Обещано от Цвети

Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cchery »

Сиренце написа:Цвети, възхищавам се на куража ти!!! :826 Ще успееш, момиче! :940
Леле, Цвети, чак сега успях да вляза тук! Не само ти се възхищавам, но и ще вземам пример и ще черпя кураж и воля от тебе!!! Много те харесвам и ........... обичам :oops: :oops: колкото и да звучи....... сещаш се как! :plezya se :plezya se Но ако не го напиша направо, ще го напиша ............ по диагонал от около 50 инча, което е един огромен дори и за мен постинг :1062 :1062 :1062 ! Успех и от мене! И ще се опитам да следя всеки ден какво правиш, през какво преминаваш и как се чувстваш! Поне през седмицата това е лесно изпълнимо за мен!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Kleo »

Дръж се, Цвети :524 :326 С теб съм! :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Обещано от Цвети

Мнение от droidd »

cvety_rz написа:Ако не беше синузита нямаше да се хвана с толкова продължително гладолечение в студеното....Усещам, че това ще ми е проблем номер 1 поне натози етап
Леле как те разбирам за този студ.
Но съм сигурна, че ще се сбориш с него. :524
Имаш нашата топлина :923 :923 :923 :329
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Разплакахте ме мили момичета :940 Много, много, много ви благодаря.Тази сутрин се събудих с мисълта да се откажа.Сега е най трудния ми период.Вече съм гладна, зле ми е, студено ми е....но вие ме окуражихте и продължавам :954 Тези дни ще са ми най трудните и поне така казват тези, които са гладували...след 5 ден вече се надявам, че и очистителните симптоми ще намалеят.Благодаря на Бог, че ме срещна с всички вас :940
Вер, направих си приспособлението :1062 , но знаеш ли в какво съотношение да разтвора вода/сол?
Диде, Вер, Вихърче, Чери, Гери ,Цони, Зори,мама на мария и за всички останали :923 :923 :923
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Булка Марулка

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Булка Марулка »

:923 :923 :923
Ще се справиш, Цвети! Не се отказвай! Извървяла си стръмното на пътеката. Обикновено точно когато си помислиш, че трябва да се откажеш и след час се усещаш, че всъщност най-трудното е минало. Давай смело и само напред!
Ver

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Ver »

Хайде едно окуражително рамо и от мен :923
После ще разказваш с гордост какви си ги свършила :524
Много ми се иска да успееш, защото успехът е най-добрия мотив! А ти го заслужаваш :923
Не се и съмнявам,че ти е много трудно в момента :923
А за солта - аз я правя на вкус. Нещо, като морската вода или една идея по - безсолно ;)
Няма голямо значение. Само да не е много солено, за да не раздразва лигавицата.
Силни прегръдки от мен!
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: Обещано от Цвети

Мнение от bobichan »

Хей, Цвети :329 Кураж момиче! Трябва да се справиш. Скоро четох точно за гладуването и за пречистването . Искам да ти кажа две важни неща от статията. Първо има сдериозни научни потвърждения, че гладуването = по-дълъг живот и второ, това че ти е зле и че имаш обложен език е сигурен признак, че трябва да продължиш. Защо ли? АМи защото това означава че имаш сигурни признаци на интоксикация и оганизма чисти отрови. Най-силни са процесите меджу третия и петия ден.
Сега се замислям, че синузита ти може и да е причинен от скрита алергия.
Синузита се повлиява много добре и от Цинабсин и Еуфорбиум спрей една седмица и след това една седмица Еуфорбиум спрей и меркуриус солобилис 9. Аз самата си излекувах хипертрофия на ноната лигавица със смъркане на солена вода, а всички доктори ми бяха казали, че нямам шансове!
Книгата мисля, че я няма онлайн.
Успех и кураж!
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Dari09

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Dari09 »

Ще успееш, Цвети! :923 Трудно е, но искрено се надявам, че ще намериш сили да се справиш. Целта - по-добро здраве, си струва усилието. Знам, че е изключително трудно да се въртиш у дома покрай децата и да гладуваш, но се надявам, че вече най- трудното е минало и остават само някакви си 5 дни :221 ! Стискам палци! :524 :923
Във връзка с промивките със солена вода - може да се направи и с много голяма спринцовка (аз поисках най-голямата в аптеката). Преди година и половина моят син, след изкарана скарлатина, направи и много силен синузит. Тогава едната лекарка ни каза по този начин да правим промивки със физиологичен разтвор или много слабо солена вода. Прави се като се наклони главата на една страна и през едната ноздра сравнително бавно се впръсква водата като целта е да изтича от другата. Така се спасихме от АБ. А после друга лекарка УНГ ми каза за Геломиртол - направихме един курс с него и нещата приключиха.
Надявам се с гладолечението и промивките да имаш голямо подобрение! :923
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Знам, че много се повтарям, но ви благодаря за сетен път :940
Боби, ползвам цинабсина ще си набавя и спрея.За промивките и аз си ги правя с една голяма спринцовка, но явно има техника, защото малко си и пийвам от разтвора :1062 :1062 :1062
Днес ми ден 4, езика продължава да ми е обложен, но не изпитвам вече оня непреодолим глад .Студено ми е само вечер, но тогава съм ангажирала половинката да се заеме с този проблем :1028 Това е за сега от мен.А да и много ми е приятно да си виждам стомаха така прибран :1098
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Ver

Re: Обещано от Цвети

Мнение от Ver »

cvety_rz написа: но явно има техника, защото малко си и пийвам от разтвора :1062 :1062 :1062
Tехниката е следната: задната част на езика я прибираш назад и горе все едно преглъщаш и остваш в положението преди да върнеш езика на мястото му ;) Така затваряш гърлото и цялата вода циркулира през ноздрите.
С малко практика, ще свикнеш :524
Аз за писането, пиши! :524
Това е добър знак :) Когато човек спре да пише, значи нещо не е както трябва ;)
Успешен 4-ти ден!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Обещано от Цвети

Мнение от cvety_rz »

Вер, продължавам да практикувам :1062 :1062 :1062 Усещането в ноздрите ми е като първите ми опити да се гмурна под вода в морето :1062 :1062 :1062 отвсякъде излиза солена вода...от нос, от уста :plezya se Сега ще ходя да си изцедя малко фреш от портокали, че нещо ми се пие не ми се яде.На Била имаше промоция на постокали .Дет се вика всичко от всякъде е в моя полза и се нарежда така, че нямам извинение да не продължа.А и сега сякаш не ми се яде толкова много вече :954 Притеснявам се само да не се изложа при зхранването, защото тогава ламята в мен се събужда :126 Без едно мога ,но със едно не :plezya se
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Публикувай отговор