Варненска среща

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
tita

Re: Варненска среща

Мнение от tita »

:222 Чериииии ... яко е. Харесвам UDO.
Спешъл поздрав с едни мои любимци, последно време много ги слушам.

[youtube]Ts19Nn-xyGs[/youtube]


Дето се казва ... едвам се навивам да слушам такава музика.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Варненска среща

Мнение от Мърмори »

Зори,мислиш ли, че на Проектантска ще им е забавно на по-големите деца (9-10 годишни)? Не съм ходила скоро натам. Даже ако имаш път натам щракни някоя снимка от двора, за да се ориентираме. Кухнята според теб как е?
Рокерското в Аспарухово изглежда супер, децата биха бесняли на свобода на плажа, но се притеснявам, че дългото разстояние би отказало някого. Ако все пак се навиете аз съм там!
Мацки, не остана време никакво! Давайте до утре да решим,че ще сме повечко хора (Дай Боже!) и е добре по-навреме да се резервира.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Варненска среща

Мнение от cchery »

Оооооо, Тити, ако ще си говорим така, ето и моя поздрав :1062 :

[youtube]e7kJRGPgvRQ[/youtube]

Много ми хареса песента, която си пуснала по-горе. Тази група даже на бях я чувала. :1044
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Варненска среща

Мнение от Мърмори »

Досега четох доста коментари за Олд сити и някои други заведения, ставащи и за деца. Нещо не съм очарована от нито едно от тях.
И тъй като не остава никакво време се връщам отново на "Тримата мускетари". Толкова ли му е лоша кухнята? Питам тези от вас,които са ходили наскоро. Откъм обстановка и занимания за децата мисля, че няма да имаме никакви проблеми- разполагат с люлки, пързалки (включително голяма надуваема), имаше преди кафези с много птици (може би на децата ще е интересно да разглеждат), двора е доста голям и има място за бягане...
Съгласна съм, че трябва да се покажем какви хубави кръчми имаме,но по-важно е сякаш да сме спокойни,че децата има къде да играят, а не постоянно да ни дърпат за полите, да няма прекалено силна музика, за да може да се чуваме,все пак ще сме голяма маса. Важно е също да готвят вкусно, а преди наистина беше така, сега незнам.

Дотук изброих 13 парчета. Предлагам да резервираме за около 20- Марулка не е потвърдила,Нели също,както и puf.
jasmin

Re: Варненска среща

Мнение от jasmin »

Зори, бях се зарекла да не ходя повече в Тримата мускетари, ама заради хубавата компания ще направя изключение.
Преди го посещавахме редовно от залата по айкидо, ама от година така са си завишили цените, за сметка на малки порции, че ме е яд на тях. Иначе откъм забавления, там ще е най-добре за децата. Още повече, че си мисля, че вечер става доста студено, не знам дали ще издържим навън, а там има опция да се преместим...
tita

Re: Варненска среща

Мнение от tita »

Ами ... резервацията е направена :1216



Да заповядат всички мецанки, дето са във Варна и имат желание да седнем на една голяма дървена маса и да ударим по нея .... с по едни бири. :221

Къде: пицария "Тримата Мускетари"
Кога: 05.09.2012 година, по вечерно време - 18:30 часа


Информация на ухо: Двора е голям, има огромна детска площадка с надуваеми замък и пързалка, клетки с папагали и гълъби, батут за деца и ... за възрастни ( докато бях там един големичък тати щастливо отхвръкваше от батута) :D . Помолих за маса близо до площадката, но няма гаранция че ще сме на 1 ръка разстояние от децата. Ако има рожден ден, вероятно ще ни изместят.

Та, това е. Сега очаквам с нетърпеж да се видим с всички вас. :1211


П.П. Чери, лудите финландци са ми добре познати. Обаче от техния фолк-метъл, само "Водка" става. Веселяшка е :1062
Запазваме си възможността за среща в Ред Рок, за някое от следващите събирания. :fan
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Варненска среща

Мнение от cchery »

Супер сте, момичета! Като знам на нас, пребиваващите в София, колко време ни коства да се организираме и колко назландисване пада....... :plezya se :plezya se !

С голЕмо удоволствие ще ударя бира по масата - чак не знаете с какво......... особено след тази вечер, когато съм на път да се удавя с вода за пиене! :960 :960 :1022

Заведението изглежда супер!!!!! :326 :326 Най-важното е децата да се забавляват, за да можем ние да се ... нАпием, нАговорим и т.н. :1062

Тити, айде още едни мои любимци:

[youtube]GjZxiHWPrZ4[/youtube]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
jasmin

Re: Варненска среща

Мнение от jasmin »

Момичета, очаквам с нетърпение срещата! Отдавна искам да се запозная с всички вас :940
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Варненска среща

Мнение от cvety_rz »

Утре вечер ще кажа със сигурност дали ще имам възможност да дойда :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Варненска среща

Мнение от dexter »

Момичета, може ли да ми кажете на чие име е резервацията, защото не ви познавам и може да се наложи сервитьора да ме упътва :)? То аз може и да не дойда, Яна от миналата нощ пак кашля като магаре, така че най-вероятно ще си седим в къщи. Освен ако не се случи някакво магическо подобрение до утре.....
tita

Re: Варненска среща

Мнение от tita »

Резервацията е на мое име - Таня Коларова. :)

Ето и менюто им от брошурката за доставка ( трудно се чете нещо, защото шрифта е много дребен, но все пак ... :1028 ). Предполагам цените са същите и на място.
trimata musletari 001.jpg
(94.73 KiB) Свалено 907 пъти
trimata musletari 002.jpg
(76.74 KiB) Свалено 907 пъти
trimata musletari 003.jpg
(71.69 KiB) Свалено 907 пъти
Очаквам с нетърпение да ви срещна утре и да се наприказваме. :954
Публикувай отговор