ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от cvety_rz »

Чери, всичко звучи чудесно.С нетърпение чакам срещата и дано да се съберем повечко хора :940
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от Kleo »

cvety_rz написа:Чери, всичко звучи чудесно.С нетърпение чакам срещата и дано да се съберем повечко хора :940
+ 1
Нямам търпение вече и аз!
Най-вероятно ще дойдем и тримата! /макар че не ми се размина малко мрънкане в стил "а ла Хри"/ :1140 С времето обаче вече му свикнах на чудатостите на този мой мъж и изобщо не му се давам вече :1058 :1055
Значи този път ще сме в хотела заедно с Кюлче Злато :922 Добреее :923
Аз съм за събота вечер да се съберем, да :1211 Ще пийнем, ще хапнем, ще полафим, ще потанцуваме... Ех!!! :fan :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от cchery »

Имаме още една сигурна и потвърдена резервация - тази на Орхидея. :954 Те пристигат за 2 нощувки и ще са настанени в големия апартамент на къщите на Галя и Тео. Чакам всеки момент Силвето и тя да се похвали. :)

Момичета, писах съобщение във фейса на Нелката и Титка. Тити ми отговори. Но Нелката - не. Моля ви, ако някой има по-близък контакт с нея, да й пише отново и да й разкаже за нашата организация за срещата. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от Kleo »

Радвам се за Орхи.
Тити какво каза?
Ще потърся Нели!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от Нели »

Здравейте, момичета!

Благодарение на Чери вече и аз видях информацията за предстоящата среща. Много се радвам, че ще им такава, но за съжаление аз няма да мога да дойда. Имаме билети за Виена за 19 август и за връщане за 26 август, така че срещата попада точно в този период. Даже имаме билети за корабче от Виена до Братислава. :954
Остава да разчитам, че ще се видим с вас по друго време и да ви пожелая да бъде поне толкова страхотно, колкото миналата година. :954 :954 :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Булка Марулка

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от Булка Марулка »

Привет!

Пуснах мухата в главата :1028 Още нищо не мога да кажа.
puf

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от puf »

Хей, привет на всички... :421
Много се раздвам, че отново се подреждам сред вас обичам да потъвам тук... липсваше ми определено.
Колкото до срещата иска ми се да видя всички тук и да се запознаем никога не съм била на срещи от този тип. :922
Ще следя темата... като цяло обмислях септември за отпускарски... но имам плаващо раб. време 2 на 2 иии с удоволствие бих се включила в мирроприятия с къси интерваи.
:922
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от cchery »

Гери, Пъф, ще се радвам да се присъедините..... Всеки е добре дошъл! :923 Друго си е да се запознаем и видим наживо! :954 :954 Стига да решите, знаете какво да правите - резервирате си в хотела или къщите, и казвате изрично, че сте за форумната среща. :)

Нелка, приятно изживяване на чудото Виена... :) :) !!!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от danid »

Хубаво да се повеселите, ние сме на море от 22, така че пак пропускаме...
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от cvety_rz »

Нели, хубаво да си изкарате във Виена.Аз останах много очарована от престоя си там.
Момичета, времето наближава и с нетърпение чакам срещата.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от Kleo »

Нели, хубаво да ви е във Виена и Братислава :1216

Ани, какво каза Тити, ще идват ли? :1044

Пуф, Булче Марулче, дано успеете да дойдете! :922

ДаниД, страхотно моренце ви желая :954

Цвети, и аз съм много нетърпелива вече :mrgreen: Чакам Хри да реши със сигурност ще идва ли с мен и с Алексчето. Ще пиша пак, за да съобщя как ще идваме. Ако сме с него, няма да има проблем, с колата ще сме, той е шофьор. Ако обаче дойдем само аз и Алексчето, ще хванем пак автобус до Тетевен и оттам увисваме. Или Цони ще бъде отново така добра да ни вземе, или някоя друга от вас. Ако трябва, и пеша ще се придвижим до Черни Вит, но ще бъдем там!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор