Коледни подаръци

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Коледни подаръци

Мнение от dexter »

Яна получи доволно подаръци - каквото беше написала в писмото до Дядо Коледа (Барби-русалка + конструктор-дворец) и още играчки и пъзели от роднините. Куклите се търкалят по табуретките и столовете - бяха интересни около 2 часа и денс пак се започна - мамо, тате, играйте си с мен :221 . Смисълът от играчките при нас е почти нулев, но карай - нали е Коледа....
Аз се самопоздравих за празника с нови дрешки :lol: , мъж ми нищо не получи, горкия! Но след 4 дни има и рожден ден, та може да се помисли по въпроса. Да видим дали ще ми дойде някоя добра идея...
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Коледни подаръци

Мнение от cchery »

dexter написа:Куклите се търкалят по табуретките и столовете - бяха интересни около 2 часа и денс пак се започна - мамо, тате, играйте си с мен :221 . Смисълът от играчките при нас е почти нулев, но карай - нали е Коледа....
И у дома е така с Бели.... хубавото е, че даже не иска вече играчки..... но получи ли ги, разглежда, оглежда и след 2 часа почва да търси компания за игра....

Иначе имаме вече нови 2 кукли на Монстър хайс, Барби - русалка иииии какво беше забравих. Най хвана дикиш книжката с приказки за Нова година - чете я с голям интерес.

А пък Коки получи общо 2 комплекта с кутии за фокуси, телескоп, голяма кола с дистанционно...... и фокусите определено са му интересни.

Вземам да се замислям за ревизия относно подаръците на децата - ще ми се .... не знам тези пари да отиват в нещо по-смислено, защото играчките вече са ни в повече... но още не съм решила какво точно искам и аз!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Коледни подаръци

Мнение от dexter »

Яна посъбра парици по Коледа, имаше малко и от преди. Събираме ги и сме се уговорили да й купим златно медальонче - 24 карата от банката. Хем може като бижу, хем е с инвестиционна цел. От предишната Коледа пак имаше събрани - купихме сребърна монета от 1 унция. Дрехи така или иначе й купуваме когато потрябват, така ще й остане някакво наследство, а и с растящите цени на благородните метали смятам си е добра инвестиция :). Определено не ми се трошат пари за играчки, пък и явно родата ще продължава да се отсрамва по тази линия :lol: :lol: .
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Коя какви подаръци получи от любимите си хора за Коледа?
Коя какви подаръци даде на любимите си хора за Коледа?
Вчера бяхме на гости при мама, беше много весело, може би цял час си разменяхме торбички и се радвахме на празника :1216 :1216 :1216

Дали трябва да казвам, че трите деца останаха най-най-щастливи и доволни от всичко подарено и получено?

[youtube]mN7LW0Y00kE[/youtube]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Преди малко се върнахме от Технополис. Взехме си семеен коледно-новогодишен подарък. ТАБЛЕТ :1216 :1216 :1216 на изплащане, ще го ползваме и тримата.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Повдигам темата на Декс за Коледа от миналата година, защото днес видях първата коледна украса за Коледа 2015.

[img]http://animacii.net/images/stories/pict ... rtinki.gif[/img]

За мен още е раничко да купувам подаръци, да украсявам вкъщи, но пък не пречи да започна да се настройвам вече.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Какво да подарите на дамата до вас

Започва голямото умуване какво да подариш на любимата жена или на скъпата ти приятелка. Ще ти дадем няколко ориентира – сламки, за които да се хванеш, ако нямаш грам идея – подарък според слънчевия знак. Знаеш й зодията, нали?

Ако е представителка на огнените знаци, заложи на нещо, което подчертава индивидуалността, привлича внимание и поражда възхищение. Огнените дами обожават ярките цветове – слънчево жълто, цикламено, оранжево, тюркоазено... Стрелеца можеш да впечатлиш с предложение за вълнуващо пътешествие или някакво друго приключение наблизо или далеч. Дори подарък с екзотичен привкус, напоен с духа на далечни земи, ще свърши чудесна работа. Лъвиците обожават лукса – заложи на парфюм, аксесоар или бижу. Тези аристократки обичат всичко, което гравитира около елегантния кич, който не стои евтино. С малко въображение и ровене по дюкянчета за авторски бижута, ще откриеш нейното, уникалното. Бидейки дейни, енергични и спортни, представителките на знака Овен силно ще се зарадват на карта за фитнес, зумба, езда или картинг.

Въздушните знаци ще оценят високо всичко, което би стимулирало техния интелект, глад за знания и естетическо чувство. Близнаците харесват книги, игри, пътувания и забавни главоблъсканици, Водолеите – научна фантастика, изобретения и нестандартни неща като часовник, който върви назад, а Везните – романтика, козметика и произведения на изкуството.

Водните знаци са нежни души, особено Рибите – за тях поезията и музиката са ключ към техните сърца. Представителката на зодия Рак ще се впечатли безумно от кулинарен празник на специално място – само за нея. Скорпионката ще се почувства истински оценена и разбрана, ако й подариш нещо тайнствено и магическо – карти Таро, например. Ако сте достатъчно близки с тази страстна дама, помисли и за еротично бельо.

Представителките на земното "войнство” харесват практичните подаръци, вещи, които ще им вършат работа. На Девите ще им засветят очите пред всяка красотийка за хармонична атмосфера в дома – цвете в саксия, ароматни пръчици, свещи, фън шуй трикове. Да не забравяме, че те са любители на здравословния начин на живот – няма да сбъркаш, ако добавиш и чудно чайче от свръхполезни билки. Удобно, меко, скъпо – това е мантрата на Телците. Затова например сатенен спален комплект от Египет или възглавници за новия й диван ще попаднат точно в десетката. Козирозите обожават антикварни вещи, издържали теста на времето, часовници, органайзери или бизнес аксесоари.

И в крайна сметка разчитай на интуицията си – жената, независимо от зодията, е жена – тя иска любов и персонално внимание. В огромни количества.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Подаръци за "лоши" момичета
Те са самоуверени, страстни и ще харесат точно тези подаръци

Лошите момичета знаят какво искат и знаят как да го постигнат. Страстни са. Желани са. Лошите момичета не обичат да се съобразяват с момчетата, а искат момчетата да се съобразяват с тях. И го постигат – в спалнята си, в офиса, дори, ако се наложи, в средата на нищото. Лошите момичета познават себе си, познават живота и взимат всичко, което той може да им предложи.

Някои грешно смятат, че лошите момичета не могат да обичат. Напротив. Те обичат силно, страстно и до край. Също както мразят, ако ги засегнеш. Лошите момичета са готови на всичко, стига да получат това, което искат. А то, когато говорим за коледни подаръци, е:

Бижута
Ценни метали и скъпоценни камъни.
С това може да се впечатли едно лошо момиче.
В никакъв случай прекалено натруфени или претенциозни. Лошите момичета имат стил.

Парфюм
Съблазняващ, характерен, с нотки на редки, екзотични цветя и подправки.
Това са любимите аромати на лошите момичета, техният подпис и споменът, който искат да остане след тях.
Те често имат любими аромати, които ползват с години, защото са тяхна визитка. И защото знаят, че ефектът им е безотказен.

Бельо
Жартиери, корсет и копринен шал с многофункционално приложение.
Бельото-подарък за лошите момичета е всичко друго, освен традиционно.
А после... за после най-вероятно ще ви е срам да разказвате.

Пътуване
Лошите момичета обичат силните преживявания и силните емоции.
Готови са да прекарат една страстна нощ, вместо да я заменят с месец кротко съжителство.
Няма нужда на всяка цена да е до екзотично място. Лошите момичета обичат лукса, но повече от това обичат спонтанните, лудешки идеи.
Един ваучер с надпис „пътуване“ под елхата ще ги зареди с емоции за дълго време.
А когато лошите момичета са щастливи, всички около тях са щастливи.

Техника
Лошите момичета обичат да са в крак с всичко, включително и с новите технологии.
Таблет, телефон, качествени слушалки, плейър или стилна уредба- лошите момичета не се срамуват да получават скъпи подаръци. Защото знаят истинската цена на качеството.

Книги
Лошите момичета обичат да четат.
Обичат да четат силни книги, които няма да ги оставят да заспят до посред нощ, също като мъжете, в които се влюбват.
Качествени еротични романи, книги за лидерство и бизнес успехи, книги за кралици и силни характери – това вълнува лошите момичета.
А успееш ли да развълнуваш лошо момиче, то бързо ще се превърне в добро. Но само за теб.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Подаръци за "добри" момичета
Те са усмихнати, свежи и ще харесат точно тези подаръци

Добрите момичета са онези, за които си спомняш винаги, когато имаш нужда от нечие рамо, за да поплачеш. Добрите момичета са добри приятелки, майки и любими. Добрите момичета НЕ СА задръстени, просто се радват на живота. Имат своите малки грехове, но не обичат да говорят за това. Само се усмихват загадъчно и сменят темата.

Добрите момичета обичат хармонията, която са изградили със себе си и заобикалящия ги свят. Най-много ще ги зарадва безграничната ти обич, но също и:

Качествена био козметика
Комплект био козметика, ръчно приготвени сапуни, малки торбички с ароматни билки, натурални съставки и разградими опаковки – козметиката, която харесва доброто момиче не съдържа тайни вредни съставки, не вреди на околната среда и е изработена ръчно, с много любов. Влюбени в природата, доброто момиче ще оцени високо произведена на близо козметика, в която са вложени само местни съставки, отгледани в поля, които можеш да отидеш и да видиш лично през юни, когато цъфти лавандулата.

Перли
Малките подаръци, които морето крие за нас в мидите, ще зарадват всяко добро момиче. Нежно колие, гривна или пък една-единствена перла като символ на любов и обещание за морски спомени – това му трябва на едно добро момиче за Коледа. Можете да сте сигурни, че ще виждате перлите на шията й дълго след края на празниците.

Книги
Добрите момичета обичат да четат. Обичат да се смеят, да плачат и да въздишат заедно с героите на книгите, защото могат да съпреживяват и доброто, и лошото в света. Бягайте от популярната литература и бестселърите. Добрите момичета имат и добър вкус за книги.

Тефтер
Добрите момичета не само обичат да четат, обичат и да пишат. Собствените си мисли, чуждите идеи, рецептите на приятелките си, личните си рисунки... и имат нужда от наистина специален тефтер, който да събере всичко това. Забравете за тефтер с дати и график за попълване на срещи. Добрите момичета записват много повече от това. Дайте им красивите корици, те ще се погрижат за красивото съдържание.

SPA
Една добра душа може да живее само в тяло, за което се грижиш добре. СПА процедурите не са глезотия, спа процедурите са честия подарък, който трябва да правим на тялото си като благодарност за това, че ни носи душата. Онази същата душа, която често глезим с музика, книги и хубави пътешествия. Масаж, билкова баня и релаксираща терапия – вашето добро момиче няма да остане безразлично, ако намери такъв коледен подарък под елхата.

Дантелено бельо
И за да не бъркате добрите момичета с непорочните такива, качественото дантелено бельо също е сред любимите подаръци на добрите момичета. Меко, обгръщащо извивките на тялото бельо, което загатва точно толкова, колкото трябва. Защото добрите момичета са добри във всичко.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »

Кой кога ще украсява вкъщи?

[img]http://m3.netinfo.bg/media/images/15208 ... terest.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледни подаръци

Мнение от Kleo »



Какво да подарим на зодия Лъв?

Идеи за коледни подаръци за този огнен зодиакален знак

За Лъва, тази царствена горда зодия, коледният подарък трябва да се поднесе церемониално, а не просто да му се връчи.

За да бъде щастието му пълно, Лъвът трябва да е в центъра на вниманието, a подаряването да е съпроводено с дълга тържествена реч и пожелания, голяма и луксозна картичка и разбира се - опаковка в красива хартия с огромна бутониера.

Цветовете, които Лъвът ще оцени, са ярките, жизнерадостните.

Лъвът ще се зарадва на всяко произведение на изкуството, ценител на което обикновено е той. Лъвиците никога няма да се наситят на бижута, но не някаква обикновена бижутерия, а на авторски, ръчни „нещица”, които отговарят на лъвския статут.

Неговият стил е "а-ла-Луи XIV". Яркост, пищност, злато, или поне позлата. Не забравяйте в ъгъла, но на видно място, да гравирате инициалите му. Лъвът е много горд с името си.

Подарете му каквато и да е дреболия, която носи неговото име, и Лъвът ще бъда безкрайно щастлив, а вашият подарък ще намери пристан в най-видното място на неговия дом.

А ето и няколко конкретни идеи за това какво да подарим на Лъва, за да го изненадаме:

• Луксозни аксесоари
• Скъпо шампанско
• Картина
• Дреха – висша мода
• Екзотична екскурзия
• Билет за опера/балет

Най-подходящия подарък за Лъва е царският подарък, така че раздвижете фантазията си и ще откриете правилния отговор на загадката. Знайте, че трябва да е шокиращ и необикновен.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор