Октомври е наяве с детокс за здраве!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Ver

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от Ver »

mam4eto31 написа: Възможно ли е аз да съм го домъкнала от поликлиниката, защото не ми се вярва толкова бързо след тениса да се вдигне тепература, ако го е хванала там:1044
Извинявам се за :1024
Според мен по-скоро не. За вирусите си трябват 2-3 дни поне инкубационен период.
Пожелавам ви бързо оздравяване!
snahar
Лудото Ленче
Мнения: 25
Регистриран на: 20 Ное 2010, 09:57

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от snahar »

Aплодисменти дами!
Хайде, един ден остана и ще добавим още една тухличка към доброто здраве. И не само това. Със всеки следващ детокс все по-стройни, свежи и красиви!

Специални поздрави и на малките детоксващи наши партньори. Само така! От малки да хванат правилната посока.


[img]http://img43.imageshack.us/img43/533/mamivarna2011june.th.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us

Ето и малката Живка от Варна - светъл пример за родители и други малки деца. Снимката е от месец юни тази година, когато се срещнахме с най-дейните дами във форума от Варна. Много съм им благодарен за съдействието и помощта тук и във форума на бТВ.
От ляво на дясно - мама Зори с децата, аз с Живка (както се вижда сме голяма любов), Nelie, Magy - майката на Живка. Това дете детоксва на 2,5 годишна възраст и то няколко пъти - 4-5 пъти и се реши ужасен атопичен дерматит, запушен нос. Слабичка е била, на човек заприличала според Magy.

Ваш д-р Михайлов
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от droidd »

Добро утро и от мен !!! :954 :923
Изпих ансола ,жабурих с олио, продължих с топла водичка и лимон и сега съм на кафенце :529
За вчера, тъкмо си мислех как ще отчета перфектен ден ииии..........хапнах малко сурови тиквени семки и то в 0ч.Знам че причината беше в стоенето до късно, ама до 2ч. не можах да изляза от WC.
Иначе съм в прекрасно настроение, леко ми е отпаднало, но го отдавам на късното лягане.И изпитвам една мекота и любов - чудно е !!! :923 :329

Пожелавам на всички , с проблеми от вчера, днес да минат леко и щастливо :524
Cheva написа:droidd и ти имаш много ценни познания!
Чева,учила съм се и продължавам да се уча от най - добрите:Всички вас в тоя уютен форум!!!Обичам ви момичета и съм благодарна, че ви има :224 :922
Ivetoo

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от Ivetoo »

Добро утро, момичета!

При мен през първият ден (понеделник) всичко вървеше чудесно, но вчера след обяд токсините започнаха да се обаждат. Вечерта като се прибрах от работа вече имах неописуемо главоболие. Реших първо да опитам с по-нежни методи - пих топъл чай, завих се под одялото и зачаках. Болката ставаше все по-силна, слепоочието ми и цялата ми челюст бяха просто изтръпнали от болка, започна да ми се повдига ( предполагам че така се чувстват хората с мигрена, горките). Взех един ментат ( между другото как се приема този ментат, с вода или се смуче? Аз го взех с вода). От ментата не почувствах никакво облекчение. Напротив, всички симптоми започнаха да се засилват с времето. Направо ми идваше да вия под завивките. В книгата на Др. Михайлов четох , че не трябва да се правим на герои и като не можем да търпим да прекратим детокса и да се захраним постепенно. Еми захраних се, след 2 часа борба, с мюсли с топла вода и малко мед. И това не ми помогна. Към силното главоболие се включи и гадене. Накрая пих течен аналгин и :1052 . Като че ли последната процедура беше с най-голям ефект....
И преди ми се е случвало при детокс да се почуствам зле, но този път беше екстремно. Четох че и други са имали подобни проблеми. Аз си мисля ,че изчаках прекалено дълго със захранването. Вероятно организмът ми е бил вече прекалено наситен с токсини и затова захранването не ми е помогнало да спра главоболието. Освен това имам чувството че портокаловият сок не ми понася. Първият ден ми беше страшно вкусен, но вчера определено започна да ми бърка стомаха. Май ще пробвам следващият път с цели плодове. Може би трябва да правя няколко пъти по 1 ден детокс и като си поизхвърля малко токсините, тогава да пробвам пак с три.
Иначе не го смятам съвсем за провал. Почти устисках до пълнолуние и съм свалила 2,5 кг.Имам да свалям мнооого така че тези 2,5 кг са само една мравешка стъпка във вярната посока.
Успех на всички които продължават борбата!
Ver

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от Ver »

Ivetoo написа:Може би трябва да правя няколко пъти по 1 ден детокс и като си поизхвърля малко токсините, тогава да пробвам пак с три.
Иве, а пробвала ли си плодово-оризовите дни? В седмицата 1. Изключително ненатоварващо (психиката) и разтоварващо (тялото). Мисля, че ще ти помогнат да се справиш по-лесно с детоксите :524
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от droidd »

Ivetoo написа:Иначе не го смятам съвсем за провал. Почти устисках до пълнолуние и съм свалила 2,5 кг
Иве, естествено, че не е провален ! Поздравления :326 :326 :326 И най малката крачка в посока за здравето е голяма и успешна.Пожелавам ти да се справиш добре и със захранването :524
А Верка е права- пробвай и ПО дни.
Ivetoo

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от Ivetoo »

Ver написа:
Ivetoo написа:Може би трябва да правя няколко пъти по 1 ден детокс и като си поизхвърля малко токсините, тогава да пробвам пак с три.
Иве, а пробвала ли си плодово-оризовите дни? В седмицата 1. Изключително ненатоварващо (психиката) и разтоварващо (тялото). Мисля, че ще ти помогнат да се справиш по-лесно с детоксите :524
Май ще трябва да пробвам. Отдавна им се кумя на тези плодово-оризови дни, щото вечер нещо много бързо ме напуска ентусиязмът и както съм прегладняла така преяждам...
Ще се опитам този път да се включа в агитката за ПО.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от cchery »

Мили мои момичета, на линия съм и детоксвам. И се чувствам перфекциозно.... много ми е леко, ефирно, бодро, усмихнато иииииии щастливо! Имам да върша работа на работа :1062 :1062 и след това отново ще мина да ви прочета и видя какви ги вършитееееееее.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от cvety_rz »

Днес ми е един особен ден.Правя година от както се запознах с вас и с детокса и като си направих една равносметка за състоянието, в което се намирах преди и сега.....ми иде да хвръкна.Едно ми е такова леко, щастлива съм, по здрава съм, по слаба съм, по силна съм и още много други съм :1098 Що се отнася до културата на хранене не съм очаквала, че ще имам такъв напредък като за себе си така и за цялото семейство.Разбира се пътя не е извървян до край, но крачките в правилната посока са направени.Приятна ми е вашата компания и за мен е чест, че мога да и се наслаждавам докато работя върху себе си.Не винаги съм била успешна и знам, че и за напред може би ще има падания, но като знам, че тук винаги има протегната ръка е по лесно да станеш и да продължиш.Емоциите ми идват в повече и спирам да пиша :954
Много :329 :329 :326 и :923 :923 :923
И дръжте се не остана вече и утре умната със захранването
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
VIKI1023
Рицар на перото
Мнения: 495
Регистриран на: 23 Авг 2010, 13:06

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от VIKI1023 »

Благодаря на всички за подкрепата,но за мен същинския детокс завърши вчера,беше ми страшно лошо,повръщах,глава ме болеше.Правя вече 16-17 детокса и това ми се случва за 3 път,най-лошото е, че не мога да разбера защо и кога се случва и също причината.Има детокси,които вървят чудесно,без проблеми,като изключим студа,който не е нищо сериозно,но това повръщане и това,че се чувствам ужасно зле,не мога да го изтърпя.Днес съм без ансол,ще хапна едно нискомаслено мляко,1 банан,чай и малко сливи,стискайте палци да съм добре.За сега нямам проблем.Успех на всички!
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/23_13b_48FF8640_RdoCenxke_8.gif[/img][/url]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Октомври е наяве с детокс за здраве!

Мнение от cchery »

Не е истина колко много и силно ме заболя главата....... само в промеждутъка между предния ми пост и този.... :328 :328 :328 ........
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено