Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-тема/

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Нели »

Ver написа:
Нели написа:Аз като цяло съм МНОГО уравновесена, включително и емоционално... и не съм губила самообладание
След като днес няколко пъи излязох от релси,
крещях, нервих се и прочее,
се чудя дали пък човек е хубаво да бъде
спокоен и уравновесен на всяка цена?!
На всяка цена - не, не е хубаво. Аз не съм спокойна на всяка цена, просто някои неща не ги преживявам като драма. Не ги чувствам така. Сега открих какво може да ме извади от равновесие.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от dexter »

Нели написа:...
Обаче се оказа, че любовните разочарования ме срутват. Буквално. Като видя съпруга си и цялата се разтрепервам, онзи ден припаднах... Буквално губя контрол. И физически, и емоционален. Започнах да пропускам срокове в работата си, да викам или плача без възможност да се овладея.
Нели :923 :923 . Според мен щеше да е много странно, ако това не те вадеше от равновесие... Все слушам как човек не бива да бяга от проблемите си, но понякога единственото, което помага е да се махнем от ситуацията. Напълно разбирам какво ти е, човек трябва не да е уравновесен, а напълно безчувствен, за да не се влияе от подобна подредба на обстоятелствата. Стискам ти палци да се справиш (имаш ми номера, ако ти се говори, навремето бях добър слушател :329 :922 ).
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от dexter »

Вер, честит имен ден :954 :329 ! Пожелавам ти слънчев празник, повече усмивки, отколкото нерви, много здраве и късмет :923 !

Добро утро, момичета! Не пиша много напоследък, но чета какво се случва. Нещо нямам муза.... Уж имам какво да кажа, а някак нямам желание да го правя :). Не, че ми се случва нещо неприятно, даже напротив - всичко си е наред. Но не ми се пише...
Е, днес ми е по-различно, нищо, че е събота и съм на работа :328 . Сутринта се успах - не съм си навила алармата за събота.... Нищо страшно, разбира се - успях да се справя с графика. Заведох Яна на училище, приготвих си сандвич и дори дойдох на работа 10 минути по-рано :lol: . Обаче мисля да не се преработвам особено.
Леко съм в стрес от новата учебна година, но предполагам, че ще е така само докато свикна с режима. Тази година Яна ще ходи на английски - трябва да я водим и да я прибираме. Школата по математика си продължава. Следователно освен училищните домашни, детето трябва да се справя с допълнително учене и писане. И да й остава време за четене и игра. Надявам се да свикне, ана мен да не ми се налага да го играя пъдар.
Лятото свърши, да. Не ми е особено мъчно, аз възприемам есента като ново начало (сигурно защото обичах да ходя на училище :221 :221 ). Освен това изкарахме чудна почивка в Парга (Гърция) - толкова ми хареса, че в скоро време ще попиша в темата за пътуванията :), ще кача и снимки (ако успея...).
Пожелвам ви чудесен ден, слънчев и усмихнат :923 !
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от cchery »

Добро утро!!!!

Нелка, добре, че пишеш. Няма да коментирам нищо след теб само, защото трябва да излизам всеки момент, а аз хич не обичам да претупвам нещата!!!

Верче, честит ти ден на името! :954 Желая ти точно това, което то означава - да имаш вяра, подкрепена от искрена надежда и любопитна любов... към всичко, което сътворява нашия свят! Честит имен ден! :)

[img]http://cache2.mila.bg/Images/cache/701/ ... _128_0.jpg[/img]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ver »

dexter написа:Вер, честит имен ден :954 :329 ! Пожелавам ти слънчев празник, повече усмивки, отколкото нерви, много здраве и късмет :923 !
:923
Ще чакам да разкажеш за пътуването :)
cchery написа:Верче, честит ти ден на името! :954 Желая ти точно това, което то означава - да имаш вяра, подкрепена от искрена надежда и любопитна любов... към всичко, което сътворява нашия свят! Честит имен ден! :)
:329 :923

[img]http://store.picbg.net/pubpic/97/43/e95 ... 9d9743.jpg[/img]

Честит ми :954
Ver

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ver »

dexter написа:човек трябва не да е уравновесен, а напълно безчувствен, за да не се влияе от подобна подредба на обстоятелствата
:524
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Kleo »

Верче, честит имен ден! Винаги съм обичала този празник! Вяра, Надежда, Любов и майка им София! Нека вярата, надеждата, любовта и мъдростта бъдат твои верни спътници! Чувствай се закриляна, пазена, въодушевена, обичана, разбирана, разбираща и обичаща! За мен беше искрено удоволствие вчерашната ни среща, както и това, че пътувахме заедно в метрото! От теб струи Светлина, момиче! Радвам се, че имам честта да те познавам. Весел празник и безброй положителни емоции, изненади, подаръци, жестове и дарове! :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Нели »

Верче, честит имен ден! Прегръдки!

Нека всички бъдем озарени от вяра, пълни с надежда, излъчващи и получаващи любов, също да проявяваме мъдрост!
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ванчето »

Изображение

ХУБАВ ПРАЗНИК, ВЕР...!!! :923
Никога не е късно за ново начало!
Ver

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от Ver »

Kleo написа:Верче, честит имен ден! ... От теб струи Светлина, момиче!
Благодаря Деси!
Много си мила :)
Нели написа:Верче, честит имен ден! Прегръдки!
Нека всички бъдем озарени от вяра, пълни с надежда, излъчващи и получаващи любов, също да проявяваме мъдрост!
Мерси Нелка :)
Горното е твърде идеално за да бъде истина :1062
Но, кой знае :222
Ванчето написа:ХУБАВ ПРАЗНИК, ВЕР...!!! :923
Благодаря Ванче :)
---
Днес, голяма простотия:
Ставам 6.30 защото децата
обявиха, че ще ходят на у-ще
(въпреки моето нежелание).
Будя ги. Те:"Няма да ходим! Защо ни будиш?" :1139

Доообре ...., ще ходим до Банкя на разходка и
да посетим някой манастир наоколо.
Манастира затворен.
Голям мързел ни налегна и ей ме вкъщи :1139
Направо ... ужас!
Сега ще правя торта.
Жертвоприношение за ретроградния Меркурий,
че ми вгорчи живота :1062
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Пролет, Лято, ЕСЕН, Зима - радваме се, че ни ИМА /спам-т

Мнение от danid »

Честит празник, Вер! Бъди усмихната и много щастлива, носи с гордост името си и постигай мечтите си.

Благодаря за пожеланията, Чери, нека всички деца успяват, напук на система и безмозъчни чиновници...

Не бях писала домашни доооста време, с Мария не ми се наложи. Всеки ден за нещо се плаче, вчера за домашното, днес, че нямало да ходи на футбол и така, но след вчерашния хаос в тетрадката, днес нещата изглеждат доста по-добре. Учителката в занималнята ми се видя доста сериозна и се надявам след утре да не пиша повече домашни :221. Поне става без проблем и доста лесно започва да свиква с новите правила
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор