Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Свобода на словото
Заключено
Ver

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Ver »

ellis_stoyanova написа:.Преди няколко седмици се качихме до Рударци и именно там и Делта хил има страхотна,огромна поляна,с преминаваща рекичка(баричка,или нещо подобно),но веднага си представих как може да си организираме един пикник
Не знам какво и къде е Делта Хил, но над х. Селимица има прекрасни места за разходка. Съгласна съм :)
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от ellis_stoyanova »

Е,аз незнаех за тази хижа,но съм съгласна за всяко едно място,стига и вие да сте там :1209 .
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
ellyto

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от ellyto »

Елисче, нещо никаква те няма напоследък. Защо не пишеш по-дълги постове?

Чери, права си, че не бива да се обвиняваме или дори самосъжаляваме, когато нещо ни се случи. Винаги на всеки могат да се случат неприятни неща и самосъжалението е най-лошата услуга, която можем да си направим.
влаче още веднъж да ти кажа, горе главата и успокой малко вътрешното напрежение в теб, всичко ще премине и замине и със сигурност ще имате и други изпитания през които ще минете, за това твоите деца имат нужда от теб да си силна и здраво мислеща и гледаща положително на нещата. Така и те ще гледат по различен начин на случващите им се случки. :922 :922 :922

Аз днес имах премеждия с колата. За краткото разстояние до офиса щяха да станат 2 тежки катастрофи, купища идиоти срещнах по пътя, които или ме засичаха, или бяха болкирали всички ленти на пътя защото са паркирали, или просто бяха тъпанари, които си мислят, че са сами на пътя. Ядосах се, въпреки че гледам за толкова незначителни неща да не се връзвам и като някой е решил да се трепе или бърза или се прави или е тъпанар да се оправя, но при толкова много идиотии явно не успях да удържа надигащото се недоволство в мен :221 теглих им една накрая, натиснах газта и дим да ме няма :1140 :1140
Вчера ме хвана дъжда посредата на пътя и нямаше нито как да си хвана транспорт, нито да седя и да чакам дълго време и накрая реших, че ще се прибера пък макар и да стана вир водя, защото нямах чадър. Еми станах вир вода, ама не се ядосах, защото в крайна смекта аз си бях виновна, че не съм си взела чадър. Обаче ми направи друго впечатление - на една пешеходна пътека никой не ми спря, въпреки проливния дъжд и въпреки че ме виждат, че от мен вече капе вода. Сякаш на никой не му направи впечалтение и след може би 4 коли които минаха реших, че няма за къде и тях да чакам и тръгнах - е тогава слава богу спряха :1140 :1140
Та явно тези дни се сблъсквам с повече идиоти отколкото съм свикнала....в същност аз съм отвикнала да се сблъсквам с такива хора, но явно че все пак има и такива дни, в които трябва да видя и другата страна на спокойното и тихо ежедневие.
След хубава тренировка в сряда и четвртък днес едвам се надигнах от леглото. Не си спомням до сега от някакви упражения така да са ме боляли мускулите на гърба, но явно тренировките имат ефект и ако продължа т.е. като продължа ще си ги засиля, а те са ми слаба точка, заради която от време на време и гърба и врат ме боли. Твърдо съм решила да се преборя с неприятно "мигренозно" главоболие, защото вече повече от 10 години ме мъчи и вече е крайно време да престане. Има надежда да видим дали ще ми се получи и на практика.
Май днес моят пост е леко негативен и с повече оплакване, ама туй то, следващия път ще е нещщо хубаво обещавам. Особено ако се включа чак след пранзиците ще ви пиша за хубави неща :1209 :1209 Ще пътуваме с малка компанийка до Прага и се надявам да си изкараме весело и хубаво. Да се заредя с положителни емоции и да разтоваря цялото напрежение, което дълбоко от мен още не съм успяла да изкарам.
Другата седмица преди да тръгнем, което ще е в сряда вечерта изглежда доста обещаваща и натоварена. Трябва да стегна багажа, да си направя тренировките,да одиа на масаж (заради болките в гърба и главата), все пак и на работа да отида, да направя храна за път, да оправя вкъщи, да метна някоя и друга разкрасяваща процедура за себе си - леле че то още от сега се изморих :1069 :1069 Хайде стига толкова от мен. Много хубав уикенд ви пожелавам :922 :922
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Kleo »

Слънцето вече е в знака ТЕЛЕЦ :)
Слънчева топла пролет на всички ви желая :)
Благодаря за приятелството ви :) и специално на ЧеритаС, за линкчето днеска.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
ellyto

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от ellyto »

vihrogonche написа:Слънцето вече е в знака ТЕЛЕЦ
Деси, на мен тази информация нищо не ми говори. Предлагам като пишеш такива неща да поясняваш за неразбиращите като мен за какво идея реч.

Много ти е постен постинга. Пиши повече за теб, много транзитно минаваш, това не си ти!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Kleo »

О, не исках да е такъв, повярвай ми.
Но набързо от офиса прескочих, преди да затръгна за вкъщи.
Ще пиша повече и ще пояснявам занапред, обещавам ти, Елито.
Транзитното Слънце навлезе в знака Телец, което ще рече, че за всички ни е дошло пролетно, слънчево, благодатно време. Ще бъдем по-склонни да гледаме материалното, практичното, земното, топлото, добре дошли са всякакви плътски наслади, включително питателната домашно приготвена полезна храна, хубавото спално бельо, релаксиращите масажи, нежността, любовните ласки. Управител на зодия Телец е Венера, затова можем да очакваме завишен стремеж към Красота, Хармония, Любов, Справедливост, Нежна обич, красиви предмети, изящни накити и всякакви подобни благини. Докато Слънце минава в знака на Телеца, тоест докъм 21 май, когато ще навлезе в знака на Близнаците, на всички представители на тази зодия или тези с асцендент или Луна в Телец много ще им върви, ще кипят от енергия, ще имат късмет и вдъхновение за велики дела. Ей такива неща.
Сега повече ли съм аз? :1216 :oops:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от DeerE »

:922 :922 :922
Тук съм прочетох доста.
Приятни почивни дни.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Kleo »

И на теб, Емка :1211
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
ellyto

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от ellyto »

Деси, имах предвид, че не си ти, защото не пишеш почти и не си писала отдавна а изведнъж влизаш и пишеш 2 реда и то нещо, което е тотално неразбираемо като информация.
За мен всичко това, което си описала е въпрос на личен избор на всеки един човек дали да присъства в живота му или не и не зависи или поне не за всичките е валидно описанието на знаците в отделните планети за това какво се случва в живота му. Поне това е моето мнение. Мисля, че всеки с действията си и мислите си може да привлича, да избира, да прави неща независимо дали са хубави или лоши в живота си и това е по-силно от всичко, което даден знак в дадена планета може да определи.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет иде, с венец ароматен от дъхави, нежни цветя

Мнение от Kleo »

Елито, разбрах те идеално и се поясних.
Не можех да пиша до днес, просто имах доста проблеми и никакво свободно време.
Но факт е, че всички вие и цялото форумче много ми липсвахте по време на отсъствието ми тук. :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Заключено