Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Свобода на словото
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от Kleo »

cchery написа:
Kleo написа:И дано успееш да дойдеш!!! :329
Направо го потвърджавам! :954 :954 :329
Юпиииииииии :329 :1211 :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от Kleo »

Изображение

Настройвам се вече празнично. След малко отивам в китайския ресторант да потвърдя резервацията за 2-ри. От форума само аз и Ани ли оставаме със сигурност?

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от Kleo »

[img]http://estestveni.com/files/articles/ca ... e__200.jpg[/img]

Беше перфектният по моите представи и желания рожден ден :1211 В крайна сметка се събрахме шест мацки :1216 , от които познавате само моя милост и Черитас :1028 Като цяло момичетата не се познаваха отпреди, но ледовете бяха бързо стопени /ако е имало въобще такива/ и праказката вървеше леко и гладко. Благодарение на Чери съм горд притежател на книгата на Иво Иванов "Кривата на щастието. За спорта, Вселената и всичко останало..." Толкова обичам да чета! И толкова обичам да чета точно Иво Иванов! Мерси отново, Ани! И за другото - голямо мерси - но като се видим на семинара, ще има черпня за нас двете, няма да те пусна току-така да си тръгнеш към къщи, неее... А относно рошавата прическа, с която ме виждаш, сподели повече - просто да се накъдря ли или имаш някаква друга идея за косата ми? ... С голяма радост се събудих и днес, при спомена за снощи, затова ви поздравявам с ето това парче:

[youtube]UWwnpTdMgCQ[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на форумна среща! КАНЯ ВИ НА РОЖДЕН ДЕН !!!

Мнение от Kleo »

Всички китки, подарени ми на рождения ден, цъфтят на макс, значи си е Пролет, въпреки снега и студа навън.

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор