прочетеш основната информация.
Ето това подчертаното и увеличеното го написах вчера и на Иската. Аз се чувствах по същия начин, но не толкова силно и ангажирано. Защото специално за детоска рядко съм давала мнение или съм оказвала помощ. Причината - не знам толкова колкото Зори, Нели, Орхи, Аничка и т.н. Обаче за останалите неща.......... имаше моменти, в които съм дала отговор в същата тема само няколко мнения преди това........ и пак се пита същото. И докторът спря да отговаря по някое време .....
asiatano написа:Ето пак сме заедно и Зори се завърна с пълна сила и позитивизъм ПУ-ПУ ДА НЕ ХВАНЕ ОЧИ.
Да, и за двете ви много се радвам, че пак ви виждам редовно. Както и за Иската. Общо взето вие се губихте най-много. А и Мими - дано й стига вече времето и да я отпусне предучилищната треска. :954 А и май само Мари-Жоли не знае къде сме.
asiatano написа:Пак искам отново да се извиня ако съм наранила или обидила някой съжалявям.........
Аз не искам никой да се извинява или да се чувства виновен, гузен и т.н..... защото не мисля, че има причина за това. Най-много харесвам хората с мнение и позиции, които отстояват. Това, което ме провокира.......... беше нещото, което Вал беше писала в спама в Часът, нещо от сорта, че много й липсват...... ама не разбрах кой особено при положение, че почти всички сме тук и се виждаме. Щото на мен не ми липсва мястото, а хората. Пак ви казвам лично аз предпочитам да мисля, че проблемът е у мене независимо каква е ситуацията и да правя най-доброто за да го няма. Преведено към форума тук - искам да го направя весел, привлекателен и интересен, така че да не се налага на потребителите да избират къде да пишат..... а да го правят съвсем естествено тук. :954

Спирам да точа тая баница, защото днес е ПЕТЪК - ДЕН НА МАЙСТОРА!!!! :221 :221 :221 В тази връзка, още не сте дали предложения за рангове :lol: :lol: - аз ги мисля, но все пак ....... със сигурност има идеи по-интересни от моите. Да не говорим, че може да спретнем пъвия кОнкурс..... независимо за какво и да си имаме победител, който да наградим с някакъв интересен специален ранг. А?!?!?!? :222 :222 :222 Кво ще кажете?!?!

Вчера видях едни много ....... секси емотикони и отивам да ги сваля и бутна тук. А после ще се червя като ви ги представя :oops: :oops: :mrgreen: .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ехо

Мнение от cchery »

Нели написа:Здравейте, момичета!
Толкова дълго не съм влизала, че още малко няма да се сетите коя съм :221 Сега имам толкова много за разказване, че направо не зная откъде да започна и затова започвам от... края, т.е. от вчера вечерта, когато... (Ура! :324 ) се видяхме с д-р Михайлов. Практически сега се запознах с него, макар че по разговора това не личеше - той е толкова непосредствен човек, че говореше с нас, варненските момичета, като със стари свои познати. Цялата работа впрочем е благодарение на Зори, която "му говори на ушенце" и го убеди да дойде до Варна и да се види с нас. Чак се чудя какво има на вас да ви го казвам това, тези, които са от София, са го виждали. След ден-два ще ви пусна и малко снимки, че сега нещо не мога да срещна компютъра с фотоапарата (чисто териториално са на различни места).
Нашият ремонт (почти) приключи, има още някои неща за довършване, но вече сме си у дома, а от два дена имам и интернет. Комшиите, разбира се, се оплакват от всичко, от което могат, включително от неща, които нямат нищо общо с ремонта, но естествено ние сме дежурните виновни за всичко във входа. Мислех да пиша дълъг пост, но точно в момента трябва да озаптявам единия съсед, като се опитам да му обясня, че абсолютно безшумен ремонт не съществува. :124
Още не съм ви чела впрочем, тъй че тепърва ще разбера как сте.
:222
Нелката :922 :922 :922 :922 :922 :922 :920 :829 :923 . Страхотно е да си си вкъщи отново!!! А комшиите........... те винаги ще са само едни комшии!!!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: ехо

Мнение от grigorovi »

Хей, открих ви благодарение на Черитка! Утре или може би още довечера ще пиша! МНОГО МИ ЛИПСВААХТЕ!!! Зори тук ли е? Нелката, Аси, не знам дали Хриско знае... Заемам се да ви диря! :329
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: ехо

Мнение от metsababa »

Няколко десетки нови емотикони..... насам народееееее:

Спешъли за нашите разковори на тема секс: :1035 :1034 :1033 :1029 :1031 :1032 .

Спешъли за Марико: :1028 :1047 :1048 .

Спешъли за Зори: :1082 .

Хайде, мецАнка ви напуска до понеделник. Отива да прави :1061 :529 :942 :946 :950 на спа хотелче в Банско. И нали е меца не мисли само да се кисне като медуза, а и да покори някой пирински връх. Чао мацюни :325 засега. Ако има нет и комп в хотела, ще ви се обадя оттам!
VIKI1023
Рицар на перото
Мнения: 495
Регистриран на: 23 Авг 2010, 13:06

Re: ехо

Мнение от VIKI1023 »

metsababa написа:Няколко десетки нови емотикони..... насам народееееее:

Спешъли за нашите разковори на тема секс: :1035 :1034 :1033 :1029 :1031 :1032 .

Спешъли за Марико: :1028 :1047 :1048 .

Спешъли за Зори: :1082 .

Хайде, мецАнка ви напуска до понеделник. Отива да прави :1061 :529 :942 :946 :950 на спа хотелче в Банско. И нали е меца не мисли само да се кисне като медуза, а и да покори някой пирински връх. Чао мацюни :325 засега. Ако има нет и комп в хотела, ще ви се обадя оттам!

:524 :524 :524
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/23_13b_48FF8640_RdoCenxke_8.gif[/img][/url]
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: ехо

Мнение от mari_ko »

metsababa написа:Ако има нет и комп в хотела, ще ви се обадя оттам!
Eeeeee, то ако има нет и комп, всеки може. Дай да те видим, ако разполагаш само с пощенски гълъб :221
Приятно ви изкарване и после да разправяте :1028
И да, Чери, има някаква връзка между вампирясването ми и твоите пожелания :oops:
Не разбрах защо ти е фотошоп за картинката, която съм описала, трябва ти само престилка, ролки, печка, тенджера, черпак, книжка, чехли, ютия, плетка и домочадие. Ако се напънеш малко ще успееш. Само без пеньоар,по-добре рокля до коляното, пълен клош, с дантелки.
metsababa написа:Спешъли за Марико: .
:1076 :1076 :1076
cchery написа:Преведено към форума тук - искам да го направя весел, привлекателен и интересен, така че да не се налага на потребителите да избират къде да пишат..... а да го правят съвсем естествено тук.
Ами той си е точно такъв, страшно ми харесва тук, тук са хората с които ми е приятно да си общувам :329
cchery написа:Аз и Зори избрахме да направим този форум място, пълно с подредена, систематизирана и лесно достъпна информация засега само за ЗДРАВЕТО! После и за други неща. Бобичан ще помага също
Така казано, като се замисля :523 , доста сте се потрудили, а ние си пишем тук на готово, ама като се замисля малко повече :523 :523 .......заслужаваме си го........нали??? :222
:326 Браво момичета и момчета, чудесно сте се справили. :324 :329
Чакаме подробности и от агент Зори за срещата с доктора :1074
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: ехо

Мнение от Мърмори »

Обещавам да пиша за срещата с Доктора,но малкия ми е с 39,6, само се борим с едни изварени компреси,гоним се през 5 мин да му бутна нещо в устата-я хапче, я гранули...и е една безкрайна лудница.Само се моля Дарена да не я хваща ,че тогава купона става пълен.
Обещавам при първа възможност да пиша,дотогава и Нели може да качи снимки да си онагледя разказа.
emi-1

Re: ехо

Мнение от emi-1 »

...при мен е доста натоварено и не мога много,много да философствам,но компанията се заформя супер...Днес видях,че Нели вече е при нас.Много ми липсваха нейните постове.
Какво се случва с оценките,Нели?Имаше ли време за тях през лятото?
Поздрави за всички http://www.youtube.com/watch?v=DT_0cNae3RE
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: ехо

Мнение от grigorovi »

Здравейте, момичета!
Черитка, много яко да си изкараш!
Мамо Зори, дано сладурко бързо се оправи! Знам, че има някакъв нагъл грип - 3 дена Т, после все едно не е било. Кали ми направи един ден така, ама малини и сминдух в комбинация май оправиха нещата. Днес беше много кисела и веднага пуснах както казва Марчи "тежката артилерия" с клеева, ехинацея, осцилококцинум и дано съм преборила зараждащото се гадинче! :422
Чак сега смогнах да вляза поне на две на три да ви видя как сте.
Ние "ШЪ СА ОПРАИМ НЯКАК" - т.е пак сме без покрив над главите, пак на улицата.... ама няма да ви мрънкам. Виждам , че настроението е на 6 и не искам да го понижавам. Сега хубавата част - почнах си пак работа вече за постоянно учителка съм на 1 група сладурковци. Големи мушмороци са! Аси, ти още ли бачкаш на същото място? Как си там?
Зори, специално да предадеш целувки и прегръдки на Доктора!
Майка ми се нави за детокс, че й откриха камъни в жлъчката. Напънах я и със съветите на Доктора от книгата сега ще видим каке. Дано се размине операцията.
Момичета, писах в другото форумче, моля ви, не ми се сърдете :1074 !Честно да ви кажа исках да видя някой от нас там, а за другите новите съм съгласна, че първо трябва да четат (както и аз правих в началото, но май си е до мотивация). Мяркам се и там чат пат. Но тук определено компанията повече ми допада и ще се задържа тук. :329 :1085 :922
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
mimoza

Re: ехо

Мнение от mimoza »

:1075 :1078 Момиченца,здравейте! :1040
Помните ли ме и мен?
Отдавна не бях се вяскала тук,но си имам основателна причина.Започнах работа.След почти 10-12 години...Мислех си,че никога вече няма да се върна в професията,но човек никога не знае....И така от началото на седмицата се започна.Не можете да си представите какъв екшън е за мен след толкова време...Докато се организирам с домашните задължения,припомняне на профисионален материал,чета учебниците,че доста неща ми се губят и т.н.Но горе-долу нещата май ще се канализират.Само се притеснявам как ще е и малката като тръгне на у-ще.Както е свикнала с мен ,как ще се оправя сама :roll: :1044 Но стига за мен.
Гледам,че много съм изпуснала тук,а вие си говорити ли говорите.На работата за съжаление нямам достъп до компютър и ще ми бъде много трудно да следя какво става тук с вас :328 А след работа,трудно ще намирам време,но....ще гледам да ви навестявам.Май повече ще чета,а писането...когато мога.Много ще ми липсва контакта с вас...
Сега да поздравя всички тези,които са имали поводи за празнуване със задна дата,да пожелая на всички болни да оздравяват,на тези,които си почиват ,да го направят пълноценно .И изобщо много поздрави и целувки :224 на Чери,Марико,Исето,Емитата,Аси,Нели,Фюти,Вики,Зори,Джия,Мацето,Мстар,Марчи,Орхи,Елис,Линди,Хриско,Джули,Вер,Боби ..Линди,Хриско,Джули,Вер,Боби Ох,дано не изпуснах някой...
Чао за сега и до скоро! :922
Заключено