НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от danid »

Едни задушени зеленчуци ще ти дойдат добре със салатка обилно.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
ioio

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от ioio »

Здравейте и от мен 2 ден съм на 2-4 ябълки и 2-3 л вода за ден с нетърпение очаквам утрешното захранване :954 ,любимата ми картофена салатка и салата с цвекло и ряпа мммммммммммм вкусотийка :1048 дано да издържа още мъничкоооо но няма да се предаваме на финала яяяяя????? :524
megislava

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от megislava »

Здравейте,
Опитах да се включа и в предишната тема свъпрос, но не получих отговор. Правя вече 5-6 детокс. Не за отслабване, а ей така - за тонус и пречистване. Убедена съм в положителния ефект. Оказа се, че варианта за 3-дневен пълен глад не понасям добре. Правя по 1-2 дни на сок или с 1- 2 плода. И огромно количество вода.
Но искам да попитам дали това не е отстъпление от строгия вариант за детокс. Плод на ден или пропусната английска сол как влияе на цялостния ефект. Чета, че доста от вас включват и салата, по - голямо количество плодове. Знам, че според доктора и 1 ден по тази схема има ефект, но все пак моля за отговор.
И още - как настъпват чисто здравословните ефекти при вас. Не съм изпитвала описаните ефекти на детокса - студ, главоболие. Възможно ли е пречистването да е безпроблемно, защото организмът ми не е претоварен или бъркам някъде?
desirig

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от desirig »

danid, благодаря, надявам се утрешния ден да има такава сила като днешния защото ми е гузна сьвеста за пропуснатите два дни.
Много усмивки!
desirig

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от desirig »

megislava, аз не сьм много наясно но ще продьлжавам с детоксите защото трябва да изчистя студова алергия и обрив от втората ми бременост. Това, ми е втори детокс и мисля, че рьцете са ми малко по добре, защото забелязвам, че не ми се цепи кожата и не са толко изпрьхнали.
Silvito

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от Silvito »

Така, да взема и аз да се отчита
сок-около 1 л., едно кафе с мед, вода -днес повечко около 1,5 л.
Petunija, ами днес нямам хъс за чистене бе имала, изтъва промоцията тъй да се каже :222 , ама нищо др. път
Cchery, ама какво му е хубавото на този ефект-чистенето, ще вземат да ме карат всяка седмица да се детоксвам в къщи, хахааа
Днес ми е студено, а моя мъж се предадееее, апнал си завалията, ама аз държа - малко остана!
Вчера едни кулинарни предавания едни...мелииии...айде да ви го спестя.... -Ама си викам, гледай сега какво удоволствие ще доставя на организма си, ако си направя.....и как ще ме зареди и как ще се усмихна, защо бягам от щастието - храна:)Обачеееее, после почвам да си казвам, и какво искаш да събудиш с торбички, с чувство за вина, заради едно 10 мин. удоволствие, за което след това съжалявам и се обвинявам , че и пуфтя, че ми е тежко и т.н.
А кожата ми, а имунитета ми, а килограмите, а самочувствието иииии ето наааааааа удържах!Вижда му се края!
Пожелавам на всички ви, успех и хъс, многото мина, почи не остана, можем :fan
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от Мърмори »

megislava написа:Здравейте,
Опитах да се включа и в предишната тема свъпрос, но не получих отговор. Правя вече 5-6 детокс. Не за отслабване, а ей така - за тонус и пречистване. Убедена съм в положителния ефект. Оказа се, че варианта за 3-дневен пълен глад не понасям добре. Правя по 1-2 дни на сок или с 1- 2 плода. И огромно количество вода. Добре е, стига да включваш и английската сол- тя е от изключително важно значение. Иначе правиш просто разтоварване от храна. Не че е лошо, но в този случай ще ти трябват повечко дни глад, за да усетиш някакъв ефект.
Но искам да попитам дали това не е отстъпление от строгия вариант за детокс.Не е отстъпление- може да са само 1-2 дена,но да са както трябва. Не е задължително да си на фреш, може и цял плод, но до 1 кг на ден. Плод на ден или пропусната английска сол как влияе на цялостния ефект. Чета, че доста от вас включват и салата, по - голямо количество плодове.Ааа, тия маймуни хич не ги чети и не ги слушай- правят си импровизации щото или ги мързи или вече толкова им е писнало да детоксват, че се чудят как по-интересно да си го направят. Ама това е висш пилотаж, така да се каже, и не е за повсеместна употреба.Скоро ще ги кастря аз тях, дето развалят дисциплината :128 :128 Карай си по схемата и смело напред Знам, че според доктора и 1 ден по тази схема има ефект, но все пак моля за отговор.Ако ти е трудно направи 2-3 еднодневни детокса и после ако усетиш, че можеш повече направи 2 дена. Така постепенно докато станат 3. И един ден става,но колкото повече, толкова по-добре.
И още - как настъпват чисто здравословните ефекти при вас. Не съм изпитвала описаните ефекти на детокса - студ, главоболие. Възможно ли е пречистването да е безпроблемно, защото организмът ми не е претоварен или бъркам някъде?
Възможно е да нямаш какво толкова да чистиш,което е супер и може само да те радва. Слушай тялото си- то най-добре ще ти подскаже от какво имаш нужда!
Меги, не съм видяла въпроса ти по-рано, извинявай!
tita

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от tita »

Тук съм и детоксвам :954 . С ден назад, ама ще си ги изкарам 3-те. Имам доста работа тези дни, затова не драща по форума много. Общо казано - студено ми е, не чувствам глад, обаче отпаднало ми е, днес дори по едно време виждах хвъркащи светки пред очите ми. Ама то е защото не ми остава време да пия достатъчно вода. Като мина покрай диспенсера - наливам и пия по цяла чаша, но не е достатъчно ... иначе нямаше да виждам светулки разни посред зима. :plezya se
Аватар
Ql4e ZLAto
Трошач на клавиатури
Мнения: 280
Регистриран на: 03 Апр 2011, 15:04

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от Ql4e ZLAto »

След целия глад, студ, мизерия :1114 и гола вода :960 ........ малко :223 :223 :223 http://jenite.bg/%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0% ... 41056.html
:1082 :1081 :1083
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wF8KhJ2/weight.png[/img]


http://station.ru/RadioStation.aspx?id=1723&flash=1&play=1" onclick="window.open(this.href);return false;
megislava

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от megislava »

Мърмори написа:
megislava написа:Здравейте,
Опитах да се включа и в предишната тема свъпрос, но не получих отговор. Правя вече 5-6 детокс. Не за отслабване, а ей така - за тонус и пречистване. Убедена съм в положителния ефект. Оказа се, че варианта за 3-дневен пълен глад не понасям добре. Правя по 1-2 дни на сок или с 1- 2 плода. И огромно количество вода. Добре е, стига да включваш и английската сол- тя е от изключително важно значение. Иначе правиш просто разтоварване от храна. Не че е лошо, но в този случай ще ти трябват повечко дни глад, за да усетиш някакъв ефект.
Но искам да попитам дали това не е отстъпление от строгия вариант за детокс.Не е отстъпление- може да са само 1-2 дена,но да са както трябва. Не е задължително да си на фреш, може и цял плод, но до 1 кг на ден. Плод на ден или пропусната английска сол как влияе на цялостния ефект. Чета, че доста от вас включват и салата, по - голямо количество плодове.Ааа, тия маймуни хич не ги чети и не ги слушай- правят си импровизации щото или ги мързи или вече толкова им е писнало да детоксват, че се чудят как по-интересно да си го направят. Ама това е висш пилотаж, така да се каже, и не е за повсеместна употреба.Скоро ще ги кастря аз тях, дето развалят дисциплината :128 :128 Карай си по схемата и смело напред Знам, че според доктора и 1 ден по тази схема има ефект, но все пак моля за отговор.Ако ти е трудно направи 2-3 еднодневни детокса и после ако усетиш, че можеш повече направи 2 дена. Така постепенно докато станат 3. И един ден става,но колкото повече, толкова по-добре.
И още - как настъпват чисто здравословните ефекти при вас. Не съм изпитвала описаните ефекти на детокса - студ, главоболие. Възможно ли е пречистването да е безпроблемно, защото организмът ми не е претоварен или бъркам някъде?
Възможно е да нямаш какво толкова да чистиш,което е супер и може само да те радва. Слушай тялото си- то най-добре ще ти подскаже от какво имаш нужда!
Меги, не съм видяла въпроса ти по-рано, извинявай!
Много благодаря за изчерпателния отговор. Понякога изключвам солта, защото като съм на работа трябв ада стана много рано, за да ми е комфортно после, а сега в студеното и мра1но време не ми се получава. Но щом е толкова важна тази гадост ще й намеря цаката. Стремя се да се храня здравословно, пия много вода, тежа под 50 кг., дано това да са причините да нямам неприятни усещания по време на детокса. Успешно захранване на всички.
Silvito

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от Silvito »

АААААааааа, нееееее, дами кво направих...изядох няколко резена домат, ох незнам как стана, друго нищо не съм близнала, освен сок и вода :328 :126 Кажете ми фатално ли е, провалих ли всичкия тоя глааааддд и мъка??? :?: Ох дано да не съм, поне не много....
Дръжте се дами, ужасно е накрая да се издъниш, ама те властите на края на Дунава се давели, че и мойта работа, още малко на финала сте, пред успеха сте :1047 , след такава мисия просто ще летите, няма да вървите :1216

Ехаааааааааа, Ql4e ZLAto, малииииии......

Желая на всички ви хубава и спокойна вечер, аз продължавам да си пия сока и водата, въпреки че изядох малко домат :126 , оххх ще откача...
Заключено