Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от ellis_stoyanova »

Деси,аз ще взема децата с мен,няма на кой да ги оставя,а ако и вашите дойдат,само ще се радвам още повече.Дано само се съберете по колите
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Kleo »

ellis_stoyanova написа:Деси,аз ще взема децата с мен,няма на кой да ги оставя,а ако и вашите дойдат,само ще се радвам още повече.Дано само се съберете по колите
Значи Ани ще каже как да процедираме с нея :329
Доскороооо :1211 :954

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от futarela »

Здравейте , чак днес Емка разбирам,че ти си DEERE :1062 KOLO съм смотана
:fan
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Kleo »

Фют, не си смотана, просто си пропуснала информацията - колко неща са ни на главата всекидневно на всички :329

Една изгорена филийка
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mam4eto31

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от mam4eto31 »

Момичета, привет.

Пия си следобедното кафе и реших да намина. Нямам много време, но мернах СКАРЛАТИНА, затова набързо да споделя.

Преди 2 години, в градината казаха, че има. Спрях я веднага, но понеже е била контактна, ни изпратиха в ХЕИ за гърлен секрет. Заведох я и се оказа отрицателен. Така си ги пишат тия зверове, както им падне. Месец и половина по-късно дъщеря ми започна да уринира кръв! Вярвайте загубих 10г от живота си. Лежахме в онкото. Не искам да се връщам, но трябваше да ви го разкажа. Докато ни поставят диагнозата се поболях. Оказа се че е била носител, тогава няма никакви симптоми, а изследването уж отрицателно. Стрептококите създават антитела, които нападат органи, на нас бъбреците. Диагноза гломерулонефрит. 1 година се възстановявахме. Беше кошмар!!!
Затова даже и да не се разболее детето, даже само контактно, моля поне 2 пъти ги водете на гърлен секрет и ако са носители да пият АБ и да не е в ХЕИ. Не го пожелавам на никого. На едно детенце от нашата група след половин година започна да куца, оказа се че са нападнали ставите. От чужбина купуваха инжекции да го оправят!
Затова с тази коварна болест шега не бива.
ellyto

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от ellyto »

Привет и от мен,
Толкова много неща искам да ви напиша, че сигурно ще ви стане досадно да ми четете дъулгите постове :221
mam4eto31 написа:Оказа се че е била носител, тогава няма никакви симптоми, а изследването уж отрицателно. Стрептококите създават антитела, които нападат органи, на нас бъбреците.
Може да си запишете и ако ви се налага да си изследвате този кръвен показател АСТ-титър. Ето тук инфо
Мони, съжалявам да прочета трудностите през които сте преминали заради стрептококите, както и всички останали. Аз самата съм се борила дълго време с тях и се надявам да не се връщат обратно.
Стрептококите са коварни така е, но има варианти да се изчистят, просто трябва по-дълго време да се набляга на всякакви възможни терапии - на мен лично АБ не ми помогнаха и запчнах всякакви алтернативни варианти и намерих нещото, което на мен ми помогна...но до тогава пробвах какво ли не.
Мони, разбирам те напълно това как се чувстваш, когато се опитваш да бъдеш нежна и внимателна и не получаваш от среща нищо. Това, което аз разбрах е че когато се напъваме за нещо, то не се получава, колкото и да е трудно има и възможност това да ни идва отвътре и тогава нещата се получават, откликват от среща...тук имат връзка и очакваняита - когато очакваш нещо и то не стане, се разочароваме и тогава се демотивираме и пак нищо не се случва...на мен също ми е трудно да нямам очаквания, но се опитвам да се боря с това, заради самата себе си разбира се...ако някак си успее човек да превъзмогне този игнор, който понякога дават мъжете и въпреки всичко да продължим да бъдем нежни, внимателни, мили и т.н. без да позволяваме да ни се качват на главите разбира се, тогава отсращната страна откликва. Обачеееее е много трудно да превъзмогнеш себе си занякои неща. Разбирам го напълно и не само го разбирам ами и го преживявам

Декс, хотел във Велинград - препоръчвам базата на Министерски съвет. Лечебно възстановителна база на Народно събрание. Там обаче органзиацията е малко по-сложна, защото трябва да се резервира и плати предварително и то трябва д ате одобрят за съответните дати. Иначе е евтино, чисто и почивката е гарантирана на макс, масажистите са професионалисти, ресторанта е хубав. Ако те интересува, ще потърся контакти.

Цвети, аз също бих искала от вашите буркани с месо. Даже ще ми е по-удобно ако са на буркани и готови. Какви подправки им слагаш? Дано симчо се размине със скарлатината!

Чери, отново да ти благодаря за милите думи, че харесваш да четеш моите посотве...защото понякога се чудя дали не са твърде дълги и досадни...ама все пак си пиша това, което ми идва от вътре и това е, пък на който не му е ок, ами просто не му е ок и ги прескача.
Котьо е страхотен просто...много ми харесват този тип космати топковци, но как се справяте с чистенето на космоляците? Всеки ден ли чистиш?
Айде следващия път и аз да мога да се включа в спа-то, защото нна мен това ми е любомо разпускащо занимание :1209
Браво и за разминаването с главобола. Аз също имам напредък по отношение непиене на хапове и минаване на главата...трябва да се взимат алтернативни мерки за да минават болежките, като масажа, който ако е както трябва, върши чудеса.


Деси, 11 дни цикъл - всичко ок ли е? Ходила ли си на профилактичен скоро? Гледам напускала си много статии
цветята са много красиви!
за мъжете - мм да така си е...за това човек трябва да има ясни критерии и да знае какво точно търси у един мъж, а не просто да се обвързва с някой, защото няма друг или нещо подобно. (не го казвам защото смятам, че някоя от вас се е обвързала по такъв начин с мъжа до себе си, а просто разсъждавам на "глас")
а това за заплатата и любовницата нещо не можах да разбера какъв е смисълът на тази статия и каква информация ми носи...

Зори, мила, Зори :922 :922 :922 надявам се този труден за вас период да отмине и да си отдъхнете вече. НАистина ти го пожелавам силно! А Дари страхотно стихче е сътворила. Браво. Много ми харес това, което е измислила.
Гривничките, които Дари е сътворила са страхотни просто! Браво на това творческо ориентирано детенце :329

Еми, да ти е жив и здрав рожденника! Желая ти да е по-осъзнат и да оценява повече всичко, което има в живота си. Да има повече любов и разбирателство между вас и да бъдете щастливо семейство!
А що се отнася до това:
DeerE написа:Само моят живот ли е такъв водовъртеж,
мисля, че това важи за всеки...просто е въпрос на възприятие на ситуациите, случките и емоциите, които ни връхлитат в ежедневния ни живот. Ти си чувствителна и възприемаш по-дълбоко нещата. То повечето жени сме така де..Все такива хубаво уикенди да имате и да ги изкарвате в хармония и хубави емоции.Децата винаги са щастливи, когато мама и тате са добре в отношенията си помежду си и са спокойни!Това е най-добрия пример и среада, която може да се осигури на едно дете! Дано да имате повече такива моменти, щот и без кавги и неприятности няма как да бъде, то е ясно!

Фюта, не си смотана мила, просто си изпуснала тази подробност. Няма от какво да се притесняваш!

Аз за неделята няма да дойда, така че ви пожелавам приятна срещичка и весело изкарване :954 :954 Със сигурност ще има много усмивки и приятни емоции :954 :954
Уикенда бяхме в едно село над Гоце Делчев. Имахме идея д акараме ски, обаче се размина :221 :221 не защото нямаше условия за ски, ами защото нашите хора са пиянки и не можаха да се излюпят на време, така че да хванем поне половин дневна карта на Банско....еми здраве да. Няма да е тази година на Банско. Обаче за да не останем капо ходихме на нощна Витоша :221 :221 Малко е изтощителн овечер да се кара, защото цяло ден вече си правил или не си правил нищо, но все пак си се изморил. Та като се прибрахме аз бях като труп. Имам нужда от сън и ще трябва да си го осигуря тези дни, преди петък и събота, защото тогава имаме партита и пак няма д ами се отдаде възможност за сън...но ще го наглася довечера ще си легна раничко.
Така тъпо се порязах на една чаша докато я миех в събота, че ми направи доста дълбока раничка. Даже и до спешното стигнахме, но за късмет било само драскотинка :221 :221 е друг е въпроса, че почти не мога да си сгъвам единия пръст, ама ще мине, къде ще ходи.
Взех си една голф топка за масаж на стъпалата - ами да ви кажа много ефикасно нещо се оказа...хем евтино, хем ефикасно. Даже първия ден ме наболяваха стъпалата, явно има блокажи по енергийните точки...но вече днес е доста по приятно. въртя си топката под стъпалата в офиса...това е още едно нещо, което правя освен за общото състояние на краката т.е. да ми почиват, а и да си отпускам болезнените точки, най-вече тези които отговарят за главата и гръбнака.
Ами май толкова от мен за сега, кратко, но толкова :221 :221 :221 :221 :221
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от Kleo »

ellyto написа: ... Деси, 11 дни цикъл - всичко ок ли е? Ходила ли си на профилактичен скоро? Гледам напускала си много статии. цветята са много красиви! за мъжете - мм да така си е...за това човек трябва да има ясни критерии и да знае какво точно търси у един мъж, а не просто да се обвързва с някой, защото няма друг или нещо подобно. (не го казвам защото смятам, че някоя от вас се е обвързала по такъв начин с мъжа до себе си, а просто разсъждавам на "глас") а това за заплатата и любовницата нещо не можах да разбера какъв е смисълът на тази статия и каква информация ми носи... Така тъпо се порязах на една чаша докато я миех в събота, че ми направи доста дълбока раничка. Даже и до спешното стигнахме, но за късмет било само драскотинка ... е друг е въпроса, че почти не мога да си сгъвам единия пръст, ама ще мине, къде ще ходи ...
Елито, ОК е по принцип, да! Не знам защо този път МЦ така ме изненада... доста неприятно беше, във всеки случай. Колкото до ежегодния АГ-преглед, ще си го правя скоро - винаги се преглеждам през месец март-април. Миналият април бях първа група, както винаги. Много съм доволна от здравето си, слава Богу! А статията за любовницата просто ми направи впечатление - че нямат край жълтите статии, клюките и непроверените данни, информации и статистики... защото за мен лично тази е от този тип, непотвърдените.

Дано бързо ти мине порязването, Ели! Много е гадно така като си срежеш нещо... Аз веднъж се порязах дълбоко на един счупен стъклен буркан от тези за компотите, докато изхвърлях боклука. Така боля. Раната беше много неприятна и голяма. Трябваше или да ме зашият, или да ми я залепят, или да ми я превържат със специална превръзка и да зарасне сама. Избора предоставиха на мен. Аз избрах третия вариант и раната мина за седмици, като още си нося белега. А това беше през лятото на далечната вече 2005 година... На десния крак отстрани ми е. А порязването стана, защото носех счупения буркан в плика за изхвърляне, но без да искам се бутнах във външната врата и стъклото директно попадна в крака ми, част от показалеца ми влизаше в раната, толкова беше дълбоко и много кървеше. Но мина и замина. Като всяко друго нещо в живота ни... :329 :329 :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от dexter »

Деси, Ели - мерси за инфото за Велинград, отбелязах си и ще проверявам :923 . Ох, хич ме няма в избирането на хотели, мъжа ми върши тази работа, а аз после мрънкам като не ми хареса :lol: :lol: . Сега понеже и двамамта се чудим, мислим да се обърнем към туристическа агенция - по последни сведения техните цени са доооста по-ниски от тези "на рецепция" :1044 . Аз харесах един хотел, но май съм нацелила възможно най-скъпия във Велинград :lol: (що ли не се учудвам...). Разликата с хотела на Деси е двойна...
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от ellis_stoyanova »

Още малко прекрасни снимки!!!!
http://www.momichetataotgrada.com/artic ... QhvUJAbnxA" onclick="window.open(this.href);return false;
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: Пак ухае на цвят, пак на пролет ухаe

Мнение от DeerE »

На моменти страшно много забравям.......... искам само да споделя че преди време бях чела някъде че мозъка на човек има избирателна памет, но наистина с годините осъзнавам, че наистина на моменти абсолютно не помня дадени разговори :126 дали е така не знам.
На първо място благодаря на всички за милите думи и пожелания за рождения ден на моя мъж. Той сега е на работа. Не си спомням дали споменах че смени смените си за да гледа малкия тъй като е болен.
Фют това което написа... просто ме разплака, тъй като имам проблеми в работата си, естествено като всеки човек не мога нон стоп да бъда в кондиция независимо от каквото и да било. Изчезнаха пари от стаята ни знаете къде работя, огромна сума пари преди около две седмици, никой не знае точно в кой ден е станало, поради което не беше обявено в полицията, едва вчера друга колежка се сеща че били и изчезвали няколко пъти пари от портмонето никой на никого не споменава, отделно от това пък на някой си от две седмици ключовете от стаята изчезнали :1215 :1215 :1215
Не мога да асимилирам с какви същества работя. Просто не мога да ви опиша чувствата си. Ада пред който преминавам защото исках точно преди събитията да се преместя да работя на друго място.......... Вече бях го казала, но кой ли ще иска да отида в неговата стая при положение, че вече се знае че при нас са откраднати пари...Ами човека на който са изчезнали ключовете може ли толкова време да не сподели че ключовете от стаята ни ги няма :126 нормално ли е това, ей само аз ли имам съвест. Да ти изчезнат ключове и ти дори да не го кажеш от отговорност към всички тези хора с които работиш, ВЪЗМУТЕНА СЪМ безобразие -"ей нямам пари дайте да съберем да купим ключалка, да се уведомим някой по на горе, че ключове липсват, ако изчезне нещо да се знае". Парите се възстановяват, ами ако изчезне нещо друго което не може да се възстанови какво правим, не мога да говоря конкретно по обясними причини,
но ФЮТИ вчера, когато се прибрах и споделих в къщи за продължаващите проблеми, напрежение - всеки те измерва, 13 човека се съмняват във всеки един за изчезнали ключове, после пари и т.н. първата реакция на моя мъж беше, да ми се скара, развика, че не ме интересували децата, малкия болен, сутринта го заболяло уше, завел го на лекар стояли там сто часа, това е изнервящо о.к. не съм попитала добре ли са децата, прибрала съм се като буреносен облак, всяваща напрежение и т.н. след което му казах че имам нужда само и единствено да ми каже "спокойно, всичко ще бъде наред, сигурен съм че няма как да бъдеш засегната от това, тъй като нямаш общо", но не той се развика за да му олекне на него, после вече след като му разказах за чувствата си ме прегърна и ме подкрепи. Осъзна какво му казвам - може би.
Преди време ми беше споменал, че се чувства безпомощен когато имам проблеми, за които той не може да ми помогне. Да разбира се не може да ми помогне, но може да ми бъде подкрепа в трудни моменти.
И въпреки това, аз обичам съпруга си, той е невероятен човек, опознавам го до ден днешен :524 всички близки ми завиждат какъв невероятен съпруг и баща е той. В моментите в които напрежението идва в повече той избухва защото не знае как да реагира за да бъде полезен. Чувства се безпомощен. :922 :922 :922
КЛЕО това което си написала за себе си, доста се доближава до моята същност, която определям като нежна и финна душа, изключително отговорна и пряма, не мога да си мълча когато смятам че нещо е нередно, много съм чувствителна, което определям също на комплексите от детството си.
Приятна вечер.
Нели и Вер драснете по някой ред. :922
Заключено