Какво спортуват децата ни

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Мърмори »

Ооо, Дарена сияе! Нищо,че изглежда като малко,тромаво слонче :lol: Засега харесва стандартните танци,но времето ще покаже... Щастлива съм,защото тя е щастлива. Започнах да й давам калкарея малко да посмъкне дупето и кълките,че ако трябва да облече някой сценичен костюм... малко ще е смешничка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Kleo »

Много се радвам за нея и за теб :)
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от droidd »

Мърмори написа:Ооо, Дарена сияе!
Е от това по-добро нема :524 А времето наистина ще покаже после накъде :923
Ася

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Ася »

Бадминтон тренира тази година моята щерка, предпочете го пред плуването. Треньорът е доказал се, в смисъл, че тренира децата с желание, не ги оставя и миг да бездействат, те са доволни и живеят за това да стане сряда или петък. Освен тренировките с ракета и перце има много игри с бягане, скачане и лицеви опори :1062 След тренировката с две думи са грохнали, но щастливи. Таксата е просто смешна - 5 лева на месец, като се тренира от 16 до 17 часа - времето за занималня, в салона на училището, същите дни имат и физическо, така че си ходят направо с анцузите - първокласниците нали са пословично бавни в обличането, така че ги пращаме с анцузи направо. Много съм щастлива, че така реши дъщеря ми, плуването е хубав спорт, но този й доставя повече удоволствие.
Ver

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Ver »

Добре дошла отново тук, Ася :923
Ася написа: Таксата е просто смешна - 5 лева на месец, като се тренира от 16 до 17 часа - времето за занималня, в салона на училището.
Ей това вече ме изненада! Не мислех, че има още такива такси :326
valrus

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от valrus »

Моят малчуган реши да ходи на футбол в детската градина/просто няма кой да го води извън градинката/.Доволен е,колко играят не е ясно :???: ,но поне се резвлича за по 30 мин.Докато другите деца са по столчетата,той поне ходи в салона :)
Ася

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Ася »

Ver написа:Добре дошла отново тук, Ася :923
Ася написа: Таксата е просто смешна - 5 лева на месец, като се тренира от 16 до 17 часа - времето за занималня, в салона на училището.
Ей това вече ме изненада! Не мислех, че има още такива такси :326
Вер, благодаря :923

И аз се смаях, като разбрах за таксата :222 , после ми обясниха, че треньорът е възпитателят на втори клас - т.е. води тренировките в работното си време, вероятно не му се плаща заплата за това или е нещо малко...Но независимо от това човекът се старае, личи си. И когато е по състезания с големите ученици, винаги праща някой да води тренировките да не губят нашите деца :326

Валрус, чудесно е, че има футбол в детската градина. При нас май има само танци :955 и на всичкото отгоре в детските градини няма физкултурен салон.
Сори за офтопика, на едно друго място съм случайно със същия подпис като твоя и помислих, че твоя пост съм го писала аз :221
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от cchery »

Ася, радвам се да те видя пак тук! :923 :923 И аз се изненадах от тази ценичка за месец тренировка. При нас нещата са така:

1. Плуване 25 лв за 10 посещения.
2. Танци - 25 лв месечно.
3. Художествена гимнастика - 30 лв месечно.

Бела посещава първите 2 в градината, а гимнастиката отделно.... И моята идея да я запиша на 2 вида спорт в градината + английски е да има възможност да излиза от стаята, защото госпожите са вечното оправдание как не могат да изведат децата да играят на площадката :126 :126 :126 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ася

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Ася »

Чери, радвам се, че се завърнах :329

При нас в детската градина спортът излизаше към 20-25 лева месечно, плуването беше 20 лева 2 пъти седмично, т.е. 8-9 пъти в месеца. Сега по някакъв проект има три месеца безплатни тренировки за ученици, и след тези три месеца на "по-плуващите" деца ще им бъде предложено да се запишат в плувния клуб. Тренировките са на конвейер с групи от по 10-20 деца за по 1 час, но не е никак малко.
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от mari_ko »

Записах Виктория на йога. Както казва Верчето, йогата не е чист спорт, но все пак.... Часовете са в неделя от 14 до 15 ч. Не съм присъствала на самите занимания, но тя казва, че й харесва, а и на мен ми хареса това, което прочетох:
"Курсът включва:
•Динамични упражнения, които формират правилна поза на гръбначния стълб и влияят на всички органи и системи в тялото.
•Упражнения за гъвкавост, чрез които се отстранява предпоставката за изкривяване на гърба и тялото придобива стройна осанка.
•Упражнения за концентрация. Включва визуализация на различни предмети и картини, които детето харесва. Намалява успешно агресивното поведение.
•Творчески минути за изява на въображението.
•Групово изпълнение на съчетание от йога асани. Провокира повдигнато настроение и самочувствие.
•Релаксиращи упражнения. Кратка релаксация за край на практиката."
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Ver

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Ver »

Гледам Марико писала във Спортния! "Охоооо :1133 " казвам си: "Настъпила е Голямата Промяна".
Хубаво си записала Вики, я кажи що не ходиш с нея?!
Полу-шегата настрана :222
Чудесно си направила!
Само полза може да има от йогата :524
Публикувай отговор